Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość amatorka6
Fizz,albo ktoś inny,mam prośbe czy moge dostać ,cudeńka prześliczne,papużki cudne ,motylki:)Potrzebuje jakichs wzorow ,obojetnie czego ,albo namiary gdzie znalesc jakies strony.Jesli mozecie to prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka6
Chodzi mi o jakies szablony np.co mozna z folii samoprzylepnej wykonac,albo takie farbki na okna, jestem laikiem,ale chcialabym udekorowac sobie obejscie i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:)Ależ jestem wykończona..Rano lekcja angielskiego,potem wizyta w poradni żółtaczkowej,która miała być taka-do doktora z marszu ale gdy przyszłam oczywiście okazało się,że godzinę wcześniej była rejestracja i zapisali tylko 8 osób a reszta do domu.Jakimś cudem mnie przyjęli,bo pani doktor pamiętała mnie z leżenia na oddziale.Potem okazało się,że powinnam mieć skierowanie od rodzinnego,gnałam jak szalona 20 km,oczywiście doktora już nie było ale na szczeście wypiszą mi w poniedziałek z datą wsteczną.A w domu Józefina wzięła się za rodzenie:)ma dwa małe.Ale wiecie najlepsze jest to,że druga kotka ,która z niewyjaśnionych przyczyn nie może mieć kotków poczuła się też \"mamą\",teraz obie siedzą w pudle w najlepszej komitywie.A co najlepsze kociaki próbuja ssać też Filemona(kotke):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz czy ja też mogę dostać Twoje prace?:)(nadk@o2.pl).Niestety w Krakowie nie ma weterynarii,jeśli by była tam bym chciała studiować:)A jaką miałaś suknię ślubną?? Agosia już na urlopiku:)Szkoda,że tak się minęłyśmy... Foletko pzdrowionka i czekamy na Ciebie:) Whiski chyba mnie tymi wiecznymi kłopotami nie pocieszyłas-hi hi,ale myśle,że jest też 2 razy więcej radości:) Oj,ściskam Was wszystkie,padam na twarz..Dobranoc:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Jestem strasznie zabiegana ,biegam miedzy praca ,tesciowa u ktorej jest corka i jeszcze wypadl mi stomatolog..Jak sie ciesze ze jutro ostatni dzien w pracy,jakos dotrwam ale mam juz naprawde dosyc. Agosiu ja tez wracam 26.07. w nocy i z tego co sie orientuje nie bede miala dostepu do komputera.Zycze udanego wypoczynku i baw sie dobrze. Fizz bardzo prosze o nowe prace,tez jestem zainteresowana. Malibus....pozdrawiam na nowych wlosciach. Caluski dla pozostalych dziewczyn ....zajrze jeszcze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka - cudownych wakacji Ci życzę. Wypocznij i naciesz się luzikiem z rodzinką, w dodatku na łonie przyrody:) Aż mi się też zackniło za takim wyjazdem i kompletnym luzem. Pomarzyć... Nadd, to też miałaś sprint dzisiaj. Dobrze, że udało Ci się wszystko załatwić. Powinni te przepisy i wymagania zusowskie (i inne) dostosować do realiów. Nieprawdaż? A wiesz mój Synuś jutro wyjeżdża i... już za nim tęsknię - moim skarbeńkiem. W dodatku dziś dałam mu popalić za swoje krzywdy. ;)Masz rację, że rodzinka daje więcej radości niż tego mniej miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później wejdź w katalog (na tej stronce) inspiracje itd. odsłoni sie mnóstwo fajnych rzeczy. Są greckie wzory, może je wykorzystamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tylko macham 🖐️. Mam gości i nic gotowe.....ale zajrzę potem .Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja 🖐️ jeszcze raz. Przyjeżdża do mnie zaraz bardzo chora kuzynka. Wyraziła taką chęć. Podobno nieźle znosi podróże. Zostanie co najmniej do jutra. Oczywiście będzie jej mąż i mama. Chyba na jarmark nie pojadę, ale MM się zgodził jechać. .....:( Bardzo przeżywam ten jej przyjazd, w jakiej będzie kondycji, zaraz powinni być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ....Wpadlam sie tylko pozegnac ,wroce za 10 dni i mam nadzieje ze bede miala co poczytac.Bedzie mi Was brakowalo.Buziaczki dla wszystkich dziewczyn👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)Pustawo tu trochę:)Ja też tak szybciutko.Jutro jade na kilka dni do Krakowa,może w Beskidy zajrzę:)Sciskam Was mocno za cały tydzień gdybym się nie odzywała:)Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nikt się jeszcze dzis nie wpisał, aż się boję, że nam topik padnie. Co z Tobą Foleta, Moniał, Malibu??? - miałaś już pisać... Fizz, pewnie jednak pojechałaś, bo nawet przy gościach byś na sekundę wpadła. Twojej kuzynce na pewno dobrze zrobi taki wyjazd i zmiana. Ciekawa jestem jak na targach? :) To mąż miał jechać z Twoimi pracami? Dziewczyny - piszcie... :( bo smutno się robi... I teraz jak nie ma Anki, Nadd, to my nie damy rady podtrzymać topiku. Nadd - życzę bardzo udanych wakacji i tra la la :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wpadłam na chwilę :) Rzeczywiście pusto, ale nie dopuścimy Whisky, żeby nam topik padł. Nie ma mowy. Anka, wypoczywaj i wracaj szczęśliwa i zadowolona :) Nadd, wszystkiego dobrego wspaniałego wyjazdu i powtórzę za Whisky tra la la...:) Ja tak mogę dopadać tylko, bo przy tak chorej osobie /leżącej/ jest masę zajęcia, wszystko podporządkowane.Ale jest w dobrym nastroju, a to najważniejsze. Zostaną do wtorku. Panowie wyjechali, więc jesteśmy same kobitki. Ja dzisiaj nie spałam prawie wcale, jestem zmęczona ale zadowolona. A Ty Whisky, co porabiasz ? Relaksik z rodziną...Syn wyjechał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc nie wyjechałaś Fizz. Dobrze, że kuzynka tak się wspaniale czuje u Ciebie. A same kobitki - to fajnie, :) Ciekawa jestem jak tam Twoi panowie :) Ja siedzę w domu, i mnie i męża trochę połamało, to chyba od tych przeciągów w upały. Moja koleżanka miała to samo, chyba nie ma teraz żadnych wirusów. Spałam strasznie długo, jeszcze trochę jestem obolała, ale jest lepiej, wieczorem bolały mnie nawet żebra. Synek wyjechał, jest na szczęście zadowolony, przy okazji będzie miał wakacje, to właściwie taki obóz, prawie sama młodzież, mówi, że fajnie. Gdzieś na wsi, nie chce żeby go odwiedzać (za tydzień), ale bardzo bym chciała, tylko to chyba nie wypada. Zarejestrowany jest na jedną uczelnię, ale marne szanse, na te same kierunki poza Warszawą jest po jednym kandydacie, tu kilku. Zastanawiam się czy w ogóle warto iść do szkoły pomaturalnej, czy to nie strata czasu, z kolei płatna uczelnia?... Jak temu podołać? Sama już nie wiem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są dylematy...Ale może rzeczywiście pomaturalna szkoła to strata czasu. Nie wiem. I ciekawa jestem, co zdecydujecie. Teraz jednak wykształcenie ma coraz wieksze znaczenie. Wiesz, ja też jestem połamana, każda kostaeczka mnie boli, zwalałam na te zmiany goścowe, ale to chyba coś wisi w powietrzu. U mnie okropny wiatr. Taki, że aż w głowie mąci. Biorę się za obiad, bo jeszcze nic nie zrobiłam poza odgotowanym rosołem na zupę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ugotowałam rosół, ale okazało się, że nie mam makaronu i będzie ze spagetti, niezbyt dobrze, ale nie mam siły na sklep. I nadziałam cukinie mięsem mielonym, z cebulą czosnkiem, papryką, już się piecze. Pomogła mi córka, bo nie mam siły. A w ogóle to dość mam gotowania i tych niepotrzebnych (tzn. zaraz zużywanych) rzeczy.Dzwoniła rodzinka - wyraźnie mieli ochotę przyjechać, ale dziś nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczny.Niewiem co z tym moim kompem.Brat robil porzadek ale nie wszstko jest ok.Teraz oszalala klawiatura.Niemam polskich znakow,zamiast \"z\" wyskakuje mi\"y\".A do tego cos jest nie tak z ostroscia.Niewiem czy sobie sama z tym poradze.Milego dnia wsyzstkim.