Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dlaczego ja zawsze najpierw cos powiem a potem pomysle... :O Bez sensu!!! Czekam na MM - komore ma wylaczona to chyba jeszcze se leci :D Foletka ---wiadomosci z Polski takie sobie :O Wiecie...ja chyba nie nadaje sie do niczego - taki pusty, zyciowy nieudacznik. Milego weekendu Sloneczka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky----to co za filmy oglądałaś? Ja ostatnio oglądałam Amerykański Gangster z Wasingtonem.Grał właśnie gangstera z zasadami.Super film.Z tego co wiem to w Polsce bedzie dopiero w kinach bo widziałam zapowiedzi w TV. No i "Jestem Legendą" tylko trzeba lubic ten gatunek filmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubić czy lubieć? Moniał--nie pisz mi,że jesteś nieudacznikiem.Nie będę wypisywac tutaj co w życiu osiągnęłaś bo sama wiesz.A jak nie wiesz to weź kartkę i podziel ją na pół.Po jednej stronie plusy a po drugiej minusy.I zaręczam Ci,że tych plusów bedzie znacznie więcej.Acha i mamnadzieję,że Twoja frustracja nie jest spowodowana jakimis znajomymi z "naszej klasy".Przecież wiesz,że co niektórzy to bardzo się tam lansują.To ostatnio bardzo modne słowo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem legendą też mi się podobało. Wczoraj obejrzałam z podstarzałą Michelle Pfifer, którą lubię, ale jednak... \"Nigdy nie będę twoją kobietą\" i Jane Austin book club, mimo, ze nudy to jakoś mnie wciągnęło. Monia podopieszczaj sie trochę, nie wiem czy chałwą czy czymś innym, ale tego Ci potrzeba. Ja w końcu zajrzałam kiedyś tak z boku na naszą klasę, ale mojej nie ma. Aż dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie myślę jakim to jestem nieudacznikiem i jak przegrałam życie, pomyślę o tym jutro, jak Scarlett...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuta nie wrzuta - ja na pomaranczowe nie klikam. Foletka---to nie \"nasza klasa\" - tam znalzlam mase znajomych...Cos fantastycznego!!!! Ja juz taka jestem - najpierw robie, potem mysle a potem......zaluje :O A filmow gangsterskich nie lubie :O Wole komedie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, ja też pomyślę jutro, dzisiaj mi się nie chce;) Foletka, jest...lepiej nie mówić, a pisałam \"mniej\" i \"mniej\" , coby tego wszystkiego było mniej chmur itp. Ale jestem do tyłu z filmami :O I na razie nie będziemy mieć żadnej cyfry ani innego cuda, bo już się kłócimy...jeśli chodzi o odtwarzacz, to może , ale mam problem, skąd te filmy brać.... No i znowu inne gusty. MM \"bij zabij\", ja wolę dobry kryminał, dobry dramat, albo komediodramat... Moniał, ale Ty gadasz, pomyśl, tak, jak mówi Whisky...jutro i jutro i jutro. Ja gdybym pomyślała, to bym chyba zrobiła jakieś \"kuku\" No i nie wiem, co z moimi różnymi planami. Ciotka chora, nie ma siły, a na razie nie może do mnie przyjechać, bo...zapalenie oskrzeli, bo 2 wizyty u lekarza. Kombinuję, żeby może pojechać. MM będzie zły, że właśnie teraz. Tam nie mają czasu się nią zająć. A mnie żal... Eh, nie lubię, jak mam poczucie winy. No, czy ja mądra jestem, syn w Ameryce, ani myśli przyjeżdżać, wnuki nie mają czasu, a ja ta nielubiana mam wyrzuty... I ciągle mam mało czasu i przelatuje mi między palcami, niby coś robię, a efektów żadnych. Chyba jednak dzisiaj zaczęłam myśleć ;) Whisky, ja nawet nie mam ochoty, żeby coś pojeść... taj jak Ty barszcz. MM jest nieobecny, ale na obiad wróci. Zrobię rybę na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, Ty jesteś sto razy lepsza i bardziej odpowiedzialna gospodyni niż ja. Ja jednak za bardzo olewam. A jeszcze rok, dwa temu było inaczej :(, coś jednak robiłam, dbałam o dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz----Ty naprawdę za dużo myślisz o innych!Zacznij dbać o siebie,swoje nastroje i pozwól sobie na odrobine luksusu i szaleństwa. Jeżeli chodzi o filmy to Twój osbisty spec od komputerów powie ci jak szukac i ściągac filmy z sieci.I możesz je oglądac na odtwarzaczu.Jednak nie zawsze uda się wszystko dobrze zgrać,no ale cóż.W moim wypadku cieszę się,że mogę choc tak obejrzeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zauważyłam, ze aż jestem za bardzo odpowiedzialna, znaczy jako gospodyni. Uświadomiłam sobie jak byłam ostatnio z kolezanka u fryzjera, ja pędziłam, zeby dać rodzince jakiś obiad i cos zrobic, a ona cieszyła się wolnym czasem. W ogóle zdziwiła się i stwierdziła, że nigdy tak nie miała:o, wychodzi do pracy i nic jej nie obchodzi, dzieci od zawsze jedzą obiady u babci, M robił sobie sam, ona potrafi zjeść cała czekoladę i bombonierkę na raz. I szczęśliwa, a ja aż się nudna zrobiłam. Przestałam już mówić(ale to wcześniej, już kiedyś mówiłam o tej swojej teorii) o sobie jako o służącej, bo zauważyłam, że zaczęłam sie tak naprawdę czuć, ba nawet wyglądać! Podobno grunt to pozytywne myślenie, więc na pewno w odwrotną stronę identycznie działa. Muszę o sobie zacząć myśleć jak o kobiecie... hmm właśnie - jakiej? Fizz, skąd ja to znam, zawsze tez byłam i jestem wydelegowana do opieki, i ciekawe, że nikt nie oczekuje tego od innych. Może też czas z tym skończyć? A ten barszcz to