Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ Malibu - dlaczego tak krótko?:( Ania też taka zapędzona, ale do sierpnia w końcu nie tak daleko, czy dobrze pamiętam? - jedziesz do siostry? A i wypady na działkę dadzą Ci trochę oddechu. Fizz, sprawdziłam i powinno się do Ciebie wysłać, ale najgorsze, że coś przekombinowałam chyba i zdaje się znowu wam to samo wysłałam, a miało być tylko jeszcze raz do Fizz. Nowa poczta i jeszcze nie bardzo wiem jak sie z nią obchodzić. W razie czego od razu skasujcie i nie złośćcie się na mnie. :( I Fizz, nie spodziewaj się żadnych rewelacji, ale są tam kwiatki specjalnie dla Was - zwłaszcza zdjęcie z bugenwillą, naprawdę z myślą o Was. Ja tam wcale nie mam nastroju, tym bardziej, ze zaraz nie widać efektów sprzątania. Ale zaraz biorę się za malowanie. Aha, to świecznik, z dwoch równoległych szybek półokrągłych, wygląda trochę jak serwetnik. Juz jedną stronę pomalowałam, listki, taki jakby wieniec, nie wiem jak wyjdzie po pomalowaniu drugiej strony, czy nie będzie się kłóciło. Otwieram okno i do "dzieła"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ten sposób kolejna dziewczyna pewnie wyjedzie do Anglii, Ania.. A moja kocica zrzuciła ze stołu torebkę z migdałami, płatkami i zajada z apetytem. Ma smak! Fizz, ja sobie nie wyobrażam zostawienia w domu swojego psa, którego mam od zawsze, zresztą on by wcale nie chciał nawet. A cóż dopiero Twój, który pewnie nigdy nie przebywał w domu. Dziwię się, że nie było większych strat, że nie pogryzł mebli, nie zdemolował wszystkiego. Oj kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, ja Księżniczkę zostawiałam zawsze, i wszystkie inne małe, dlatego Premiera też. Latem czasami sunia zostaje na dworze. Ale zimą... nigdy. Jest krótkowłosa i byloby jej za zimno. A Premier to w ogóle nie lubi być na dworze, chyba że z czlowiekiem. Tylko ten duży zostaje na zewnątrz. Zaraz zajrzę na pocztę. Też bym chciała pomalować, ale narazie brak czasu... może jutro. Niefajnie masz Anuś z ta pracą w niedziele, a pracodawcy... wyobrażam sobie jakie slowa tam padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, juz dostałam. Dzięki. Może to nie Malediwy, ale zazdroszczę. A ta bugenwilla ...:) Szkoda, że w naszym klimacie takiej się nie wychoduje. I poznaję te spodnie, ktore mi się podobały :D I w ogole tak fajnie widzieć Cię tak lekko ubraną :D Pozwoliłam sobie te fotki trochę wyostrzyć i rozjaśnić.:) A w ogóle co ja robię...mam tyle roboty, a ciągle zaglądam do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky myslalam ze inne zdjecia jeszcze wysylasz bo byla mowa o kwiatach:-)a rzeczywiscie na jednym zdjeciu stoisz przy bugenwilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety :):) same nieporozumienia :D Myślałam, że Premier, to ten duży, jak mogłam nawet tak pomyśleć?!;) czyli to ten niewinny malutki jamniczek jest ciągle taki nieznośny:) oj masz Ty z nim Fizz. Ania, te ogrody to z poczty Fizz, wiesz ja mam duże zaległości i jeszcze nie wszystkie Wasze przesyłki obejrzałam. Czyli Premier jest tak samo nieznośny jak nasza kićka. Ona szaleje po fotelach i kanapie, boję się, że całkiem je zniszczy, już trochę pozaciągała. Obcinam jej pazury, ale to niewiele daje. Z rozpędu wpada bokiem na oparcia. Jak ja sobie mogłam wyobrazić tego wielkiego psa wchodzącego na stół? :D czyli już nie Luksus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie będzie to kłopot jak przyślesz mi te podrasowane fotki, Fizz? tak nieśmiało proszę.. bo robiliśmy je z byle jakiego aparatu, jedna całkiem nieostra, ale chciałam pokazać hotel. Córka pożyczyła dobry aparat, ale nie ma kabla, więc na razie nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, juz wysłałam, tylko na nowy adres, bo nie wiem, czy stary jest aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Luksus nie okazał się Luksusem. Stąd ta zmiana. Sam przyjął to bardzo dobrze. On jest dziwny, ale może uda mi się jeszcze wyprowadzić go \"na ludzi\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat..... Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć, By zieloną wiosnę w głowie mieć....\" :D :D :D Hej Dziewczynki!!!! U mnie wręcz \"upalnie\" ;-) Bardzo się z tego cieszę....tylko niestety migrenki wiosenne dają znać o sobie :O Whiskuś----dzięki za fotki....Czy na tym ostatnim to leżą sobie na ziemi wielbłądy???? A jechałaś na \"czymś takim\"? :D Ja bym się pokusiła.... Dzisiaj musiałam \"na szybko\" kupić chłopakom buty wiosenne bo okazało się, że te z zeszłego roku (z jesieni) są ....za ciasne. Te kopyta im rosną jak szalona.....szkoda, że moja kasa nie nadąża za tym wszystkim :O To była prawdziwa Golgota.....jeden narzekał, że w tym sklepie to nie ma nic normalnego a drugi latał i z szerokim uśmiechem obwieszczał \"buty, buty.....pełno butów\" :O Że też mnie ta ekspedientka nie wygoniła.....dziwię się :O No ale kupiłam - co prawda wyszłam mokra i na drżących nogach ze sklepu ale....buty są!!! Uuuufffff!!!!! MM się prawie popłakał ze śmiechu jak mu o tym mówiłam ale....przypomniałam mu sytuację, jak pojechał rok temu z Młodym kupić mu kurtkę - dzwonił do mnie co 2 minuty....cwaniaczek ;-) A teraz tworzę.....Szarfę tworzę na jutrzejszy dzień (8 marca) dla Młodego do szkoły. Bo oczywiście on jak zawsze musi mieć najgłupsze zajęcie i pracę - zrobienie szarfy dla \"miss klasy\" :O Zastanawiam się czy lepiej poświęcić na to \"coś\" stare prześcieradło :D czy rolkę białego papieru toaletowego :D Kwiatki będą takie co to na prezenty się przyczepia - jeszcze mi coś tam się w domu pałęta..... A teraz w radiu słyszę, że jutro ma być chłodniej....i deszczowo....Eeeeeeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogóle mój chrześniak ma \"18\"....trochę mnie to też po kieszeni trzepie :D Mnie kiedyś \"wytrzepie\" do cna...... Młody chce \"strój bramkarski\" bo fioła na piłkę nożną dostał, płacę na jego treningi na basenie, na tą ręczną też kasa idzie........Mały chce.....\"e train pociąg\" - to moja nauka angielskiego się kłania :D W ogóle ostatnio rozmawia w ten sposób \"daj mi, give me a chleb z szynką\" :O Mówię Wam....ja tu oszaleję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie masz Monia z tymi atrakcjami.:D I pojętne dziecko młodsze, szybko się uczy. Tak w tle jest wielbłąd, siedział sobie tak w tym piachu pan, w tych arabskich sukniach, wielbłąd i koń(a może osioł?) odpoczywały. Później miałam wyrzuty, że nie dałam mu za fotkę, bo oni tam wszyscy żebrzą, ale ten wyglądał tak jakoś godnie, z nieobecnym spojrzeniem, więc nie wiedziałam czy pytać i dlatego tak z daleka pstryknięte. Fizz, już lecę oglądać ulepszone zdjęcia. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fizz, że nie doszły jeszcze, ale jak juz powędrowałam na pocztę, to na starej utknęłam i zachwyciłam sie zdjęciami szwajcarskimi, uśmiałam z nieprzyzwoitych pomników. A co do wiosny, to i na mojego starego konia też podziałała, zawiózł mnie do sklepu i jeździł na wózku z zakupami, tzn. tak się odbijał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziewczyny. Piękną wiosnę mamy w tym roku.Jak taka pogoda się utrzyma to będziemy mieć lato wiosną tak jak w 2000r.:-) Miałam dziś troszke latania.Jak zwykle zapomniałam o urzędzie pracy i dwa dni póżniej byłam się odchaczyć.Potem do lekarza rodzinnego po skierowanie do chirurga i na zdjęcie szwu:-( No ale jest już ok. Whisky---super te zdjęcia.:-)Może kiedyś wszystkie się tak wybierzemy same do ciepłych krajów.:-)Ale byśmy szalaly:-D:-D:-D Moniał---mnie to wszystko czeka ?!Te szarfy,awanturki w obronie!Aż się boję:-( Anka---mam nadzieję,że szef do ciebie odnosi się należycie.I chyba będziemy Cię usilnie namawiać do zmiany pracy.Przecież tak nie można.Ci nasi pracodawcy jeszcze niczego się nie nauczyli!!!!Dobrze,że dobre samopoczucie cię nie opuszcza i już cieszysz się na działkę.A ja się cieszę,że mam tu ekspertów od ogrodów.Przyda mi sie wasza pomoc jak już będę mieć swój ogród. Fizz---robota nie zając,nie ucieknie.A na kiepski humor My jesteśmy super lekarstwem.:-DSzkoda,że nie mogę zobaczyć Malediwy:-(No niestety ale nie mam programu by to otworzyć.Jak ściągalam z netu to zawsze mi się komp zawieszał.No i lipa.:-( Teraz spadam,bo lekcje i szykowanie dzieci do spania. Też się zastanawiam gdzie jest Nadd(mam nadzieję,że nic jej się nie stało)i Zahirek.Dziewczyny,odezwijcie się!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarfe zrobiłam....moimi zdaniem to lipa jakich mało ale Młody stwierdził, że jest \"oki\" ;-) Foletka----Ty się nie przejmuj szarfami.....może tam :D takich głupot nie ma.....Gorzej....jak Ci któreś na adwokata wyrasta i kłóci się z całym światem o prawdę! :D I jeszcze zamknie Ci usta mówiąc \" zawsze mówiłaś, że prawda jest najwazniejsza\"... Mówię Ci - koszmarek :D A MM ma dziś imieninki i w domu go nie ma :-( Cholerka...... Chyba się upiję na smutno.....sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Monia, Foletka Foletka, zrobie tak, że choc trochę z tych Malidiwów zobaczysz. Tylko to potrwa chwilę i zaraz wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo też myślałam, że Foletka musi zobaczyć Malediwy, należy jej się :D fajnie Fizz, że pomyślałaś. Cyknęłam fotki świeczników, ale wszystkie raczej do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku,Whisky---dzięki,że pomyślałyście o mnie i Malediwach.Oj przyda się mi choć podziwianie. Jutro znowu do lekarza.Moja najstarsza ma temperaturę i bardzo narzeka,że bolą ją nogi a już szczególnie kolana:-(Czasami nie mam już sił:-( Jutro taki piękny dzień;) a ja mam wrażenie,że mój M jest trochę na mnie zły:-(Strasznie nie lubię takich sytuacji:-(Mam nadzieję,że dojdziemy do jakiegoś porozumienia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko, rozbiłam pokaz na poszczególne zdjęcia i wysłałam Ci 3 maile. Whisky dostałaś ? Wysłałam jeszcze raz na stary adres. Mam nadzieję, że przyślesz nam to, co namalowałaś. Prosimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało Foletka? jak mógłby byc na Ciebie zły? I co z tym lekarzem, jakie szwy? A te bóle to może takie wzrostowe? bo chyba nie grypowe. Ojej, niechby już sie skończyły te choróbska. Dobrze, że już ciepło się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka---też myślę, że te bóle u córci to tzw. \"wzrostowe\". Jak dziecko szybko rosnie to i czasami bóle się pojawiają - przeszłam to z Młodym. Nawet dzisiaj od czasu do czasu narzeka, że go bolą kolana albo łokcie......Jaki wzrost ma córeczka? Mój jest jednym z wyższych (zresztą nigdy w siatce centymelowej się nie mieścił......bo za wysoki ale za chudy.....i nie pasowało :D) A z TM wszystko będzie w porządku..... Znajomy....bo od nas po głowie dostaniesz :D, nie denerwować nam tu Foletki.... Żartuję bo wiem, że już pewnie jest wszystko oki..