Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ja nie jem slodyczy juz od listopada:) no moze zjadłam przez ten czas cistao kilk razy, w swieta i na imieniny i tyle! odchudzam sie od listopada wlasnie, ale efektów zbytnich to ja nie mam!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze sukienke mx3 baaardzo ja nie mam nic przeciwko wymienieniu sie zdjeciami agatka ale w pracy nie mam musze z domu wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ogladamy sie? to ja wysylam do wszystkich co znajde maila SIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmail - to jest z tego co wim po prostu email 2 moich znajomcy ma tam konta nie wiedzialm tylko ze trzeba miec zaproszenie, to nowosc chyba ze chodzi i cos innego a z drugiej strony ci dwaj znajomi to informatycy - wiec moze to jakas lepsza wersja emaila? don\'t know.... natomiast jesli codzi o obcas to nie wiem ile moj ma ale chyba ok 4 cm dzis wieczorem wraca moj luby z anglii, juz sie nie moge doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, butki śliczne, skoro są tak wygodne jak mówisz, to myśle, że możesz je śmiało do sukienki ubrać :) jeśli chodzi o wymianę fotek, to jestem za. ja wyśle jutro, bo nie mam w pracy żadnych zdjęć swoich, ale jutro zgram i przyniose ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te buty :( ja mam z nimi dylemat bo nie lubię obcasów a do tego jak widzę to malutka jestem bo mam tylko 165 cm:P najlepiej kupiłabym papućki:P:P albo takie skarpetki jak dla małych dzieci do biegania z poduszeczkami żeby miękko było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, kto nie dostał ode mnie maila, proszę o upomnienie, robię w tej chwili kilka rzeczy na raz i mogłam ominąć jakiś adres. Jeszcze 2 h i do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka ja tez mam problem z butami!!!!! posłałam wam własnie siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx sukienka śliczna:) i bukiecik i kok też, ja mam nie za długie włoski więc mój będzie mniejszy, ale myślę że podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mieć problem z butami, niż na starość wykręcony kręgosłup, mnia czeka to drugie.... :/ Moja przyjaciółka miała śliczne butki na obcasiku ok. 4 cm... i wygodne ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - masz sliczny widok z okna z pracy, tez taki chce:) sliczna Twoja sukienka, a ta co masz na sobie razem z butami (które super wygladaja i ja bym w nich poszła) to co za sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, czy na 4 zdjęciu (jak wchodzisz na góre) to przypadkiem nie świeradów zdrój (tzn. w dole)?? bo ja mam takie samo zdjęcie z tamtego roku, też jak się wspinałam, i jakieś te widoki mi znajome się wydają ;) mx, ta sukienka jest faktycznie śliczna. myślicie że pasowałaby np. dla świadkowej? bo ja z przyjaciółką musimy się właśnie wybrać po sukienkę dla niej, i nie mamy za bardzo koncepcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia myślę, że nie bardzo, przynajmniej nie w tym kolorze holly, kasiak,katka_u, maniusia, marcy,no to co, tiki-tak- przyjmijcie me oblicze:P tiki-tak- świetna fryzurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka z jasną zielenią była kupiona na świadkowanie przyjaciółce, dąłam za nią chyba 260 zł. Wygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, nie mówiłam jeszcze, że ja będę miała 2 mężczyzn jako świadków. Przysyłajcie, czekam na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle fotke dopiero jutro, bo wszystkie zdjecia mam na kompie u Misia. mx--> sliczna sukienka i cudowny bukiet!!! agatka, a mnie nie przeslesz zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak nigdzie nie jest napisane że świadkowie muszą być różnej płci, można ich dobierać dowolnie:) mx. wam wysyłam, jak ktoś chce jeszcze to się upominać:) Wi nie mam twojego adresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że można... to tylko od was zależy, kto będzie świadkiem. U nas będzie mój kuzyn i brat mojego Skarba. Takie męskie zaplecze jakoś mi się bezpiecznie wiąże z małżeństwem, z opoką... inaczej niż ze świadkową za plecami... no a co jak świadkowa błyśnie i przyćmi pannę młodą??? żartuję...hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie jeszcze nie. ale z doświadczenia wiem, że po 14 inetrnet, a szczególnie poczta zaczyna się mulić, przynajmniej u mnie. niewiem czemu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx dopiero teraz sprawdzilam maila suknia sliczna i bukiet po prostu zpapiera dech jest rewelacyjny oj jak ja bym chciala w takim miejscu jak ty pracowac fryzura nie w moim guscie ale jak masz dlugie i ciezkie wlosy to bedzie idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdźcie jeszcze za chwilkę, jak nie dojdą wyślę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze, że praca w pełym skupieniu jest ciężka do zorganizowania z takim widokiem za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx to nie ta sukienka sie otwiera:( nie wiem dlaczego , a nie mogę teraz na moje konto wejść bo cos mi znowu nawala, jak tylko przyjde do domciu to prześlę ci do niej link nawet nie moge zobaczyć czy meile doszły:( ale prodsze o zdjecia, w domciu mam sprawniejszy komputer wiec wszystko zobacze:) a teraz to musze uciekac dokończyć prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdjecia tiki, agatka, mx3 fajnie wiedziec z kim sie gada dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×