Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość izkacos
witam wszystkich! niedawno znalazlam wasze forum i przyznam ze tylko podczytywalam w poszukiwaniu wskazowek:) widze ze tu duzo panien mlodych z dlugim stazem, wiec pewnie tez z duzym doswiadczeniem.. wesele 14go pazdziernika, w kraju bedziemy dopiero 2go i powoli ogarnia mnie panika ze za duzo rzeczy jeszcze do zalatwienia.. pomozcie! prosze o zdjecia fryzur i bukietow. poradzcie ile alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale u mnie się dziś działo... Na po0czątek byłam dziś w parafi mojego chrztu(tylko i wyłącznie)...rety jak posłuchałam jak ten ksiądz zjeżdża jedno narzeczeństwo...postanowiłam grać panienkę, zdjełam obrączkę i na wdechu weszłam...o dziwo Ksiądz wybadał sytuacje i...nic nie wzią za odpis aktu chrztu i bierzmowania :-D (od moich poprzedników zażądał 100zł na poczet zaliczki rezerwującej date ślubu, eh ta biurokacja dopadła i ten nowoczesny kościół) Następnie miejąc 1,5h do pracy postanowiłam poszukać kamizelki i krawatu dla krzysia...znalazłam bardzo prędko...jutro idę z Krzysiem to cacko kupić. Później przez przypadek trafiłam do sklepu z bielizną (od 3 tyg poszukuje czegoś do gorsetu i nawet w najderoższych sklepach nic nie mogłam znaleść co by odpowiadało moim wymaganiom...a jak już coś znalazłam to kosztowało...260zł...stwierdziłam że nawet gdybym spała na kasie tyle nie dam za stanik!!!!) No i niepozornie wyglądający sklepik okazał się strzałem w dziesiątkę!!!wyszłam obładowana i omało nie spóźniłam się do pracy...co więcej jutro zaciągnę tam siostrę(by móc samej jeszcze pobuszować)!!!trafiłam na przecenę i zajebiście ogromny wybór, kupiłam kilka (były po nie całe 20zł!!!) A kobietka rewelacyjna. Dziś też obejrzeliśmy zdjęcia naszego fotografa...fajniutkie;-) izkacos------------również mam ślub 14 października...więc mogę pomóc moją wiedzą...pytaj co chcesz wiedzieć pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!! A ja znów w pracy. Zaraz pójdę odwiedzić teścia bo leży na 3 piętrze (i tak minie mi godz. pracy - jak ja lubię tak ściemniać w pracy ;) ) Wiecie co zabawiłam się w kochaną żonkę i zrobiłam ulubiony obiad mężusia (przynajmniej dziś uluubiony, bo jemu to smak zmienia się jak skarpetki :p ) I o mało nie spóźniłam się do pracy, aż mnie nogi bolą bo od rana na targ i od 10:30 w kuchni :o Ale nie będę grymasić bo sama zjadłam ze smakiem ;) Jak będę miała czas wejdę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
izkacos podaj e-mail wysle Ci fryzurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powysyłałam zdjęcia z wesela, które robił Nasz kolega. Nie ma ich za dużo, ale zawsze coś na dobry początek :) płytę od fotografa dostaniemy w piątek :) Kto nie dostał zdjęć niech krzyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca...
