Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Cześć Wam, Whisky zdjęcie Ani było w związku z Górami Świętokrzyskimi. I ewentualnym naszym tam spotkaniem. Ty odniosłaś się do tego trochę sceptycznie, bo nie lubisz, jak piszesz, zbyt dalekich planów. A właśnie mi się skojarzyło, że G.Świętokrzyskie to i Łysa Góra i sabaty..hihi :D Natomiast jeśli chodzi o Pięknego.., któż pisałby tak cieplo o podawaniu śniadania /chyba..a może kawy/ do łóżka. Stąd moje domysły i jak się okazało słuszne. U mnie nadal wieje, choć pogoda piękna, tzn. słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka Moje Kochane!!!! Witaj Piękny /nie/znaiomy :D:D:D Masz rację w Tym co napisałeś o swojej żonce - to wspaniała osoba i wszystkie dobrze o tym wiemy. A historia z tego wyszła cudna!!!! A ja mam pełną chatę ludzi - jest przyjaciel MM z Polski, jest moja przyjaciółka, która przyleciała na ferie do swojego chłopaka do Irlandii i na weekend przylecieli do nas. Prawdopodobnie przebukujemy bilety i zostaną 2-3 dni i rozejrzą się tutaj za pracą itp. itd. Niewykluczone, że przeniosą się na \"naszą wyspę\" - bardzo bym chciała, bo to moja najbliższa przyjaciółka z Ch-ży. Moniałku na maila odpiszę Ci na pewno jak tylko znajdę wolną chwilę, bo już mnie wołają - właściwie to MM najgłośniej. Remont posunął się niebezpiecznie daleko - jestem \"zrobiona\", przeziębiłam się przy tym , kaszlę i kicham ale jestem b.zadowolona z efektów - że już nie wspomnę o koleżance. Muszę kończyć bo MM zaraz się obrazi, że Wy wazniejsze. Mocno Was wszystkie ściskam i całuję. A! I buziaczki dla Pięknego - mam nadzieję, że Foletka przymnknie oko:):):):) Papatki Majóweczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może byście wybrały na spotkanie jakieś miejsce gdzie lądują samoloty? Bo u nas też akurat 10 lutego zaczynają sie ferie w szkole i niewykluczone.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny---dajcie spokój bo aż mi głupio jak czytam o sobie i moim M[zawstydzona Foleta]:-D Malibu to by było cudowne jakby ci się udalo.Możesz przecież wylądować w Wawie i przyjechać razem z Whisky.Napewno w tej kwesti byście się dogadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...nadrabiam czytanie...I jedno Wam terazn napiszę : Jesteście fantastyczne. Usmiecham się czytając posty i łezka czasem się zakręci...Cudnie. Byłam na 308 stronie, kiedy nagle światło myk...zabrali...A pisałam tez tego posta. Ale jestem z powrotem i piszę ponowni. Póżniej będzie więcej :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Nadrobiłam :) Wiele pisałyście, dużo tematów poruszane. Nie jestem w stanie ustosunkować się teraz do nich,więc postaram się na bieżąco wracać do Was. Tak jak pisałam, dużo obowiązków ostatnio spada na mnie. Pracuję po 12 godzin dziennie a kiedy wracam juz do domu, padam ze zmęcenia. Nie wiem jak to będzie, bo przyszły weekend mam egzaminy a ja w lesie z nauką. Czeka mnie kodeks cywilny i postepowania administracyjnego. Hm...nie mam pojęcia jak to przebrnę. W tygodniu uczyłam sie trochę jadąć do pracy i wracając, ale wiecie jaka jest wtedy chłonnośc umysłu w godzinnach porannych na śpiąco w pociągu lub po tylu godzniach pracy ;) Co do waszego pomysłu, bardzo chętnie bym wyjechała z Wami. Tylko co na to MM ? Ale do tego czsu spróbuję jakoś wszystko poukładać. Przydałby mi się