Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Nie chce mi sie pracować.... Buszuje po necie :) Dzięki Whisky już wiem co to ten rododendron :) ja zupełnie nie pamietam nazw tych wszystkich slicznych roslinek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu🌻baw sie dobrze i poczuj sie kobieta przy swoim mezu a nie tylko zona i matka jego dzieci.Mysle ze wiesz co mam na mysli.... mnie tez przydalby sie taki wypad tylko we dwoje.Milego szalenstwa zycze....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosiu masz racje co do M.M. ja jeszcze do tej pory mam gdzies w piwnicy grube zeszyty z jej zdjeciami i wycinkam z gazet.Nawet kupilam pare ksiazek o jej zyciu i tajemniczej smierci . whisky tez mi sie marza rododendrony ale domek na dzialce jest w trakcie rozbudowy i musze sie jeszcze wstrzymac .Mam nadzieje ze juz w przyszlym roku bede mogla je wsadzic przed domkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc[ spioch]dziewczynki....nie moge od jakiegos czasu poradzic sobie ze spaniem,ciagle mi brakuje snu i czuje sie zmeczona.Mam nadzieje ze to przesilenie wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...nie chce mi się spać a jutro młody na 7, na trening. Jak ja wstane? :O Agosia---gratuluję synkowi. Wiem jaka to radość! Ja też bardzo przeżywam wszelkie zawody, mecze i osiągnięcia młodego. Fizz---tylko się nie rozchoruj! Przesyłam Ci gorące 👄 może chociaż troszkę pomoże :-) Whisky---Ty masz takie cuda w swoim ogrodzie? No to zazdrość szarpie mnie jeszcze mocniej :-) Anka---śpij słodko! Malibu---podekscytowana na pewno. Ciekawe czy śpi? Foleta---a Ty gdzie nam uciekłaś? :-( Jeszcze masz męża w domku? Co to będzie jutro? Jak ja wstane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, nie masz czego zazdrościć, prawdziwą kolekcję to ma Fizz, ja mam niewiele kwiatów, bardziej kwitnące krzewy, bo łatwiejsze w obsłudze i trawę, iglaki też. Myślę o przeróbkach w ogródku, ale to już wymaga męskiej ręki, bo sama nie dam rady. Dziś rozpaliłam takie małe ognisko (chociaż nie wolno) i spaliłam suche gałęzie, których sporo się nazbierało. Wiecie, tak się zastanawiam czy dzieci kiedyś się tak naprawdę usamodzielniają. Bo ja ze swoimi mam chyba nie mniej wożenia, pomagania, załatwiania różnych spraw, niż Wy ze swoimi malutkimi. Agosia, znaczy, że Twój nie zniechęcił się tak całkiem do karate. A dawno nie pisałaś o swojej siostrze. Czy dzieje się coś ciekawego? Anka, też mnie interesowała M. M. i jej tajemnicza śmierć, chociaż właściwie już teraz jest chyba wyjaśniona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Czemu jeszcze śpicie?? Wtawać spiochy ;) Pewnie sama bym jeszcze spała gdyby nie to że jestem w pracy. Milego dnia życzę. U mnie zapowiada się piekna pogoda, planuje dłuuugi spacer. A co u Was?? Słoneczko świeci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nie śpi już od ponad godziny :O Cudem jakimś wstałam. teraz drugą kawę będę piła. A dzień zapowiada się u nas słonecznie. Też na spacer się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy jeszcze wczoraj tutaj zaglądałyście??? Coś u mnie nie tak...hmmm. Wczoraj wpadałm jeszcze przed pierwszą na topik i nikogo nie było. Cos mi komputer przekłamuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniał :) No tak dziś piątek to wstajesz wcześniej :) Ja od rana już jestem zdenerwowana... kłopoty z kartą kredytową naszego gościa...niby nie moja wina, że jest \"odmowa\" a i tak mi głupio i się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Przykro Agosiu, że od rana masz kłopot, a dlaczego Tobie jest głupio....ale pewnie czułabym się tak samo. :( Whisky, nie mam zamiaru chorować, ale coś słabosilna jestem, to chyba ta pogoda, niby ciepło, ale wiaterek zdradliwy i jak zajdzie sloneczko, też nie jest za ciepło. U mnie otwarty teren, to i wiatry większe. Ajeśli chodzi i rośliny, też mam głównie iglaki i niestety w tym roku straty....buuuuuuuuuuuuuu Wiecie, ja też zawsze uwielbiałam MM /i nie chodzi tu o mojego męża :D/. Teraz, jak zdarza się, że pokazują film z nią, zawsze oglądam. To była bardzo piękna kobieta. Whisky 👄 Agosia 👄 Anka 👄 Moniał 👄 Malibu 👄 A co z naszą Foletą 👄👄 Daj znać, bo się martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! Piję kawkę i za moment wyruszam, ale miusiałam wam jeszcze pomachać 🖐️🖐️🖐️ Trzymajcie się cieplutko i piszcie, piszcie! Bede za Wami teskniła. Mam nadzieję, że Foletka ma tylko kłopoty z kompem... Papatki 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---szczęśliwej podróży, udanego pobytu, niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy Ci życzę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papatki