robię dziś głównie dla siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy obydwie tzn.Fizz i Whisky to jak moja teściowa.Zawsze myśli i dba o wszystkich a o siebie wcale.Jak była u mnie to nie mogła zrozumieć jak my możemy pól dnia przechodzic w piżamach.Dopiero pod koniec pobytu,jak już się wyluzowała to stwierdziła,że ona też tak zacznie.Robota nie zając a z głodu to nikt jeszcze nie umarł jak ma pełną lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chciałam Ci napisać Fizz, że niedzisiejsza jesteś z tymi filmami, nie obraź się. :) Albo mogę Ci wysyłać filmy, albo może syn podyktuje instrukcję. Na pewno mogłabyś tez pożyczać od znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się zderzamy dzisiaj Foletka:) ja też zaczynam wychodzić z tego kieratu, skoro nawet Twoja teściowa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ! :) Zajrzałam tylko pomachać, z przyjemnością bym sobie z Wami pogadała, ale od rana sprzątanko mamy i chcę już się z nim uporać. Kiedy mam chwilkę to kafe mi źle chodzi przez to przeciążenie taką ogromną reklamą :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, jak można za prawdę się obrażać. Ale mam nawet jakiś program do ściągania, ale do tej pory mnie to nie ciągnęło... Ale teraz już nic nie ma do oglądania w tv, poza tym nie mam jeszcze dvd, bo był stary tv i ciągle myślę, że to strata czasu choć i tak nic nie robię . Trzeba o tym pomyśleć. Dzięki Whisky ! A myślenie o innych ma się chyba we krwi. Moja mama taka była, z tym, że tylko ona zawsze miała rację i wiedziała najlepiej, co komu trzeba. Ale ciotka już mi sie pytała, kiedy przyjadę. jest w kiepskiej formie. Własnie przez kafe mało marchewki nie przypaliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę Pewnie dziś Was będzie mało. Whisky, wysłałam Ci gmaila, bo już mam. To był drobiazg, a ja gapa na to nie wpadłam. Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foletka 🌻 Emmi 🌻 Anuś 🌻 Moniał kwiat] Moniał 🌻 MM stoi już nade mną..../sport/ Miłego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądaj, zaglądaj, ja też będę, ale na razie biorę się za pulpeciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstałam Imprezka była udana.Poznałam fajnych ludzi.Jedno małżeństwo (ludzie w moim wieku)cudownie opowiadało o wakacjach w Egipcie,nurkowaniu.Mieliśmy też ubaw z pewnej pani ale to dłuższa historia.Powiem Wam tyle,że to kobieta typu Barbie z wiedzą o świecie szóstoklasisty.To jeszcze człowiek by wytrzymał,bo wiadomo nie każdy musi być mądry ale jej kultura języka a raczej jej brak.To nawet chwilami nie było śmieszne tylko żałosne.I co nadziwniejsze ma bardzo fajnego,miłego faceta.Czasami nie rozumiem takich ludzi.On na poziomie a ona głupia idiotka bo nie mogę powiedzieć-słodka. No dobra -ja sobie poplotkowałam,mam nadzieję,że mi wybaczycie:-D A teraz znikam na śniadanko---M zrobił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foletko Jedni śniadanko, inni obiadek :) No cóż, czasami ma ktoś ukryte walory ;) Fajnie, że jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem. Musiałam wyjść, bo już miałam dość siedzenia w domu, można zwariować. Jak to trudno kazdemu dogodzić, ten kto pracuje marzy o posiedzeniu w domu, a taki jak ja odwrotnie, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził. Bylaś na spacerku? U mnie znowu pada cały dzień i jest naprawde paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam i na spacerku i w sklepie na chwilę i na cmentarzu. Ale nie jest to za bardzo spacerowa pogoda. Wilgotno i szaro, tyle, ze ciepło, ale wygląda na to, że ochłodzi się w nocy. Chciałam Ci wysłać na nową pocztę jakies fotki, ale szukam i nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij, wyślij, ciekawa jestem, jak to działa. Jeszcze sie do niej nie przyzwyczaiłam, ale ogólnie wygląda dobrze. Jedyne, czego mi brakuje to radosnej twórczości, mało czcionek i takie tam...ale może jeszcze coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najlepsze, ze nie widzę postu, który jest w spisie. Jest, a nie mogę przeczytać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i teraz zobaczyłam. Rozgryź to, to i ja się nauczę, na razie mi wystarcza co jest. Coś zaraz wyślę, zobaczysz jaka frajda z fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie panie a o czym Wy tak tajemniczo piszecie,co?To normalnie brzmi jak jakas konspiracja. Mnie dzien mija bardzo leniwie.Dziadki podokazywały z tatą,później tata zrobił sobie sjestę a dzieci przed komp,TV lub do zabawek.A mama?Mama do garów robić obiad poszła.Właśnie skończyliśmy.Za póżno wyjęłam mięso z zamrażarki:-(To skleroza:-DNo ale może odpadnie nam kolacja:-) Nie wiem co z wieczorem.Jakie plany?Whisky---zazdraszczam tego spacerku:-)Mojego M wyciągnąć z domu graniczy z cudem.Owszem samochodem tak ale spacerki????Mnie samej z dziećmi to się nie chce--mam to na codzień w tyg.2 razy dziennie.Narazie mu odpuszczam ale jak tylko będzie cieplutko to będzie biedny.Będzie zwiedzanie,wypady nad ocean,pikniki.Już ja powymyślam różne atrakcje:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×