Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Zahirek, zajrzałam na pocztę, dzięki za zdjęcie! :) A Siesicką to i ja lubię. Nadd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirku ...a wiesz ze i mnie sie przytrafilo w srode pociagnac papieroska.Chcialam sprawdzic po 12 -stu latach niepalenia czy nadal tak smakuja.I ciesze sie ze juz mi nie smakuja a nawet przeszkadzal mi ten zapach w ustach.Wiem ze juz nie wroce do tego nalogu bo mi po prostu nie smakuja.Spotkanie bylo udane i swietnie sie bawilysmy.Zahirku trzymam jutro kciuki jedna lapka ,bo druga musze klikac na kasie i oczywiscie przesylam kopniaczka zyczac powodzenia:-) Fizziaczku ...jakie masz wielkie serce❤️i chyba wlasnie dlatego czesto napotykasz na swojej drodze biedne stworzenia .Mnie jutro tez czeka ciezki dzien,mamy w pracy zebranie zwiazane z wynikiem remamentu.Nie zapowiada sie wesolo. Nadd przydadza Ci sie te wolne dni bidulko ,chocby po to zeby odespac i nic nie robic ... miec czas na mile leniuchowanie.Ja juz sie ciesze ze dwie kolejne niedziele mam wolne.Nad zmiana pracy mysle coraz powazniej ,mam juz dosyc pracowania w soboty za darmo ale musze jeszcze poczekac do marca bo wtedy moge odejsc na zasilek i szukac czegos bardziej odpowiedniego. Whisky moja koteczka tez albo spi albo rozrabia.Wczoraj pierwszy raz zobaczyla snieg,wybiegla za mna na balkon i zawsze musialam dlugo czekac az wszystko zobaczy ale tym razem daleko od drzwi nie odeszla.W kuchni zniszczyla mi tapete bo ostrzy sobie na niej rano pazurki.Uwielbia wskakiwac do wanny i czeka zeby odkrecic wode.Ubaw mamy niezly zwlaszcza gdy zakrada sie do naszej bokserki.Na sanki sama chetni bym poszla ,jeszcze nie tak dawno gdy corka byla mlodsza to chodzilismy na duze gorki i byla okazja no ale teraz chodzi juz z kolezankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki by to nie był temat zawsze kończy się na piciu.Najlepiej to jeszcze z Rosjanami pisać.Naprawdę brakuje w sercach wiosny.A wystarczy się zakochać....tylko trochę cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja obaliłam dwa piwa ale ta Magda to chyba całą skrzynkę:-D:-D:-D:-D moje dziewczyny.Dzięki za troskę :-)Przeczytałam wasze posty ale wybaczcie-ustosunkuję:-) się jutro. U mnie ok,ja trochę jeszcze kaszlę,córka najstarsza też ma nawrót choroby.Mam leki i jest nadzieja,że jej przejdzie. Malibu ma chyba jeszcze gości i dlatego jej tu nie ma(małpa jedna zapomniała o nas). Ja spadam już spać i wam też życzę pięknych kolorowych snów. Zahirek---napewno zdasz na 5,co ja mówię-na 6+.Bo my tu wszystkie to same czarownice ale tew dobre:-D:-D:-D Pa dziewczynki,do jutra.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Zahirek zajęty więc ja tymczasowo przyjmuję poranny barek:) Komu kawka,herbatka...?:) Wczoraj o 12 w nocy miałam jeszcze poród,cielak leżał sobie na pleckach a mamusia się męczyła.Mnie też porządnie wymęczył ,bo wciąż wypluwał pętlę ,którą usiłowałam mu założyć na łepek.Na szczęcie wszystko skończyło się dobrze:)Wiecie jak się napatrzę na te rodzące zwierzeta ,to sama mam coraz większe obawy;-D U nas pozawiewało już niezłe zaspiory. A w ogóle zaraz zmykam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, hej Nadd 🌻, gratulacje. A swoją drogą, jak drobna kobieta tak sobie świetnie radzi w fizycznie ciężkiej pracy Podziwiam Cię. Miłego weekendu !! Jestem zakopana po pachy i to prawie dosłownie. Narazie o wyjściu, nie mówiąc o wyjeździe nie ma mowy. A tak chciałam, żeby była prawdziwa zima. : )No i jest! I