Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Cześć Anka :):):)👄 ale kochana jesteś❤️ :) jak juz odpoczniesz, to opowiadaj jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anka.Mam nadzieję,że wypoczełaś wyśmienicie i masz nam dużo do napisania:-DCzęść z nas nigdzie jeszcze nie była i chcemy chociaż nacieszyć sie szczęściem innych,którym się to udało:-) Byłam w mieście popołudniu,bo upał straszny.Piekę mięsko na jutro bo wybywamy na cały dzień na plażę.Niewiem jak ja to przeżyję bo ta plaża jest cały dzień zalana słońcem.Ja muszę być blisko brzegu ze względu na dzieci więc o cieniu mogę tylko pomarzyć.Zaopatrzyłam się w krem,coby dzieciaki się za bardzo nieopaliły.Wiadomo jak to jest z tym słoncem.Namówiłam też bratową,bo samej tak głupio no i zawsze jest komu popilnować rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam czytac ale chyba dzisiaj nie dobrne do konca. Jestem wypoczeta i opalona a miejscami nawet poparzona.Naladowalam akumulatory i od jutra znow praca.Dziewczynki ....morze rewelacja 22stopnie ,nazbieralam bardzo duzo bursztynow a z tych wiekszych wlasciciel osrodka zrobil mi zawieszki do lancuszka i kolczyki dla corki.Mam zdjecia ale nie wiem jak przeniesc na komputer wiec przesle Wam gdy wroci syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Cieszę się bardzo Anuś, że jesteś zadowolona, wypoczęta i z nowymi siłami. Fajnie z tymi bursztynami... Mam nadzieję, że jakoś Ci się uda przesłac nam te zdjęcia :) Foletko, miłego odpoczynku nad wodą. A swoją drogą podziwiam, że się nie obawiasz takich otwartych miejsc bez zacienienia w taki upał. Chociaż dobrze się zabezpieczcie i coś na głowę...hihi jakbym słyszała swoją mamę. :) Whisky, dzisiaj mi się śniłaś..nie chciałaś jeść mojego tortu o nazwie....malibu :D Pisałam Wam kiedyś, że zrobiłam taki i tak go nazwałam. Ja ledwo żyję tak mnie męczy, ale w niedzielę ma podobno padać...OBY!!! Czekam do pierwszego na swoja lekarkę. Dla wszystkich miłego dnia !!!! I piszcie trochę, bo smutno....😭 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak zwykle niewyspana i niedobudzona jeszcze. Hi hi hi, z tym tortem to nic dziwnego, bo przecież nie lubę tortów :) za słodkie, za kremowe i co tam jeszcze.. Foletka, ale masz fajnie dzisiaj z tą plażą. Malibuś mogłabys się dziś odezwać i napisać coś ciekawego. Anka, a gdzie byliście nad morzem? I mnie ogarnęła taka jakaś dziwna tęsknota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie tylko przywitać.Za godzinkę jużmnie nie będzie.Jeszcze muszę zrobić jakieś kanapki,i małe zakupy.Fizz,rozmawialam dziś z babcia i od niej usłyszałam dokładnie to samo.Głowy zakryte,kremować się ,nie wchodzić daleko do wody.... .:-DMnie to nie denerwuje,bo wiem,że to z troski. Pa dziewczynki i miłego dnia wszystkim Majówkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo...nikogutko od południa. Malibu, co z Tobą? Whisky i Foleta chociaż sie odhaczyły. Mam nadzieję, że u Was wszystko OK. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki:)Ja dzisiaj zabawialam się w Herkulesa,komórka na drewno przypominała istną stajnię Augiasza,kotłownia zresztą też...na szczęście to już czas przeszły:)Teraz to mnie tylko kręgosłup boli i zmeczona jestem,a chcę jeszcze pouczyć się angielskiego.Kurczę od czasu szpitala mam problem z włosami,wypadają jak szalone-stosuję jakieś odżywki,nawet żółtko i cytrynę ale nic to nie daje ,już mi ręce opadają.I słaba jakaś taka jestem,jak nie ja.Fizz,Whiski też tak miałyście?A tu czas do pracy,a ja nie wiem czy dam radę...Przepraszam ,że Wam tak