Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Nobi ja tez poprosze o wiecej zdjec - bardzo podobaja mi sie te, ktore wyslalas kilka dni temu, wygladalas po prostu pieknie! Jak jutro mi sie uda, to tez Wam jeszcze pare wysle, jesli oczywiscie chcecie :) a teraz dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo mocno!!!!!!! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘---to dla Was :) Czytająca prześliczny kwiatuszek ;) dzięki kochana!!!!! Wiem wiem co ja tu robię???? Obudziłam się przed czasem i nie mam co ze sobą zrobić :O w nocy miałam koszmar, i w dodatku butów nie postawłam na parapet :P głupie przesądy :P na 9.00 mam fryzjera, potem na 11.00 makijaż. Wczoraj robiliśmy koronę u mnie i u Robka :) u Robka są balony biało-niebieskie super to wygląda. Łuk nad bramą, a u mnie korona z choinki z różowymi kokardami :) Jeszcze raz strasznie Wam wszystkim dziękuję za życzenia :) Holly Kochana życzę powodzenia ;) (nie dziękuj) mam nadzieję, że jest u Ciebie tak piękna pogoda jak u mnie. Mam nadzieję, że nie zalamie się do 15. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola2232
a powiedzcie kto kupuje suknie facet czy kobieta? bo uz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! narzeczona bardzo się ciesze że nie tylko mi się ta suknia podoba;).Co do pytań to: fotograf z Zakopanego,buciki to dłuuuga historia,żeby kupić odpowiedni kolor zjechałam cały Kraków aż kupiłam u siebie w NT:) z tego co pamiętam miały fajną cenę,napewno mniej niż 200zł!,welon był tejsamej długości co tren bez żadnych lamówek,haftów i takich tam:) poprostu gładki,jeśli chodzi o bukiet to ten z kalii(bo chyba o ten ci chodzi bo na którymś zdjęciu mam bukiecik też taki malutki który dostałam od córeczki szwagra:)) zrobiła kwiaciarka której opisałam jakbym chciała zeby wyglądał no i udało jej się zmajstrować identyczny o jakim myślałam:).Jeszcze raz ci dziękuje za miłe słowa! a_guu kochanie ty się nie przejmój! z tego co widze to jesteśmy do siebie podobne...ja wychodze z założenia że należy mówić to co się myśli a nie ściemniać i udawać że wszystko i wszyscy są super.A co do nauk przedmałżeńskich to ja miałam szczęście i trwfiłam na normalnych ludzi którzy odrazu powiedzieli na wstępie że są tu poto żeby nam coś przekazać a nie nakazywać,a ksiądz był wogóle najlepszy bo stwierdził że nie lubi księży bo go wkurzają:)-chodziło mu o to że są w śród nich tacy którzy zakładają koloratkę np. dla kasy.Powiedział co myślał no i super!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!! Kochane, nawet nie usiłuję Was doczytać:):) KASIAK - TRZYMAJ SIĘ!!!! Masz piękną pogodę i będziesz mieć Najwspanialszy ślub:):) Dziękuję wszystkim za zdjęcia - części nie mogłam obejrzeć, bo w BB miałam modem i takie giganty musiałam zaraz na poczekaniu kasować, żeby się nie udławił. Nobi, Ty chudzielcu, śliczna jesteś, ale niech Cię ten mąż podtuczy, bo się złamiesz wpół!;) A teraz - się pochwalę. Od czwartku jestem magister. Jak to pisał Mleczko - dla przyjaciół - Megi:):) Uściski od Zaby, która jeszcze żyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, holly-- wszystkiego co najlepsze! zycze Wam byscie byly cale zycie tak szczesliwe jak dzis! nobi-- ja tez prosze o fotki! zabulina-- gratuluje pani magister!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak i holly - wszystkiego naj, naj, naj.......... