Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Tak pusto jak w Święta. No cóż chyba wszystkim uderzyła wiosna do głowy, bo nareszcie ja widać i czuć.🌻 Dobrej nocy Dziewczyny ! Whisky gratuluję :), a Malibu życzę szybkiego uporania sie z papierami. Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę słabo piszemy, a co będzie jak wyjedzie Malibu, czy znowu zupełnie przestaniemy pisać? Fakt jest nas mało, jakoś nikt nie chce do nas dołączyć, swoją drogą ciekawe dlaczego? :( A przydałaby się świeża krew. Co z Wami? Anka - zapracowana? Foletka - zajęta? Bez Was nie damy rady podtrzymywać topiku. Nie mówiąc o tym, że tęsknimy za Wami. Ciekawa jestem Malibu kiedy zdołasz się uporać z tymi papierzyskami. Fizz, a co w końcu robiłaś w ogródku? Ja zamieniłam kawałek takiego niby skalniaka w trawniczek. Tzn. na razie posiałam trawę, jeszcze nic nie widać. Ogródek był w złym miejscu, ciemnym i strasznie już zarósł, wyglądał nieciekawie. Tak że wcale mi nie szkoda, ale zasapałam się przy tym strasznie. Do tej pory nie znalazłam miejsca na pergolę i nie wsadziłam róż. Żeby było sensownie to powinna być w jakimś przejściu, np. w żywopłocie, prawda? Muszę coś wymyślić, bo to już najwyższy czas. Moniał, jak humor? Trochę lepiej? Agosia, też lubię mieć czasem takiego lenia, później zazwyczj przychodzi podwójna energia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz dzień dobry Dziewczynki!!! :D:D:D:D:D:D:D Jakoś sie zwlekłam......Młody juz w drodze do szkoły a małą za parę minut też zawożę.... Odezwijcie się, napiszcie co u was bo bedzie mi was brakowało - moze pojawię się w poniedziałek. Tym co nie przysłały przypominam o adresach. Lecę dopełnić reszty obowiązków. Papatki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ! Już się czuje, że do maja niedaleko ! Malibu gratuluję skończenia z papierzyskami. Jesteś wielka ! :) Whisky 🌻czyściłam wczoraj rododendrony, tylko 15 wiader chorych liści, gałęzi, martwych pąków, ogolnie brudów i grzyba. Dzisiaj ciag dalszy. Foletko 🌻 Agosiu 🌻 Anka🌻 Moaniał 🌻, co u Was dzisiaj słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Wczoraj po pracy wyrwalam sie na dzialke ,troche przekopalam ,poprzesadzalam i tak jak Whiski nie znalazlam miejsca odpowiedniego na roze.Musze wykopac czesc kwiatow ktore za bardzo sie porozrastaly i moze wtedy zlape jakas koncepcje.Roze pnaca zostawilam na balkon i ciekawa jestem jak bedzie rosla.Jeszcze nic nie wysiewalam tylko przygotowalam ziemie a jak pozwoli pogoda to w sobote zamierzam rozpoczac sezon dzialkowy grilowaniem na dzialce.Dzisiaj jestem troche obolala ale nic to...i tak uwielbiam prace na dzialce. Malibu🌻 whisky🌻 fizz🌻 foleta🌻 Monial🌻 Agosia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Humor nieco lepszy ale tylko nieco ;-) Dobre i to :D Wczoraj jakoś nie miałam siły pisać a chciałam jeszcze wrócić do Waszej dyskusji na temat \"Nigdy w życiu\". Oczywiście, że od strony finansowej taka budowa nie byłaby możliwa. Szczególnie, że Judyta wybudowała dom naprawdę imponujący - z bali, które są dość drogie. Ale ja spojrzałam na to trochę jak na symbol. Można zacząć nowe życie nawet ok. 40, można wyzwolić się od myslenia \"bez męża nie dam sobie rady\", można podnieść się nawet po wielkim upadku. I to jest pocieszające i chyba takie miłe w tym filmie. Malibu---słonko, o jakie adresy chodzi? Bo ja chyba znowu czegoś nie wiem :O Dobrze, że z tych papierzysk