znowu miałam sen, ale nie będę o nim pisać. :( Wysłałam wiadomość do Malibu. Niestety bez odzewu.. :( Wysłałam do Moni /nie chciałam dzwonić, bo pewnie od wczoraj nie jest sama/ też nie dała znać... :( :( A ja dostałam Moniu odpowiedź, wiesz skąd !! Whisky, przykro mi, że masz takie klopoty z koteczką, a może poszukaj naprawdę takiego weta, który dobrze zna takie wydelikacone rasy. Jak mój bul chorował /dawno temu/ dopiero w W-awie polecony lekarz poznał się, co to było. Tu leczono go na uczulenie. Wśród wetów też są specjaliści, zwłaszcza teraz. Foletka, chociaż się nam odhaczaj. Przykro mi, że ciagle klopoty i nie można Ci pomóc. Anka, wiesz, że wczoraj u mnie nie pokazywał się Twój wpis, ten gdzie pisałaś, że próbowałaś zapalić :( :O /zdziwiona/ Nie pal !! I dobrze, że Ci nie smakują :) A dziś życzę Ci sympatycznych klientów. Zahirku, oczywiście, myślimy ❤️ Miłego, nie tak bardzo śnieżnego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odhaczam sie jak to mowi Fizz i biore sie za ciasto.Przed chwila zadzwonili znajomi z Warszawy ze jutro do nas wpadna na kawe[zawsze tak zartujemy].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ macham lapką i ślę gorące całusy. Kodeks cywilny poszedł super, angielski też...ale jutro masakra...postepowanie administracyjne...cały kodeks. Noc jednak przed mną jecze na powtórki. Odpocznijcie w weekend, bądżcie szczęśliwe i usmiechajcie się..warto. Pozdrawiam w tej snieżnej aurze... Bizaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirku gratuluje i zycze powodzenia jutro.No i oczywiscie baw sie dobrze po zaliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirek---a nie mówiłam,że będzie dobrze:-D.Tu same czarownice:-D Jutro też pojdzie Ci super❤️ Dziewczyny---dzisiaj bylam na roczku chrześnicy,bylo miło. No ale cóż,nic nie trwa wiecznie:-(Zadzwonil do mnie mój brat z Londynu.No i w trakcie rozmowy orodzinie,rodzicach -rozłączył się:-( Jak ja nienawidzę hipokryzji i zaklamania Nie będę wam pisać o wszystkim bo nie ma sensu ale jestem zła i pozostal mi jakiś niesmak.Nie oddzwoniłam,bo uważam,że to nie ma sensu.On i tak jest \"najmądrzejszy\"z całej naszej rodziny:-( U mnie też w końcu trochę popadało i dzieciaki mają radochę.Starsza siedzi w domu ale co zrobić:-( Nadd---nasza supewomen:-D,Faktycznie szkoda,że nie mieszkamy wszystkie blisko siebie.Il;e spraw ze zwierzaczkami było by załatwione:-D Fizz---jak tam nowy piesek w domku?Co powiedział wet,byliście?Naprawdę jutro już napiszę do Ciebie obszernego meila:-) rozpalacie moją ciekawość-Ty i Moniał>Mam nadzieję,że telefon(wiadomy)przyniósł dobre wieści. Malibu---bo teraz zaczynamy martwić się o ciebie:-( Moniał🌻Anka🌻Agosia🌻 Pogadam jeszcze z M na skype i idę lulać.Miłych snów dziewczyny.Do jutra.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ... z kawa w reku krzatam sie juz po kuchni i chetnie dla Was zaparze. Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anka:-D Ja już po trzech kawkach i piłyśmy w tym samym czasie.Czy ty dziś jesteś w domu czy może idziesz do pracy na popołudnie? Dziewczyny----czy was zasypało i zawiało,że was tu jeszcze nie ma?A może kompy wam zamarzły od tego mrozu?:-D:-D:-D Ja robię już obiadek(mięsko się piecze)ale znalazłam chwilkę by tu wpaść.Humorek mam taki sobie(to jeszcze po wczorajszej rozmowie)i do tego cała moja czwórka znowu kaszle.Dobrze,że mam jeszcze antybiotyk to im podaję ale chyba we wtorek wybiorę się do lekarza. Ciekawe jak tam Zahirek.Mam nadzieję,że wieczorem napisze