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 pogodę macie fantastyczną:) i oby takie życie było i zabawa na weselu:D zabcia - gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌻🌻 tyle ze sobą tu jesteśmy, że musiałam tu dziś wejść!!!!!! BYŁO WSPANIALE!!!!!!!!!!!!! W kościele to najpiękniejsza chwila pod słońcem!!!!! Trzymałam się do chwili przysięgi jak spojrzałam w oczy mego kochanego męża łzy same popłynęły :) ale było pięknie!!!!!! Wszyscy mówili, że ślub kazanie i wszystko było piękne!!!!!!! Każdemu życzę, aby Jego dzień był tak piękny jak Nasz!!!!!! Teraz siedzę po wszystkim i chętnie cof.labym czas, aby przeżyć to jeszcze raz!!!!!!! Co prawda nie obyło się bez wpadek, ale to ze strony zespołu nie zagrali Nam tej piosenki co wybraliśmy sobie na I taniec bo zapomnieli tekstu byłam bardzo zła, ale na plenerze humor wrócił. To prawda pogoda była CUDNA!!!!! O takiej marzyłam!!!!!! Boże dziewczyny było wspaniale!!!!!!Warto było tyle czekać na ten dzień i tak go dopieszczać w każdym calu. I teraz jestem zdania, że nikt nie odbierze nam tych przygotowań i tej pięknej chwili nawet jak przychodzi nam czekać dwa czy pięć lat jak jest w przypadku dziewczyn na forum!!!!! Zdjęcia nie wiem kiedy dostaniemy, ale na pewno do dwóch tygodni!!! Zaraz powysyłam :) Na plenerze też było ekstra :) drużowie spisali sięna medal, było tak jak powinno być!!! Młodzi górą!!! Na plener w to samo miejsce przyjechali inni noworzeńcy, ale wszyscy mówili, że Nasza panna młoda (Ja) jest ładniejsza :P Goście dopisali i nikt nie zrobił numeru!!! Długo mogłabym opisywać wczorajszy dzień. Fryzura była wspaniała, makijaż również. Suknia zachwycała. Czułam się jak księżkiczka i byłam wczoraj dla siebie i dla męża księżniczką, a on dla mnie księciem na białym koniu ;) bukiet cudowny, deoracja samochodu też a o kościele nie powiem bo zatykał dech. Dziś drugi dzień i cieszę się bo smutno tak tylko jeden :) Holly jestem pewna, że Wasz dzień również był tak cudowny!!!!! Ewa nie odpisałam wczoraj nerwy były i to straszne!!!!! A za życzenia dziekuje bardzo!!!!!!😘 W domu byliśmy po 3 nad ranem, buty w opłakanym stanie ;) suknia bruuuudna :D a ja szczęśliwa :D do napisania dziewczyny lecę na śniadanie mąż woła 🌻 🌻😘😍----to dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kasieńka że stres był napewno ogromny i nie liczyłam na odpowiedz...ale miałam przynajmniej pewność że prędzej czy później odczytasz sms-ka. Bardzo się cieszę, że ten dzień okazał się tak piękny i wyjątkowy...ja już nie mogę się doczekać swojego.... Niesamowite, że mimo zmęczenia nie zapomniałaś o nas i bardzo szybko zaspokoiłaś część naszej ciekawości... Dużo szczęścia i leć nacieszyć się świeżym mężem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!! Zabulino - gratuluję magistra Kasiaczku - już teraz szczęśliwa mężatko :D cieszę się, że wszystko się udało i że jesteś zadowolona :D Do napisania jutro - ja jutro pokażę się popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- ciesze sie, ze wszystko sie udalo! jak Ciebie czytam to widze siebie sprzed 3 tygodni. tak, to wspaniale uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dziewczyny i ślub ślub i po ślubie :( teraz już teraz wspominam :) wczoraj poprawiny trały do północy, ale wyszliśmy przed 2 nad ranem :) Aguu bardzo szczęśliwa jestem to fakt i mogę powiedzieć, że nic się między Nami nie zmieniło oprócz tego, że kocham Roberta jeszcze bardziej :) Teraz tak sobie myślę, że to jest prawda co mówia, że ślub to najpiekniejszy dzień w życiu. