Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly holly ciekawe dlaczego kazałaś usunąś topic założony przez Ciebie???? hheheh czyżby dlateo,że udowodniłam Ci,że donna karancc to Ty hehhehe a tak się usilnie broniłaś,że to nie TY hheheh hmmm Tylko skąd tan wspólny adres email był?? oj nieładnie tak kłamać i to na forum,a taka poważna dziewczyna z Ciebie hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aguu, widze, ze pustki tu dzisiaj :) Boze co za zwariowany dzien - biegam ze spotkania na spotkanie - juz mam dosc moich klientow - najlepsze jest to, ze musze pracowac tak jak 2 tygodnie do przodu przez planowany urlop :)) teraz dopiero jem śniadanie :D Oj joj joj - drazni mnie Kiedys - co znowu wymyslilas??? jaki mail?? O co w ogole chodzi? Nie mam czasu na glupoty - a jak Ty masz, to prowadź śledztwo :P Zakladaj sobie dalej swoje topiki i smaruj tam ile popadnie. Perfekcja mojej mentalnosci nie obliguje mnie do dalszego dysktutowania z tobą w tej materii. Rozmowe z Toba skończylam. Widzę, ze to forum schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć holly!! Ciekawe kiedy na mnie siądzie :p Trzymaj się dasz radę w pracy. Myśl, że za dwa tygodnie będziesz miała wszystko w nosie. :) Ja uciekam robić obiadek bo mężuś w domciu już po pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb.....
Cześć wszystkim. Cio do przygotowań, to kiedy wy macie date ślubu? Czy pojawia się u was stresik??? Poopowiadajcie mi, jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki, wpadłam na moment, by Was pozdrowić i zarazić szczyptą optymizmu:), przecież przy tak fantastycznej pogodzie jaka jest dziś np. w Kraku, niesposób się smucić:) 🌻 dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys 🖐️ - faktycznie w Kraku jest dzisiaj fantastyczna pogoda, a ja caly dzien na wysokich obrotach w pracy 😠 Agu - masz racje jeszcze troche - tyle juz wytrzymam do przyszlej srody, a potem juz 3 tyg urlopu :D Do bbb - ja mam slub 16 wrzesnia - czyli za tydzien i 1 dzien i nie czuje zadnego stresu :)) Mam nadzieję, ze tak juz pozostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem ja
Oj Holly Holly przynajmniej byś nie kłamała,prosze nie poniżaj sie !!!tak nieladnie sie zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No uciekam do domku Pewnie nie bedzie mnie juz dzisiaj, bo nam komp cos siada :) Do jutra dziewczynki i milego popołudnia!!! Duzo sloneczka 🌻 PS. --> to sem ja - to ja jak sie zachowuje to moja sprawa i moj biznes - patrz na siebie i zejdż ze mnie kobieto, bo czepiasz sie jak rzep psiego ogona. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Byłam dziś na próbach fryzury i makijażu :D jestem bardzo zadowolona!!!! Z fryzjerką od razu doszłyśmy do porozumienia :) kobitka wiedziala o co mi chodzi i jak na próbę wyszło rewelacyjnie. Co prawda rozwaliło mi się po wyjściu, spoko sama mówiła że nie przykłada się specjalnie do tej próby :P a makijaż marzenie!!!!! Piękny, kolory : - rozświetlająca perła + kolor śliwki :) - rozświetlający delikatny róż na policzki Holly widzę, że już na Ciebie wsiadły ;) spoko ja też mam swoich antyfanów :D i mam to gdzieś!!!!!! Jutro już piątek 🌻 Jakie menu ?????? Obiadek tradycyjnie na początek - rosół z makaronem - drugie danie zestaw surówek, kotlet de volai, ziemniaczki Gorące dania: - strogonow; - flaki; - bigos; - kaczki; - krem