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Jeszcze Was nie poczytałam do końca ale zrobię to z wielką chęcią:) Whiski-super ,że odpoczęłaś sobie.Ja też przyznam zgłupialam,bo myślałam,że planowany wyjazd bardziej na wiosnę. Fizziałku tak pomyślałam,a może wykastrować Premiera.Spadnie mu testosteron to i może łagodniejszy będzie-bo teraz nie należy do najmilszych,a szkoda twego zdrowia i nerwów.Jakby co to się umówimy;) Moniałku🌻widzę,że syn idzie w twoje ślady.Będzie mu ciężko w życiu,bo często ludzie nie będa mogli tego zrozumieć.Ale chylę czoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się własnie dowiedziałam, że Młody znów w \"stan wojenny\" wszedł\"....tym razem z nauczycielką od historii.... Co za głupek - ma 6 z historii, po co się kłóci....???? Podobno co innego powiedziała, co innego wymagała i oczywiście \"adwokat\" się znalazł :O.....Sam umiał wszystko i po cholerę się podkłada???? Już sama nie wiem czego ich uczyć......Za bardzo to wszystko w życie wprowadzają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Naduś jak fajnie że się pojawiłaś..... Ja właśnie nie chcę aby Młody szedł w moje ślady - wiem jak to kosztuje.....ale nie umiem go wychowywać inaczej, nie umiem kłamać.... Ja naprawdę mam problem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...w każdym razie.... w przyszłym roku już mu tak łatwo kłótnie \"nie przejdą\".....Chociaż z angielskiego też ma 6....to jednak za mało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piękny znajomy
witam wszystkie panie i na samym początku chciałbym podziękować za zjęcia,są super a najlepsze jest to że bije z nich ciepełko zaktórym teraz tak wszyscy tęsknimy.Bardzo mi sie spodobał ten wielbłąd w tle (hehe).Wpadam tylko na moment z podziękowaniami ponieważ musze dać odpocząć mojemukochanemu dyskowi który ostatnio nazbyt czesto daje o sobie znać. A odnośnie nerwów na moją żonke,moje kochanietroche podkolorowała tą całą sytuacje ,nie jestem zły tylko nie wiem jak sobie poradzimy póżniej,no ale jakoś będziemy musieli. (ale na razie nie mam kolorowego pojęcia jak boczekają nas cholerne wydatki) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania🌻wredny szef-wrrrrr.nie cierpię takich damskich bokserów,którzy \"dowartościowują się \"czyimś kosztem.Spróbuj poszukać coś innego-może w mniejszym miejscu-doświadczenie już masz. Foletko🌻pamietam,że jak byłam mala to mnie z kolei bolały ramiona-tak,że płakałam po nocach-teraz wszystko minelo.Pewnie tak samo u córci. Pięknynie martw sie na zapas.We dwoje dacie sobie spokojnie radę-zobaczysz.Sama bliskość drugiej osoby da Ci siłę i moc;) Whiski:)ładną masz córkę:)Dziękuję,za zdjęcia-przejrzałam tak szybciutko teraz na spokojnie pooglądam. A Malediwy też mi nie wchodzą;( Malibuś🌻zabiegana kobietko,jak wiosna w Anglii? A ja wrociłam z wojaży z nowym zapasem sił i chęci:) Zrobiłyśmy sobie babską objazdówkę.Wylądowałyśmy w Zębie,obok Poronina.do stoku 200 m.Pozjeżdżałam godzinkę z instruktorem,a potem to już sama,do upadłego:) A w niedzielę pojechałyśmu do Aqaparku w Zakopanem.Dziewczyny-pełne rozpasanie:D-sauna,jacuzzi,bicze wodne,basen,zjeżdżalnie-3 bite godziny moczenia się w wodzie. Tego samego dnia pojechałyśmy do Nowego Sącza,do koleżanki ze studiów. W poniedziałek jeszcze zahaczyłyśmy o Krynicę,koleżankę w Gorlicach i późnym wieczorem powrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz-dobre te \"nieprzyzwoitości\";-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×