Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Heh - na tych zdjęciach wyglądam, jakbym miała nogi długości 15 cm :o najfajniejsza jest sukienka - poślę wam jeszcze, jak wygląda z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcisła na brzuchu, tak, że widać każdy wypity łyczek wody;) A męża mam superprzystojniaka, i jesczze dziś znowu przyniósł mi kwiaty, hehe:) Jak ja uwielbiam być żoną:) To moje hobby życiowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, pomyłka - napisaś MM jak Marilyn, a ja pomyślałam, że chodzi ci o M mojego;) ale i tak podtrzymuję, że to superprzystojniak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdzę, że on nie jest superprzystojny, ale do Marylin mu dlaeko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zabulina, juz sie tak nie chwal:D:D:D Moge ci zadac dość intymne pytanie?Nie czekam na odpowiedź, tylko zadaje, najwyzen nie odpowiadaj:) Czy to Ty nie chcesz mieć dzieci?bo gdzies kiedyś wyczytałam, ale nie pamietam, o której dziewczynce. Jeśli uważasz, że zbyt wścibskie, to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zbyt intymne, aczkolwiek zupełnie jak Filip z konopii w tym kontekście:D Nie, nie chcę:) Na razie instynkt mój odpoczywa po osobistym moim rodzeństwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pooglądałam zabuline porównałam jej męża do MM (tylko w brzydszej wersji:P )więc spadam robić dalej prodżekt:Owrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa!! Patrzę teraz, że mi sie posłałao Wam za dużo zdjęć... wybaczcie:) pokasujcie szybciutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, chyba jak was razem zobaczyłam, to tak sie zastanowiłam. Wygladacie na bardzo szczęśliwych, i z tego co mówisz -jesteście. I wydaje mi sie ze byłabys wspaniałą matką. Oczywiscie nie krytykuje Twojej decyzji, bo mój instynkt tez ostatnio zasnął, ale wiem, ze nie na wieki(chyba...).I...tak po prostu. A jakie stanowisko ma M.? Co do zdjęć-zaczekaj chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam:):) Taką decyzję podejmuje się wspólnie, więc stanowisko M nie może być inne:) Nie wiem, może się nam kiedy odmieni, a może nie:) Dzięki za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy zdąze dzisiaj z tymi zdjeciami, bo musze kompa zaraz zwolnić. Jak nie, to wysle jutro:)A teraz juz sie żegnam...pa dziewczynki:) Miłej nocki, gorącej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, sęk w tym, że nam niczego nie brakuje... ani kogoś wiecej do kochania, ani kogoś do spełniania naszych marzeń czy ambicji, ani w ogóle.... ja dobrze wiem, jak to jest kąpać dziecko dzień w dzień, wieszać pieluchy etc i myślę, że po prostu swoją normę juz na tym świecie \"wyrobiłam\";) Ja też kiedys w ogóle się nad tym nie zastanawiałam - to było takie naturalne, bo w takiej kulturze sie wychowaliśmy - że jest jakby \"transakcja wiązana\" - żyli długo i szczęśliwie i mieli dużo dzieci... a w miarę wspólnego bycia razem zaczęłam o tym myśleć i doszłam do wniosku, że przecież niekoniecznie. M na szczęście myśli tak samo. Oczywiście, jeśli nam sie coś \"przytrafi\" to będziemy się starać być dobrymi rodzicami etc - ale żeby specjalnie planować, to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę czekać dalej:):) Za tydzień przy tym komputerze ktoś znajdzie zakurzony szkielet :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszły:) Zabulinko, ja sama sie ostatnio nad tym zastanawiam, dawniej bardzo chciałam mieć duzo dzieci, 4 na przykład. A teraz...mysle, że napewno nie za rok, dwa, trzy...a potem?Znowu \"coś\", i kolejne 2, 3, 4...a M. Juz ma 28 lat, a wolałabym zeby dzieci miały jednych rodziców, niz trzy pary dziadków:D Ale zobaczymy...Musze zmykać, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, i wreszcie Cię ujrzałam:):) Śliczna jesteś!!! Wyglądasz na osobę filigranową i fotogeniczną:) Dzięki za zdjęcia:):) Tylko wiesz, już drugi raz przy okazji odsyłasz mi moje własne:):) Dla mnie to nie szkodzi, ale jak będziesz wysyłać pozostałym, to będą zdziwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aż tak źle to chyba nie będzie! :D 28 to nic, zwłaszcza dla faceta... Uwzględnij także to, że i Wasi rodzice będą sie starzeć, więc w najgorszym wypadku dzieci będą mieć jedną parę dziadków i dwie pradziadków:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki moj ostatni dzien w pracy i nie moge za bardzo pisac ale juz tylko pare dni zabulinko a gdzie zdjecia dla mnie? czy zapomnialas o mnie ?mam nadzieje ze sobie przypomnisz.Zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny m- widze ze godziny aktuywnosci topicu przypadaja na godziny wieczorne - i w sumie sie nie dziwie bo wtedy clodniej mi sie w domu nawet kompa nie chce wlaczyc a co dopiero pisac wiec bede sie udzielac w godzinach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam nową przyszłą małżonkę :) 🌻 Marcy, my idziemy tylko do II spowiedzi, przed samym ślubem. Zabulino, nie mam od Ciebie fotek Lady in red.... czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm chyba dzisiaj podjadę nad jezioro popływać.... normalnie... co za superowa pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×