z pieczarek; Podałam bez dodatków tj surówki, czy coś tam co kucharka wymyśli. Deser: - lody - ciasta (normalnie na stołach będą stały) - tort I zimna płyta :) Drugi dzień: - kluski śląskie, kapustka czerwona i roladki z mięsa; - krokiety z barszczykiem czerwonym; - kiełbaski frankfurterki i żurek I zimna płyta Tak to mniej więcej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBB ja również ma ślub 16 września :) i zalatwiania jest MASE!!!!! Tym bardziej, że mamy kucharkę i samemu trzeba wszystko zamówić, załatwić :P a stres????? A co to jest????? Jak na razie nie mam czasu na stres :) Stres to mam, ale z innego powodu :P bo co się odwlecze to nie uciecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku bardzo sie ciesze ze fryzurka i makijaz ci sie spodobal:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ :)) Witam Was w ten deszczowy poranek -wszedzie pelno wody........ jak ja tego nie lubie :O Kasiaku ciesze sie, ze fryzurka i makijaz Ci sie podobają - faktycznie szkoda, ze nie masz cyfrówki bo moglybysmy Cie obejrzec :P Nie wiem jak Ty, ale ja codziennie padam na twarz ze zmeczenia :P Nie dosyc, ze wariacja w pracy, to jeszcze mase zalatwien bezposrednio po niej - wczoraj zasnęlam przed TV w ubraniu :P :P :P Zaplanowane dania masz mniam :)) :)) Wczoraj wieczorem zakupiony zostal alkohol :P Najlepsze jest to, ze wesele jest na ok 90 osob a butelek pol litrowych jest 200 szt - tak postanowili moi przyszli tesciowie, ktorzy orzekli, ze alkohol to cale zycie byla sprawa Pana mlodego :)) No jesli tak uwazaja, to ja naprawde nie mam zamiaru sie z nimi kłócic :D :P Tylko tak sie zastanawiam kto to wypije?? Bo bede miala serie osob, ktore wódki w ogole nie tkną, bo beda pily winko albo martini, ktore tez bedzie :P Bedzie zapas , ze hej! A Wy dziewczyny kupowałyscie wodki? I ile Wam z tego zeszlo? ja slyszalam, ze standardowo liczy sie pol litra/glowe - bo czego nie wypije kobieta, to wypije facet :P ITD Agatko, jak Twoje przygotowania? To juz jutro!!!! :)) Pewnie sie to dzisiaj juz nie pojawisz, ale przeslij fotki przynajmniej - juz po imprezie :)) :D A tak w ogole to wszystkiego naj najlepszego 🌻 🌻 🌻 Kaska , mam nadzieje, ze pogode bedziemy miały lepszą niz tę, ktora jest dzisiaj .......... Chce mi sie spac, ide robic kawe, kto sie ze mna napije??? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Holly kochana, całe szczęście teraz przestało padać, bo też deszczu nie lubię... A co do alkoholu, to wiem, że w porównaniu z Twoim miałam malutkie wesele, ale u mnie było chyba dwadzieściaparę butelek różnych win i 12 butelek 0,7 Bolsa i przyznam, że zostało dużo. Oczywiście to zależy i od pogody i od tego, czy ludzie się \"nakręcają\" na tempo, no i czy są poprawiny, ale u mnie w sumie chyba doszło 38 osób, już mi się to odrobinkę zatarło w pamięci, natomiast alkoholu zostało dokładnie (teraz policzyłam) 5 butelek wódki, tak, że poszło 7 i 9 butelek wina (pełne) i trzy połowki. Najwyraźniej u nas ludzie wyjątkowo mało pili, może być różnie, ale może też być tak, że będziecie odsprzedawać alkohol znajomym na wesele;) Pozdrawiam bardzo mocno i życzę dużo słonca:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kiedysiu 🌻 :)) Dzieki za info na temat alkoholu :)) U nas tez nie przewidujemy jakiegos wielkiego picia - mysle, ze 100 butelek by wystarczylo - bo jeszcze