Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Te bzdurki powyżej napisałam w tym samym czasie co Agosia, nie apropos jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że naszym życiem kieruje jeszcze jakaś siła, że są przypadki, zbiegi okoliczności.. bo sami pewno byśmy wszystko spaprali. Ale i tak za dużo dla nas zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu nie chce cie straszyc ale moja kuzynka dzis własnie mi mówiła miala z uchem problemy. Nie spala kilka nocy az w końcu poszla do lekarza. Teraz czeka na wyniki wymazu i chyba bedzie antybiotyk...lec do lekarza jutro!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu - ja smaruję spirytusem/Amolem wokól ucha i wilgotną watkę wkładam do ucha, jeszcze zakładam opaskę/ czapkę. Zawsze pomaga, chociaż lekarze nie zalecają spirytusu do ucha. Ale jak wygrzewa, taka odrobinka. Świetny jest też okład z nagrzanej soli, trzeba ją b. mocno zagrzać na patelni, wsypać do poszewki od jaśka, zwinąć i przykładać do zatok/ ucha. Tylko uważaj, na razie jeszcze zawiń jaśka w ściereczkę - bo b. gorący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky oj masz rację :) Sami potrafimy sobie życie tak zchrzanic... dzieki Bogu za te przypadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wizja z uchem, którą podała Agosia o swojej kuzynce.... Chyba spróbuję z tym okładem z soli - bo watkę ze spirytusem ( kamforowym) juz sobie zaaplikowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aosia
Zaraz spadne z krzesla :D ha ha ha ;) myslicie ze z tym uchem Malibu to jakas opatrznosc, przypadek, Bóg czy co??? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, słabo kojarzę po trzech drinkach, chociaż słabiutkich. Kurczę w alkoholizm jeszcze wpadnę z tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia, też za dużo wypiłaś. jak Malibu mówi \"ło Matko\" to znaczy, że sie przestraszyła, żeby jej nie spotkało to co Twoją koleżankę - tam było do nas dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 2 piwka i juz nie potrafi sie nawet podpisać :) ja to się musze \"popisać\' wszedzie gdzie sie pojawie. Pamietacie film \'randka w ciemno\' z Brucem Wilisem i Kim Basinger?? Kim nie mogła pic alkoholu bo robiła potem głupoty. Widac ja mam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky - odstaw tego pokala - tam wyżej to nie była Agosia tylko podszywacz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, a czy Ty widziałaś stare \"Przeminęło z wiatrem\" z Clarkiem Gablem, ach ten Rett Butler...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to byłaś Ty Agosia??????? No to teraz ja spadnę z krzesła hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky jednak ja sama podszywam sie pod siebie :D Myslcie,ze powinnam wylac to piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to było z Kim Bassinger, ale się uśmiałam. Chyba tak jeszcze nie mam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem pijana. juz nie pamietam kiedy ostani raz sie wstawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Cię od razu poznałam Agosia. :D Może dlatego, że też wypiłam coś mocniejszego, ale bardzo smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic dobrego nie mam, jest jakaś słowacka Beherowka, ale to chyba jałowcowe, nie można chyba z sokiem, no nie wiem... jest też koniak, ale teraz to blee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sobię walne spirytusik - bo mam do malibu i zacznę nadawać na tych samych falach hihihihhi podszywacze hihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam wódkę z sokiem pomarańczowym(Finlandię) mniammm Tobie Malibu też by dobrze zrobiło, wygrzałabyś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWczoraj gdzies na któryms topiku napisali,ze to nobilitacja jak sie podszyją....chcialam sie poczuc ważna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piwko na pewno ostatnio kupiliśmy, a nie ma. Pewno córka wypiła, rośnie alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×