Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dzięki ! A kto to...bez piwka ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Whisky, komoda będzie w pokoju, fotel w kuchni, wiec raczej nie w tym samym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, marsz do łóżka z książeczką, ale nie z taką dołującą (żadnych wojen i przeżyć z tym związanych), tylko z jakąś głupiutką, tylko pewnie takich nie masz.. i z herbatką, może z miodem i cytryną i jeszcze z sokiem malinowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpiwkabez
eee... nie ma o czym pisać ale poczytuję sobie i jest fajnie 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz na tym forum dekupażowym na gazecie widziałam b. fajnie zrobione meble, takie w sstylu japońskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz -> jeśli mogę coś podpowiedzieć, mi na doła pomaga Chmielewska, szczególnie jej starsze powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty bezpiwka, to nie możesz bez piwka \"z urzędu\", że tak powiem, czy tylko chwilowo. Bo ja najchętniej bym się \"skuła\" w dobrym towarzystwie. Podobno to potrzebne czasami, jak powietrze.... I wyjdę na alkoholiczkę, a co tam, też choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co tu staruchy
Taki fajne macie tytul a takie marudy jestescie Od razu odstarszacie i pewnie stare na dodatek, jak moja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co tu staruchy
A wogpole starzy powinny wymrzec nie mam ochity pracowac na wasze emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj mała/duchem/ i młoda /żeby nie powiedzieć infantylna/, tez kiedyś będziesz stara...chyba, że zaćpasz, albo coś w ty rodzaju. I W OGÓLE prawie milo Cię poznać. Wyrazy współczucia a powodu braku empatii /o ile wiesz, co to znaczy/ taktu, wyrafinowanego języka i braków widoków na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) bo tego piwka to tak niechcący coraz więcej zaczęło być a maciej rośnie ;) a tak czasem to faktycznie potrzeba, może nie jak powietrze ale dobrze robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba iem, kim jesteś !!!!!!!!! Kiery rodzina będzie w komplecie ? Przed Świętami . Rodzisz w Polsce? A póki co teren zach, Polski? I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Nadd ❤️ No to nie trafiłam....Chyba że jesteś z W pod W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaa!! Łoo matko ale się tu gwarno zrobiło :D Fizz---Ty się nie dawaj i nie poddawaj. Najlepiej jak Scarlet z \"Przeminęło z wiatrem\" - olej te sprawy dzisiaj, pomyslisz o nich jutro ;-) Ja tak czasami robię i działa! A u mnie jak zwykle bieganina. Z Małym rano chodzimy do szkoły - oby do czwartku i koniec...uuufff!!!! :D Potem załatwianie spraw - nie tylko swoich :-) co zabiera mi co nieco czasu. W sobotę byliśmy w Manchesterze - Młody koniecznie musiał obejrzeć stadion swojej ulubionej drużyny :O. No...nie powiem - robi wrażenie. Na weekend też mamy pewne plany ale wszystko zależy od pogody. Mam nadzieję, że za jakieś dwa tygodnie będę już miała więcej czasu dla siebie (i dla Was oczywiście). Malibuś---🌻 No...w końcu się pojawiłaś :-) Whiskuś 🌻 Nadduś 🌻 Anka 🌻 Foletka 🌻 .... wracaj już do nas!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! U nas znowu zajęcia dowolne :D:D:D:D:D:D:D no to wpadam na chwilę. Nasze zajecia dowolne wyglądają mniej więcej tak: sąsiadeczka czyta lekką książkę, sąsiad zawiązuje sadełko a ja muszę zebrać i poukładać pranie hihihi. Fizziałku 🌻co z Tobą? Łapaj łopatę i posłuchaj się Moniałka. Dobrze mówi. Też lubię stosować motto Scarlett. Będziesz w poniedziałek w domu? Bo zamiaruję zadzwonić, wreszcie bedę miała na to czas i możliwości... Monia 🌻to niemożliwe!!! My też byliśmy w sobotę zwiedzać stadion!!! Że się też nie spotkaliśmy :( A spędziliśmy tam ponad 4 godziny. Nadd 🌻 trzymam kciuki za owocne poszukiwania nowej pracy! Anka 🌻 Foletka 🌻 Whisky 🌻 bezpiwkabez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam bym nic przeciwko byciu Scarlett a zwłaszcza w Jej wieku :)... Miło będzie Cię Malibu usłyszeć, ale do poniedziałku może być nawet najazd kosmitów. Chyba już wiesz, że ja nie mogę planować, bo i tak bywa różnie. Przecież wiesz coś o tym... Na najbliższe dni nic większego nie planuję. koleżanka, która twierdzi, że jest moją przyjaciółką /właśnie ta !