taki odpoczynek w gronie babskim na pogaduchach, śmiecha i wszystkim tym, czym możemy się podzielić. No i w końcu poznałabym Was dziewczyny osobiście. Super sprawa i fantastyczny pomysł. Ale do realizacji jeszcze trochę czasu jest. Za chwilke zaczynaja się ferie a ja nie mam pomysłu jak spędzi mój syn. Pewnie z braku gotówki w domu. Choc to nie najlepsza forma przed tv i komputerem. No cóż, kiedy jesteśmy w pracy nie możemy tego kontrolować. Wciąż nie mam netu podłaczonego u siebie i pisanie u młodego szwagra ( hm...22 lata ma ) w wieczornych godzinach zaczyna sie robić dziwne ;). Teściowa mówi, że więcej zaczynam spędzać czasu u drugiegi syna ;). Co mam zrobić, kiedy potrzebuję materiały z netu na uczelnię ? Cholera, to jest właśnie wspólne mieszkanie razem pod okiem teściów. Wszystko widać i słychać. Mam taki teraz okres w swoim życiu, że najchętnie rzuciłabym wszystko i wyjechała...tylko sama. Zapomnieć o wszustkim i nie przejmować się codziennością. Wiem, że to malo możliwe, ale to takie moje małe marzenie. Tak cholernie potrzebuję odpoczynku. Ale na to się nie zapowiada. Możebardziej po sesji ? A ...i pracę tez bym chciała zmienić, bo mnie wykańcza psychicznie. To diabelna odpowiedzialnośc i masa stresu na codzień. No i użeranie sie z ludżmi.. Dzis się zaczynam użalać nad sobą. Nie powinnam. Ale wiem, że jestescie myslami ze mna i z tym mi łątwiej. To było bardzo miłe, że troszczycie sie o mnie, A ja niewdzięćznica 😭 Ale poprawię się. Wiecie...nie jestem potweorem..choc czasem tak się czuję. Wredota ze mnie. No ładnie, jadę sobie bezlitośnie dziś. Może to pomoże ? Kochane 👄 dla każdej z osobna za pamięc i waszęnastawienie do mnie. Proszę, jeśli możecie wyślijcie mi meiliki, abym miała Wasze adresy. Mam tylko foletki. Tak bym mogła wysyłać do Was jakieś ciekaowstki, jak dostanę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Kiedy my taką łączkę ujrzymy ? Jak mi brakuje zieleni i słoneczka do życia....Wszystkim z niedzielnym wieczorkiem życzę usmiechu od początku tygodnia i pozytywnego nastawienia mimo wszystkich przeciwności. :D Z takim radosnym wyrazem bużki zaczynamy od jutra tydzień I to wszyzstkie bez wyjatku :) Rano zapraszam Was na Napoje pobudzające, które osobiście parzę ;) ❤️❤️❤️ Moje Kochane dla Was za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zahirku,skąd my to znamy?! Każda z nas ma czasami wszystkiego dość i chętnie byśmy uciekły na bezludną wyspę:-D Pomyśl o naszym spotkaniu.Może uda ci się i taki wypad dobrze ci zrobi. Jakby co to ja cały czas kopie tunel pod zamkiem w moim mieście i tam kiedyś spotkamy się na poszukiwaniach bursztynowej komnaty.:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki:) Ja dzisiaj spędzam niedziele pracowicie-dosłownie:)Na szczęście były tylko inseminacje i mam nadzieję,że bedzie spokojna noc,bo jakoś się dzisiaj kiepsko czuję-i nawet wiem dlaczego;) Jutro do domu,a tam bedę czekała na odwiedziny b.miłego gościa;)Whiski🌻dziękuję,mama już lepiej.Dzisiaj dzwoniłam to już biegała,a tak ją prosiłam żeby dobrze wyleżała to grypsko-ale może to lepiej,bo jak człowiek leży to myśli tylko gdzie go boli. Zahirku🌻przydałby Ci się odpoczynek i odskocznia.A teściową masz fajną?Chociaż nie ma to jak własny kąt. Fizziałku ❤️jak dzisiaj samopoczucie? Foletko🌻a kiedy Ty znajdujesz jeszcze czas na krecią