Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dziewczyny, Właśnie myślę o tym, by zaraz po ślubie zanim wjedziemy na salę pojechać do Taty z wieńcem i szarfą.... Dziękujemy Tato...Pamiętamy... Kochamy Cię... Szukam i zbieram te wszystkie wierszyki z podziękowaniami... i strasznie się wzruszyłam... pokapało kilka łez malutkich, dobrze, że już jestem sama w firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy zdjęcia doszły :D wiesz co jesteś bardzo podobna do siostry mojej koleżanki (bardzo ją lubie :) ) Mam podobne kolczyki do Twoich tych niebieskich :D ;) Maniusia nie zdadzam się, że wyglądasz nienajlepiej. Moim zdaniem baaardzo sympatyczna z Ciebie dziewuszka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne słoneczko u mnie wyszło :D chyba pójdziemy z Misiem na spacerek..... hmmmm jak ja dawno na spacerku nie byłam 🌻 Maniusia No to co 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi tak studiuję pedagogikę w Sosnowcu. Jestem na pierwszym roku teraz zaczęłam drugi semestr. Jajby nie moja pomyłka z socjologią byłabym na trzecim roku pedagogiki :P ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D 🌻 Wi pewnie już pisałaś, ale proszę napisz skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak zdjecia wyslalam, chyba poczta nawalila. Wysle Ci jeszcze raz tylko poznej, bo teraz nie mam czasu, musze uciekac juz. Jestem z Ełku i studiuje juz na V roku ( w Olsztynie). Wlasnie pisze prace mgr i rozgladam sie za praca. Na jakiej jestes specjalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Jak będzie dobrze to za cztery lata będę pracować w szkole lub w przedszkolu :D A Ty jaką masz specjalność? Z czego piszesz pracę?Jeśli możesz napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALOHA ciężki dzień za mną, choróbsko zdwoiło siły😭 Jeżleli chodzi o prezenty, to moje kochanie zawsze daje mi pieniądze;) Nie powiem, żeby to było romantyczne, ale przynajmniej cieszę się z każdego prezentu od niego:P marcy bardzo ładnie razem wyglądacie🌻 no to co ja bym nie powiedziała, że na tych dwóch zdjęciach jest ta sama osoba:) Ale jaka piękna osóbka🌻 Moje zaskoczenie nr 2 po Kasiaku: Marcy:D właśnie dzisiaj zaczęliśmy kombinować, co my zrobimy z plenerem, jak będzie padać. Fotograf przyjezdny, więc plener w dzień ślubu. Misiek wymyślił, że w takiej fajnej kawiarni możemy zrobić, i fajnie ale czy się zgodzą? Tam by było fajnie, bo kawiarnia mieści się na 22 piętrze i widoki z okien są nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki! Tak sobie czytam i przeglądam tu Wasze wypowiedzi i opowieści o Was, Waszych Misiach, ślubach i stwierdziłam, ze do Was dołącze :-) Można??? W tym roku też mam swój ślub a dokładnie 9 września. Suknia zamówiona, najważniejsze rzeczy też..pozostaly tylko drobiazgi w sumie :-) ----> Agatka. Dobry pomysl z tymi zdjeciami w razie niepogody w kawiarni :-) Moja koleżanka miała zdjęcia robione (miala ślub zimą) w apartamencie, który był dla nich wynajęty, w holu w hotelu i muszę przyznac, że były ciekawe! Macie jakies pomysły awaryjne na \"niepogodę\"? Pozdrawiam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi7 witaj wśród fafeterek:) 🖐️ masz ślub w ten sam dzień co ja:) a o której godzinie? Pisz do nas, skąd jesteś, co dokładnie macie, linka sukienki, ogólnie WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agatka:-) No dobra nawijam...heheh Faktycznie, pozniej zauważyłam, ze mamy tego samego dnia! :-D Ślub mamy o godz. 16:00. Jestem z Częstochowy. Mamy kościól, sale, orkiestre, kamerzyste, samochód, fotografa, ja mam zamówiona suknie, klepnięty manicure (moja świadkowa jest fachowcem), niedługo bede miec zaporoszenia, myśle już o fryzjerze i kosmetyczce i tez niebawem to nastapi :-D hehhee... Jeszcze nie mamy nauk przedmałżeńskich i tych wszystkich papierków...i obawiam sie, że z tym bedą największe schocki-klocki:-) A to moja suknia: http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=56 Ech...a Ty jaką sobie wybrałaś, czy jeszcze