jak Jej poszło.No i dzięki za zdjęcie.Teraz już wszystkie wiemy jak wyglądasz.Fajnie by było poznać jeszcze Twoje imię(no chyba,że gdzieś pisałaś a ja przeoczyłam:-) Miłej niedzieli i super sanny.Może któraś z was bierze udział w kuligu:-D:-D Fajnie by było a potem ognisko,kiełbaski.Szkoda,że nie ma mojego M.Razem byśmy coś zorganizowali.Jest tyle dzieciaków w naszej rodzinie.No i my\"starzy\"też byśmy na tym skożystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że dziś byłyście bardzo zajęte:-D Mam nadzieję,że bardzo fajnie przeżyłyście ten dzień,ja niestety musiałam siedzieć w domu a tak pięknie było na dworzu.Dzieciaki chciały iść lepić bałwana,robić orły na śniegu,no ale cóż choroba nie wybiera:-( Przejrzałam dziś pocztę i oplułam monitor ze śmiechu jak przeczytałam tekst o myszce i \"P\" i \"O\".Czasami taki kop też jest potrzebny:-D:-D:-D Dobranoc dziewczyny-pięknych snów.Mam nadzieję,że jutro wszystkie się tu spotkamy na kawkach i herbatkach Zahirka.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po gosciach posprzatalam i zagladam co u Was slychac.Widze ze nie mialyscie za wiele czasu by napisac wiec do jutra... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest z Wami,dziewczyny? Myślałam,że rano Zahirek zaprosi nas na kawkę,postawi jakieś ciacho za zdane egzaminy a tu lipa:-( Anka---ledwo coś wyskrobała,Whisky machnęła łapką i to wszystko?!Chyba nie jesteście chore po wczorajszej szalonej niedzieli:-D:-D:-D Moje dzieciaki kaszlą a mi na ustach i do tego z obu stron wyskoczyła opryszczka.Nie cierpię tego.Zancie może jakieś domowe sposoby na to paskudztwo? U mnie słoneczko pięknie świeci ale póżno wieczorem zaczął padać deszcz i po śniegu została mokra plama:-D Dobra nie chcecie gadać to idę zaparzyć drugą kawkę,może jej aromatyczny zapach Was tu zwabi:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was małpy:-) gardzicie moją kawką ,tak?I sama tak tu będę siedzieć i pić?To może skoczę do sklepu po coś mocniejszego bo smutno mi tu jakoś tak bez Was.Tylko tak przed południem już pić % to trochę nie tego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie bardzo mam czas pisać, choroby w domu, odwiedzają mnie weterynarze i lekarze. MM jest chory, ja zarzaz jadę do miasta do apteki. No i ten znaleziony pies nadal. Wczoraj jeszcze znajomi przyjechali i się zakopali...same niespoidzianki, niekoniecznie przyjemne. Naraziie uciekam. Jak będę miała chwilę, zajrzę. Pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...ja tez juz przy drugiej kawie Foleto.Zabralam sie od rana za porzadki i pranie .Dzieci po feriach poszly juz do szkoly wiec korzystam ze jestem sama bo wtedy najlepiej idzie mi sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku trzymaj sie kochana i uzbroj sie w cierpliwosc bo jak facet chory to wiesz jak jest. Monial co tam znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Będę póżniej, czyli po południu....Pracy full opcja. Egzaminy do przodu...tylko tyle w skórcie :) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Napisałam dzisiaj długi list i mi wszystko \"zeżarło\"[w telewizji właśnie leci \"Obcy\"-zeżarło kojarzy mi się z nim]:) Napiszę jutro długo. Dobranoc Majówki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!!! Dzisiaj ja robię kawki, herbatki i co tylko chcecie. To w ramach przeprosin, że tak długo mnie nie było :D:D:D:D Wiecej skrobnę jak odprowadzę Małą do szkoły. Na razie życzę Wam bardzo Miłego Dnia :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×