Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Szkoda, że nic nie wyszło z wizyty u kosmetyczki. Mnie też by się przydała taka wizyta. Jakoś tak beznadziejnie czlowiek wygląda na wiosnę. A wiecie, co mówi mój znajomy do żony, gdy ta go pyta, czy ją jeszcze kocha /mają około 50-tki/. Kocham cię, bo nie dowidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojetnie. Ale ma fajnie. Głupio gadamy ! Jak Twój dół? Trochę płytszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - miałam niezapowiedzianego goscia. A dół jeszcze pokaźny - dopóki nie zrobię papierzysk to pewnie nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na \"Wszystko to gra\", reżyseria W. Allen, którego nie lubię i film też nie podobał mi się. Taki bardzo angielski, przerysowany, mroczny. Jedyny atut to arie operowe (nie wiem dlaczego, ale lubię), odrobina tenisa. Wątek stary, nawiązanie do \"Zbrodni i kary\" i tyle. Sam fakt wyjścia do kina jednak też się liczy - i to było fajne.:) A zastanawialiśmy się nad \"Nagim instynktem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie wolno mi chodzi komp, jak weszłam na pocztę to mi się zawiesił. U Was też tak powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię W.Allena - ale tak jak mówisz - z kazdego filmu mozna wyodrebnic cos dla siebie , co nam sie podobało - jak nie muzykę to np. piekne krajobrazy >> cokolwiek. Jejku!!! ale mi muli net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy tak samo. I z netem i Allenem, a już się bałam, że się skompromituję, bo nim to tak wypada się zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO MATKO!!! już myslałam ze sie nie dopcham do topiku - wsciec się mozna. A do Allena pewnie jeszcze nie dorosłysmy hihihi - i na pewno się przez wyrazanie własnych pogladów nie skompromitujemy, bo tu są same fajne i tolerancyjne dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakaś \"wypluta\" jestem po tych świętach. Mam kupę spraw do pozałatwiania na najbliższe dni i....nie mogę zebrać się do tego wszystkiego :-( Na razie tylko daję znak, że jeszcze żyję bo...jakoś sił mi brak na napisanie czegoś więcej :O Jak odzyskam trochę wigoru to napiszę więcej. A na razie - miłego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach!! Widze,że tylko ja jestem leń. Mało że nie miałam gosci to jeszcze nie zjadałam ani pół posiłku świątecznego w domu. Nie zmywałam garów, wszystkie kubeczki i filizanki leżały od soboty do wtorku w zlewie :) Do tego wszystkiego jeszcze w podniedziałek wysłałam dzieci z babcią na działkę a sama lezałam przed telewizorem i ogladałam \"Nigdy w życiu\" i podobnie jak Fizz praktycznym okiem popatrzyłam na strone finansową budowy domku Judyty :) Nigdy w życiu nie wybuduje sie domu za stówę :) Wczoraj byłam z dzieckiem u ortopedy ( z tym starszym) ma strasznie \"iksy\" ale jest poprawa więc moze jak się przyłozymy do ćwiczeń to uda sie skorygować...Jestem pełna dobrych myśli. Whisky i Fizz jak ja wam zazdroszczę tych zdolności :( tez zawsze chciałam cos własnymi rękmi zrobić...ale ręce chyba nie chcą :D Malibu zabierz mnie ze sobą...obiecuje nie bede przeszkadzać...nie będe :( Coś za szczęśliwa dzis jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam kłopoty z kompem, więc się tylko witam, żeby dać znać. I chyba pójdę do ogrodu, bo pogoda zachęca. Na dzień dobry muszę pomyć meble ogrodowe, a miałam nic nie robić dla domu.....Wypadałoby je pomalować, ale nie mam farby. Whisky, dotarła poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, rano usiłowałam coś napisać, ale nie udało mi się przez tę reklamę. Później jeździłam z córką, no a potem w ogródku i tak zleciało. Teraz jeszcze usiłowałam dostać się gdzieś z synem do dermatologa, bo ma ciągle zaczerwienione i podrażnione policzki i sie wstydzi. Do lekarza się nie dostaliśmy, nawet prywatnie, bo albo dziś nie przyjmował, albo trzeba było długo czekać. W końcu kupiłam mu w aptece krem, ale też strasznie drogi i wątpię czy coś pomoże. Kiedyś można było kupić maść za kilka zł. a teraz tylko drogie zagraniczne kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, bardzo dziękuję za stronki z obrazkami. Ja to zrobiłam bez żadnych wzorów, nie jest idealne, ale i tak ciocia, która wpadła na herbatkę nie uwierzyła, że to ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Fizz - nie ma sprawy - domysliłam się. Wiecie, ze ja chyba dzis nie pójde spać. Pół godziny temu wróciłam od kosmetyczki - poszłam na 14! Chłopaki dopiero koło 20 przywiozą mi dokumenty do rozliczenia podatków ( 2 firmy!) Whisky myslę, ze taki drogi krem pomoze synusiowi - a swoją drogą to skandal, żeby w XXI wieku nie mozna było się dostać do specjalisty!!! Moniał jak Humorek? Lepiej ? - bo Agosia super! Foleta, Anka co z Wami? Spadam, bo nie zdażę na samolot hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×