robotę:D Malibuniedługo pół twoich nieznajomych bedzie twoimi sasiadami jak tak dalej pódzie:) Moniał🌻 Ania🌻 Piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Nadd [🌻 uprzedziłaś mnie :) Fajnie, że jesteś. Ciekawe, czy spokojnie minęła Ci nocka. Odeśpij Kochanie teraz. Spokojnych snów w ciągu dnia :;). Cóż to za gość u Ciebie się zapowiada ? Spóżniłam się dziś z parzeniem napojów, pociąg się spóżnił. Do pracy zdążyłam, ale zawsze mam w zapasie kilka minut na kafeterie i inne rzeczy związane z uczelnia i poczta. Nie zawsze jednak szczęście dopisuje a poza tym poniedziałek nieżle mi się zaczął :( Wiecie, że poważnie myślę, aby iść na zwolnienie i szukać pracy. Fizyczność moja dopomina się o wolneeeee. A teraz wracam już do harówki bleeee. U Was dopominam się majówki o uśmiechnięte buziole :D. O takie właśnie...to może ja zacznę pierwsza :D:D:D Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Zahirku bylam pewna ze masz moj adres ale jezeli tak nie jest to juz wysylam Ci cos na poprawe humoru. Nadd ja tez wczoraj pracowalam z tym ze nocki chociaz mam z glowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Kiedyś to ja byłam zawsze pierwsza na topiku. Ale nie przesypiane noce robią swoje i rano jestem nieprzytomna. :) Ale miło, że już Was tyle. Nadd 🌻 cieszę się, że Twoja mama już w lepszej formie. I że będzie możliwość poznać Cię osobiście. Mam nadzieję. Zahirku, też myślałam, że masz mój adres , bo coś tam Ci już wysyłałam /choćby życzenia świąteczne/, ale spróbuję jeszcze raz. Miło byłoby, gdybyś i dla nas znalazła czas na\"żywo\" Ale swoją drogą dzielna kobietka z Ciebie. Nauka, praca, dom, rodzina.. Ale będzie dobrze. Tylko spróbuj mieć trochę też czasu dla siebie. 🌻 Anuś, 🌻Ty to masz fatalnie z pracą, święta, niedziele..kurczę. W miasteczku w hipermarketach wiem, że poszukują kasjerek /za 500zł/ właśnie świątek, piątek i niedziela i chyba nie ma chętnych. Czemu się nie dziwię. Coraz częściej widuję mocno starsze panie, może emerytki, które nie bardzo sobie radzą i b.stresują siebie i klientów. A rencistów i emerytów też wolą, bo nie płacą ZUS-u, tylko tzw.chorobowe. Oj niefajne te czasy. Jak nie spałam w nocy miałam Wam tyle napisać i zapomniałam, a właściwie nie zapomniałam, ale jakoś tak teraz nie umiem ubrać tego w słowa. To w związku z tym, jakie mamy... \"konszachty\" z Monią.Oczywiście żadne konszachty. Ładne słowo !! Chcę jechać do miasta, ale trochę później, żeby też później wrócić i jak najkrócej być wieczorem w \"towarzystwie\". To koszmarnie przykre, ale prawdziwe. Foletko, myślę że jesteście z TM prawdziwymi szczęściarzami. Dla wszystkich 👄 Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka Mam zawirusowany komp do granic możliwości - ferie więc Młody buszuje.....same rozumiecie :O Z moją łapą już lepiej - opuchlizna zeszła i zaczyna się wszystko goić. Z UP nie ma nadal decyzji - już mnie to zniechęciło do czekogolwiek....jak tak ma wyglądać pomoc w załatwianiu sobie pracy i jakiegoś normalnego utrzymania w tym kraju to ja....dziękuję po prostu. W pewien sposób mam związane ręce :D ...jak podejmę pracę to guzik z dotacji, jak nie podejmę to niedługo z głodu zaczniemy padać - przesadzam, wiem ale.... Fizziaczku---co u Ciebie???? Myślę o Tobie i ❤️ jestem obok....Tyle mogę :-( Foletka---Ty nie kop tego tunelu sama....poczekaj