Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ooooooooo Kasiaku:) fajnie;) Może naprawde są bardzo podobne;) Kasiu a jaką masz suknię, napewno opisywałaś, ale niestety nie kojarzę, chciałabym tak z ciekawości się dowiedziec:), jesli mogę oczywiście:) My mamy taki pomysł nieco odbiegający od obecnych standartów. A. Ma dwuczęściowy garnitur, koszulę na spinki i nieco ciemniejszy, połyskujący krawat. Buty zimny brąz - komponujące się z garniturem. Ja mam śmietankową suknię, z odkrytymi ramionami, delikatnie rozszerzającą się do dołu, z odpinanym trenem. Jesli uda mi się przekonać doradczynie, to nie będę mieć welonu, jedynie długi zwiewny szal na szyję, kolczyki i koka z kwiatami:), no i wg Waszych dorad sandałki-szpilki na nagie stopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariahchristina@poczta.onet.pl Weszłam na tę stronkę ze zdjęciami. Moj fotograf właśnie radził, żeby nie rezygnować ze zdjęć z przygotowań i chyba miał rację z tego co widzę, bo zdjęcia są naprawdę fajne:) pooglądam wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, zdjęcia są bardzo fajne. Przy okazji też patrzę na dobór kolorystyczny strojów i butów, na fryzury:). Ogólnie zdjęcia bardzo mi się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkie fafetki mam trochę roboty w pracy dlatego nie pisze za dużo, ale postaraam czytać się Was na bieżąco :) aguu - pisałaś że Twój fotograf zdrożał - podobnie jak mój, także również miałam szczęście mieć zdjęcia po niższej cenie :) ethaath - ja również poproszę o Twoje fotki :) kasiak - urodziny 22.09, imieniny 28.08 (jak holly) no to co - świetnie że już jesteś :) ja miałam jako pierwszy taniec walca z nocy i dni. narzeczona - trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie;) Zaraz obejrzę:) Wecie co dziewczynki:), nie wiem jednej rzeczy:). Oczywiscie duzo nam spraw jeszcze zostało i tym oczywiscie się stresuje, ale tak jak wiele kobiet twierdzi, ze nabiera się jakichś wątpliwości tuż przed ślubem, odnośnie tego, czy jest to właściwa decyzja. My jakos tego nie mamy, z reszta rozmawiamy o tym i oboje poprostu się cieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku a co z twoimi urodzinami i imieninami??? ja mam maly kociol w pracy, a poza tym dzis na szczescie jestem tylko pol dnia - do 14., wiec bede mniej aktywna. ale czytam Was caly czas :) kiedys - suwaczki to chyba wszystkie mamy tez w glowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze tylko powiem, że może będę z Wami częściej pisać, bo w końcu zebraliśmy się z M. i idziemy podłączyć internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, chyba będę uciekać. Super te zdjęcia, bardzo mi się podobały. Kasiaku, jeszcze mail nie doszedł, ale jak dojdzie, to z przyjemnością obejrzę. Urządzacie babski wieczorek pzred ślubem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zastanawiam się nad tym, bo teraz dopiero zaczęłam o tym myśleć, a jesli robic, to juz powinnam się do tego zabrac:) Dzięki Maniusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka no właśnie pytam się o Wasze a nie podałam swoich urodziny 26. IV 🌻 Imieniny 25. XI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny czy tekst ślubowania to to: Droga Warszawo mojej młodości, W której się dla mnie zamykał świat! Chcę choć na chwila ujrzeć w ciemności Dobrej przeszłości Popiół i kwiat. Zanim mnie owa ciemność pochłonie, Twoich ogrodów chcę poczuć woń. Niechaj twych ulic wiatr mnie owionie, Połóż twe dłonie Na moją skroń! Jak kiedyś zapach bzowych gałązek Wśród kropli rosy i słońca lśnień, Tak inny z Tobą rn.u-zę dziś związek: Starych Powązek Głęboki cień. Marzę, że Ty mi zamkniesz