/ wyjeżdża z jakąś zwykłą koleżanką na tydzień. Szkoda, że nie zaproponowała mnie. Chętnie bym odsapnęła. Widocznie dobrze mieć mnie za \"przyjaciółkę\" do wyżalenia się, gorzej do wspólnego wyjazdu. Kiedyś jej proponowałam. Łatwo szafować słowami. Ale to i lepiej. Jak ktoś jest pokręcony, tak, jak ja , to tak musi być. No i jak tu mnie tolerować?? Prawda ? Najlepiej, jak MM, czyli jak powietrze. Po prostu mnie nie ma, nie istnieję. Np to już nadziamgotałam na tydzień ! Jak się nie odezwę, to znaczy, że nastrój BZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! U mnie już nastąpił najazd kosmitów :D:D:D Wredoty zawiśli nad Anglią i leją wodę. Ale cóż - dawno nie padało, chyba całe trzy dni!!! Anuś którego Wy się wybieracie na wyspę? Bo coś mi sie zapomniało, a wiem, że jakoś niedługo. Nie zapomnijcie o kurtkach przeciwdeszczowych i dobrych butach. Bo już przestałam liczyć na jakieś lato. Muszę Wam powiedzieć, że wielu rodaków zapada tutaj w depresje, z braku słońca właśnie. Ja się na razie trzymam, ale nie wiem czy dotrzymam :):):) Trzymajcie się cieplutko! Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak się właśnie zastanawiałam czy da się wytrzymać w ciągłym (prawie) deszczu. A co mają powiedzieć Skandynawowie z wieczną ciemnością? Nic dziwnego, że chleją tyle :) Dziewczyny, mam taki drobny sukces - poszłam wczoraj spać przed dwunastą. :) I o ósmej wcale nie byłam jeszcze wyspana. :o Obudziła mnie kocica, kiedy wszyscy już wyjdą koniecznie chce do mnie wejść, kładzie się pod łóżkiem, może jest tam ciek, muszę to koniecznie sprawdzić. Koty podobno lubią takie miejsca. Wiesz Nadd, myślałam, że i koty i psy tak skubią trawkę dla uzupełnienia witamin. A moja kicia nigdy też mnie nie drapie ani nie gryzie, Fizz, nawet jak rozzłoszczona ma na to wielką ochotę, to jakaś siła ją powstrzymuje w ostatniej chwili. A wtedy to był wypadek przy pracy ;) złapałam ją w trakcie \"polowania\" i uniosłam do twarzy. Bardziej się przestraszyła ode mnie, po fakcie. No ale ja się obraziłam. U mnie dziś wietrznie i w oczekiwaniu na deszcz, ale zapowiada się dobry dzień. Na razie jeszcze jestem w domu, ale później trochę wyruszę \"w miasto\". :) Powinnam jeszcze coś przygotować na obiad, ale żeby mi się chciało... Robicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malibuś---u Ciebie pada??? A u mnie całkiem, całkiem :D - słoneczko nawet świeci i lekki wietrzyk. Pogoda w sam raz na pranko :D co niniejszym czynię! Whiskuś---do wszystkiego można się przyzwyczaić - nawet do deszczu :D A wiesz ile radości daje w takim wypadku każdy słoneczny (i bezdeszczowy) dzień? Ho, hooo i...jeszcze trochę ;-) Jutro idę z Małym ostatni dzień do szkoły. Nareszcie - bo już mnie chętka na wagary brała :D Dzisiaj poznali swoją nową panią - tu co roku dzieciom się nauczycielka zmienia - nie wiem czy to takie dobre... :O Ja już się nie uczę - teraz przesiaduję na korytarzu 😭 albo wychodzę na zewnątrz budynku - Mały w końcu zrozumiał, że wrócę (jak zły szeląg :D) i zabiorę go do domu - na początku próbował ryczeć - z niezłym skutkiem... W każdym razie, kiedy siedziałam w sali...mniej się nudziłam :-) Młody ciągnie mnie dzisiaj do parku - tam są takie rampy dla BMX-ów i deskorolek... Jak się choroba mi te chłopaki nie rozwalą to bedzie cud.... bo Mały też oczywiście twardo na to się szykuje :O Niedawno był tam cyrk - amerykański :D :D, cyrk \"Wuja Sama\" (słowo honoru tak się nazywał) i chciałam z nimi iść ale nie mieli ochoty - jakoś moje dzieci za cyrkiem nie przepadają...W sumie nic dziwnego - sami tworzą cyrk po całych dniach....to po co im dodatkowe atrakcje?? Fizz---odezwij się!! Trzymajcie się!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........................🌻🌻🌻🌻🌻........................... Najlepsze życzenia dla naszej dzisiejszej Solenizantki - Aniu - duzo dużo zdrowia, spełnienia marzeń, wspaniałego wypoczynku, pociechy z dzieciaczków. ..........................🌻🌻🌻🌻🌻...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************************************************************************************************** 🌻 A JA CI ŻYCZĘ, ŻEBYŚ BYŁA TAK PO PROSTU SZCZĘŚLIWA🌻] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serc miało być więcej, dolarków mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jeszcze lepsze byłyby euraki albo funciaki. :D Jak tam Fizz? napisz coś, bo widzisz co się tu wyprawia, albo raczej nie wyprawia. No nic się nie dzieje. A ja na dzisiaj miałam duże i ambitne plany, ale wzięły w łeb, bo położyłam się przed 9.00(21.00!!! o zgrozo!!!) i przed północą byłam tak wyspana, że musiałam po prostu wstać. Filmowałam się prawie do rana, a później trochę odsypiałam. Nie wiem jak można tak wcześnie chodzić spać. A niektórzy tak robią, tylko, że oni normalnie funkcjonują przy tym. :o ...albo dzięki temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam doła jak \"stodoła\", to nie piszę :( Wybaczcie, jestem na granicy psychicznego dna, jak się coś nie zmieni, to gdzieś wyląduję, tylko gdzie... Jest parę takich miejsc, a z niektórych nawet się nawet nie wraca. Kiedyś Whisky pisałaś, że zdarza Ci się bluźnić... No to założę topik tylko o brzydkich wyrazach i pewnie g... mi to pomoże. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×