dzisiaj przynudzam. Fizz czy lepiej się czujesz w czasie deszczu?Chodzi mi o objawy alergii? Witaj Aniu:)Niech naładowane akumulatorki służa ci jak najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadd, chyba trochę przeholowałaś z tymi pracami. Niedawno choroba, operacja, teraz upały...Dziewczyno oszczędzaj się. Ale kto to mówi, ja dzisiaj robiłam konfitury wiśniowe, jakby mi jeszcze za zimno bylo. Stałam, jak ta durna przy kuchni i mieszałam. Mieszałam i się pociłam, pociłam i mieszałam. Naprawdę trzeba nie mieć rozumu. Rzeczywiście po deszczu czuję się lepiej, ale gdy po deszczu jest bardzo gorąco i robi się parno, to już nie bardzo. Kilka lat temu /to były 2 lata z rzędu/ nie padało u nas przez dwa miesiące i wtedy, o dziwo moja alergia prawie wcale mi nie dokuczała. Ale było tak sucho, że nic nie zdążyło zakwitnąć i chwasty też usychały. To było 11-12 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Widzę, że nie tylko ja dogorywam, ale topik też :( Nadd, jak dzisiaj Twój krękosłup ? Foletko, nie przegrzaliście się wczoraj ? Anka, dzięki 🌻 te kwiaty urokliwe, a i uśmiałam się :) Cały czas ostrzegają przed wychodzeniem bez nakryc glowy, bez picia itp. Zresztą wiecie.... Ja mam kilka drzew owocowych, głównie późnych śliwek, niestety w tym roku owoców nie będzie, niedojrzałe spadają albo wysychają na drzewach. Próbujemy pod nie lać wodę, ale to niewiele daje. I tak w naszym województwie nie jest tak tragicznie. Widziałam tereny, gdzie ziemia jest zupełnie spalona i spękana. Koszmar. Od rana było zachmurzone i łudziłam się , że może coś z tego wyniknie. Niestety, rozpogodzilo się i jest znowu ostre słońce. A w ogóle pogoda, to teraz temat dyżurny. :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść dziewczyny. U mnie nie ma już upałów.Jest chłodno,słońce przykryte chmurami,nawet nie widać skrawka błękitnego nieba. Zaraz wyszykuję dzieci na podwórko,i będe mieć gości na kawce. A ja taka nie uczesana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynk!!! A miałam być pierwsza!!! Napisałam do Was dobrą godzinę temu i jak już miałam wysyłać wcięło mi neta. Ale na szczęście przytomnie skopiowałam i zaraz Wam wkleję. Pozdrawiam Was gorąco i życzę Miłego Dnia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! Jestem, żyję, nie kaszlę, nie pluję i dobrze się czuję:):):) Witaj Anka!!! Fajnie, że już jesteś, chociaż na pewno Ci żal, że ten urlop tak szybko przeleciał. Tak czytam jak Wy ostro pracujecie a ja dwa dni z rzędu wstałam \"w samo południe\". Nie było więc już szans dopchać się do kompa.... Wiecie, ja już w Polsce, po powrocie z zeszłorocznych wakacji u MM, myślałam o takim polskim sklepie, tym bardziej, że mój brat ma jakieś doświadczenie w tym kierunku, bo miał w Polsce sklepy. No i ma tą tzw. \"żyłkę handlową\". Nawet mam kolegę w Polsce, z którym o tym rozmawiałam przed wyjazdem i on chętnie woziłby nam towar, ale....nie wiem - może.... kiedyś..... Foletko, zazdroszczę Ci tej plaży - tutaj, nawet niedaleko nas są dwa jeziorka, ale tu , albo nie ma zwyczaju plażowania, albo te akweny się do tego po prostu nie nadają. A do Blackpool mamy coś koło 100 km. Zostaje nam więc własny ogródek i dmuchany basen - a to nie to samo. A u nas dziś wieczorkiem imprezka - mamy trzech Solenizantów - MM, Mbrat i Mchrześniaczka. Spodziewamy się ok. 20 osób - ło matko!!!! A nasi panowie dziś pracują, więc będziemy musiały same zrobić zakupy na cały tydzień, no i dodatkowo na imprezę. Ale na szczęście tutaj przy każdym markecie jest specjalny , darmowy telefon z którego można