Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dziewczęta, pora chyba isc spac. Nie mam siły ruszyc nogą ani ręką i łeb mi pęka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie o poranku 👄 ...wycieczki rowerowej wczoraj nie było, tak się chmurzyło, że w końcu wybrałam samochód jednak nie potrzebnie bo i tak nie popadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosiu -> bardzo współczuje Ci biegania po urzędach i załatwiania tych wszystkich sparw ja nie znoszę takich rzeczy, urzędy, urzędy....i jeszcze w taki upał -> o zgrozo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi...
u mnie też maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blenderka
Jak tu miło i wszystko kwitnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto to może być, jak nie Malibu hihi:D:D:D Buziaki dla Ciebie, że już jesteś 👄 Witajcie dziewczyny, widzę , że wieczorem jeszcze popsałyście. Agosia,🌻 tych spraw urzędowych, to Ci naprawdę nie zazdroszczę. Ja myślę, że wiele osób takie właśnie kontakty, przepychanki, podania, proszenie i tłumaczenie, skutecznie zniechęca do bycia \"na swoim\". Ale może teraz mimo wszystko jest łatwiej niż kiedyś. W każdym bądź razie, życzę, żeby Twoje urzędowe sprawy układały sie zawsze po Twojej myśli :) Whisky🌻, fajnie tak iść w deszcz po wielkim upale i suszy. Też bym tak chciała. Wiem, że tu w okolicy troche grzmiało i błyskało się, ale na tym sie skończyło. Zazdroszczę Ci tych greckich wspomnień. Nie byłam tam nigdy, a właśnie Grecja mnie ciągnie /tylko oczywiście nie w sezonie/ i tak ładnie piszesz. Myślę, że to dzięki antycznej historii i charakterowi Greków marzy mi się tam wyjazd. Lubię miejsca z tradycjami, takie gdzie są ślady cywilizacji , bo takie miejsca mają swoją aurę. Nadd🌻, a czytałaś \"Pożegnanie z Afryką\"? Przyznam, że po filmie książka trochę mnie rozczarowała. Może dlatego, że film jest bogatszy, no i genialnie dobrani aktorzy zrobili swoje. W książce nie czułam klimatu, natomiast na filmie czułam niemalże zapach tej Afryki /kiedyś pisałam, że ja odbieram świat często poprzez zapachy, nawet jak ich de facto nie ma/. A to rzadko sie zdarza, żeby film podobał mi sie bardziej niż książka. Też bym sie chciała uczyć angielskiego, ale jechać stąd gdzieś... /zwłaszcza zimą/, sama nie mam dość samozaparcia. A może tylko tak tłumaczę swoje lenistwo. Pomyśle o tym. Foletko🌻, a jak Twój komputer, czyżby jeszcze się defragmentaryzuje /??, bo się nie odzywasz? Anuś🌻, a Ty już pewnie się pakujesz. Zazdroszczę... ale życzę, żebyś wspaniale wypoczęła. Należy Ci się!! Moniał🌻, a co u Ciebie, wczoraj wcale się nie odezwałaś? Fizzi🌻, Ty pewnie z rana tak lakonicznie, bo w tracy i tylko się odmeldowujesz. :) To miłe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz tak właśnie jest w pracy zazwyczaj mam chwilkę czasu między jedną czynnością drugą, więc napiszę zazwyczaj tylko kilka słówek, wiem, że to niewiele ale nie bardzo moge sobie pozwolić na zbyt wylewne opisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no tak popsałyście, defragenty\"....itd, brak ogonków. A podobno mam już dobrą klawiaturę. :D Ja nastrój mam dzisiaj podły, od rana coś mnie je..od środka. Wstawię coś na stronkę, tylko nie mam pojęcia, jak napisać taką zakładkę, najgorsze jest to, że gdybym miała napisać ją dla kogoś, to bym umiała...No właśnie.To też jest mój problem. Mój ! Nie muszę pisać, że upał jest wściekły i pocę się, czego nie lubię. Po śniadaniu zrobiłam sobie mrożoną kawę, taką z lodami. Niestety nie poprawiło to nastroju. A śniadanie jem teraz po 8-ej, podglądam stare odcinki \'Na dobre i na złe\' i dlatego codziennie rano myślę o Whisky :D Piłam taką w herbaciarni, tylko z ajerkoniakiem. Może być. Wczoraj pojechałam na mszę za zmarłą koleżankę i kupiłam też filiżanki. Udało mi sie kupić bardzo ładne, no i byłam w herbaciarni, która o tej porze nie ma takiego klimatu, jaki lubię najbardziej. Tam jest klimatyzacja, więc upał nie dokucza, ale ona kojarzy mi się jednak z gorącą herbatą i mniejszą ilością światła. Trudno w taką pogodę myśleć o gorącej herbacie i czuć taki herbaciany klimat w pełnym słońcu, bo wielkie okna wpuszczają masę światła. A