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak w ten weekend. Za trzy tygodnie odbieramy kasetę z wesela :) a za jakieś dwa będziemy mieć zdjęcia. Zabu gratulacje i Ewa Tobie również gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczynki, pogoda udała się Wam wysmienicie. Wszystkiego naj... A mnie choróbsko dopadło i nie mam ochoty ruszać sie z łożka, ale do pracy niestety trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Kasiak ty warjacie zwarjowany! super że wpadłaś tak na gorąco zdać relacje:)! Holly a jak u ciebie?! zabu jesteś wkońcu! dzięki za opinię moja droga,ale z chudzielcem to się nie zgadzam;).Pani magister wszystkiego najlepszego!!!GRATULACJE!!!,ja właśnie wracam na uczelnie po mgr-ka.Wiesz co oznacza skrót mgr?:) wi zaraz wysyłam zdjęcia! demi dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Tak jak mówiłam dziś popołudniu jestem :D Demisalle ja juz po chorobie tak więc wiem co przechodzisz. Szybkiego powrotu do zdrowia. Kasiaczku wierzę w tą większą miłość do partnera. Tak było i ze mną dziś nieśmialo stwierdzam, że jestem od niego uzależniona bo działa na mnie jak narkotyk ;) Ale to nie znaczy, że czasem doprowadza mnie swoimi chumorami do szewskiej pasji ale ja czasem też tak mam. Ale tak prawdę mowiąc między nami byłoby inaczej jak byśmy mieszkali sami bez mojej mamy ktora wcina sie wszędzie i we wszystko i odnoszę wrażenie, że chce mnie wychować na nowo :o Mimo to zgadzamy się z michem i baaaaaaaaaardzo kochamy a to jest chyba najważniejsze. A i mam nadzieję, że i ta ukochana chatka wreszcie kiedyś nam się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D:D:D Ależ u mnie jest piękna pogoda!!!!! Za dwa tygodnie 30.09 idziemy na wesele kolezanki :) fajnie teraz role się dowrócą ;) Dziś zamówiliśmy meble do Naszego jak na razie pokoju :) zmiana domu jednak będzie przeprowadzam się do męża. Ma dom a wiadomo, że w domu wygodniej. Jak dzidziuś będzie to na dwór z nim wyjść :) A meble zamówiliśmy z Kenta komody i szafe. Dziś od razu też kupiliśmy nowy telewizor :) ma przyjść do piątku. Stan małżeński jest wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Kasiaczku błyskawicznie się bierzecie za zmiany, ja pamiętam, że nie chciało mi się nic po weselu już nie wspomnę o tym, ze musiałam iść do pracy - idiotyczny szef :o . No tak ale my też zaraz po weselu jechaliśmy nad morze aby ochłonąć i poczuć się chociaż przez chwilę jak prawdziwi małżonkowie (bo w domu to przeciez mama we wszystkim się udziela - uroki mieszkania z rodzicami). A ja chyba załapałam jakiegoś doła i jest mi źle. Do tego ta praca a raczej jej brak mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowo poślubione mężatki, przyjmijcie ode mnie najlepsze życzenia na nową drogę życia:):):):)🌻 Nie było mnie długo, ale jestem zakręcona ostatnio mocno. A_guuu, nie przyjmuję do wiadomości jakichś dołków, zaraz się za Ciebie tu weźmiemy i na \"świeżo upieczonych mężatkach\" - wypędzimy złe humory!!!! U mnie dużo zmian również. Teraz już moje obie nowe prace ruszają, ruszam też ze stażem i jeśli mogę to mam prośbę do WI 82 o kontakt!!!!!!. Wi, jeśli tu wejdziesz, to proszę napisz do mnie : mariahchristina@poczta.onet.pl Chciałabym się z Tobą skonsultować odnośnie planu rozwoju zawodowego..:) A teraz zaraz zmykam zapisać się na kurs prawa jazdy:), heh dużo się dzieje, życzę Wam tego, o ile lubicie życie w pewnym tempie;) BUZIAKI:):):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Dołączam do grona szczesliwych męzatek.Ten dzień POPROSTU NAJPIEKNIEJSZY W CAłYM MOIM żYCIU.Jak bee miała zdjęcia napewno powysyłam chcętnym.Dzieki za zyczonka. Kasiaczku u mnie też było wspaniale ale tez bez ekscesów by się nie obyło.Przez maraton,który odbywał się w Warszawie o mało co nie spóźniliśmy sie na własny slub:)))) Dziennikarze,którzy mieli robic zdjęcia maratonczykom wszyscy przybiegli do nas:))). Sukienka brudaśnaaa jak nigdy ale cała bez uszkodzeń i juz udało się ją sprzedać :)))Buty tez w opłakanym stanie.Kochaniutkie zajrze tu okolo 2 października jak wrócimy z Piotrusiem z podrózy poslubnej. Buziaki dla wszystkich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×