na nas - pójdzie nam raz, dwa :D Zahirku---zwolnij trochę! Idź na to zwolnienie, weź urlop.....Wyślę Ci mojego maila :-) Naduś---Ty też na najwyższych obrotach??? Dla całej reszty (jak i dla Nieznajomego co to już nie taki nieznajomy :-) ) 🌻 🌻 Nie wymieniam po kolei bo moja skleroza może dać o sobie i jeszcze o kimś zapomnę - niechcący :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Widzę,że każda robi dobrą minę do złej gry:-( Zahirek zachęca nas do uśmiechu ale my jak takie śnięte ryby:-( Wszystkie jakieś zmęczone,bez życia.Jak ja niecierpię poniedziałków!!!!!!!!!! No dobra,pomarudziłam sobie, a co nie mogę:-D:-D:-D Dziewczyny no i co z tym naszym spotkaniem,bo tak szczerze mówiąc to nie zawiele czasu zostalo!!!!!!!!!A przecież trzeba to wszystko jakoś zaplanować. Idę ogarniać chatę bo niezły burdel mam,a ma wpaść brat z rodzinką.Miałam dziś na noc bratanka,dzieciaki dopiero wstały.Starsze już na zajęciach także nie ma lekko:-) Miłego dnia wszystkim i pięknej ,słonecznej pogody!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia, Foletka 🌻 Dzień jest do d..y. A chyba wiecie, że ja nie bluźnię ...raczej. Ale ja mogę się organizacją zająć, tylko muszę wiedzieć, która na pewno się decyduje, na jak długo, ostatecznie gdzie, kiedy itp. Poza tym wysłałam Zahirkowi nasze mikołajkowe zdjęcie, mam nadzieję nie macie nic \"naprzeciwko\" Monia, no jest jak jest... czekam na odpowiedź, może to ze mną coś nie tak. Narazie rozmawiałam z dalszą rodziną /odważyłam się/ ale chyba mnie olali. Czy któraś ma doświadczenia w sprzedażach na allegro, jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ też nie cierpię poniedziałków. Obudziłam się ok. piątej rano z jakimś niepokojem i złymi przeczuciami, a że czarownica jestem to... Widzę, że bardzo aktywne jesteście od rana, ja byłam ale już mi się odechciało wszystkiego. Fizz, dobrze, że masz wsparcie od Moni. Rozumiem, że dojrzewasz do jakiejś konkretnej decyzji. To na pewno trudne. Moja koleżanka, o której pisałam Wam kiedyś, męczy się ze sprawą rozwodową już dwa lata. Jej mąż chce teraz aby to z jej winy orzeczono rozwód, chociaż to on ją zostawił. Przy okazji wychodzi mnóstwo brudów, z pozornie dobrego małżeństwa tyle zostało. Jak cienka była ta granica, od miłości do nienawiści. No strasznie to pesymistyczne. Nie powinnam w ogóle się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky 🌻 MM nie chce rozwodu, jemu się to.... nie opłaca. A ja tylko chcę mieć coś dla siebie. Po 27 latach małżństwa i wielu latach również mojej ciężkeij pracy należy mi się coś więcej niż przysłowiowa łyżka strawy, absolutnie najniezbędniejszy lek i kosmetyk... A gdzie inne leczenie, jakiś ciuch, jakakolwiek przyjemność, kino... urlop, wycieczka.. Mam teraz za duże klopoty ze zdrowiem, żeby walczyć w pełnym znaczeniu tego słowa. I nie chcę tego. Raczej myślę o negocjacjach, nawet z udziałem osób trzecich, jeśli to w ogóle będzie możliwe. Już wiem, że na tych, co dobrze znają moją sytuację nie mogę liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi poznajemy naprawdę wtedy, gdy mamy kłopoty. Nie raz się o tym przekonałam i ciągle niczego mnie to nie nauczyło. Jak MM pił walczyłam i niego i co z tego... teraz jestem i jego wrogiem i tych, którzy uważali się za naszych przyjaciół. Teraz koleżanka, która sama dziwiła