Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Z takich jeszcze spraw, oprocz dekoracji sali, bukietów... udalo mi sie klepnąc termin pieczenia ciast i tortu ;)) Następny kroczek do przodu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie ustalm teksty zaproszen czcionke i tym podobne pierdoly moze mi sie je dzis uda zamowic dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Welon załatwiony :) ma mi go przysłać w środę. Miał kosztować 150 zł, ale mam zapłacić tylko 130 ;) (fajny upust 20zł) No to tylko buty i rękawiczki i jestem ubrana :) Marcy to jakie zamawiasz te zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ widzę że przygotowania posuwają się dalej ;) my wczoraj byliśmy na pierwszych naukach, i powiem wam, że ksiądz całkiem fajnie gada, podoba mi się to nawet. ale najgorsze jest to, że powiedział, że ten nasz kurs to jest intensywny i będzie trwał tylko 2 tygodnie (normalnie podobno trwa 2,3 miesiące) ale za to codziennie, po jednej godzinie :( niewiem jak ja dam radę. jak już zabrałam się za chodzenie na aerobik, to wyskoczyły te kursy, niewiedziałam że będą codziennie, i to jeszcze na 19, tak jak ćwiczenia. ale trudno, jakoś dam rade - mam nadzieje. aha, byliśmy tez wczoraj rozglądać się za garniturami dla M. i wiecie ile nam powiedzieli za uszycie garnituru? ok. 300 zł. mamy się zagłosić miesiąc przed, a jak chcemy mieć jakiś kolor, który np pasowałby do mojej sukienki to możemy sami kupić materiał i oni wtedy uszyją z tego kamizelke itd. no to tylko iść do sklepu musimy teraz. i jeszcze jedno. upatrzyliśmy sobie obrączki, jak znajde do nich linka to wyśle i powiecie mi co o nich myślicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maniusia:) obrączki śliczne🌼 my ze względu na to że mamy sporo swojego złótego złota na obrączki to nie będziemy mieć łączonych, chociaż zawsze mi się podobały, będziemy mieć raczej te standardowe wczoraj wreszcie byliśmy u kucharki uff... troche to trwało... menu ustalone:) ale będzie pyszności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jakis katar mnie dopadl, buuu my wczoraj bylismy na pierwszym spotkaniu w poradni, spodziewalam sie, ze bedzie gorzej ;) ale ta kobitka jest taka jakby to powiedziec- subtelna w wykladaniu tego wszystkiego, wiec nie jest zle :) dzwonilam wczoraj do tej krawcowej, dzis zadzwonie jeszcze raz i juz sobie zarezerwuje termin, bo teraz musze wplacic zaliczke (tylko 100zl), podac jej termin slubu i teraz ona odpowiednio zarezerwuje dla mnie czas na tamten termin. Powiedziala mi, co mnie bardzo ucieszylo, ze pierwsze branie miary dopiero na poczatku lipca. Teraz jeszcze nie chcialabym szyc. Widzialam tez inne sukienki szyte przez ta pania- cuda. Ona w ogole ma pracownie, ktora szyje wylacznie suknie slubne i cieszy sie bardzo dobrym posluchem :) W dodatku jest tania, powiedziala mi, ze jesli nie chce koronki, ktora jest najdrozsza, to powinnam sie zmiescic w 1200 zl. W Warszawie krawcowe biora od ok 2 tys :o maniusia, obraczki fajne 🌻, kurcze, jaki teraz jest wybor :) my juz kupilismy jakis czas temu, bo na targach slubnych kolezanka dostala fajne znizki- sami skorzystali z narzeczonym, a ze mieli druga znizke jeszcze to oddali nam, pojechalismy, poogladalismy, sposobaly nam sie i zabralismy je w slicznym pudeleczku do domu :) znizka duza byla, ale i ich cena bez znizki tez spora jak na stosunkowo proste obraczki ;) jak chcecie zobaczyc, to wejdzie na http://www.aren-jubiler.com/witamy.htm dalej kolekcje- wejdzcie w obraczki i one sie tak glupkowato na dole wyswietlaja na takim ruchomym pasku- moje sa 12-ste z kolei :) tez mam maniusia z laczonego zlota, aczkolwiek w moich na zywo naprawde trzeba sie przyjrzec, zeby to zobaczyc ;) Kasiak, masz juz suknie, zaraz welon, mozesz robic probe makijazu i fryzury ;) fajnie, ze juz prawie wszystko skompletowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy menu ustalać w piątek. ale przez te nauki mam zawalony tydzień. a dziś dalej ćwiczymy taniec ;) no i musze się jeszcze ze świadkową po jakąś kreację wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, tylko masz swiadomosc, ze z takimi obraczkami juz pozniej nie dacie rady nic zrobic w sensie- zmniejszyc czy powiekszyc w razie potrzeby? bo one sa robione maszynowo ps kto pije kawke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisz
