Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

🖐️ holly zazroszcze Wam, ze macie ta rosse tam u siebie :) bo fajni sa i z tego, co mowicie przystepne ceny w miare maja jak holly stroisz sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a jesli to nie tajemnica to ile ci powiedzieli za dekoracje i bukiet? dekorują balonami czy kwiatami? placilas jakas zaliczke? ja sie musze z nimi umowic na przyszly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - Witaj! - dekoracja sali bedzie balonami - bordowo - bialymi (ale to jest taka zlamana biel) - oprócz tego bede balony na stelażach , filary na sali też bedą otoczone balonami :)) Ogolnie mam nadzieję, ze bedzie fajnie - widać, ze znają sie na tym co robią - przywieźli masę katalogow, byli bardzo dobrze do spotkania przygotowani :)) Powiedzialam, ze chce bukiet ze slonecznikow, to przyiwźli mi chyba z 10 zdjęciowych propozycji, zebym wiedziala w ktorą strone iść. Wiązanka na aucie bedzie w tym samym temacie, co moj bukiet. Ogolnie widac znają sie na tym co robia - są plastykami i mają duze wyczucie smaku ( cenowo tez fajnie - moj bukiet + bukiecik Pana Mlodego + wiązanka na samochod = 300 zł w sumie), uwazam, ze nie jest to dużo, a wiem, ze bedzie to ładnie zrobione :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - dekoracja sali 500-600 zł i nic mnie już nie obchodzi :)) Bardzo sympatyczni ludzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wplacilam im tylko 50 zł zaliczki za bukiety, bo za sale narazie nie chcą, bo mowia, ze musimy jeszcze to dokladnie omowić (moja sala bedzie malowana i cos ma sie tam zmienic), wiec nie ma sensu teraz o tym decydować :)) I podpisalam z nimi narazie umowę na bukiety :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia jak mozesz wyślij mi na itap@o2.pl zdjęcie swojej sukienki :)) Dzieki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie a nie iwesz czy mozna sie z nimi umowic na nietypowe pory bo ja pracuje do naprawde poznych godzin i weekendy tez mam zajete (przynajmniej najblizsze dwa) a wiesz dokladnie jak twoj bukiet wyglada? czy tylko mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ja spotkalam sie z nimi w poludnie w piątek, ale z tego co mowili, to byli w czw też na jakimś spotakniu, wlasnie o jakiejś pozniej porze 20-21?? Ale wyglądają na ludzi bardzo elastycznych wiec nie powinno być problemu :)) Co do bukietu - to kazali mi przywieźć zdjęcie sukni (tzn wydruk z netu) i wzięli go. Ale tak wstępnie: - beda sloneczniki :)) i biale gardanie -wiązanka bedzie albo zwarta, albo bedzie miala zwisająca gałązkę slonecznikow , ale to bedzie zalezne, czy bede miala tren, czy nie :)) - powiedzieli, ze sloneczniki to dość \"ostre\" kwiaty dlatego trzeba bukiet złagodzić poprzez wstawienie bezbarwnych liści i perełek (fajnie to wygląda) - z racji tego, ze sukienka jest z tiulu, bukiet też bedzie otoczony tiulem :)) Wiec wstępnie jakoś sobie ten bukiet wyobrazam :)) Alke generalnie dalam im wolną reke, bo widać, ze znają sie na rzeczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi bardzo interesujaco ten twoj bukiet brzmi musze w takim razie do nich dzis napisac dzieki z info holly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, zdjęcie poszło. napisz co myślisz ;) jeśli chodzi o protokół, to tam chyba nie ma tych wszystkuch pytań, przynajmniej tak mi się wydaje. my jak podpisywaliśmy, to chyba z jedna strona pytań odpadła, bo nas nie dotyczyła. ten protokół nie jest wcale tak straszny jea się w rzeczywistości wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, a masz może gdzieś fotki tych bukietów? dekoracje sali my też wybraliśmy w koorach bordo i biały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - Twoja sukienka jest super ~!!! bardzo mi sie podoba :)) A tak z innej beczki, to widze, ze też masz na imie \"patrycja\" - tak jak ja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero bede miec ciekawie na tym protokole bo ktos to mojemu lubemu bedzie musial przetłumaczyc i wychodzi na to ze ja he he he moim znajomym ksiadz (z innej parafii) kazal przyprowadzic tlumacza przysiaglego, a nam nie bedzie smiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia niestety zdjęc bukietow niestety nie mam :( To byly takie luźne fotki, ale zabrali je z powrotem Wypatrzylam jeszcze jeden welon, ktory jest bardziej w moim klimacie http://sklep.slubinfo.pl/pokaz_produkt.php?idprod=11001 Ktory lepszy? Ten, czy ten: http://sklep.slubinfo.pl/pokaz_produkt.php?idprod=11028 Bo ja przychylam sie ku temu pierwszemu, chociaż na początku podobal mi sie drugi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez bardziej podchodzi ten pierwszy ... Tymbardziej, ze bede miala kok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly pierwszy jest przepiekny sama chce miec cos takiego ale kupie go w salonie mowila mi ta pani z obslugio zeby nie kupowac welonu duzo wczesniej do podobno bardzo latwo lapia kurz i juz nie bedzie bialy jak dluzej posiedzi nawet zapakowany ale ten pierwszy jest po prostu boski holly wybralas juz fryzure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie maracy, ze Ci sie podoba :)) I nie ma zadnych lamowek - na szczescie - chyba sie na niego zdecyduje - i jest stosunkowo niedrogi :)) Mowisz, ze łatwo łapią kurz.... Kurcze boje sie, ze potem ich juz nie bedzie.......No zobacze Jesli chodzi o uczesanie,to na pewno bede miala kunsztowny kok - upięty dosć wysoko...Widzialam pare fajnych fryzurek w necie, jak znajde coś co mi sie spodoba to wkleje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totolotto
Witam, przeczytalam wlasnie ten wasztopic... ja slub planuje na 2008r w marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tottolotto przynajmniej masz czas zeby wszystko zaplanowac holly jak dlugi masz wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totolotto
wiem ze moze was to zdiwi ale ja mam 17 lat moj kochany 23 :) Nie chciaabym miec wesea tylko skromnąuroczystość najlepiej w domu a ja nie to w jakiejs skromnej restauracji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej normalnie mnie stresujecie i zalamujecie kobietki:( mi zostalo 3 mce i w polowie nie mam tylu rzeczy zalatwionych i przemyslanych tak ja Wy, brrrr kiedy wy macie na to czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj totolotto przeczytalas caly topic? :) mlodziutka jeszcze jestes :) dlugo juz jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totolotto
tak, przeczytalam caly -moze czasem omijalam niektore wypowiedzi ale to co mnie najbardziej interesuje przeczytalam. Jestesmy razem poltora roku ale werzcie mi że to ten facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, ja chyba Cie nie stresuje? ;) tez masy rzeczy jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tottolotto ja tez jestem ze swoim lubym 2 lata czyli niby nie dlugo ale zgadzam sie takie rzeczy sie wie chociaz czasem wcale nie jest latwo i dopadaja mnie watpliwoisci czy nie za szybko czy za 5 lat nadal sie bedziemy kochac czy zestarzejemy sie razem ale gwarancji w zyciu nie ma wasi rodzice wiedza o waszych planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, pierwszy rzeczywiście ładniejszy, drugi troszke za skromny. witaj totolotto :) tiki tak, napewno zdążysz, ja mam ślub tydzień przed tobą i też nie mam masy rzeczy pozałatwianych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totolotto
znaczy się wiedzą ale na razie nie biorą tego zbytnio na powaznie - chodzi mi o t że nie rozmawialiśmy na powaznie z nimi o tym - jeszcze za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - mialam wlosy prawie do pasa i niedawno sciąlam tak do ramion (jeszcze wtedy nie widzialam, ze wychodze za mąż) - ale zamierzam sobie przedluzyc wlosami naturalnymi, zeby mozna coś zrobic z tego wszystkiego. Totolotto - masz naprawde duzo czasu, na pewno ze wszystkim zdazysz :)) tiki - tak --> nie zalamuj sie :)) Ja biore ślub we wrzesniu, a zalatawiac zaczęlismy wszystko w styczniu i to, co zalatwilam zrobilam zaledwie w 2 dni - gdyz tez nie mam czasu - calymi dniami pracuje, wole sie z niektorymi rzeczami teraz uwinąć, bo potem wiem, ze moze nie byc czasu :)) A ja z moim lubym jestem juz 7 lat - rocznica bedzie 1 kwietnia (mieszkamy razem od 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×