czy ja tez moge zobaczyc ? yasmine20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny też czytam Was porywami bo interesuje mnie ten temat ale na swój dzień muszę jeszcze poczekać. Mogłabym Was poprosić o przesłanie zdjęć? Bede wdzięczna, z chęcią też zobaczę jakie rezultaty dały Wasze przygotowania. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kasiu!! Jabyłam zachwycona swoim welonem ale twój jest jeszcze piękniejszy. Wyglądałaś pięknie!!!!! 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak większośc z nas ;) Choć ja się sobie podobam z tamtego dnia. Nie wiem ale wyglądałam tak jakoś piękniej :p Zresztą wszystkie wyglądamy piękniej tego dnia :D Z czego nie jestem zadowolona to z tego, że mam mnustwo fotek ze strony której nie za bardzo akceptuję (blizny po wypadku). Chwała kosmetyczce która zrobiła super makijaż ale ja i tak je widzę :o Uciekam po mału do domciu papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE DOSTAŁAM :-( Co dziś załatwiłam...znalazłam dla Krzysia kamizelkę i krawat i w idealnym odcieniu mojej sukni:-D...jutro jak starczy czasu to pójdziemy kupić, kupiłam sobie pończochy (3lata temu za takie same płaciłam 9zł...teraz 20, zostawię to bez komentarza i takim oto sposobem) Mam już całą bieliznę ślubną:-D A w sobotkę ślubik i przyjęcie mojej przyjaciółki, która za swego czasu ochydnie przycieła w grzyba...ale i tak bardzo ją lubie ...i szalenie cieszę się, że w końcu wyjdzie z tego staropanieństwa:-D, Krzyś będzie robił zdjęcia. No to na tyle (po za tym 3dzien biegłam do pracy by się nie spóźnić), coś czuję że cały tydzień będzie taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooo:) mam już net więc wracam do was na pełny etat Jakieś zdjęcia byle jakie wyślę jutro, a dzisiaj tylko napiszę, że jestem szczęśliwą mężatką, więc cel zamierzony osiągnięty Buziaczki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkacos
dianusia to moj email: izkacos@interia.pl - czekam na fryzurki:) dziewczyny jak macie ciekawe linki to na ten e-mail, plizzz. Ewa-Marchewa1984 najlepiej powiedz co juz masz zalatwione a co jeszcze do zrobienia - bede mogla sprawdzic na jakim etapie jestem i jak bardzo w tyle. Myslisz ze pogoda nam sie uda? mam sukienke bez ramion i nie wiem co na to; na sam szal juz pewnie bedzie za zimno:( o ktorej masz slub? my o 14ej - dalam sie przekonac fotografowi - i teraz mam stresa ze to za wczesnie... pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, fotki się ślą, teraz trochę tekstu Generalnie 9 września było... śmiesznie:D Prawie wszystko poszło nie tak, jak miało być, a ja w natłoku emocji zamiast się wkurzać, po prostu się śmiałam ze wszystkiego:) Miałam tak dobry humor, że nic mi nie było w stanie go popsuć. Zaczynając od początku: u fryzjerki spędziłam 3 zamiast 2 godzin, bo mi włosy nie chciały wyschnąć. Potem Paweł zadzwonił, że dj nie może się dostać do lokalu, bo nikogo w nim nie ma. Potem zadzwonił, że zgubił kartkę od spowiedzi. Następnie okazało się, że mój bukiet, którym miałam rzucać na oczepinach, waży ze 3 kilo. Aaaa jeszcze wcześniej fotograf zadzwonił (pół godziny spóźniony), że będzie za godzinę, bo pomylił drogę. Potem ślub opóżnił się 15 minut, Paweł zaczął czytać nie to czytanie, pomylił przysięgę, a na końcu nie wyszedł nam walc:) Ale i tak był to najfajniejsy dzień w moim życiu i jestem bardzo dumna z siebie, że potrafiłam zachować dystans i nie zepsuć sobie humoru. Teraz siedzę sobie w naszym mieszkaniu i zaraz zabieram się za gładzenie ścian. A co u was? Acha wszystkim dziewczynom dziękuję za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatko no to miałaś niespodzianki... Jeszcze zdjęć nie dostałam ani od ciebie ani od kasi iza...my mamy nie wiele...albo i wiele: -Sala w części opłacona, ale menu wybieramy za tydzień -Suknia jest już w trakcie szycia (5-tego mam pierwszą przymiarkę) -dj -fotograf -Samochód jest -Autokar również -nauki przedmałżeńskie zaliczone -poradnia rodzinna-tylko jedna godzina(jeszcze 2h:-( -połowe alkocholu -dla Krzysia garnitur -buty dla mnie i Krzysia -bielizna ślubna -fryzjer -kosmetyczke do paznokci A mamy jeszcze