Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czescz dziewczyny tak tylko przelotem sie z wami witam w niedziele wieczorem w poniedzialek zawsze zanim zdaze wlaczyc kompa to juz pare stronek zapisujecie wiec z gory zycze milej kawusi jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, ale się za wami stęskniłam przez ten weekend 🌼 i znowu poniedziałek i cały tydzień pracy przed nami :) ale na szczęśxcie za oknem słoneczko świeci, chociaz mogłoby być trochę cieplej, i full śniegu. jejku, ale ja już bym chciała wiosne 🌼 jak tam weekend? bo u mnie nawet dobrze, na uczelni spokojnie. dziś idziemy na pierwsze nauki ;) naszą starą tradycją zapraszam na kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula, widzę że prosiłaś o fotki sukienek. niepamiętam czy Ci wysyłałam, bo do wielu osób z forum już wysłałam, więc wysyłam i Tobie ;) aha, dostaniesz dwa emaile, bo za pierwszym razem nie załączyłam sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mercy, czesc maniusia kawka zaraz sie zrobi :) moj weekend ok, w miare sie wywazyl, bo w sobote uczciwie caly dzien pisalam prace, wczoraj uczciwie sie z moim kochaniem lenilam :P ;) my dzis idziemy na pierwsze spotkanie w poradni :) a w srode mamy juz ostatnie nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam urocze Panie - przyszłe mężatki:) ja normalnie też sie stęskniłam, wiecie co ten net mnie uzależnia, to strrrraszne. ja nauki mam zrobione, jeszcze tylko 1 wizyta w poradni, i to jest najstraszniejsze bo moje pomiary temp sa bardzo łech liche, niesystematyczne i z czym ja pójde??:( nie wiem tym bardziej, ze ja jestem 2 mce po odstawieniu pigułek i strasznie jestem rozregulowana i jak tu wyznaczyc dni płodne i nie i tak dalej??:( kochane a myślalyscie nad kreacja na poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - dzieki wielki za maile z kawalkami:), ale niestety doszla jeedynie jantarka:(, wiec poprosze jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tiki-tak jak wygladalo pierwsze spotkanie w poradni? o sukience na poprawiny myslalam, mam jakies tam zarysy jakby mogla wygladac, ale najpierw to ja musze suknie slubna kupic ;) z sukienka na poprawiny wstrzymam sie z kupnem do lata, bo nie chce, zeby ta sukienka na poprawiny byla typowa wieczorowa sukienka, mam pomysl juz na nia ale szczegolow jeszcze nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, wyslalam jeszcze raz walca, mam nadzieje, ze dojdzie :) rozmowe z aniolem mam w domu, moge sprobowac wyslac jak bede w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze spotkanie w poradni: opowiedzielismy troche o sobie, co robimy ile sie znamy itp. a potem pani pokazywala, tlumaczyla metode termiczno-ojawowa i oczywiscie przedstawila same jej zalety i zachcala do stosowani - po slubie oczywiscie i krytykowala inne srodki antykoncepcyjne, no i oczywiscie na 2 spotkanie trzeba przyjsc z wykresami - najlepiej oczywiscie jak najwiecej, hlip hlip a ja prawie nic nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja już po kawce, ale wydaje mi się, że bez drugiej koło południa się nie obejdzie:P ja na poprawiny kupię sobie jakąś zwiewną sukieneczkę, którą w lato (jak bedzie oczywiście) wykorzystam, zresztą chciałabym czuć się troszkę swobodniej na drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez dolaczam wczoraj bylam na naukach, wlasnie odnosnie planowanie rodziny nawet ok bylo do poradni sie dopiero musze zapisac bo tam podobno trzeba sie umawiac na konkretny termin znow bede jedyna singlem - chlip chlip zartuje oczywiscie chociaz na naukach tak wszyscy na mnie dziwnie popatruja bo nie mam pary ze soba ja nie mam poprawin wiec kreacja na poprawiny odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, Przyłączam się do was, bo już zaczynam planować ślub. W październiku staniemy z kochaniem przed ołtarzem. Odnośnie pomiarów temp. - proponuję poszukać stronki z naturalnymi metodami i żywczem zaciągnąć wysokości temp. gdzieniegdzie zmieniając o jedną czy dwie kreski. Niestety nasz zacofany kościół uważa, że powinnyżmy miećmasę dzieci i siedzieć z nimi w domu...głównie za sprawą naturalnych metod. Szok... XXI wiek a jednak ciemnogród. P.S. Będziecie zmyślać na protokole przedślubnym???? Pozdrawiam mx3 - Ania 3-miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki- tak, sciagnij jakis wykresik z netu ;) katka_u, ja tez wlasnie chce zwiewna sukienke, elegancka, ale \"lekka\" :) marcy, u nas tak jest, ze sie zapisuje do poradni na konkretny termin, bo to spotkanie indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisałam nas na weekend rekolekcyjny, po którym dostaniemy świstek o przetrwaniu nauk przedmałżeńskich i poradni rodzinnej. Prowadzą je jezuici i para małżeństwa koło 40. Jeden weekend w czerwcu i z głowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. odpowiedzi na dzikie pytania o