się, jak mogę sobie pozwolić na taką sytuację chowa głowa w piasek. Takie jest życie. Podobno przyciągamy takich ludzi, którym jesteśmy do czegoś potrzebni, a potem nas zostawiają, albo odwrotnie ciągniemy do ludzi. którzy mogą się nam przydać... Oczywiście nie zawsze tak jest, ale chyba często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---trzymaj się i nie daj się!!!!!! Ty myśl o sobie!!!! Do licha - w końcu zacznij myśleć o sobie!!!! Wiem, że nie łatwo, wiem, że są chwile zwątpienia....Nie daj się Fizziaczku!!!! Słuchaj swojego serca, będzie dobrze, na pewno.....tylko droga nie łatwa....ale dojdziesz!!!! Jeszcze będziemy sobie to wspominać, jeszcze nawet się pośmiejemy razem z tego!!!! Zobaczysz! Wierzę w Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Moniał, ja sobie myślę, że on nawet nie jest zły /te zwierzaki i w ogóle/ ale chyba jakoś na mnie odbija sobie swoje problemy. A dlaczego? Bo na to pozwalam /pozwalałam/ Jak pił był nawet lepszy, bo miał chyba poczucie winy. Teraz zdarza mu sie to b.rzadko /picie/, okazji mniej, no i na AA zobaczył do czego to prowadzi. Ale ja za to jestem dodatkiem do życia, takim, co się przydaje czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże , ale jestem głupia !!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny pytałam o to allegro, ale może umknęło po tych moich marudzeniach. Juz nie będę. Sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegro, musiałabym zapytać syna, ale z tego co wiem, to musisz sobie założyć tam konto(i żeby kupować i żeby sprzedawać) od tego są pobierane jakieś opłaty, chyba od wystawionych przedmiotów. I sprzedanych? Powinnaś mieć konto w banku, z internetową obsługą żeby na bieżąco sprawdzać czy wpłynęły wpłaty, wtedy wysyłasz przedmiot. Można też za pobraniem, ale to opcja mniej popularna i korzystna, chyba. Fizz, wydaje mi się, że jak wejdziesz na stronę allegro to wszystko Ci się tam wyświetli. Ja sama niewiele wiem. Mam dziś niezbyt dobry dzień. Usiłowałam ogarnąć, bo będzie ksiądz, ale nie mam coś siły. Pokój jako tako, ale reszta fatalnie. I zmartwiona jestem. A jak u Was Dziewczyny? Zahirek tak smutno napisał jakoś. Nie powinno tak być żeby kobieta tak się męczyła i w ogóle. Dobrze, że Nadd już masz spokojną sytuację w domu. Choroby to najgorsza rzecz. Reszta też wychodzi na prostą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,chciałam się z Wami podzielić moim malutkim sukcesem.Odebrałam dość trudny poród u jałówki,miała małe rozwarcie i dużego cielaka.W dodatku u gospodarza,który wychodził z założenia-dlaczego oni przysłali mi tu babę?!Cielak okazał się żywy-chociaż już wszyscy postawili na nim krzyżyk,w dodatku jałóweczka(dodatkowy plus:))Krowa trochę porwana ale ją pocerowałam. No;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Nadd, przynajmniej pokazałaś, że choć \"baba\" to świetnie sobie poradziłaś. Pamiętasz pewnie, że kiedyś pytałyśmy, jak na wsiach przyjmują weta kobietę. No i im pokazałaś!!!! 