wezwać taksówkę. Bo wiecie jak tu daleko - doniesienie dużej butli mleka, 2 chlebów i paru drobiazgów to już nie lada wyczyn. Piszcie Dziewczynki, bo coś się ostatnio opier.....my. Ale to pewnie przez te upały - u nas też cały czas przepięknie. Odkąd przyjechalismy tylko 1 raz w nocy padało. Anglicy są zszokowani taką aurą. No to uciekam, bo mam dziś trochę latania. Papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foletko :) Malibuś :) Dla Twoich solenizantów wszystkiego najlepszego. I dobrej zabawy. Kurczę, Ty wcale na żadnym wygnaniu nie jesteś !! Sami swoi..hihi No właśnie. Piszmy Malibu, piszmy.....hihihi :D Jeszcze raz dobrej zabawy. Jutro pewnie będziecie dogorywać, ale w poniedziałek może się odezwiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, dziś wstałam o 11.00 i wcale się nie czułam jeszcze wyspana, a spało się cudownie, chłodna noc, aż się boję, że chłody znów nadejdą, juz wolę upały. Malibu - dobrej zabawy :) Nadd, nie przeciążaj się za bardzo. Wiesz, ja zawsze mam tak, że jak coś mi dolega to wypadają mi włosy, ale szybko to mija. Dziewczyny - miłego dnia. 🌻 Aha, kupiłam dziś różę, ma mieć z trzy metry i oszałamiająco pachnie, kolorek mocno różowy. :) Druga , tak ok. 1m. z drobniutkimi kwiatuszkami, urocza. Widziałam kiedyś żywopłot z takich różyczek - zachwycający. Marzyłam o takiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Whisky 🌻 Hihi..już tęsknisz za upałem. U mnie nadal bardzo gorąco, od północy +33. A noce będą już chłodne, bo to zaraz sierpień. Ciekawa jestem, jak nazywają się te Twoje nowe róże. Ja uwielbiam takie małe różyczki na pnących krzewach. Kiedyś marzyła mi się taka bramka przy furtce, coś w rodzaju pergoli, ale pewnie już nie będę miała. Ale jak masz metryczki, to podaj nazwy. U mnie dzisiaj nieciekawie, atmosfera jak po burzy, albo może przed.....Ja jestem bardzo zmęczona, zrobiłam obiad, sorbet wiśniowy, jeszcze jeden słoiczek konfitur i padłam. MM nawet palcem nie kiwnął, ale na prawie godzinną rozmowę z przyjaciółką miał czas. Aha, podlewał, choć niektóre rośliny na tarasie podlane nie zostały. I znowu moja wina, bo to zauważyłam :( \"Nic to Baśka.\"...ta od Wołodyjowskiego hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie Majówki zaszyły się w poszukiwaniu odrobiny chłodu:)Witajcie:) Fizz mam nadzieję,że tym razem burza przeszła bokiem i nie zawitała u Was...chociaż po burzy zawsze przychodzi spokój.To gorąco wyciąga z nas bardzo drażliwe cechy,coś co normalnie człowiek pusciłby mimo uszu teraz prowadzi do scysji.Deszczu!! Malibu napisz nam jak jutro jak się udała solenizantowa imprezka:)A 20 osób to mieszane polsko-angielskie towarzystwo czy polonia?Z tego co piszesz to nie można tam się czuć samotnie..własciwie prawie jak w Polsce:) Whiski nie ma to jak zrobić sobie eksternistycznie Dzień Kobiet,hihi.I bardzo dobrze. Foletko to masz dzisiaj fajną aurę,za oknem chmurzyska a tu z ciepłą kawką i w milym towarzystwie..:) Ja właśnie kończę 21 słoik kiszonych ogorków.wiem Fizz że powinnam uważać,tylko jakoś tak mnie nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🖐️ Miłego dnia !!!! Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foleta 🌻 Anka 🌻 Agosia 🌻 Moniał 🌻 Nadd 🌻 Fizzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Usłyszał od Jegomości: -nie żeń się chlopie z czystej miłości zaraz się dowiesz w takowym stanie- miłość odejdzie,baba zostanie.