już się wygrzebałas. Whisky, Fizz---ale ja Wam zazdroszczę tych ogródków. No....zazdrośnica jestem i tyle :D Ja mam tylko balkon, niestety :O Może jak Judyta rozwód powinnam wziąć i dom zbudować? :D Anka 🌻 Agosia 🌻 Foleta 🌻 A maj zbliża się już wielkimi krokami. Huraaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jak ładnie :):):) Z tym \'\'Nigdy w życiu\'\', to się zgadzam. Mnie przydałoby się uwierzyć, że tak można...Ale jestem od niej starsza i ......A może to tylko strach? Zdaje się, że teraz będziemy trochę połamane Anka, Whisky. Roboty działkowe mają to do siebie, że ...łamią hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Moniałku!!! Jesteś wielka!!! Spojrzałaś na to moje filmowe ukochane dziecko moimi oczyma! Kocham ten film własnie za to , że daje nadzieję na lepszy los bez względu na wiek i zawirowania życiowe. I że kobiety są tak naprawdę silne i mocne. I się nie poddają! Nigdy w zyciu! A o adresy to chodzi domowe - jak któraś chce to prosiłam o przesłanie na maila, a ja z dziką rozkoszą wyślę Wam kartki z \"wakacji\". Moze być też nr komórki - to wyślę meska, ze jestem cała, zdrowa i mam nadzieję \'\'cholernie szczęśliwa\"!!! A teraz spadam, bo jeszcze mam parę spraw do załatwienia a na 10:00 - do fryzjera.Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku trzeba uwierzyć!!! Naprawdę!!! Masz mi być jeszcze cholernie szczęśliwa! To rozkaz!!! 😘🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---no to masz maila :D Teraz trzymam za słowo...co do tej pięknej pocztówki :D Fizz---można, można. Ja też muszę w to uwierzyć. Chyba i ja za bardzo polegam na innych. A należy liczyć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki, przez chwilę szarpałam się z reklamą i już myślałam, że nie uda mi się przebić. Malibu, mam nadzieję, że dostałaś mój adres. To szybko się uporałaś z papierzyskami, dzielna jesteś naprawdę. Muzea są zdaje się za darmo, więc warto by pójść do British Museum - tam znajdziesz wywiezioną Troję i \"połowę\" Akropolu. Tylko nie wiem czy to Cię interesuje. Anka I Fizz, też lubię to zmęczenie ogródkowe. Wczoraj bardziej mnie zmęczyło łażenie i jeżdżenie z synem po lekarzach, niż koppanie w ogródku.:) Nigdy tak dokładnie nie oglądałam rododendronów. No to zima robiła spore spustoszenie. Ale Ty Fizz masz chyba dużo tych rododendronów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Whisky, że ja dzisiaj nie mam reklamy :) Czy to oznacza, że są lepsi i gorsi bywalcy cafe. Tylko, kto lepszy, akto gorszy hihihi :):) Rododendronów mam /miałam/ 17, ale 2 na pewno wypadły, chociaż nie miałam jeszcze sumienia ich wyrwać, ale na pewno nic z nich nie będzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wiem Fizz :) Muszę się zabrać za obiad, dziecko wróciło ze szkoły. Zupę mam , a na drugie ciasto francuskie zpieczarkami. Szybko i łatwo będzie. Zmęczyłam się trochę w ogródku, a efektów nie widać. Ale jak zacznie rosnąć i kwitnąć to samo się ładnie zrobi. Nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zaczęly kwitnąć tulipany botaniczne, takie maleńkie, piękne, czeroniutkie. Krokusy też kwitną. Nawet zrobiłam imjuż pierwsze zdjęcia :) A co to, to francuskie z pieczrkami? Takie, jak pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Wpadłam na chwilkę do domku - znowu 3 godziny u fryzjera! Whisky - maila dostałam ( sprawdzałaś pocztę - odpisałam Ci n nocy - nie wiem czy poszło ?). Dzieki za tę stronke - wydrukuję sobie! MM moze cos ma , ja niczego nie organizowałam - to moze się przydać. Wiecie, że On dzwonił jak nie było mi w domu i na sekretarce zostawił mi mniej wiecej taką wiadomość:\" Cześć Skarbuch! Jeszcze robisz się na bóstwo? Hmmmm... Teraz się zastanawiam czy przyjechać po Ciebie bo jak ja bedę wygladał taki brzydał przy takiej pieknej kobiecie?