🌻 Whisky, dzięki za info. To pewnie ja zepsułam od rana nastrój :( A jak wizyta duszpasterska? Kładę się, bo dopiero wróciłam i jestem ledwo żywa. Może jutro będzie lepiej. Oby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd - gratulacje! dzielna dziewczyna z Ciebie! Ale uroczy jest taki mały cielaczek, co?:) Zazdroszczę Ci, że mogłaś go przyjąć na świat, ba uratowałaś mu życie i w dodatku jest to dziewczynka. :):) Wizyta księdza okazała się cudowna, byłam sama w domu, dopiero kiedy wychodził, wróciła córka. Rozmowa z tym młodym księdzem tak jakoś mnie ukoiła, okazał się bardzo miłym i inteligentnym człowiekiem, świetnym słuchaczem i rozmówcą. Bardzo jestem zadowolona, że mogłam go spotkać. Wprawdzie był kiedyś u mojej Mamy, ale nie przeczuwałam, że teraz ta wizyta okaże się tak miła i kojąca. Potrzebowałam dziś tego bardzo. Dzień zaczął się strasznie, ale już dzięki Bogu się kończy i wierzę, że jutro będzie zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku napewno bedzie lepiej ,przeciez nie moze byc ciagle byle jak.Czy wypad do miasta udal Ci sie,chodzilas za czym konkretnym czy byla to moze tylko ucieczka przed ,,towarzystwem\'\'.W sprawie allegro niewiele moge pomoc ale pytalam syna bo czasem co sprzedaje i mowi podobnie jak napisala Whisky.Wiem tez ze siostra mojej kolezanki kupuje dzieciece ciuszki na stadionie i sprzedaje wlasnie na allegro i ma z tego niezly zarobek. Nadd gratulacje🌻 wlasnie dlatego ze nie jestes facetem to podwojny sukces. Whisky czy zly nastroj juz Ci minal. Ja dzisiaj milo spedzilam dzien ,wesolo bylo w pracy a w srode robimy sobie z dziewczynami babski wieczor.Idziemy do fajngo pubu na piwko i placki po wegiersku.Co jakis czas lubimy sobie wlasnie tak odreagowac i posiedziec w swoim towarzystwie. A gdzie Zahirek,Foletka i Monial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no własnie, dziwna godzina.... Anuś zabierz mnie ze sobą. Ja powoli kapituluję ze wszystkim... I te koszmarne noce. To tyle, bo dopiero bym zaczęła dzień źle. Powinnyście zakazać mi pokazywać się teraz na topiku. A może sama sobie zakażę... Śpijcie jeszcze dobrze, śnijcie jeszcze pęknie, niech czuwają nad Wami Wasze anioły.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Witam , witam...fiziaczku 👄 poranny ptaszku ...Wiem co znaczy, kiedy sie tak wstaje. Może powinnaś jakieś ziółka sobie zaparzyć na wieczór ? Ściskam Cię mocno. Dziekuję CI ślicznie za zdjęcie i meilka, niezwykle sympatycznie wyglądacie na fotce. Prawdziwe mikołajki ;) Fajnie, że się już znacie, to tylko ja tak teraz odstaję. NO dobra, wyślę swoje zdjęcie, a potem może uda mi się jeszcze spotkać z Wami Dzis ja wysłałam z rana jakieś meile, ale mało, bo wiecie jak stoję z czasem, a wolałam zaglądnąć do Was. ania 🌻 Tobie również buziaczki, za meilika z adresem i również przesłałam coś od siebie. Cieszę się, że spędziłaś miło czas w pracy, czasem takie dni są bardzo potrzebne, pozytywnie nastrajają i chce się wtedy pracować. I ja dołączam się do fizz z prośba, bys nas zabrała. Też cemy placka i piwko. whisky 🌻 popatrz, czasem dla nas niespodziewanie nadchodzi chwila, która daje takie ukojenie. Potrzebne nam to bardzo i pozwala jakoś innym okiem spojrzeć na życie. Wierzę, że dzisiejszy dzień zacznie radosna i uśmiechnięta :) Tego samego życzę oczywiście wszystkim babeczkom, a najmocniej fiziaczkowi, któremu to dziś bardzo potrzebne. nadd 🌻 kongratulejszym, jestem z Ciebie bardzo dumna Kochanie. Tym samym udowodniłaś ludziom z myśleniem stereotypowym, że kobieta to facet z jajami. To komplement :D Dla wszystkich buziaki i uściski ❤️ monial 🌻 malibu 🌻 agosia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×