Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc dziewczyny, dlugo sie nie odzywalam,ale bylam na urlopie, poznej duzo pracy, na razie nic sie nie zmienia, trzeciego czlonka rodziny nie ma, wszystko po staremu, nobi poprosze o zdjecia.. dziewczyny, jak przezczytalam o tiki, to mialam zalamke, jejku to takie straszne, ja plakalam, bo dostalam okres,a ona biedactwo tak sie cieszyla... los jest okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic:) jak po urlopiku? pewnie tak jak ja wróciłaś i w pracy sajgon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Kasiak Holy wszystkieg naj naj naj zokazji slubu abyscie zawsze umieli ze soba rozmawiac i kochali sie do konca waszych dni.Ja tez 16 wrzesia tak jak wy ślubuje, trzymam za was kciuki kochane i myslami bede z wami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusia tobie też wszystkiego naj lepszego!!!! Oj nie wierzę w to, że będziesz w stanie myśleć o nich. Wierzę w twoje dobre intencję ale nie sądzę że twoja głowa nie będzie zaprząątnięta innymi sprawami ;) UDANEJ IMPREZY DZIEWCZYNKI :D !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku kiedyś miałam gg teraz nie bo bym się już z niczy nie mogła wyrobić:).My wróciliśmy z podróży, rzeczy po przeprowadzce nadal w kartonach a ja niedługo zeświruje chyba sobie troszkę:) agu co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdjęcia :D Mówiąc \"mam jeszcze jakieś ....\" rozumiem, że inne niż te co od ciebie dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pozniej sobie zobacze, a wy na kowancu mieszkacie jeszcze, czy gdzies indziej sie przeniesiecie? bylam w moich kochanych gorkach w nt w weekend sierpniowy, bylo sssuupppeeeeeeeeerrrrr!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu już wysyłam,diabełku właśnie się na kowaniec przenieśliśmy (do mamy) do tej pory mieszkaliśmy w mieszkaniu na drugim końcu nt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku ok papapa! agu już wysłane:) fajnie że ci się tamte podobały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale miałaś piękną tą suknię, na tym jednym zdjęciu dopiera przedstawiłaś ją w całej okazałości!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu u mnie to chyba wszyscy pokolei na naukach wykładali - babka z poradni o kalendarzyku - ksiądz o rodzinie i małżeństwie (ciekawe z kąd on o tym wszystkim wie ) - jakieś małżeństwo które moim zdaniem jest walnięte na łeb i to zdrowo bo opowiadali jak jeden drógiego obwiniał za wszystko, zdradzał, wywyższał się itd. No i w dalszym ciągu są razem Współczuję tym dzieciom bo mają chyba czwórkę. Albo te dzieci wyrosną na takich samych kretynów jak ich rodzice albo wylądują w wariatkowie - jeszcze jakaś młoda osoba co miała biblię wyrytą na pamięć Dla mnie totalny bezsens. A i kwota 15 od łebka my dakiśmy 10 bo to zostawili \"naszemu sumieniu\" - boże z kąd ci kretyni się biorą na tym świecie a_guu, mam nadzieję że to nie Ty, bo tak wulgarnego tekstu bym się po Tobie nie spodziewała... Trafione przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demisale tak to ja. Jak już wcześniej wspomniałam nie jestem grzeczną dziewczynką (nawet bym nie chciała być). To jest napisane delikatnie. Troszkę wyrozumiałości proszę. Wpieniają mnie takie osoby które wiedzą wszystko o wszystkim i każą płacić wg swoich cenników i brak kasy pozostawoać swojemu sumieniu. Pisałam to dość dawno ale nawet teraz jak sobie o tym pomyślę to mnie trzęsie. Nie będę się już tłumaczyć bo to jest bez sensu. Powiedziałam co powiedziałam i się przyznaję do tego. Choć prawdę mówiąc mogłabym się wyprzeć ale po co. Ogólnie jestem miła i uwielbiam taką atmosferę w okół mnie ale jak ktoś mi wlezie za skórę to już jest koniec i wychodzi ze mnie diabeł wcielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) co tu sie wyrabia na tym forum, ręce normalnie opadają...Tzn nie na naszym topiku, tylko ogólnie, na forum ślubnym. Co tam u Was? Jak przygotowania, albo jak małżeństwo Wam służy? u mnie juz wszystko gotowe, goście potwierdzili przybycie-i o dziwo, prawie nikt nie zrezygnował:) Jeszcze musze kupić buty, jechać na przymiarke sukni, i troszke ją zwęzić, bo mnie ciut ubyło:) Powiedzcie mi, jak liczyłyście szampana ? Butelka na ile osób mniej-wiecej? Chcemy kupić butelki 1,5 litrowe.Nie mam pojęcia, ile kupić...Wódke juz mamy( Moja rodzina i ja to wieśniaki, więc bawimy sie przy wódce:P-to nawiązując do sąsiedniego topiku:P ), mamy też sporo wina, do tego jeszcze troche kolorowych alkoholi na drinki dla osób, które nie piją wódki. Drinki bedzie serwował barman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona miałam 4 butelki na jakieś 45 osób - starczyło a_guu nie osądzam, trochę zdziwilam się tonem tego postu, bo tutaj jesteś miła jesteś :-) i raczej mało drastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi, wyglądałaś bosko! Naprawde, prześlicznie! A teraz kilka pytań...! 1. skad mieliscie fotografa? 2. gdzie kupiłaś buty? bo widze, że bardzo ładne:)I za jaką kwote? 3. welon miałaś tej samej długości, co tren? Bez lamówki ani żadnych wyszywanek:)? 4. i ten bukiet...sama robiłaś, czy kwiaciarnia? Piękny:) Krótko mówiąc-rewelacja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż znów zostawił mnie samą wieczorek :( Źle ostatnio wpływa na niego jego kuzyn. Narzeczona - wpis Demisalle o 12:42. Zacytowała tam mój wpis w jednym topiku i się zdziwiła moim zachowaniem. Otóż dziewczynki mam nadzieję, że się do mnie nie zrazicie alę chcę oznajmić NIE JESTEM GRZECZNA i potrafię powiedzieć bardzo wiele nieprzyjemnych słów. Ale to tylko w przypadku gdy ktoś lub coś mnie wpieni. Dla mnnie (zresztą dla większości) te nauki były przegięciem totalnym!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba samotność
tu tez wlazłaś?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca...
KASIAK84 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia,samych radosnych chwil!! _________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie bede sie rozpisywac... 🌻 🌻 [ kwiat] w tym szczegolnym dniu zycze Ci samych szczesliwych chwil, i dzisiaj i zawsze! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×