Malibu, do szybkiego...baw się dobrze 👄❤️🌻 Whisky, ale durnota ze mnie, myślałam, ale nie napisałam. Wiem, jakie to talerzyki. Ja jestem fanką kwiatów, ale chyba nie na taki fason talerzyka. Pomalowałabym coś bardzo prostego, może w dwóch kolorach /pewnie nie może być czerń i biel/, wzór może geometryczny, coś w stylu op-art, jak w latach 60-tch /chyba nic nie pokręciłam/, albo coś bardzo stylizowanego prostą kreską, kota, ptaszki, jakby dzieci malowały... I jeszcze jedno, jak Ci coś nie wyjdzie, nie przejmuj się. Możesz to zmyć pod bardzo gorąca wodą przed wypaleniem, później już nie. Ja podobny wzór talerzyków w kolorze ecru, kwadratowe /tzw.greckie/ pomalowałam w takie bardzo proste domki i proste drzewa. Wyszlo ładnie. Jak znajdę zdjęcie tego, wyślę Ci, albo obrazek, który mam w tym stylu. Cieszę się, że wciągnęły Cię takie malunki, tylko uważaj, jak rozpuścisz znajomych własnoręcznie malowanymi prezentami, będą małe klopoty. Ja w Święta przyniosłam gospodyni prezent imieninowy /bo akurat wcześniej miała/ ze sklepu, piękną piżamkę i....spotkałam sie z dużym rozczarowaniem, bo dlaczego nie sama coś...itp.I było to niestety nie po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Cześć Majówki🌻 Sorki,że Was tak zaniedbalam ale mieliśmy non stop gości i trochę spraw do załatwienia w mieście. Cieszę się Malibu,że myjeżdzasz do swojego kochania.Udanego wypoczynku i masę atrakcji.❤️ Ja wpadlam tylko na chwilę bo moje kochanie już jutro wyjeżdza-rano.Chcę ten czas,który nam został wykorzystać na maksa. Boję sie jutrzejszego dnia.😭Będzie mi cholernie ciężko i żle. Do jutra dziewczynki i cieszcie się słoneczkiem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...jestem juz po pracy i biore sie za szybki obiad .U mnie piekna pogoda co niektorzy chodza nawet z krotkimi rekawami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...jestem juz po pracy i biore sie za szybki obiad .U mnie piekna pogoda co niektorzy chodza nawet z krotkimi rekawami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) No właśnie - też przed chwilą dostałam! Ale fajnie :D Uff, własnie weszłam do domu, zmęczona, bo byłam na zakupach z córką - a to prawdziwa katorga. Nic się nie podoba, głowa boli itd. Z synem natomiast to zawsze była przyjemność, okazja do rozmowy, relaksik. Mój piękniś znowu zażyczył sobie kolejnej rzeczy, tym razem koszuli do bojówek. Jeszcze żeby tak wymyślił skąd brać pieniądze. ;) Fizz, pooglądałam w sklepie te malunki, a właściwie naklejki na porcelanie, nic specjalnego nie było. Wiem, że powinien być prosty wzór (chyba ja tylko takie potrafię), ale myślałam o krokusikach, same w sobie malutkie i akurat by chyba pasowały. Wczoraj oglądałam różne stronki z wzorami, trochę mnie przeraziły takie jakby trójwymiarowe, przestrzenne, ale płaskie też były na szczęście - i wydaje mi się, że bardziej pasują do tych nowoczesnych kształtów. Facet nie ma duszy artysty, ale mógłby się obrazić gdybym mu namalowała domki, naprawdę to taki typ :) więc chyba powinny być kwiatki, jednak. I coś jest takiego w tej farbie i w kolorach, że po wypaleniu stają się śliczne. I nawet moje się spodobały. :D ;) Oj ciągnie mnie do tego, Fizz, nawet bardzo. A do takiego etapu jak Ty, to chyba nie dojdę, tzn. z tymi zamówieniami - oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem chora, rano jako tako, a teraz znowu dreszcze. W poniedziałek pojadę do lekarza, jak się nie poprawi. Nawet tak dużo nie zrobiłam, ale słaba jestem bardzo. :( Dobranoc dziewczynki, wybaczcie, że niekomunikatywna dzisiaj jestem....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---słoneczko, trzymaj się i nie lekceważ zdrowia. Idź do lekarza. Ja dobra w radach jestem bo sama do lekarza rzadko chodzę :-) A wiosna już na całego. Dzisiaj na spacerku z małym obserwowaliśmy sobie...bąki:-) Jeszcze czekam aż mi topole pod oknem się zazielenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, zmartwiłaś mnie, nie daj sie chorobie. Ja też coś źle się czuję, chyba wczoraj przewiało mnie wieczorem przy tym ognisku, zrobiło się już zimno, z kolei przy ogniu gorąco. A ja tak donosiłam te gałęzie z całego ogrodu. Trochę boli mnie gardło i głowa. Ale mam nadzieję, że jutro już przejdzie. Foletka zaglądaj jutro. Nie wiem czy zdołamy Cię pocieszyć, ale zawsze raźniej razem. Anka, jaki szybki obiad zrobiłaś? Potrzebujemy takich pomysłów. Moniał widzę, że przetrwałaś ten ciężki dzień. :) Dobranoc dziewczynki. Agosia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystkie spać poszły :-( A ja znowu zasnąć nie mogę.Ale jutro sobota to mogę siedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×