Witajcie dziewczyny. Chętnie bym się do was dołączyła. Mój wielki dzień : 10 czerwca 2006 Przygotowania w toku, chociaż jeszcze dużo rzeczy pozostało do załatwienia.Hmm, niby jeszcze trochę czasu zostało, to wiem ,że minie w momencie. Ale jakoś cięzko sie do wielu rzeczy zabrać gdy za oknem zimno, mróz, śnieg..a jak to będzie za niecałe 3 miesiące..trudno sobie wyobrazic ze bedzie ciepło, i w gruncie rzeczy wszystko szykować tak jakby miało być ciepło... Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije ;) nawet już kończe ;) no to co, a wiesz że nie zastanawiałam się nad tym. a czemu nie można zmniejszyć, nie rozmiem tego robione maszynowo. nie da się potem nic zrobić? czemu? a obrączki macie śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dodisz. opowiedz trochę o sobie :) jeśli masz już sukienkę albo jakieś inne dodoatki to podrzucaj nam tu szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisz
ostatnio oglądalam sukienki w salonach, i chyba sobie kupię nowa, ale nigdzie w internecie nie moge znalesc zdjęcia tej co mi sie najbardziej podoba.pozatym to mam sale, oriestre, za soba nauki, poradnię i w zasadzie tyle. Mielismy fotografa , ale okazało sie ze wyjezdza noi nie mamy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodisz, witaj :) dzieki maniusia 🌻 wlasnie, ja tez sie zdziwilam, jak poszlismy wybierac obraczki pani powiedziala nam, ze te wszystkie bardziej nowoczesne wzory robione sa maszynowo, a nie recznie a tylko obraczki robione recznie mozna pozniej zmniejszyc czy powiekszyc powiedziala nam to, bo wczesniej ogladalismy wlasnie wzor robiony maszynowo i uprzedzila nas tylko niektore te najbardziej proste robione masyznowo da sie ewentualnie przerobic o jeden rozmiar, wiekszosc jest jednak nie do ruszenia zwroc na to uwage kupujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisz
witajcie. mysląłm ze 3 miesiace to wystarczający czas do przygotowań, ze jeszcze duzo czasu, a tu widze ze juz nawwet na wrzesień jestescie bardziej przygotowane niz ja na czerwiec. zabieram sie wiec ostro do roboty. nam się podobają obrączki z takimi ściętymi brzegami po bokach,piaskowane, tylko nie wiem czy można je poźniej powiekszac.a odnośnie powiekszania lub zmiejszania to ja słyszałam że to zależy od wzoru. I że te z brylancikiem albo łączone z róznych kolorów nie dają sie powiekszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta!!!! Już goruję wodę na kawkę :) tak więc przyłanczam się :) Ja na nauki jeszcze się nie wybrałam, ale jak widzę nawyższa pora bo nie ma na co czekać. Tak strój juz ptawie mam skompletowany tak wie siebie moge już odchaczyć z listy :) Został mój misiek :) ma upatrzony taki garnitur z zaznaczoną talią :P widzieliśmy takie w sunset siuts kosztuje prawie 900 zł ale Misiek powiedział, że na raz w życiu to może się rzucić :) a na drugi dzień jasny garnitur też w granicach 300 zł. Maniusia obrączki bardzo ładne :) Nie wiem czy ja wklejałam link do swoich? My opatrzyliśmy sobie z Apartu model 222 zaraz znajdę linka to wkleję :) Katka my od naszej kucharki dostaliśmy menu na kartce i mamy się do niej zgłosić na początku września i wszystko ustalić. I potem na zakupy, robię wesele na sali tak więc czeka mnie :) no mnie jak mnie ale czeka nasze mamy szaleństwo zakupów :) No to co katar tak zwykle trwa tydzień lub sieciem dni :) powinien zniknąć :) Witaj dodisz:) fajnie że się przyłanczasz :) Pozdrawiam gorąco!!!!! A zapomniałabym ale miałam dziwny sen śniło mi się że była zima a ja na tym dworze w samej halce, a tu nagle zrobiło się przed lato :) i wszędzie widziałam kwitnący bez.... ciekawe co to znaczy... a i widziałam ślub kolegi z bloku. Już zaczynam wariować!