Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Jej tyle pytań na raz :-D Jestem z małej miejscowości koło Poznania (ok 50 km) suknia jest mojego pomysłu ale nic wielkiego. Klasyczna z gorsetem. Co bo wesela to planujemy na jakieś 60 osób ale z tego co wiem to będzie ich 50. Wódka już dochodzi od jakiś 3 miesięcy w piwnicy ;-) bo była okazja i kupiliśmy nieco taniej. Bols Najbardziej denerwuje mnie fotograf bo za dużo kosztuje (1100) ale jak ja tak sobie wymyślam to teraz płacę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agu, 1100 to niedużo - ja sama jestem fotografem, to wiem:) Tzn tyle wynosi nasza maxymalna stawka, ale my jesteśmy niedrodzy, bo nie utrzymujemy sie z fotografii, tylko robimy to hobbystycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że robi ok 2000 zdjęć ale w okolicach są o wiele tańsi ale i mniej zdjęć robią. Najbardziej boli mnie to, że nie dodaje albumu ale juz sobie poradziłam z tym problemem bo dla mnie to był problem bo wszystkie są takie piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu, z 2000 na pewno nie wszystkie będą piękne:) Zobaczysz sama:) Wiadomo, że bywają rózne ceny, ale trzeba brać pod uwagę przede wszystkim umiejętności:) Więc nie żałuj, tylko się ciesz, że wybrałaś sobie najfajniejszego:) to okzaja jedyna w życiu, a te zdjecia przecież będą oglądać także twoje dzieciaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu i szczerze mowiac wszystko mi sie pomieszalo! ;) tiki i diabelku - pieknie wygladalyscie. super ze wam sie wszystko udalo i pogoda dopisala :) zabulinko ja nie wiem jak wygladasz a chetnie bym zobaczyla. zaraz podesle swoja fotke, bo tez chyba ci nie wysylalam. a_guu witaj w naszym gronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, liczę się z tym, że nie wszystkie będą wyśnione ale tylko dlatego go wybrałam bo z tych 2000 zdjęc będzie większa możliwość wybrania tych najpiękniejszych. Mam nadzieję, że będzie wszystko oki ale jest juz tak niewiele czasu i co niektórych rzeczy juz sie nie da wycofać czy zmienić a ja w dalszym ciągu się zastanawiam czy aby dobrze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Trójmiasta - tzn Katowice, Kraków, Bielsko - Biała:D W każdym z tych miast przebywam regularnie;) Ale mieszkanie mamy aktualnie w Katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u was tam burza chyba tyle co przeszła???? Co???? Jest aż tak źle jak w radiu mówią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, że mi się cos popierdzieliło nie mam za bardzo czasu nawet radia dobrze posłuchać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu ja mieszkam w Zawierciu :) tzn lepiej będzi Ci mnie zlokalizować to jest koło Dąbrowy Górniczej. 1100 za fotografa to niedużo, my płacimy 1000zł za album 100 zdjęć, które sami wybieramy i + do tego płyta ze wszystkimi zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie napisałam Wam dziewczyny, u mnie niedawno było ZARĄBISTA burza, jakiś facet szedł sobie ulicą jak ktoś nagle do niego zadzwonił. Odebrał (tel kom) a tu nagle w niego piorun pierdzielnoł :O SZOK!!!!! To nie żart!!!!! Od tej pory jak się dowiedziałam wyłanczam tel jak jest burza!!!! Stał osię to jakieś półtora tygodnia temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku słodka, samo zdarzenie koszmarne, ale tak to kochańsko napisałaś, że parsknęłam śmiechem!! :D:D jesteś boska!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak to ty o tym nie wiedziałaś, że tel. kom. przyciąga pioruny??? :-o Ja juz nie pamiętam kiedu u nas była porządna burza. Jak ja mialam jakieś 6-7 lat od tamtej pory wszystko jakoś bokiem przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ze śląska pochodzę :-D Ja jestem rodowita ślązaczka ale mnie jakoś w świat wygnało wraz z mamą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jelenia gora, a teraz mieszkam w dublinie i tu dopiero raz slyszalam ze w ogole zagrzmialo - przez caly ostatni rok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko dostalam fotki i wrescie moge sobie do twoich wypowiedzi twoja twarz dopasowac ;) fajnie wygladacie razem :) aguu a ty gdzie mieszkasz w tym swiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała was poznać i zobaczyć jak pięknie wygladalyście :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, gdzies mi umknelo:) wlasnie mi odmowily dwie pary ktore zaprosilismy na wesele - nie maja mozliwosci przyjechac bo nie dostana urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest takich więcej bo dla nich Włochy są ważniejsze niż kochana uzyneczka :-( a prawda jest taka, że mogły by załatwić wolne tylko nie bardzo im się chce bo o weselu wiedzieli ok rok wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie rok wczesniej to nikt nie wiedzial bo my spontanicznie - zareczylismy sie w marcu a ostatecznie date slubu wyznaczylismy w kwietniu. ale tak na moje oko to tylko jedna z tych par naprawde nie moze przyjechac, nawet nie para, ale jedna osoba. druga para systematycznie omija wszystkie wesela i niespecjalnie mnie zaskoczyli tym, ale mialam nadizeje ze mnie pozytywnie zaskocza i przyjada, bo jestesmy w dobrych stosunkach i wpadamy do siebie czasem w odwiedziny, no i w koncu to bliska dosc rodzina. to moj jedyny kuzyn tutaj i myslalam ze zrobia wyjatek ;) a oni sie tlumacza brakiem urlopu, ehh, dla chcacego nic trudnego na moje oko no coz trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde netu nie miałam, ale już was onejrzałam i wyglądaliście PRZECUDNIE tiki i diabełku tiki tylko ja się spodziewałam różowej sukienki a tu prawie biała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam, za chwile koncze prace i lece do domku :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam się przywitać. Cham i bydlę ze mnie:P Witaj aguu. Niech ci się miło kafuje:)z nami. I do reszty kryptoczytaczy- widzicie, to nie jest takie trudne. Pomimo, że jesteśmy zżyte, potrafimy przyjąć do naszego grona kogoś nowego. To nie getto przeca:D aguu ja z koło szczecina- u nas teraz burze prawie codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×