Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ Zaganiane,zabiegane,zajete proza zycia:-(I tak nam mija dzien za dniem!Czy naprawde nasze zycie tak bedzie wygladac juz do konca?Nic dobrego,fajnego,ciekawego nas nie spotka?Ech,do d*** to wszystko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd takie smutne refleksje Foletko? W sumie to chyba nie powinnam się wypowiadać, bo moje podejście do życia znacznie różni się od waszego. Ja jestem optymistką, nawet kiedy wali mi się świat na głowę, co zdarza się bardzo często, to optymizm nie pozwala mi pozostawać długo w dołku/marazmie/depresji. fizz :) Nie pasuję tutaj do Was, bo Wy chyba chcecie przede wszystkim podzielić się swoimi bólami, problemami, a ja... ja tak nie umiem, nie umiem tak ciągle... ale będę do Was zaglądać :) Trzymajcie się ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🌻 Foletko faktycznie trochę zaganiane-ale lepsze to niż nie mieć nic do roboty:D Emmi pierwsze slyszę,że my tu ciągle narzekamy?Wydawało mi się,że nie...A ,że teraz trochę gorsza forma,cóż trzeba przetrwać. Fizz ,gdzie fruwasz? Whiski,praca,praca-a kicię kto czesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd//:) Może masz rację... pewnie jestem tutaj za często , jak jest się rzadziej to tak tego nie widać :) w każdym razie pozdrawiam i wiele słoneczka i pogody ducha życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ piszącym i niepiszącym. W ostatnim tygodniu załatwiłam więcej spraw, niż przez ostatnie kilka miesięcy. Z jednej strony jestem zadowolona, ale bardzo zmęczona. dzisiaj jeszcze zamówiłam nowe okulary, bo wzrok coraz słabszy :D Dziś myślałam, że zima się zaczyna. Chyba tak bardzo nieprzyjemnie tej jesieni jeszcze nie było. No, a teraz wyjeżdżam na tydzień i jestem z tego bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że zadowolona będę również po powrocie ;) Pozdrowionka dla wszystkich i na pocieszenie przed krótkimi, brzydkimi dniami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybciutko machne Wam 🖐️ abyscie o mnie nie zapomnialy ;-) Mam troche nowych problemow, do tego wszystkiego jestem diabelnie przeziebiona - nawet palic nie moge :D tak mnie pluca bola. Do lekarza nie ide bo tu albo mi paracetamol przepisza :D (to juz wole sie leczyc po swojemu, lekami z Polski) albo zaraz szpital wymysla - na to sobie w tej chwili pozwolic nie moge! Na razie Sloneczka, kiedys ktos :-) pisywal \"papatki\" - to teraz ja tak napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D fizz//:) Bardzo się cieszę, że coś ruszyło u Ciebie pozytywnie i udało Ci się coś pozałatwiać :D Miłej podróży 👄 moniał//:D jak fajnie, że zajrzałaś... :D ❤️ życzę zdrówka :) Nadd🌻 Whisky🌻 Foletka🌻 Ania🌻 Malibu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) U mnie ciągły niedoczas,a widzę,że nie tylko u mnie. Dzisiaj dwunastka,weekend w pracy i spraw różnych dużo. Dobrze ,że słońce..to lepiej na duszy jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Naddenko🌻... mnie tez jakos lzej na duszy ,wreszcie wychodze na prosta i mam nadzieje ze zadnych zmartwien predko nie bede miala.W zeszly piatek bylam na koncercie Michala Bajora i caly czas jestem pod wrazeniem,bardzo lubie go sluchac ale uslyszec go na zywo to naprawde wspaniale przezycie. Fizz🌻 Whisky🌻 Monial🌻 Foleta🌻 Malibu🌻 Emmi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania:)cieszę się,że po zawirowaniach.Może znajdziesz trochę więcej czasu żeby tu zaglądać.A synuś na jakich jest studiach? Dzień Dobry Wszystkim.🌻 Dzisiaj szaro i ponuro,ale w sercu wiadomo co;) Emmi,jak się mają ,alutkie świnki? Fizz🌻 Whiski🌻 Foletka🌻 Moniałku🌻 pomachajcie chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam oczywiście jestem w biegu :D ale zajrzałam i się odhaczam :) Anuś :) Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D U mnie tak śliczna pogoda, że zaraz uciekam do ogrodu sadzić cebulki wiosenne ;) anka//:) Bardzo sie cieszę, że lepiej u Ciebie :) fizz//:) miło Cię widzieć, zalatana kobieto :D Nadd//:) Małe świnki, dwie sztuki przypomnę mają się świetnie. Zdaje się, że tamte miały zbyt bliskie pokrewieńśtwo rodziców i dlatego nie miały szans, na przeżycie. W dodatku były jakieś zmutowane i łyse :( Teraz jak mogliśmy zobaczyć zdrowe małe świnki, to różnica jest przytłaczajaca. Od razu były w futerkach, ruchliwe, radosne, pełne życia. Już same jedzą, urosły... muszę w kalendarz zajrzeć aby sprawdzić ile mają... ale to później, bo mi tu junior szaleje ;) Miłego dnia życzę wszytkim 🌻 Whisky, Moniał, Foletka - gdzie jesteście?????