jesteś w trakcie poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o mojej sukni to cały poemat napisałam na stronie 60, więc mozesz się cofnąć i poczytać:) zdjęcia nie mam:) kurde to ty w zaawansowanym stadium przygotowań jesteś:) My nauki już mamy, jeszcze tylko poradnia. Nauki nie były wcale takie złe, nawet mi się podobały;) Ja też już w sumie prawie wszystko mam już załatwione. Zostały mi: zaproszenia (kiedy będziecie rozdawać?), alkohol, menu, podziękowania dla rodziców, skończyć kurs tańca, no i ostatecznie zdecydować się na takie pierdoły jak kwiatki, makijaż, fryzura(mam koncepcję, ale niesprawdzoną jeszcze). No i najważniejsze- kupić mieszkanie. A twoja sukienka ładna:) Jeśli chcesz się z nami podzielić swoją buzią, to od wczoraj trwa tu wielka wymiana fotek, większość maili masz pod nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia..myślę, że bedziemy rozdawać w okolicach lipca sierpnia, tak 2-1,5 m-ca przed. Menu zostawiam sobie pod koniec, alkohol to sprawa mojego przyszłego męza :-) Chce zrobić podziękowania dla Rodziców, myślę o jakimś fajnym dyplomie, kwiatach i piosence...chyba ze macie cos ciekawszego ? :-) Ja stwierdziłam, że lepiej wcześniej sobie załatwie siebie, tzn strój , wygląda...itp. zaklepie a potem to tylko drobiazgi... W okolicach maja wybiorę się na fryzure i makijaż próbny, kwiaty to od zawsze białe storczyki, lekko zwisający bukiecik:-) Chętnie sie przedstwaie, tzn. pokażę swoją buźkę. Moj mail: Kathi1@op.pl zapraszam ze swoimi fotkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie:-( prześlij proszę na ten adres: Kati@megapolis.pl i ten bedzie aktualny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dostałam i już odebrałam. Sympatyczna i ładna z Ciebie dziewczyna! :-) A To Twój przyszły mąż, rozumie sie? :-D Też mam adres w gmail, ale nie korzystam z niego bo nie mam czasu go \"poprawnie uruchomić\" :-) Ale obiecuję, ze to zrobie bo to fajna sprawa. Przesyłam Ci swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło, dostałas? No.. ale całkiem fajny ten kolega brata:-P Musze chyba na chwile zresetować kompa, bo cos ledwo dyszy biedaczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałaś dostałaś:) Wiem czemu się tak dopytujesz:) Masz się czym chwalić:D Wiecie dziewczyny nie spodziewałam sie tu tylu pięknych kobietek, naprawdę. To nienormalne takie zbiorowisko lasek na jednym forum:P A jak będą już zdjęcia ślubne... Nie mogę sobie tego wyobrazić:D Buziaki, ja uciekam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam.... Ale dziękuję za komplement i ze wzajemnością. Bardzo chętnie poznam też inne dziewczyny.:-) Pozdrawiam i tez uciekam, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka 🖐️ zdrowka 🌻 ja jestem w szkole, wlasnie mija mi wyklad :D wpadlam do czytelni po ksiazki do mgr jak mozesz to wyslij Kathi7 moje zdjecia, ja dzis bardzo pozno wroce, jutro jestem poza domem wlasnie Kathi- witam :) agatka, moze wlosy sprawiaja, ze wygladam inaczej- to w mieszkaniu bylo robione ciut wczesniej, na tym drugim juz kolr mi zszedl hehe :P i krotsze sa, no i zdjecie z profilu :D do tego zero makijazu, bo jak pisalam Wam, mialam wakacje i chwile wczesniej kapalam sie w jeziorku :P ok, lece na jakas kawe przed cwiczeniami ;) jeszcze raz zdrowka 🌻 i marsz do lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! :-D -----> Agatka, życzę Ci duuuużo zdrówka! Ja też chodzę od kilku dni jakaś taka niewyraźna. Jeśli chodzi o fotki, to wczoraj z początkiu serio pomyślałam, że to Twój narzeczony, więc poszukałam jakies zdjęcie swoje z Misiem i wysłałam Ci... a miałam tylko takie na kompie :-D Zmykam dalej do sprzątania, dzisiaj cały dom na mojej głowie ;-) Ech... tali kobiecy los.... Życzę miłego weekendu, do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi- weź Rutinoscorbin:P już mi trochę lepiej, ale jutro czeka mnie kurs tańca:( nie wiem czy dam radę poszaleć z zapchanym nosem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×