do załatwienia: -spisać protokół w Kościele -dokupić resztę wódki i wina i szampana -zamówić bukiety -kupić kamizelkę i krawat dla Krzysia to chyba wszystko...może o czymś zapomniałam -znaleść kosmetyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko dzięki za foty. Teraz czekam na profesjonalne. Wyglądaliście super. Tacy szczęśliwi. Dobrana z was para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa zdjęcia do ciebie też wysłałam, więc skoro Agu ma, to ty też pewnie dostaniesz Agu dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! jestem z powrotem, w ostatnich dniach mnie nie bylo, ale juz jestem. mialam wyslac jeszcze pare swoich zdjec, ale przez ostatnie kilka dni nie podchodzilam do komputera z powodu pewnych okolicznosci, ale juz jestem z powrotem. Kasiu i Agatko, dziekuje za zdjecia, wygladalyscie pieknie. Zabulinko gratuluje Pani Magister!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izackos ja bylam w kraju 2 tygodnie (dokladnie 13 dni) przed slubem i ze wszystkim zdazylismy, a po drodze jeszcze byl dlugi weekend sierpniowy. Musisz sobie po kolei wszystko zaplanowac co kiedy zalatwic i spokojnie sie wyrobicie. To co mozesz, to staraj sie zorganizowac jeszcze przed przyjazdem - te rzeczy, kotre mozesz zalatwic telefonicznie. Jesli chodzi o mnie i mojego meza, to nie nalezymy do osob systematycznych, raczej wszystko zawsze zostawiamy na ostatnia chwile, a udalo nam sie spokojnie ze wszystkim - pewnie dlatego, ze to juz byla ostatnia chwila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Izus juz wysłalam fryzurki Kasiaczku ja też czekam na zdjecia, swoje wysle ak tylko odbierzemy płytke od fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko zdj dostałam...wyglądaliście supcio:-D Właśnie w swojej skrzynce znalazłam awizo do sąsiada...mimo późnej godz zapukałam do niego by przekazać je synowi...a on mi mówi, że sąsiad dziś zmarł (kiedyś o nim pisałam...miał 80lat)Zrobiło mi się strasznie smutno...pogrzeb w sobotę (a my w sobote mamy wesele)Z pogrzebu na wesele...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkacos
dianusia nic nie dostalam:( ewa-marchewa1984 no to jestem troche w tyle, ale chyba damy rade... musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :) po pierwsze- najserdeczniejsze zyczenia dla tych, ktore juz dolaczyly do grona szczesliwych mezatek :) 🌻 badzcie zawsze takie szczesliwe jak w dniu slubu! po drugie dziekuje tym, ktore o mnie pamietaly w dniu mojego wielkiego dnia (holly, kinimod- 👄) dopiero teraz jakos sie zebralam, zeby tu zajrzec i cos skrobnac, choc mysle o tym od dawna ;) ale po slubie wyjechalismy na cudowne 2 tygodnie, teraz jeszcze dostosowujemy moj pokoj do mieszkania dla 2 osob (klucze do mieszkania odbieramy lada dzien- jeszcze z poltora miesiaca i zamieszkamy na wlasnym :) ) i ciagle cos do robienia pare slow o naszym slubie bylo pieknie! przede wszystkim sama ceremonia byla przecudna. Trafilismy na super ksiedza, ktory odprawil msze niesamowicie (kazal np gosciom po naszej przysiedze bic nam brawo ;)), byl strasznie cieply i serdeczny. Mielismy tez piekna oprawe muzyczna (flet, spiewala spiewaczka tez), Oprawa taka delikatna, ale wzruszajaca :) Pogoda jak na zamowienie- naprawde gdyby mozna bylo zamawiac to piekniejszej bym nie zamowila :) acha- i mialam zero stresu :) moj maz tez :) caly czas sie usmiechalismy :) ojej, nie wiem co Wam napisac- wszystko sie tak udalo i minelo jak w pieknej bajce wesele tez bylo super, goscie sie bawili w sumie powiem Wam, ze nie spodziewalam sie, ze wszystko moze nam sie az tak udac :) kochane, zdjec od fotografa jeszcze nie mamy i pewnie nie za predko beda (plener robilismy nad morzem :) moze jutro cos wybiore z tych zdjec, ktore moj brat pstryknal- nie sa za dobre, ale wysle kilka :) jesli chcecie ;) ps kasiaku- ja nie dostalam Twoich zdjec! :( a poprosze! :) trzymajcie sie kochane! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przywiozą dziś nam pierwszy małżeński zakup :) No to co ysłałam Ci zdjęcia :( ale zrobię to jeszcze raz. Wreszcie jesteś ;) czekamy na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×