właśnie lekki półmrok o innych porach roku, tańczące cienie zapalonych świec i te cynamonowe kolory dają taki niepowtarzalny, urokliwy i niesamowity nastrój. No to się jeszcze rozmarzyłam na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tematem greckim zmieniłam stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, kolejny raz poszłam ok. 2.00 spać i ledwo zipię teraz. Próbuję się budzić wcześniej, ale znowu zasypiam i później jestem długo nie do życia. Wypiłam kawkę, poczytałam forum miłośników kotków (przypadkiem znalazłam na kafe, jest na str. dom i ogród, a pokazało mi się na str. gł.), potem nie mogłam wejść na naszą stronę. Mój kotuś zgubił gdzieś na nocnych łowach obróżkę, i gdzie ja teraz dostanę taką twarzową srebrną ?(są zapakowane i nie widać koloru), , była też skuteczna, ani razu nie złapał kleszcza. No nic... nie wszystkie jesteście kociarami a ja Was zanudzam. :) Fizz, stopka świetna!:D Każdy Grek czuje się trochę/ albo bardzo;) Zorbasem. A jakie filiżanki kupiłaś? Co będziesz malować? Fizz przyjemnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fizzi, Whisky Whisky, rozbujasz się. Ty jesteś Sową, potrzebujesz trochę czasu. Stopka świetna, ale przecież nie ma brzydkich kobiet, są tylko smutne, niekochane. A może Zorba znał Pierwszą Damę ????? ;) Nie wiem, co będę malować, może motyle, tyle tu tego wokół, dzisiaj wyrzuciłam 5sztuk z domu, żeby nie czuły się ograniczone czterema ścianami...Mam taki nastrój, jak pisałam nie bardzo dobry, a to niestety przekłada się na moje umiejętności twórcze...:( Po prostu jestem do niczego... Ale będę sobie wmawiać, że młoda. piękna, szczupła /hahaha/, no i zdolna do wszystkiego, jak zwykła mawiać moja mama...\"zdolna do wszystkiego\" Chyba nie będę już dziś pisać, bo jeszcze się komuś udzieli...i zepsuję Wam nastrój. Sorki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz -> wiadomo każdy ma lepsze dni i gorsze... więc pisz kobieto, pisz, a ja sobie poczytam :) szkoda, że nie mogę odkupić od Ciebie jednej ręcznie malowanej filiżanki takiej np. w motylki -> a może mogę ??? miałaby taką śliczna do picia kawy w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty powinnaś mieć filiżankę z chatką na rozstaju :D Ale mogą być i motylki :) Nie znamy Twojego adresu mailowego...bo nie kupuje sie kota w worku. A kiedy ja wreszcie się tam wstawię /znaczy na stronkę artprezent/, aż mi wstyd przed chrześnicą.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, napisz na razie cokolwiek(no może nie tak całkiem..), później to możesz modyfikować. Nie pisz dużo, przede wszystkim wstaw zdjęcia. Tyle czekałaś na stronkę a teraz sama to opóźniasz. Ciekawa jestem czy łatwo będzie na nią trafiać ludziom. Nie wiem, może nie zauważyłam, ale chyba nie ma tam możliwości kontaktu, poza adresem firmy, to utrudnia zakupy. Jak tak trochę pomalowałam, to mój synuś powiedział, że może mi to sprzedać na allegro, tylko żeby było jescze więcej.:) Hmm, ale moje rzeczy nie za bardzo się do tego nie nadają. Ale moje dziecko z głową handlową;) juz chciało rozkręcić interes. :D Twoje są fachowe (że tak powiem) i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz -> napisałabym do Ciebie z mojego firmowego adresu, na który przesłałabyś mi zdjęcia swoich "dzieł" (z domowego adresu chwilowo nie korzystam) ale niestety nie znam Twojego adresu, a co gorsza ja nie mogę podać swojego adresu na forum, bo zawiera on nazwę firmy w której pracuję, a nie bardzo chciałabym aby wszyscy wiedzieli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie i te w Polsce i tą na wyspach. Toże ja jestem głupia jeżeli chodzi o komp to wiadomo ale moi spece!!!!Moja defragmentacja trwala 24h.Dopiero telefon do brata potwierdzil moje obawy,że coś jest nie tak.Nikt mi niepowiedzial,że zanim to zacznę to muszę wyłączyć wszystkie programy np.gg czy inny tlen.No i apsolutnie niewolno ruszać myszki.To powinno trwać maksymalnie 2h.