Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

do mnie jeszcze nie doszły :( dobra dziewuszki, ja już się zbieram do domciu. może zdjęcia jeszcze dojdą. jutro powysyłam swoje ;) pozdrawiam i miłego dnia życze 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi poszło, ale daj znać czy doszło, bo na razie się uczę nowej skrzynki:) Dziewczyny mam nowego maila- pod nickiem, ze starego już nie korzystam maniusia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - hi hi gmail ci sie spoobał jak juz wyjasnilas co to jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak testuję:) Ale podoba mi się pojemność, bo na onecie jak jest kilkanaście maili to już się skrzynka zapycha doszły te zdjęcia? Wiem, że doszły do marcy, więc do reszty też powinny dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też chce Wasze fotki!!! Prosze wyślijcie na mojego maila: itap@o2.pl Ja tez postaram się Wam wyslać :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja już ci wysłałam:) Ja uciekam, jakby ktoś chciał fotki to krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja tez Ci wysłałam, zreszta do wszystkich wysłałam!!! agatko - twoje zdjecia doszły:) sliczne jesteście dziewczynki:) ja sie juz zegnam i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wyslalam Wam swoje :)) Co prawda znalazlam na kompie w pracy tylko swoje 2 :)) ...mam nadzieję, ze nie wygladam na tyle, ile mam :P :P :P hehehe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisze pozniej albo jutro musze uciekac. Misio przyjechal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, no bez przesady, wyglądasz bajecznie wspaniale... Kochane, wy powinnyście się do wyborów miss szykować z takimi aparycjami... ja bym wam buty wiązała za sceną :D Pozdrawiam i znikam.... Ppapapapaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - Co Ty opowiadasz??? :)) A cop Tobie brakuje moja Panno???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ale ty masz szlachetną urodę.... Taką delikatną i elegancką... I jakie piękne włosy.... Uciekam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, nic nie brakuje, ja mam za dużo... Jakieś 10 kg do was :D i 20 cm wzr... hihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka bardzo Ci dziękuje 🌼 - komplementy od kobiet są w cenie :)) mx3 - gdzie Ty widzisz tę swoją nadwage?? Fajna jestes dziewczyna i głupoty opowiadasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka - Twoje fotki jeszcze do mnie nie dotarły :( Moge jeszcze raz prosić: itap@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly wysłałam jeszcze raz, ale to dziwne, bo wysyłałam wam wszystkim prawie naraz i do innych dziewczyn doszły. Może masz skrzynkę zapchaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 nie wiem dlaczego ale adres \"mojej sukienki\" nie hce wchodzić mi poprawnie na meila dlatego ponownie wklejam go tutaj:) http://www.classa.com.pl/p/nkol2/g290_s290.jpg dzięki dziewczynki za zdjęcia - ślicznniutkie jesteście :) mx3 gdzie te twoje 10 kg nadwagi to naprawde nie wiem:P jak znajde jakieś moje zdjęcia to zaraz wam podeślę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agatka - zdjecia doszly - masz bardzo sympatyczną buźkę :)) Katka - faktycznie chyba już wcześniej wklejalas tę sukienke - b. ładna zreszta - bo ją kojarze :)) Jutro mam urlop, jade odwiedzić rodzinkę :)) W niedziele idziemy na pierwsze nauki, zobaczymy jak to bedzie :))) Echhhh!!! Czekam na fotki pozostałych dziewczyn ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl z wymiana zdjeciami :) sama o tym pomyslalam kilka dni temu, ale zapomnialam mysli na forum wyrazic :P :D tiki-tak, holly, agatka i mx- dzieki za zdjecia, super z Was babki :) sliczne jestescie 🌻 mx- sukienka i bukiet sliczne- buty tez, bardzo pasuja do sukienki, jesli sa wygodne nie ma sensu kupowac drugich, bo sa jak znalazl :) zazdroszcze dlugich pieknych wlosow- ja swoje troche podcielam i zaluje, jakos teraz nie udaje mi sie zapuscic juz tak dlugich 😭 zazdroszcze jeszcze jednego- widoku z pracy i tego, ze mieszkasz nad morzem, kocham morze, moglabym tam caly rok siedziec :) holly- powiem Ci cos szczerze. Jak pierwszy raz pokazalas swoja sukienke, to srednio mi sie podobala- nie dlatego, ze uwazalam, ze jest brzydka, ale patrzylam pod katem mojego gustu i rzeczy, ktore dla mnie mi sie podobaja. Ale teraz uwazam, ze dla Twojej urody, z wyborem modelu strzelilas w 10-tke. Jestes smukla, masz taka posagowa (to w bardzo dobrym znaczeniu :) ) urode i mysle, ze oczarujesz wszystkich 🌻 agatka- wdziek i urok :) cala Ty :) sliczne oczy 🌻 tiki-tak- przypominasz mi kolezanke, ktora uwielbiam :) widac, ze z Ciebie rowna babka, mila, ladna buzia, super fryzurka 🌻 :) a, i suknia dla Ciebie tez jest extra! moimi zdjeciami postrasze Was jutro rano :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - dzięki za tak dobrą recenzję :)) świetny pomysl z tymi zdjęciami - wszystkie te, ktore przeslaly mi fotke - już kojarze :D No to co , marcy - do roboty, bo Was jeszcze nie znam (tzn znam) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Holly jesteś piękna, jeśli kobieta może powiedzieć to kobiecie ;) Bardzo proszę o zdjęcia Waszych buziek ja zaraz poślę moje :) nie przestraszcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, dziewczyny, dzięki. Jak to miło usłyszeć (przeczytać?) komplement, nawet jeśli jest trochę na wyrost:P A wy dziewuszki wszystkie jesteście piękne. Dzięki, że jesteście🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, ja nie widziałam Twojej sukienki, ja w ogóle prawie żadnej sukienki nie widziałam:( Poproszę o fotki sukienek i innych fajnych rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Tobie Agatka i Maniusi jak na razie, ale nie wiem czy dojdzie. Coś ostatnio mam problemy z tą pocztą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ty piękna blondyno:D Całkiem inaczej sobie ciebie wyobrażałam, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona🌻 dla pięknej blondi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka przestań :) bo się czerwienie 🌻 Dziewczyny wysłałam ale nie wiem czy doszło :O sprawdzcie pocztę. Holly zaraz wyślę Ci pozostałe zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już swoje posłałam:) jejku :P tez sobie was inaczej wyobrażałam, a szczególnie kasiaka, wydawało mi się że to taka dziewuszka a tu piękna kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×