powieki, Lecz choćbym z ciężkich nie wrócił prób, Będę Ci wierny, wierny na wieki Aż po daleki Wygnańczy grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, ja też nie rozumiem takich dylematów:) Ja ich nie miałam ani przez sekundę:) Cześć wszystkim:) Kolejny dzień nad zdjęciami.. Powiem Wam, że jeśli każdy fotograf przejmuje się zdjęciami i siedzi nad nimi tyle, co my, to te ceny (mówię o tych wyższych niż moje) są zrozumiałe :( Nie czuje już całego ciała, a rączkę zabandażowałam sobie jedwabną apaszką :( Ale to jest kompulsja - jak widzę, jakie one są pikne (wybaczcie brak obiektywizmu) to nie mogę przestać. M też nie. Dziś idzie na warsztat Marcy z Markiem, ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki aj tylko na chwilke zobaczyć co u was ciekawego. Wiecie co zrobiłam dziś???!!!!! ZBIŁAM SOBIE ŁOKIEĆ!!!!!!!!!!! :( I mam potwornego siniaka a wesele za tydzień RATUNKU!! Już mi nawet nie chodzi o to , że potwornie boli ale jak sie mam pozbyć tego cholernego sińca, no i pewnie strupki nie zejda do tego zasu bo bdarty naskurek też mam :( Lekarze są bezsilni każdy jeden mówi że nic nie moge z tym zrobić a moze wy macie jakieś sprawdzone netody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu... liście aloesu, okładaj nimi kilka razy dziennie (smaruj tym sokiem). Siniak i ranka bardzo szybko zniknie. Ami, ja uważam, że http://www.wylitv.px.pl/ Bardzo mi się podoba jego styl i podkładana muzyka. U tego drugiego za dużo słychać w tle nagrania rozmów z sali weselnej, jak pisze, że niby pierwszy taniec. Nie podoba mi się jego montaż. Żabulinko, weź chorobowe :) na łapkę... :( wiem, wiem... na swoim... nie da rady... Ciekawe czy mój Darek tak będzie ślęczał nad naszymi fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie poznikałyście?????? Agatko o ile się nie mylę to ty jesteś dziś starsza o rok!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ------------------> DLA CIEBIE Chyba się bie pomyliłam prawda?????? A jeśli nawet to i tak wszystkiego NAJ..............!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu, pewnie kilka osób u Ciebie w rodzinie ma go w domu... http://www.kwiaty-lodz.pl/aloes.htm tak wygląda.... U mnie zawsze od kiedy pamiętam w rodzinie stosowało się aloes na siniaki, podrażnienia, zadrapania, guzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz też użyć żywokostu... jest cudowny taż na takie szybkie gojenie. Ja używam papki z suszonego korzenia, bo mam go w ogrodzie, ale jak poczytasz stronkę, to okazuje się, że zawiera go maść ogólnodostępna w aptekach: Alantan. http://parda.w.interia.pl/221.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu, a czy Ty masz w komplecie do sukienki rekawiczki?? bo jak tak to łokci nic w nich nie widać ;) a jak nie to może faktycznie wypróbuj tego aloesu jak radzi mx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki krem z 1% witaminy K dr Eris z seri Pharmacies- super sprawa na sińce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesteście kochane już może nie będę sie powtażać pisząc jak dobrze, że jesteście ;) Na pewno coś poradzę tylko muszę zacząć szybko działać. Bardzo wam dziękuję moje drogie [kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx---dzieki bardzo🌻 dla ciebie-ostatecznie utwierdziłas mnie w przekonaniu ze warto wziąc wyliego:D a-gu-zycze zeby się \"odsiniło\" i żeby przestało bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gu kochana dzięki za pamięć:D Kasiak wlae się wstrzeliłaś z tym pytaniem o urodziny:) Moje są... Dzisiaj!:) A imieniny 5 lutego obchodzę Trzymajcie się dziewczynki, ja lecę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×