przyjmowaniu zasad regulowania płodnością według kościoła... różne takie Moje kochanie np. od 10 lat się nie spowiadał a prawie nigdy nie chodził do kościoła... taka rodzina, on wierzy i chce ze mną iść przed ołtarz ale ja dla niego chciałabym załatwić ślub bez mszy... chyba mamy to takiego prawo, muszę jeszcze sprawdzić. Pytania odnośnie jego podejścia, jego praktyk... hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx mozna to spokojnie zaltwic tylko musicie miec dyspenze od biskupa to z kolei zalatwia proboszcz mi sie wydaje ze to niekonioecznie jest bez mszy ja mam taka sytuacje moj luby nie jest ochrzczony w zadenej religii i ksiadz u ktorego bylismy niec nie mowil ze nie mozemy miec normalnej mszy mark tylko nie moze nprzyjmowac komuni itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, czy Wy macie taki slub, ze jedna strona jest katolicka, tak? I Ty bedziesz skladala przysiege z \"tak mi dopomoz Panie Boze Wszechmogacy\", a Mark bez tego? bo wlasnie mx3 jest taka mozliwosc i mysle, ze w przypadku Twojej drugiej polowki to byloby lepsze, po co ma odstawiac ta szopke, zmyslac w tym protokole, no nie wiem, Wasza decyzja oczywiscie, a sprawa delikatna ja klamac nie zamierzam i w zasadzie tylko to pytanie 17 e moze mi sprawic pewna trudnosc, bo tu mam powiedzmy podzielone zdanie, poniekad sie zgadzam co do niektorych kwestii, poniekad nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam sa tez pytania dla strony niechrzescojanskij wiec luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój luby przyjął sakramenty niezbędne do małżeństwa... tylko jak by to powiedzieć ... nie przepada za kościołem, mszą, spowiedzią na zawołanie... Ja coprawda też mam swoje zdanie na wiele okoliczności kościelnych, ale chcę by nasz związek był zawarty także przed Bogiem, bo w trudnych chwilach on z nami jest, więc niech jest i w radosnej. Czy mimo wszystko muszę mieć dyspensę??? Chcę skróconej uroczystości ze względu na niego... moralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem pewna jak to dokladnie wyglada ale powinnam wiedziec w kwietniu po podpisaniu protokolu moi znajomi tez mieli taki slub i byla normalna msza wiec moze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie, nasz ślub będzie skromny, ja nie będę w białej sukni i welonie, od 6 lat jesteśmy razem, od roku mieszkamy razem... jakoś moralnie nie czuję się na biały... a nie chcę wbrew sobie. Uroczystość po ślubie będzie miała charakter obiadu i tortu w restauracji a później wieczorkiem gorące i zimne przekąski oraz alkohole... w rodzinnym domu u mnie, jest wolnostojący, dużo miejsca i taras drewniany z grilem... tak na luźno już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamkniemy się w liczbie gości 40 max. Zaproszenia, kwiaty i zdjęcia... na puięknie dopracowanym poziomie, uwielbiam dbać o detale, które nadają całości szyku i elegancji. Suknię mam upatrzoną z netu i podskoczę do sprawdzonej krawcowej (przyjaciółce szyła - wysoka dziewczyna i ekstrawagancka... ubrała ją super.. pięknie się komponowało z tatuażem motyla na łopatce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat mojej kolezanki mial taki slub, on byl strona wierzaca, ona nie, nawet nieochrzczona, brali normalny slub w kosciele, ze msza, tylko wlasnie przysiega roznila sie o ta czesc zwiazana z Bogiem mx3, tak naprawde z tego co napisalas o narzeczonym to powinniscie wlasnie miec taka dyspense, bo gdyby szczerze odpowiadal na pytania to slubu koscielnego by nie dostal, ale to juz sprawa Waszego sumienia jak to zalatwicie, tu nikt Wam chyba nic nie moze radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to taki wlasnie protokół podpiuje sie u ksiedza? niewiedzialam ze to tak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, chciałam tylko zasiągnąć języka, czy ktoś miał taką sytuację i jak ją rozwiązać. Muszę to przedyskutować z moim przyszłym małżonkiem (jak to rozkosznie brzmi :D).... zobaczymy co on na to, dam mu wydrukowany protokół i na tej podstawie sprawdzimy chyba co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Nie bylo mnie tu od piątku , a tyle sie podzialo :)) * po pierwsze witam nowe osoby - bardzo fajnie, ze przyłączyłyście sie do dyskusji * widze , ze powstalo pare stron naszego topicu, ale calośc przeczytam dopiero w domu :)) * bylam marcy na spotkaniu w rossie - tzn spotaliśmy sie w Zywcu na mojej sali - bardzo mili i fajni ludzie, powiedzialam im jak widze ubranie sali , oni obejrzeli i sie do tego ustosunkowali - mamy sie jeszcze spotkać w sprawie szczegolow pod koniec kwietnia. Natomiast bukiet mam juz klepnięty, wiązankę na samochod i bukiecik do butonierki mojego misia - dostosowany oczywiście do mojego bukietu :)) * kasiak - prześlij mi koniecznie zdjęcie sukni :)) itap@o2.pl caluje Was gorąco i wracam do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×