Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No, i tak dużo zapamiętał.... moje kochanie, poza datą moich urodzin, nie pamięta o niczym, o czym do niego mówię... :D zwłaszcza o posprzątaniu podłóg na kolanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, marcy, jesteś cudowna, gdybyś mogła... wystarczy skan... nie kłopocz się z przepisywaniem, ja to zrobię :D Dzięki, nawet jeśli nie uda się odszukać, to już za dobre chęci :D Możesz mi przesłać spokojnie do poniedziałku... umowa będzie z datą 20.03, ale kasa już wpadła i podpisać ją to już tylko formalność :D zrobię to w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o prezentach :D ostatnio w jego komórce w archiwum znalazłam taki motyw: -mój rozmiar biustonosza; -ulubione perfumy chanel madmuasel i d\'amour może też szykuje mi jakąś niespodziankę 🌻 nie obraziłabym się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje złotko, na prezent, najchętniej daje mi kasę, a jak się buntuję, to łazi ze mną po sklepach i sama wybieram, co chciałabym, by mi sprezentował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - przynajmniej masz z glowy rozczarowania mam juz zdjecia - rozsylam zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę!!! Teraz na tvn są rozmowy w toku i jest tam jako ekspert facet, który mnie uczył poprawności języka-stylistykę na GWSH Grzenia. Zamin trafiłam na pedagogikę studiowałam socjologię - dziennikarstwo. Dziennikarstwo spoko, ale socjologia :P :P :P :P okropieństwo feee feee feee Łoooo dziewczyny jak się cieszę, że dziś mam labę :D :D :D nie muszę się nigdzie spieszyć lenistwo do kwadratu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, przeglądałam śmieci na pulpicie i znalazłam zapiski z projektu naszego domku... :D właśnie tworzę sobie bazę wierszyków dla moich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Kochanie zawsze sam kupuje mi prezenty i trafia w 10-tke :) mamy raczej podobne gusta ostatnio dzieki niemu pachne lancome- touch of pink i givenchy- my couture moje nuty zapachowe :) a teraz jest tyle pieknych zapachow, ze jak sie kogos zna i jego upodobania to mozna ladny dobrac kazdy lubie dostawac prezenty, ale mnie bardziej cieszy jak upatrze cos fajnego dla niego i jak jemu sie to pozniej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!!!!!!!! jejku, jak sie wsciekam, mowie Wam juz drugi raz nie wpisalam hasla tylko nacisnelam drugi raz \'wyslij\' i stracilam post jestem dzis zupelnie niezorganizowana chyba nie powinnam sie tu dzis udzielac mx, sama wymyslasz te wierszyki? czy znalazlas gdzies gotowe? jesli gotowe to podasz namiar? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i ja uwielbiam mu kupować... ostatnio na walentynki dostał cudną pidżamkę.. taką ciepłą i elegancką, a on co? przeprowadził bunt z powodu walentynek, których nie znosi... i pidżamki nie nosi - ja ją noszę (tylko górę i tak sięga do kolan prawie :D)... Tak to jest z moim misiem, nigdy nie wiem, co mu odstrzeli :D Bunt walentynkowy - też coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy nie wiem czy już wysyłasz zdjęcia, ale do mnie jeszcze nic nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak je uzbieram ( z różnych źródeł) to zmontuję jeden dokument wordowski i wam porozsyłam :D Sama też piszę, ale dzisiaj nie mam weny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - ja tez cie jeszcze nie mam! czekam....wiec nadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz juz zapomnialam ze ucze na lunchu i muszialam sie ewakuowac na lekcje juz nadrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia poszly gdyby ktos nie dostal krzyczec ciekaw czy ja tez sie bardzo roznie od waszych wyobrazen he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, dzieki za zdjecia :) pewnie, ze sie rznisz- ale trudno gdyby ktoras z nas wyobrazila sobie jakas tak jak wyglada ;) nie da sie, zdjecia sa zawsze zaskoczeniem i niejako poznaniem osoby od nowa :) strasznie sympatycznie wygladasz :) a te dwa pierwsze zdjecia macie urocze! nie umiem napisac o co chodzi, ale maja super klimat- Wy, ten dom, otoczenie, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa najswiezsze zdjecia z angli robilismu je chwile przed tym weselem ktore tu tak opisywalam a ten rudzielec to moj mark we wlasnej osobie dom jego rodzicoe - naprawde kochanych ludzi - z tego sie podwojnie ciesze bo miec swietnych tesciow to polowa sukcesu dzieki za komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak m nie bylo przez te 4 dnie to jakos tak pusto wczoraj sie smialam ze chociazby po tym jak za nim tesknie wiem ze to moj jedyny i na cale zeycie jakkolwiek to pompatycznie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, do mnie nic nie dotarło :( znalazłam jedno zdjęcie z tamtego roku, wysłałam chyba wszsytkim, więc nie przestraszcie się, to tylko ja :D te nowsze przyniose w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, takie odczucia daja pewnosc, ze to wlasciwa osoba :) ja tez czesto tak mam :) :) maniusia, zdjatko doszlo :) Ciebie sobie tez inaczej wyobrazalam :) kurcze, ale fajne, sympatyczne z Was babki 🌻 a Ty moje zdjecia w koncu dostalas? bo stracilam rachube, mam dzis metlik i stos roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia juz wysylam nie doszlo bo ja po prostu odpowiadalam na maile ktore mi dziewczyny wyslaly - nie mam adresow w ksiazce adresowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że większość z nas nosi okularki :D i mam takie pytanie, na ślub będziecie ubierały okulary czy szkła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 100% soczewki nosilam juz wczesniej i to dlugo ale teraz mam prace mnon stop przed komputerem wiec okulary z filtrem naprawde pomagaja z reszta ja tak zadko jestem w domu ze notorycznie przekraczalam wszelkie limity jakie w godzinach na noszenie szkiel dziennie dla mnie by chyba byly wyjsciem te ktorych sie nie sciaga na noc ale nie wiem czy moje oczy by je tolerowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie nosze okularow, bo poki co wzrok mam dobry pewnie w dobie wszechobecnych komputerow i tak mnie to czeka :) ale cos Wam powiem moja kolezanka nosi dosc grube, czarne oprawki i do slubu zalozyla normalnie okulary- przy jasnej sukni (mimo, ze nie miala bialej) razilo to naprawde ale jesli ktos ma delikatne okularki to pewnie to nie przeszkadza chociaz chyba jednak wiekszosc (z tych co znam) na slub zakladala szkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale mnie coś ostatnio bilą oczy od soczewek. teraz mam okulary z ciemnymi oprawkami, tzn. niebieskimi (a raczej granat), ale to też raczej się do siemnych zalicza. więc może faktycznie ubiore szkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilke. Ja na 100% bede miala soczewki. Tylko musze wczesniej sie do nich przyzwyczaic, bo nigdy wczesniej nie nosilam. Kasiak studiujesz pedagogike? Super ja tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku też chciałam soczewki, potem okulary, teraz chyba faktycznie lepiej soczewki ;) no zobaczymy :D a teraz się z wami ślicznotki już żegnam 🌼 może jutro uda mi się to powysyłam kolejne, bardziej aktualne fotki, a jak nie to w poniedziałek ;) a tymczasem życze miłego weekendu, do zobaczenia w poniedziałek (albo jutro) papa, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×