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff,już wszystko ok. Anka udanego urlopu.Wypoczywaj i ciesz się chwilami z rodzinką. Życzę ci pięknej pogody. Agosia--tobie również.Nie zapomnij,że to czas twojego wypoczynku anie załatwiania wszystkich spraw w urzędach.Jeszcze zdąrzysz(zdążysz?)się napracować z rodzinka już nieposzalejesz. Whisky--najpierw matura a teraz studia.Niezazdroszczę ci tej nerwówki.Wszystko się uda,wierzę w to.Mam nadzieję,że czujecie się już lepiej z M. Fizz jak tam wizyta rodzinki?Jesteś zadowolona?I co z tymi targami czy kiermaszem bo z tego wszystkiego już zapomniałam. Nadd--gratulacje kocia mamo.Mam nadzieję,że do tego Krakowa i dalej nie wybrałaś się sama tylko z kimś bliskim twemu srecu! Dziewczyny---mam wasze kontakty na tlenie ale niestety stracilam wszystkie z gg.Bardzo była bym wam wdzięczna jak mi je podacie na meila foletka68@tlen.pl Jestem dumna z siebie,że sobie z tym wszystkim poradziłam.Brat tylko mi pokazał i sama sobie musiałam z tym wszystkim poradzić. Malibu---a ty czemu jeszcze się nie odzywasz?Bierzesz nas na przetrzymanie czy co?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu kto?? No to Foleta masz nowy fach w ręku :) brawo!!! :) Fizz, co z Tobą? Czy masz wieści od Malibu? Jak targi? Czy nie masz ani chwili żeby zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka6
Dziekuje bardzo,moze uda mi sie cos podpatrzc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witaj Foletko, cieszę się, że już jesteś i taka dzielna. Brawo!! Chwilowo nie mam tlenu, pojutrze sobie ściągnę, musiałam odinstalować, bo jakieś diabelstwo się przyczepiło. dopiero jak odinstalowałam, znikło. Jestem bardzo zmęczona, jeżeli jeszcze dzisiaj nie będę spała, to padnę jutro.... Nie wiem, czy Malibu nie wyjechała. Wiem, że na jakiś weekend miała lecieć do Hiszpanii, może to właśnie ten.... Muszę wyłączyć kompa, bo mój pokój zajęty, wiec uciekam. Życzę Wam dobrej nocki i jutro pewnie też nie zajrzę za wcześnie, ale myślami będę z Wami. Papatki w zastępstwie Malibu.....🌻 Kolorowych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A co tu tak pusto?Ja też zaraz znikam,muszę zrobić śniadanko moim dziatkom. Wpadnę póżniej.Smacznej kawki wszystkim.🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby wakacje w pełni :) :) :) w sobotę byłam nad jeziorkiem i mój pies pierwszy raz w życiu pływał :D jestem zadowolona z weekendowego wypoczynku i gotowa do stawienia czoła nowemu tygodniowi ...życzę wszystkim udanego tygodnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w biegu i tylko macham narazie 🖐️ Miłego dnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, no nie ..... myślałam, że ten tydzień będzie sielankowy i udany, a tu proszę co się stało -> mojemu lubemu wjechał \"ktoś\" w bok samochodu, i teraz załatwianie, naprawa i inne niefajne czynności, a na dodatek do dyspozycji na czas naprawy zostanie tylko mój samochodzik 😠 jak ja nie lubię gdy razem musimy korzystać z jednego samochodu, jestem wtedy uwiązana i ciągle muszę \"coś\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fizzi, współczuję kraksy, ale pomyśl, że dobrze, że nic gorszego się nie stało. Pewnie, że będzie trochę kłopotu, ale szybko da się naprawić. Wydaje mi się, że mieszkasz trochę poza miastem, a przynajmniej z dala od centrum, stąd pewnie autko bardziej porzebne. A co z malowaniem? Który kubeczek, czy filiżankę wybrałaś? Fizz, dziś bardzo zajęta gośćmi, Foletka też mało wpada, zresztą ja też.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×