trzeba cos przewidziec na tzw \"bramy\" i moze trzeba bedzie komus jakąs flaszeczke dac :)) Mialoby byc ok 100 szt a zrobilo sie 200 :D No coz - bedziemy pili wodke weselną az do Bozego Narodzenia 2007 przy zalożeniu, ze bedziemy sie dobrze uwijali :P Kiedysku - Ty mialas wesele w nd i mam pytanie ile trwalo Twoje przyjecie: do jakiejs okreslonej godziny? czy do samego rana? Co do deszczu, to ciesze sie ze w Krakowie przestalo padać :)) Dzisiaj po pracy jade po odbior sukienki do Bytomia i deszcz bylby mi ogromnie nie na reke - mam nadzieję, ze weekend bedzie jednak ładny :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly🌻 Wspaniałe uczucie towarzyszy odbiorowi sukienki:):):), pamiętam jak to u mnie było, miła chwila dziś Cię czeka. A co do godziny. Hotel Ustalał godzinę, do której może trwać wesele i była to godz. 5.00., myśłałam, że to może zbyt wcześnie itd, niemniej oni ustalając taką godzinę chyba kierowali się doświadczeniem. U mnie było tak, że ślub był o 16.00, sala weselna na ulicy przyległej to tej, na której jest bazylika, więc tuż po ślubie rozpoczęło się przyjęcie i biorąc po uwagę, że goście bawili się \"intensywnie\" - było sporo tańca, różnego rodzaju zabaw prowadzonych przez DJ-a, to wesele skończyło się chyba około 4.00, już naprawdę wszyscy byli zmęczeni. Tak, że podsumowując przyjęcie trwało u nas około 11 godzin... A co do propozycji kawowej, tej porannej, to kto wie?? możeby tak kiedyś naprawdę umówić się na kawę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu ja równiez mam slub o 16h :)) I tak wlasnie licze, ze pewnie bedziemy balowali przynajmniej do 5 rano :P Tak Cie spytalam, bo mialas impreze w nd, a ludzie w pon z reguly muszą iść do pracy :)) Mam nadzieję, ze odbior sukienki to bedzie mila chwila - oczywiście pod warunkiem, ze wszystko bedzie OK :)) Mialam ją tydzien temu na sobie i wszystko gralo :)) :)) :)) Jade z nia dzisiaj do domu - pewnie moja siostra - jeszcze panna bedzie ja chciala przymierzyc :)) :P Co do kawki - to ja Kiedysiu wypilam juz pierwsza o 6 rano - niestety ostatnio ciagle tak wstaje (ale efekt jest taki, ze o 22 jestem nieżywa), drugą wypilam o 9h w pracy, a teraz zanosi sie na trzecią :)) Ale cięzki dzien mnie czeka - a kawa to moj jedyny nalog :)) Co do kawki - to nie ma problemu :)) Lubie mile towarzystwo i krakowskie kawiarenki :)) W ktorej czesci Krakowa mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Holly my również kupiliśmy 200 butelek ;) śmiejemy się, że ma zostać jeszcze na chrzściny :) No pogoda ma być PODOBNO (!) ładna, sprawdzałam na tej stronie pogoda długoterminowa. Dziś idziemy do kościoła podpisać dokumenty :P ksiądź kazał Nam przyjść tydzień przed. A jutro idziemy do drugiej spowiedzi mam nadzieję, że to nie za wcześnie :O Holly a jakie macie menu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):):) Holly kochana;)mieszkam w Podgórzu, ale co do kawki, to nawet myślałam nad wykombinowaniem dogodnego terminu i zgromadzenia wszystkich dziewczyn z przygotowań, które tylko mogłyby i chciałyby się pojawić:) Kasiaku, wydaje mi się, że niestety ale, źle zaplanowaliście termin drugiej spowiedzi. Nie chce rozsiewać błędnych informacji, ale my np. na odwrocie tych kartek do podpisania przy spowiedzi przez księdza, mieliśmy pouczenie odnośnie spowiedzi i m. in. był zapis o tym, ze druga spowiedź