Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No właśnie, Fizz pisała, pisała......Skleroza jakaś, czy co hihi :D:D:D....i zapomniała, że pisała.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Fizzi tylko kilka słów. Ale Fizzi pisze tylko w pracy, bo w domu ma inne ciekawsze zajęcia ;) A swoja drogą Fizzi i Fizz, to dziwne, że tak akurat..... Hej Fizzi pozdrawia Cię Fizz bez \"i\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu /beksa/, nawet Whisky nie buszuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, jak nie ma nikogo, to chyba pójdę spać, a tak miałam ochotę pogadać. Whisky, czy Twój synuś ma juz wszystkie wyniki i czy wie, co dalej ? Tak dzisiaj dużo mówili na temat matur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką trwogę, Nie oglądam, ale już sie boję............ Pogoda? Polityka? Podatki? Nacjonalizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, spojrzałam na girlandy i śliczne! :) zaraz poczytam dokładniej. Ale pierwsze co rzuciło mi się w oczy to błąd w zakładkach w słowie \"girlandy\", przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam hihi :D Dzięki, że napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co to jest Ysk?:o i proszę o rozszyfrowanie skrótu NMM, chociaż domyślam się chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky ja Cie mam w kontaktach........dlaczego nie odpowiadasz na konfe????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zmiłuj, nadal upał :( Dzień dobry wszystkim ! 🌻 Ale jak tak dalej pójdzie, nawet kwiatki nie będą rosnąć. Whisky, a ten sklep to Jysk, a nie Ysk. Coś mi nie pasowało, ale nie wiedziałam co hihi :) Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zapspałam 😴 nastawiłam sobie zegarek na 6,45 zamiast 5,45 na szczęście obudziłam się o 6,30 tak czy siak miałam poranny sprint (czego nie cierpię) ....a jeszcze jak jechałm do pracy zamknęli mi przejazd kolejowy i musiałam 5 min. czekać aż otworzą moniał ale miałaś przygodę ....ja kiedyś tez prawie bym się utopiła ale o tym może innym razem :) całuję WAS mocno 👄 i w miarę możliwości wpadnę nieco później tak, tak.... ja raczej na kafe (necie) jestem tylko w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz -> i że akurat przez 2x zz (mogło być np. fiz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) no właśnie...ale ja bardzo lubię taki np. fizz gin...i dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ...pychotka. Ale w taki upał jednak nie radzę. Na taką pogodę polecam wino białe półsłodkie, do tego butelka wody gazowanej, pokrojone w plastry owoce cytrusowe, część wyciśnięta, zwłaszcza cytryna, do tego do smaku syrop cukrowy i duża ilość lodu. Ewentualnie listki melisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tak trunkowo zaczynacie dzień?To chyba te upały tak sie nam dają we znaki. Wakacje się zaczęły i mało nas tu.Zaraz Anka wyjedzie,Agosia też zacznie urlop a wdomu problem z netem.Nadd też wcieło.Dobrze,że Malibu za dwa dni wróci do nas.Ta to dopiero będzie miała nam dużo do napisania. Dziś siedzę w domu,nigdzie się nie ruszam.Prawie dwa tyg.biegania dzień w dzień.Ja już wymiękam.Czekam na ten wyjazd do M jak na zbawienie.Odpocznę sobie na maksa.Po siedmiu latach tyle wolnego od domu,dzieci.Wiem,że mnie zrozumiecie i nie pomyślicie,że jestem jakąś wyrodną matką. Jak tam wczoraj konfa?Udała się? Biorę się za prozę życia.Mam stertę prania do poskładania.Muszę to ogarnąć a tak mi się niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta -> odpoczynek na pewno wyjdzie Ci na dobrze :), i na pewno na niego sobie zasłużyłaś :) ....wszyscy się urlopują tylko ja biedna musze ginć w pracy :( a po pracy biegusiem do domu, pies, sprzątanie i inne takie tam, wczoraj np. w ramach atrakcji sparzyłam się piekarnikiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:))Komputer mi się wczoraj zbuntował ale widzę,że nie próżnowałyście:))U mnie też ani kropli deszczu,wszyscy tęsknią za nim a najbardziej roslinki.W Wiadomościach prosili żeby w mieście wystawiać wodę dlwa ptaków,fontanny nieczynne a one maja do picia kilka kropel rosy z rana..Moja Kiciusia chodzi taka biedna ,gruba-mogłaby już urodzić.Fizz,Whiski jednak wasi koci faceci maja lepiej:)) Fizz \"Frida\"jest napisana z perspektywy jej siostry,tej od diega.nie jest łatwo być siostrą wielkiej ,uwielbianej Fridy Kahlo.Teraz czttam \"Pianistkę\"Jelinek-nie jest to łatwa literatura i traktuje o niełatwych sprawach.Też był film,chociaż go nie widziałam,bardzo kontrowersyjny podobno.Fizz \"Porozmawiaj z nią\"to jeden z moich ulubionych filmów,zresztą jak cały Almodowar:)Pomysł z wystawieniem swoich spraw jest świetny!Byłam już na stronce,czekam tylko aż coś sie pojawi pod \"ręcznie malowane\":) Whiski domyslam się ,że jesteś przewodnikiem wycieczek?Napisz coś więcej i gdzie byłaś! Moniał Twój Anioł Stróz nie próznuje ,i chwała mu za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko kiedy wyjezdźasz na zasłużone wakacje?:)Całusy dla Wszystkich Pań:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Mam juz dosyc tych upalow ....naprawde opadam z sil.Zaraz jade do corki ,ktora jest u tesciowej poniewaz oboje z mezem mamy pierwsza zmiane .Pozniej musze poplewic troche na dzialce bo przeciez za kilka dni wyjezdzamy a wszystko tak ladnie rosnie.Szkoda teraz zaniedbac tym bardziej ze pod nasza nieobecnasc sasiad z ogrodka obok ,obiecal podlewac u nas codziennie.Trzymajcie sie jakos dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę deszczu tak jak wszystko na ziemi co żyje i się rusza. Wyjeżdzam do M 10sierpnia.Jadę do Warszawy do ciotki M(super babka)a 11 wylatuję do Duplina.Tam już M będzie na mnie czekał.Odsapnę od tego upału bo tam chłodno 15-18 stopni i pada często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki :) MATURA ZDANA!!! :D:D:D jak się cieszę :) rano dzwoniliśmy do szkoły, ale powiedziano nam, że wyniki ogłoszą dopiero jutro, bo dyrekcja musi je jeszcze przeanalizować - koszmar.. w międzyczasie syn dowiedział się od kolegi, że tamten wie już, że zdał, bo pojechał do sekretariatu i mu wyjawili tę ściśle tajną informację. Znowu zadzwoniłam i okazało się, że jednak wywiesili listę tych, którzy zdali. Wsiadłam więc w samochód (bo syn właśnie wyjeżdżał w ważniejszych sprawach ;) i w te pędy do szkoły. Lista króciutka tyle osób nie zdało. Wczoraj po informacjach w mediach ogarnął mnie strach. dzięki Bogu jest OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×