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny niestety za mało mam teraz czasu zeby popatrzyc na obraczki ale obiecuje ze sie poprawie za pare godzinek mi od wczoraj udało sie tylko umówic na spotkanie z firmą od bukietów a dzis wałkuję temat zaproszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodisz, nie do konca zalezy to od wzoru, a od sposobu ich robienia ale prawda jest, ze wiekszosc tych laczonych jest robiona maszynowo i nie da sie ich rozmiaru zmienic z recznie robionych mielismy chyba do wyboru ze 2 czy 3 wzory laczonych, wybralismy jeden z nich i w ich przypadku mozliwe bedzie przerobienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcy!!!! Kawka już gotowa? :) Jaki wzór zaproszeń wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisz
my na nauki chodziliśmy zimą, stwierdzilismy ze lepiej wczesniej i miec chociaz to juz z głowy.chociaż to nie ulega przedawnieniu na szczeście. ksiadz z mojej parafi jest strasznie zasadniczy, powymyslał co mu mamy przyniesc na nastepny raz ze az w głowie sie kreci. 5 lat temu przeprowadziłam się do innej miejscowosci i zalatwianie tych wszystkich zaswiadczen nie jest takie szybkie, bo chrzest, komunia, bierzmowanie były w całkiem róznych parafiach, a slub w jeszce innej (tej co teraz należę). a mojej koleżance ksiądz powiedział ze nie musi robic nauk przedmałzenskich bo przeciez wie o co chodzi. wesele robimy na sali, kucharki mamy zamówione, tylko menu musimy ustalic. noi oczywiscie masa zakupów wszystiego. jeszcze nie wiem jak udekorowac sale, jest akurat w remocie (ma byc gotowa na święta wielkanocne) i nie wiem jaki bedzie miła kolor zeby cos zaplanowac. zaczełam oglądac zaproszenia, ale nie bardzo mi sie podobaja te gotowe, chyba będę robic sama. jeszcze sie w tym tygodniu zastanowię. chociaz mój misiek twierdzi ze to tylko zaproszenia i tak kazdy je i tak pozniej wyrzuci. i co tu robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne zaproszenia marcy 🌼 my na szczeście zakupów robić nie musimy, stwierdziliśmy że zapłacimy te 200, 300 zł więcej i kucharki wszystko pokupują. chociaż tyle będę miała z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia no to co obraczki bardzo ładne ja wam swoich nie dam rady pokazać bo swoja robiłam na zamówienie wg wzoru, którego nigdzie nnie widziałam jak zrobie zdjęcie to najwyzej powysyłam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisz
marcy- bardzo ładne te zaproszenia dziewczyny, a wy macie fotografa czy kamerzystę czy to i to? my mysleliśmy tylko o fotografie, bo czasem kamerzysta krępuje ludzi na weselu (byłam na takim co ludzie sie chowali przed kamerzysta jak go widzieli ) a chcialabym zeby u mnie tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy zaproszenia bardzo ładne! :) Dodisz my będziemy mieli i kamerzystę i fotografa. Jednak nie ma to jak za parę lat usiąść sobie w fotelu i pooglądać własne wesele, zdjęcia też można ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy kamerzyste i fotografa. ale fotografa tylko na studyne i plennerowe zdjęcia, nie do fotografowania całej imprezy. na weselu będziemy sami robić zdjęcia, będą wydaje mi się bradziej \"swobodne\". a jak na jakimś się źle wyjdzie zawsze można zrobić cenzurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy i fotografa i kamerzyste nie przepadam byc ani fotografowana ani filmowana, ale nie zrezygnowalabym z zadnego z nich :) marcy, bardzo ladne zaproszenia my robimy sami, tylko sie jakos zabrac za to nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ja na razie sie ewakuuje bo mam pieklo w pracy do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×