Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Holly, faktycznie, za oknem jest fantastycznie;). Życzę Wam takiej pogody na sobotę:) Kochane dziewczyny trzymam za Was kciuki Kasiaczku i Holly:):):)):) Dla mnie dzisiejszy dzień też jest taki szczególny - dziś mija dokładnie miesiąc od naszego ślubu... aż dziwne, jak ten czas leci... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu wszystkiego naj z okazji miesięcznicy - jest ona specjalna bo pierwsza ;) Wszyscy się śmieją bo ja byłam w zeszłym tygodniu chora no i w zeszłym tygodniu minął nam miesiąc. Smieją się bo że zaszkodzil mi ten miesiąc miodowy a ja się śmieję, że jego brak mi szkodzi ;) :p Ja miałam UN BRA bo tak sądzę o nie chodzi tak???? Juz opisywałam tą sytację , że odkleił się w momencie jak mój wójek wszedł do pokoju :o Teraz wiem, że migdy już go nie założę no chyba na stanik aby powiększyć bius lub wypełnić luzy w gorsecie ;) Moja mama znów szykuje się na wesele teraz jako matka chrzesna :) Właśnie wczoraj byłyśmy zobaczyć dla niej kieckę i juz ją kupiła mimo iż ślub dopiero w kwietniu. Widziałam też komplecik na mnie ale ja swierdziłam, ze nie będę kupować czegokolwiek do momentu aż nie dostanę zaproszenia. Wszyscy się zastanawiają dlaczego i dziwią mi się bo podobno ma to być duże wesele ale ja od nich nie usłyszałam ani jednego słowa na ten temat. Wydaj mi się to trochę dziwne bo ja trąbiłam na lewo i prawo o dacie żeby wszyscy mogli sobie zalatwić wolne. A oni nawet nie pisnęli mi słowem nawet tekstu \"do zobaczenia teraz u nas na weselu\" lub coś w tym stylu. Kompletnie nic. A nasza kuzynko (moja świadkowa) o byciu na weselu wie już od dawna. Przykro mi bo to mój najbliższa rodzina (wychowywaliśmy się razem jak rodzeństwo) a on po prostu omnie zapomniał i tak jest już od kilku lat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guuu, widzę, że ścigamy się po topikach:) Dziękuję za życzenia. My przenosimy jakieś wyjście z okazji miesięcznicy na weekend, ponieważ moje Kochanie wróci dopiero w piątek... A_guuu, nie martw się tym przyszłym weselem, przecież do kwietnia jest jeszcze mnóstwo czasu, przyznam, że ja akurat nie rozgłaszałam o naszym ślubie. Mówiłam o nim zapraszając na ślub, chyba, że wiedziałam, że ktoś może mieć jakieś wyjątkowe zajęcia, wtedy starałam się uprzedzac wcześniej. Uszy do góry, napewno nikt o Tobie nie zapomniał. Buziak🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a_guu... może wpierw silikonowy a na niego zwykły?...bo szczeże to ja się w nim baaardzo dziwnie czuje :-/...przez wakacje schudłam 14kg...no i oczywiste z kąd na sam początek i jestem szczuplejsza od siostry :-D Cholera chyba od jutra idę do pracy (z założenia miałam iść w poniedziałek) i nie pasuje mi to za cholerę bo w sobotę mam egzamin który muszę zdać, do tego jutro miałam robić grila urodzinowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz w tym wypadku to trochę dziwne bo mnie nic nie powiedział zresztą mojej mamie też nie, ale to pewne, że będzie bo przeciez chrzesna. A połowa rodziny już wszystko wie. Jeszcze przyszła panna młoda nie wspomina mojego wesela za dobrze bo pamiętam uciekła zaraz po oczepinach z rykiem. Ach ja wiem dlaczego i twierdzę, że zachowała się jak dzieciak ;) Bo ja oddawałam swój welon tej ktora złapie. Oczywiść miałam cichą nadzieję, że będzie to moja świadkowa (i zreszta tak się stało) bo mam taką cicha nadzieję, że on pomoze ustabilizować jej swoje czucia i znaleźć odpowiedniego faceta. zwłaszcza, że sama tego chce. No a że ta przyszła panna młoda jego nie złapał (mimo iż data ustlona i są pewni swoich uczuć) poryczała się jak małe dziecko i poszła w długą ;) :p No wiesz nie przejmuję się tym tylko ja wychodzę z założenia, że jak nic mi nie mówią to nic nie kupuję do momentu aż nie dostanę zaproszenia. Jest mi przykro ale nie przejmuje się. Najlepszy jest mój mąż mówiąc \"a zkim tam będziesz się bawić????????? No chyba, że z W.