przedślubna powinna odbyć się nie wcześniej niż w przeddzień ślubu. Słyszałam o tym, że ludzie planują np. dwa dni wcześniej, ale tydzień tp chyba naprawdę zbyt wcześnie. Uciekam i pozdrawiam, buźki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to poczekamy z nią ;) i dobrze bo nie śpieszy mi się do niej :P Dzięki za informację :) A co do kawki to bardzo chętnie :) Z Holly jesteśmy już umówione co do niej, ale nie wiem kiedy to będzie na pewno po 16 i po jej powrocie z podróży poślubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly kłamczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tematy sie wyczerpaly
tematy sie wyczerpaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko--- wszystkiego co w zyciu najlepsze i najpiekniejsze!!!! duzo szczescia i radosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba o kims zapomnialam! tak wiec wszystkim dzisiejszym pannom mlodym wszystkiego najlepszego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszym panna mlodym zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy podpisać dokumenty w kościele :) fajne uczucie być już w połowie małżeństwem :) Dogadaliśmy wszystkie szczegóły z księdzem, pokazywał Nam sekretne gesty, które ułatwią mszę tzn kiedy wstać, klękać, siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly :D widziałam pogodę na ten tydzień 🌻 ma być piękna. A sobota cieplutka i tylko na zachodzie przejściowy deszcz!!!! Super!!!! Kochana ostatnie sześć dni ;) Ktoś kiedyś pytał o stres, teraz już się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Kasiu, mam nadzieje, ze pogoda bedzie :)) Dzisiaj bylo cudnie, siedzialam cały dzien na sloneczku i popijalam piwko dla ochłody :P Nawet troche sie opalilam tzn moja skora przypomniala sobie lipcowa opalenizne - ale na solarium w tym tygodniu 2 x musze jeszcze pojsc :)) Sukienke - mam juz w domu - przywiozlam ją w piatek :)) Tate zamurowalo, mama sie poplakala jak ją ubralam i razem z siostrą uczyly sie podpinac tren :P i sie nauczyly! W sb bylismy takze u ksiedza - wytlumaczyl nam wszystko oraz objasnil co sie dzieje w poszczegolnych momentach. Po modlitiwe powszechnej np jest taki moment, ktory nazywa sie \'ofiarą oltarza\' - moj mąż bierze kolacz i winogrona a ja wino :P i zanosimy ksiedzu na oltarz :)) W zasadzie wszystko mamy juz dograne poza malymi detalami :)) Nasze menu to: 1) rosol + rozne rodzaje salatek + rozne mieska i ryba + opiekany brokul, kalafior, paluszki ziemniaczane 2) Kluski + salatka + miesko (?? hmm co to bylo) 3) Bogracz 4) Krokiet z barszczem 5) Frytki + salatka + kotlet z serem i pieczarkami Oprocz tego zimna, plyta - przekaski: grzybki, ogóreczki, opiekane pieczarki, galaretki z kurczaka, salatki i inne duperelki :P Owoce roznego kalibru, ciasta, ciasteczka :P TORT :D of course :)) :)) W czw - do poludnia przy dziennym świetle robie sobie probny makijaz (maluje sie sama) na 13 h mam probnego fryzjera :P W piatek wieczorem zrobie sobie french - mam długie paznokcie - mam nadzieję, ze ktorys mi sie nie zlamie do soboty :P Jutro chyba polecimy do tej II spowiedzi.......Chyba..... Ty tyle bede relacjonawac na biezaco PS.Kiedysiu ja mieszkam na granicy Środmiescia i Pradnika Czerw - i mam nadzieję, ze sie na kawce zobaczymy :)) :)) pozdrowionka dla wszystkich !!!! :)) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×