Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Już kiedys mówiłam,ż mam szczescie w zyciu:) No i ten mężus mój to tez samo szczescie, wyjątek:) (Troche lukru jakby sie tu zagalopował) Ma tez swoje wady ale mimo wszystko..... Fizz tajemnicza niepowie nam kogo bedzie gościc :) Koleżanki idę sie moim Wyjątkiem zając bo naburmuszony siedzi,że za mało czasu mu poświęcam. Dobranoc Whisky, dobranoc malibu, dobranoc Fizz, dobranoc Anka, dobranoc Foleta i dobranoc Moniał(gdziekolwiek jesteś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Agosia!!! Wyjątkowego wieczoru!!!:):):):):) Zajrzy tu ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robicie kobietki wieczorem? Ja mam chwilę sam na sam z kompem, ale pewnie tylko chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co moje buntowniczki?Dobrze,że jeszcze pączków nie smażycie!!!!!!!!!!! Malibu,ale ten twój M zawzięty.Trochę to przykre,wiem co czujesz. Fizz niebądz tajemnicza i zdradz co z tą jutrzejszą herbatką. Dziewczyny,zazdroszczę wam tych zmywarek.Jak już wyjadę do napewno sobie kupię.Nienawidzę mycia garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na herbatkę wpadnie NMM, ale też spodziewam się koleżanki. W sumie lubię gości, przecież jestem ciągle sama i nie mam do kogo ust otworzyć /tu przepraszam moje zwierzaki, bo do nich hgadam i to dużo/, więc trudno się dziwić, że cieszę się z każdych odwiedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuperrr Fizz!!! Tak myslałam hihihihi. Myślę, że będą o innych porach?? A co dobrego upiekłaś? Foleta - a Twój się już "odbraził"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać coś wiecej, ale zaczęła mi się blokować klawiatura. Przecież i tak wiedziałyście, kto mnie jutro odwiedzi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak dobrze czułam,że Agosia przeżywa na nowo miłość do męża.Tak trzymaj dziewczyno.Troszkę ci zazdroszczę,że masz go na codzień.Tylko my z Malibu,takie cierpiętnice.No i Fizz,ale to już inna bajka. Whisky,udała ci się córcia.Ja też czasami marzę by być małą dziewczynką i schować się u mamy. Malibu,zostaw te PIT-Y,i tak na bilet niezarobisz.Popisz sobie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałyśmy - domyslałyśmy się tylko :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta ja bardzo chętnie popiszę - a PIT-y to tak przy okazji - robię je znajomym i rodzince i nie biorę za to kasy - więc rzeczywiście na bilet nie zarobię hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu,mój M \"odbraził\"się w ten sam dzień.Dobrze wie jaka kara by go spotkała gdyby niezadzwonił z przeprosinami. Fizz,przecież wiesz jak lubimy czytać o \"herbatce\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest dziś Whisky?Agosia i Anka rozgrzeszone,ale ona?Zbuntowała się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dobrze - a tu dwa uparciuchy - tak długo jeszcze chyba nie było!!! A jak tam dzieciaczki , śpią już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz!!! Uderz w stół a nożyce się odezwą.... Za mało czasu upłynęło od twojej ostatniej wypowiedzi. Minimum to 1 minuta. brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta, kochana jesteś, że spytałaś i w tym samym czasie napisałam. Telepatia :D Cały prawie dzień córka siedziała przy kompie, ale teraz przyszła do niej koleżanka, więc nareszcie błoga chwila spokoju. A jutro całe przedpołudnie jestem sama w domu, rano ją odwożę, pewnie pobiegam po sklepach i przy okazji kupię pączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę korci - ale jeszcze trochę poczekam, wytrzymam - dobrze, że mam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy \"to\" jest warte tych nerwów i niepewności? Czy już zrobiłaś to o co poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobiłam - bo ten upór..........Za bardzo się nie denerwuje - trochę mi tylko smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba mieć nadzieję, że Twój mąż nie jest aż tak uparty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że ja jednak pęknę , bo to przecież nie ma sensu. Napiszcie lepiej co tam u Was? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky proszę mi nie buntować Malibu!Nie daj się dziewczyno,wiem,że ci żle i smutno ale to my mamy gorzej.Chodzi mi o to,że jesteśmy 24h na dobę do dyspozycji dzieci.Do tego dom i praca zawodowa.Ani chwili dla siebie!Atu jeszcze pan i wladca mówi nam co mamy robić i jak.Wściec się można.Wiem,że oni tam ciężko pracują ale po pracy mają czas tylko i wyłącznie dla siebie.Nikt od nich niczego nie chce i nie oczekuje.Więc kto dał im prawo stawiać nam jakieś warunki. Sorki ale takie jest moje zdanie i zawsze powtarzam to MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego. Jestem trochę zła, wkurza mnie to wszystko - wiesz co. Nawet na kota się wydzierałam, czego nigdy nie robię, ale też sobie zasłużył. Jutro wybywam z domu, mimo, że nie mam obiadu zrobionego. Czyżby to początek buntu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta - a już chciałam dodać, że oni tam tacy biedni i sami, ale nic już nie mówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wredna małpa ze mnie!!!!!!!!!!Malibu,dzwon dziewczyno do niego i pogadaj.Jemu też jest żle i tęskni.Ado tego jeszcze może ktoś go podpuszcza i mówi \"chłopie nie daj sobą rządzić\".Zadzwoń!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę - Foleta teraz już zgłupiałam co robić. Chyba jednak jeszcze wytrzymam....A przy pierwszej okazji skopię Mu d........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×