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Emmi-jak dobrze ze Ty i Nadd jestescie na posterunku i do tego pelne zycia i energi.Dzieki Wam choc troche laduje swoje akumulatorki🌻 A ja jakos krece tym swoim kieratem. Fizz🌻 Monial🌻 Anka🌻 Whisky🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz//:) miło mi słyszeć, że moje pitolenie tutaj na coś się przydaje :D Ja mam ostatnio aż za bardzo naładowane akumulatorki i latam :P Fajnie by było, jakbyście znalazły czas na topik bo niedługo, jeszcze nie teraz, ale niedługo przydała by mi się Wasza pomoc, w kwestii ratowania drewnianego małego stołeczka. Którego chcę odnowić i może nadać mu jakiś ładny, nowszy wygląd ;) To pływ kablówki o dostępu do moich ukochanych programów w stylu ,,zrób to sam,, czy aranżacji wnętrz :D Misio kończy jeść drugie śniadanie i wybywamy... jolazabrze//:) witaj 🌻 Czy może to jakieś hasło od którejś z naszych miłych, zagubionych w czasie koleżanek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,Emmi,Foletko:) U mnie dzisiaj też sloneczko.I jak fajnie na dworze. Emmi pocieszyłaś mnie.Bo ja dzisiaj też sadziłam krokusy i tulipany z przeświadczeniem ,że powinnam to zrobić dużo wcześniej? Ale skoro Ty też to może mają szansę pokazać się wiosną. Foletko:)z tą energią rożnie bywa.A jak Ty się czujesz?Czy w sprawie Twojego zdrowia coś ruszyło? Fizz🌻gdzie Ty tak latasz:)Chyba coś miłego i dobrego,bo wydajesz się radosna. Whiski🌻no znajdź dla nas chociaż chwilkę. Moniałku🌻skrobnij nam tutaj liścik w swoim stylu,bo tęsknimy już... Ania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd//:) z moich doświadczeń cebulowych, to pora nie ma większego znaczenia, liczy się dobra ręka a przede wszystkim głębokość na jaką posadzisz . Ja potrafię sadzić jeszcze w listopadzie i potem pięknie mi zakwitają. Dzisiaj posadziłam pierwszą partię, jeszcze muszę dokupić tulipanów i może na pare żonkili się namówię ? Ale przede wszystkim to tulipany , uwielbiam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ręka to nie wiem,ale zaciekawiła mnie *głębokość*-to ma być głęboko czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opakowaniach powinnaś mieć oznaczone ile ? natomiast ja sadzę tak, że jak potem w te miejsca sieję wiosną jednoroczne, to robiąc rowek dla nasionek nie odsłonię cebul, czyli jakby cebule są sporo niżej :) Ogólnie, ale to nie reguła, tak moja dłoń po długości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi dziękuję za rady:) Wiecie bardzo smutno na tym topiku jak tak mało osób pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Nadd mówisz częściej bywać, bo proszę, jedna Twoja uwaga natychmiast poruszyła niepiszące duszki :) Widzisz, jaką masz noc? ;) moniał//:) szalenie mi miło, Cię ujrzeć 👄 :D U mnie dzień sprzątanka, to znaczy, ja sprzątam już od conajmniej 2 tygodni, ale ... w każdym razie dzisiaj dzien sprzątanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, sorry nie pisze, ale cały czas jestem poza domem, /jest super/ praktycznie bez dostepu do netu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wybywam na pare dni zdala od kompa , więc ktoś powinien przejąć czuwanie nad tym topikiem do powrotu Fizz :) Mam nadzieję, że kiedy znów tu zajrzę po powrocie to nie poznam topiku, tak będzie tu tłoczno i gwarno ;) buziaki dla wszystkich 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Emmi z dala od kompa to też z dala od domu?A kto bedzie się opiekował Twoim zwierzyńcem? Ja czekam tylko do weekendu-pierwszy wolny od 4 tygodni-ufff. Moniałku,pomachasz,pogadasz?:) Foletko,czy Twoje smutki trochę mniejsze?:) Fizz,wciąż bywa w świecie🌻 Whiski,też zapracowana:) A Ania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×