Łożesz Matko jaka ja byłam wściekła. Malibu jak ja się cieszę,że już jesteś.Tak jak reszta dziewczyn,czekam na wieści z tamtąd.Jak przejście graniczne z taką ilością bagażu?Nie miałaś problemów?Jeszcze parę dni minie zanim będziesz mogła regularnie tu zaglądać.Trzeba się przecież rozpakować,poukładać sobie wszystko.Powodzenia szczęściaro!!!! Whisky---widzę,że twój syn ma smykałkę do interesów jak Fifi z \"Rodziny zastępczej\".To nie jest głupi pomysł.Ty na allegro a Fizz na stronce. Fizz---a moze powinnaś to napisać myśląć,że robisz to dla kogoś a nie dla siebie.Jak już to wszystko zacznie działać też zostanę twoją klientką. Agosia---Ty nasza bizneswoman--powodzenia w załatwianiu wszystkich formalnośći.Napewno się uda.Wiem,że to mordęga w ten upał ale warto chociażby dal tych wspólnych wieczorów w domu z M.Udanego wypoczynku. Anka---ty już nad morzem.Pogoda super na wypoczynek.Wrócisz opalona i wypoczęta.Ładuj akumulatory na cały rok. Nadd--a jak tam twoja kotka?Męczy się bidulka jeszcze?Podziwiam cię,że w te upały masz jeszcze chęć na naukę języka. Moniał jak tam powrót syna?Nacieszyłaś się już?!Teraz też musisz zapewnić chlopakom jakąś rozrywkę np.plaża. Fizzi---a gdzie ty właściwie pracujesz?O ile to nie tajemnica.A z tymi burzami to już tak jest.U mnie też dwa dni pod rząd się zapowiadało i NIC.A tak by pobiegala w deszczu jak Whisky z synem. Fizz proszę mi się nie smucić.Jeżeli już musisz to pisz---Poto w końcu tu jesteśmy.By się razem cieszyć i razem smucić. A ja wciąż myśle o tej mojej defragmentacji----Ale ja głupia jestem. Miłego popołudnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy ale to chyba z nerwów. Malibu mialo być ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też tak mialyście przed chwilą na kafe?Zaczelam latać po rożnych topikach i w pewnej chwili wszystko sie zmienilo.Rozmiar trzcionki,kolor itp.Myślałam,że to na stałe ale widzę ,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foletko. Nie przejmuj się, ja też durna jestem, jesli chodzi o komp, choć, a zawsze to podkreślam lepsza od MM. Dla poprawy samopoczucia. Wiecie, ten upał mi pomieszał, ja myślałam, że Anka dopiero w sobotę wyjeżdża /???/ Foletko, ja teraz dopiero zajrzałam, to nic takiego o czm piszesz się nie robiło /na cafe, czcionka, kolor ?/ Fizzi możesz napisać na tulipanna1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz -> za chwilkę do Ciebie napiszę :) foletko -> mi nic takiego nie działo się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja za byki dziś tu sadzę. U mnie przez chwilę były duże niebieskie litery. Poszczególne posty były na różowym tle i do tego malutkimi literkami. Ten upal chyba miesza mi w głowie. Mamy dziś imprezkę.200str.nam stuknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę burzy, u mnie +36 w cieniu, od północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky----zabaw się w czarownicę i przegoń tą burzę po całej Polsce.Ja też chcę deszczu. U mnie w cieniu od północy 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się ruszyło powietrze, wiatr gorący taki pustynny i bardzo silny. Może coś z tego wyniknie. Whisky zaczarowała? Tylko przy okazji pewnie nie będzie prądu :(. Ale jak będzie grzmieć i padać, to może nie być nawet prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Piękne Kobiety na tym forum:)J a dzisisj miałam mieć wizytę w Poradni Żółtaczkowej,ale pani doktor udała się na wakację więc jutro znów wybiorę się w 30 km podróż.U nas niestety nawet ne zanosi się na deszcz a Józefina zamiast rodzić te kocięta to tyje tylko. Whiski moja depilacja doszła do skutku tylk połowicznie,tzn.trochę powyzej kolan.Używam depilatora,bo po innych włosy mi za szybko odrastaja,żeby tak na głowie:)Whiski a od dawna wyjeżdżasz?O kurczę jak tak napisałaś o tej Grecji,to jakbym tam była:) Agosiu ,droga biznesłoman:)szczerze wspólczuję tego biegania po urzędach,bo do siedzących tam osób trzeba mieć anielską cierpliwość.Ale trzymam bardzo kciuki:):)Mój angielski na poziomie przedszkolaka a to \"th\",ja to naprawdę nie wiem jak mam układać ten język:) Fizz mam nadzieję,że nastrój lepszy.Mi też rano było...smutno,źle..ale niech co złe szybko mija.Czytałam \"Pożegnanie..\"z tego co pamiętam to książka jest o Afryce a film o miłości,pieknej miłości ale trudnej ale co w tym naszym zyciu jest łatwe..A stopka super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×