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bałem się oczy słabną-nie bedę mógl czytać pamięc tracę-pisać nie potrafię drzałem jak obora którą wiatr kolysze -Bóg zapłać Panie Boże bo podał mi łapę pies co książek nie czyta i wierszy nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Nie płacz w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka -to otwiera okno odetchnij popatrz spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ty co uciekałeś do Egiptu gdy Herod krzyczał wszędzie rozumiesz nasze polskie jakoś to będzie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tu leży trzydziestoletnia żona Julia Justa która 27 kwietnia po raz pierwszy zamknęła usta. Mąż ks.Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Nadd, żeby spróbować na wesoło, ale i w temacie ostatniego Twojego wpisu..... \"Żyłem z wami, kochałem i cierpiałem z wami, Teraz żyjcie, kochajcie, cierpcie sobie sami.\" Jan Sztaudynger Co się z Wami dzieje? Upalna nuda ? Trochę się martwię ! :( Pozdrawiam cieplutko !!!! /no może nie tak bardzo cieplutko.....:D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Fizz---masz racje,niepopisujemy sie ostatni.Powody chyba każda ma inne.Nuda w życiu:-)zmęczenie pogodą,sprawy domowe.Mam nadzieję,że to tylko przejściowy kryzys. Ja wczoraj mialam miłą niedzielę,tak-właśnie miłą.Po obiedzie wybrałam się na spacer z dzieciakami do moich rodziców.Jak wracaliśmy poszliśmy na lody.Posiedzieliśmy na rynku pod parasolami.Było dużo rodzin z dziećmi.Typowy niedzielny wieczór.W takich chwilach najbardziej brakuje mi M. Nadd---podobają mi się twoje strofki.Chociaż przez chwilę człowiek sie zatrzyma i pomyśli nad swoim życiem. Mam nadzieję,że dziś będzie więcej wpisów.Anka napisze jak minęły jej wakacje,Malibu-czy udała się impreza,Agosia---co załatwila ze swoim biznesem,Whisky---kompletnie niewiemy dlaczego ciebie tu nie ma,Moniał---Jak było w domku nad jeziorem,Fizzi---dlaczego nas opuściłaś? Ja narazie konczę-idę ogarniać dom.Potem muszę wybrać się z królikiem do weta,by obciąć mu pazurki. Miłego dnia wszystkim znudzonym i zmęczonym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄...hmm... nie opuścilam WAS tylko wy dużo piszecie i sobie na wszystko odpowiadacie, ja jak już wcześniej zauważyłyście piszę mało i tak ogólnie, nie bardzo mam też czas (wiadomo piszę z pracy na wnikliwe czytenie co u kogo, więc.... ale o czasu do czasu wpadnę z miłym słowem :) MIŁEGO PONIEDZIAŁKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko, Agosia chyba pokaże się dopiero w połowie sierpnia. Tak mi się wydaje. Chyba ma jakoś podzielony urlop, ale dokładnie nie pamiętam. Anka pewnie ogarnia wszystko po powrocie, wiesz jak to jest nie dość, że praca, to jeszcze pranie, sprzątanie itp. A może i gości miała. Mam nadzieję Foletko, że odetchnęłaś trochę po upałach. Wiem, że u Was trochę popadało. Nic na to nie poradzę, ale pogoda to teraz temat dyżurny. U mnie dopiero dzisiaj ciut popadało, ale też i ochłodziło się. Zrobiło się przyjemnie. Jest czym oddychać. Trochę przykro, że Whisky prawie nie ma i martwię się o Malibu. Wysłałam Jej kilka esków, ale...cisza. No cóż wakacje, to martwy sezon, więc jest, jak jest. A co będzie, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj widzę, że wszystkie mało piszemy, albo się nie chce z tego upału, albo są inne ciekawsze zajęcia od siedzenia przy kompie, np. wakacje :) prawda? Ja dziś zabiegana, teraz dopiero podlewałam ogródek i posadziłam nowe róże. Fizz - Luis Odier, pnąca i little Buscaro, okrywowa, rozepnę ją na płocie, trochę podwiążę jak podrośnie. Wczoraj mieliśmy miłego gościa, oprócz tego synuś wrócił, więc same atrakcje. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×