\" Matko! On chyba naogladał się programów w stylu \"Chcę być piekna\"!!!! Chyba nie polecę!!! Hihihihihi - Lubię was!!! Teraz lecę po dzieci. Papatki!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super się zapowiada Malibu :) Baw się dobrze i odpocznij. :)🌻 Później Ci napiszę Fizz, zaraz lecę z synem do lekarza. Znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---ciesz się swoim szczęściem i chwytaj życie garściami. I baw się wspaniale!!!! Znowu boli mnie głowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, to przykre, że boli Cię głowa. Mam nadzieję, że to krótkotrwałe i na zmianę pogody. Zanosi się na duże ciepełko. Malibu już pewnie cała w nerwach przed jutrzejszym wyjazdem. Ale to takie fajne nerwy. Agosia, a co z Tobą dzisiaj? Co z resztą dziewczyn. Oj, zaniedbujecie topik troszeczkę. Mnie strasznie trzęsie i nie wiem, czy sie nie położę. Może to pobyt na dworze /na polu jakby powiedziała Agosia/, to jeszcze zdradliwe słońce... Dla Was dziewczynki buziaczki i 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie skończyło. Muszę sie Wam pochwalić. Moje dziecko kochane zdało dziś kolejny egzamin na Karate. nie powiem Wam który to stopień bo to troche skomplikowane i sama nie wiem ;) Ma pomarańczowy pas i na nim 3 czerwone beleczki, robi wrażeniee :D Choc to wszystko są stopnie dziecięce ale i tak jestem dumna. Faktycznie ruch na forum dzis słaby, ostatnio cos się nam pisac nie chce.nie ładnie, nie ładnie!! Wracając do tematu \"Nigdy w życiu\" to tez odebrałam budowe tego domu raczej symbolicznie. Gdyby trzymali się realiów to film by był mało atrakcyjny. Judyta wyglądała by pewnie jak własna babcia, staruszeczka bo pod ciężarem obowiązków nie miała by siły i czasu żeby zadbac o siebie. :D Anka Jutro też wybiore się na działkę. Może cos popracuję, bo jak na razie to głównie teśc i teściowa się nia zajmują a jak tylko przychodze i podziwiam. ja chciałam samą trawę, a babcia sie uparła...no to teraz niech uprawia :) Zupełnie się na tym nie znam i robie co każą :) Głownie griluję :D Fizz jak wyglądają rododendrony?? To krzewy?? Nzawa brzmi znajomo, ale nie potrafię skojarzyc z konkretną roślinką :) Moniał jak głowa?? Mnie tez coś zaczyna zbierać... zawsze najpierw mam jakby zatkany nos, potem mnie mdli a końcowy etap to ból głowy..teraz już mnie mdli :( czy ja powinnam to leczyć?? Ty się leczysz? Malibu posłałam Ci adresik i czekam.....:) na pewno wyglądasz pieknie w nowych włoskach :) Baw sie dobrze?? A Ty już poleciałaś czy jeszcze jestes w domku, bo cos mi pamięć szwankuje?? Wróce poźniej teraz się pracą zajmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozchoruj się teraz czasem Fizz, nie ma na to czasu i szkoda takiej ładnej pogody. No i potrzebuję Twojej rady, bo kupiłam dwie salatereczki, prostokąt i romb - takie falowane w kształcie, wiesz teraz robią takie nowoczesne, jak te kwadratowe talerze. Wysokość ok. 3 cm. i chciałabym pomalować, ale od środka - boki, masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×