\" W. to jego brat i chyba jedyny skory do zabawy a mój mąż jest przyzwyczajony do super imprez z super toważystwem bo jego rodzinka jest postrzelona (mało powiedziane) :D A na tamtym weselu nie będzie raczej takich ludzi z wyjątkiem właśnie W. i mojej świadkowej no i jej siostry. A może nawet dobrze jak nie pojedziemy przynajmniej zaoszczędzimy na tą naszą chtkę ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ ewa!! Właśnie tak pod stanik - tak miało być ;) Ja też się nie czułam i nawet dobra, że tak się stało jak się stało i musiałam, założyć jeszcze stanik. W efekcie bardzo mi podniosło biust aż jeden za szwagrów nojego męża zapytał się mnie czy zrobiłam sibie operacje plastyczną. Jak chcesz to prześlę ci foty. Bo my jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki ale szczerze mówiąc nie jestem za specjalnie zadowolona z tego fotografa :o Miało być 20 fot z pleneru zdatnych do albumu a jest ich o wiele mniej. Ale nie przejmuję się tym za bardzo bo już po ptakach. Wydałam kupę kasy na niego i wiem, że drógi waz tego bym nie zrobiła. Trochę wam zazdroszczę tych emocji przed ślubem chociaz sama ich nie czulam za specjalnie i do ostatniego dnia czułam się jakbym szła na czyjeś a nie swoje wesele ;) Ale te dni i te przygotowania mają w sobie jakąś magię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly nie dostałam Twoich zdjęć :( Aguu chętnie bym była już po tym wszystkim choć na pewno będzie mi tego szkoda :) Tak pogoda ma być taka do niedzieli :) to super będzie jak się sprawdzi :) Te zdjęcia ślubne rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, myślalam o moich ślubnych zdjęciach.........a te oczywiscie Ci wyśle :D Mam dzis male urwanie glowy w pracy. Jutro i pojutrze mam juz urlop, tak wiec raczej tu nie bede zagladala. Wiec pożegnam sie z Wami teraz :( Bede tu dopiero ok 3 października - zaraz po ślubie lecimy do Grecji, wtedy tez prześle zdjecia :)) Trzymajcie kciuki za pogode w sobote i za to, zeby sie wszystko udalo Kasiakowi i mnie :P Kasiu, Tobie życzę wspaniałych przeżyć, pogody ducha (chociaż tej to chyba Pani nie brakuje) i miłości do Roberta do końca świata albo i jeszcze dłużej :)) 🌻🌻🌻 🌻 🌻 Kinimod - bo sie nie bedziemy \"widzialy\" rowniez wszystkiego najlepszego!!!! Pozdrawiam i caluje Was wszystkie!!!!!!!!! Świezo upieczone mezatki prosze obligatoryjnie o zdjecia - wszytko obejrze jak wroce :)) Powodzenia kochane!!! Trzymajcie sie zdrowo!!! Buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly wszystkiego naj, najlepszego! wspanialego slubu i wesela oraz niezapomnianej posrozy poslubnej! A potem to juz tylko wspanialych dni 🌻 No i oczywiscie ja rowniez czekam na Twoje zdjecia :) Moj maz ma dzis urodziny i mam nadzieje, ze uda mi sie wyrwac z pracy i zrobic mu niespodzianke - normalnie mam siedziec do 20-tej, ale jak kolega bedzie mogl to mnie od 14-15 zastapi, ma sie jeszcze odezwac... mam nadzieje, ze sie uda ;) Tylko musze jeszcze szybko kupic swieczki do torta, mam nadzieje, ze nie bede miec problemu ze znaleziem ich :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly 😍😍😍😍😍😍😍😍 Ja również Tobie i Twojemu przyszłemu mężowi wszystkiego co najlepsze!!!! Szczęscia, zdrowia i miłości bo to ona jest najważniejsza w życiu!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍 🌻Przyjemnych wrażeń podczas podróży poślubenj ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja już też złożę życzenia Holly. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Przedewszystkim tego czego sama sobie zamarzysz no i aby całe małżeństwo było tak piękne i radosne jak ten jedyny dzień ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Tylko na chwilkę wpadam :) przywitać się :) Holly szkoda, że Ciebie tutaj nie będzie przez te dwa dni :( dziś chyba masz próbną fryzurkę, napisz jak Ci wyszła :) Już uciekam mam solarke na 11.00, ale muszę jeszcze posprzątać w domu :) ps dziś strojenie sali :D ale będzie zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE WCINAM CUKIERKI KTÓRE KUPIŁAM NA ŚLUB...HAHAHA MUSZĘ JE GDZIEŚ UKRYĆ wyobraście sobie, że moja upatrzona fryzurka została usunięta ze stronki...ale dziś nie dałam za wygraną i od 6 godz jej szukałam (i ewentualnie zastępczej) no i Z N A L A Z Ł A M ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holy! kasiak! ja WAM życze żeby ta sobota pociągneła za soba lawinę cudownych delikatnych ,czułych przezyć i wspomnien a te żeby towarzyszły wam przez całą wspólna drogę!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 DLA WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku i Holly, cały bukiet pięknych chabrów dla Was:):):):) 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Życzę Wam, aby ta cudowna pogoda utrzymała się do soboty i aby Wasze szczęście, wspólne szczęście małżeńskie rozświetlało Wasze wszystkie dni do końca... Ściskam za Was kciuki... i zapisuję się na zdjęcia:):):):):) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! holly,kasiaku to już tusz tusz...:) trzymam kciuki bardzo bardzo mocno! za pogode,ślub,wesele,kwiaty,fryzurki,suknie...itd. jednym słowem żeby było tak jak sobie wymażyłyście!!!buziak na szczęście dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem padnięta :) wpadam tylko na moment, aby pochwalić się :) sala wygląda przepieknie!!!!!! 🌻🌻🌻 Dekoracja wyszła bomba!!!!! Mam zdjęcie dekoracji sali, ale powysyłam Wam dopiero jutro na wieczór bo teraz nie mam siły dłużej tu siedzieć, a jutro rano idę \"robić\" paznokcie. Jutro korona o 18 :D Dziewczyny Kiedyś Nobi dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia 🌻 😘 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Kasiaczku zapewne w odróżnieniu ode mnie nie będzie cię jutro na kafe a i być może ja nie będę miała kiedy wejść tak więc dziś składam ci najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich najskrytszych (już teraz wspólnych) marzeń i aby wszystkie wasze dni (miesiące, lata) były tak pięne i radosne jak ten jutrzejszy 😘 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol muzyczny klucz
KOCHANI!! NOWO POWSTALY !!!! ZESPOŁ MUZYCZNY ,,KLUCZ,, To klucz do szampańskiej zabawy! Przekonaj się i zamów nas! znamy sie na rzeczy ! Z nami masz swietne brzmienie i dobry wokal !!! wesela,bale,komunie! doslownie wszystko zagramy! ceny uzgadniamy z TOBA! U NAS ZAWSZE PROMOCJA! JESTESMY Z WAWY,DOJEDZIEMY TAM GDZIE NAS ZAPROSISZ! ZADZWON 0508992523 BĄDŹ NAPISZ muzyk05@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zespolu klucz
nie moge nie skomentowac poprzedniego wpisu... autorze tegoz - zwroc uwage, ze na tym topicu sa dziewczyny, ktore slub biora w tym roku, a jak zapewne wiesz, mamy juz wrzesien. Wiekszosc z nas juz jest mezatkami, a te ktore jeszcze maja ten dzien przed soba, maja juz orkiestre, bo takich rzeczy nie zalatwia sie na kilka czy kilkanascie dni przed slubem... Trzeba bylo taki wpis zamiescic pare miesiecy temu, teraz juz nieco za pozno... Juz zreszta byl ten wpis 2 czy 3 dni temu, wiec prosze nie byc nachalnym. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! co tam? nie ma was...? hmmm wpadne jeszcze... mam kilka zdjęć jeszcze jeśli któraś chce papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×