Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hej... No...wiosna wróciła :-) Znowu ciepło i słonecznie się dzień zapowiada. Młody pojechał na cały dzień, męża jeszcza nie ma, mały bajkę ogląda....luz!!! Agosia---co my z tymi snami mamy? Ja w sumie w sny nie wierzę ale...też po tym ostatnim \"nocnym wyczynie\" mojego rozszalałego umysłu do ładu dojśc nie mogłam. A ja dzisiaj chyba małego do lasu zabiorę. Może to błoto już wyschło i pójdziemy sobie popatrzeć jak się przyroda do życia budzi. Lubię las! Ups...mały skończył oglądać bajkę i ...na hulajnodze sobie po chacie jeździ... :O Idę robić z tym porządek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja dopiero teraz, ale od rana byłam w mieście. Wiatr jest taki, że mi chyba wszystko z głowy wywiało / proszę czytać rozum/. Nastrój nie powiem jaki, bo musiałabym, się wyrazić bardzo brzydko i w dodatku proza życia. Zaraz szybko biorę się za obiad. Dzisiaj panga. No to widzę, że zebrało się towarzystwo z koszmarami nocnymi. Ja właśnie od nich budzę się mokra, chyba ze strachu. Rano było ładnie, ale teraz zbiera się na deszcz, w dodatku kilka razy dziś podobno wyłączyli prąd. Pewnie ten wiatr.... Do miłego dziewczynki !!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌻.Juz drugi dzien meczy mnie migrena i nic mi sie nie chce .Bylam na pierwszej zmianie w pracy a po przyjsciu polozylam sie na chwile i zlapalam dzemka dwie godziny.Dobrze ze moj maz ma wolne soboty to obiadek mialam z glowy .Teraz pojechal na mecz a ja zabieram sie za sernik na zimno ,jutro sa jego urodziny a to jest jego ulubiony placek.Jutro przesle Wam zdjecie mojej kali ,wreszcie kwiat rozwinal sie caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie było mnie cały dzień, no prawie, bo dość późno wstaliśmy i zaraz po śniadaniu udało nam się wyjść. Byliśmy też na obiedzie, dość dobrym, w takiej małej, ale bardzo ruchliwej knajpce. Okazuje się, że to może być dobry interes, mnóstwo ludzi! Poszliśmy tylko z synusiem, bo córka wyjechała, przy okazji naciągnął mnie na kolejny zakup - znowu spodnie. Gust mu się całkiem zmienił, do tej pory uznawał tylko rzeczy klasyczne, teraz wybrał luźne bojówki, nosi też... o zgrozo!...czerwone bluzy! Jeszcze do niedawna - nie do pomyślenia! Powiedziałam, że na razie koniec z zakupami, bo zanim zdecyduję się na coś dla siebie długo myślę, a tym niewdzięcznikom -kupuję natychmiast. :) W dodatku miałam frajdę, bo chętnie wybierał i mierzył, kilka razy. Zastanawiał się w czym mu lepiej. Tak że i Ciebie Moniał to czeka :) Fizz, u mnie pogoda fajna, nie było wiatru, rano dość chłodno wprawdzie, ale później już ciepło. Anka, jak się czujesz? Przeszedł ból głowy? Agosia co wyszło z Twoich planów? Fajnie masz z tymi nartami. ;) Może jeszcze zajrzycie, idę teraz robić kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend to odpoczynek??? Tak??? A ja jutro znowu muszę rano się zerwać bo młody na mecze jedzie....o 7.30 już ma zbiórkę pod szkołą :O Mogli przegrać dzisiaj to bym jutro miała wolne :D A tak.... Ale dumna jestem....to ogólnopolskie zawody i idzie im całkiem nieźle.... Whisky---mój synuś (ten starszy) ubiera się jedynie w .... bluzy z kapturem(!!), ciemne i najlepiej firmowe... :O Nie jest lekko :D A na obiad do knajpki też bym poszła... Anka---oj, współczuje Ci tej migreny :-( Niestety...znam ten ból.... Fizz---jakieś zakupy poczyniłaś? Oprócz żarcia...oczywiście :-) Jednym okiem oglądam film a drugim zerkam na monitor....Nie wiem - czy to podzielność uwagi czy rozdwojenie jaźni??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nastrój mam dziś byłe jaki, jak pogoda, chmurny, deszczowy, płaczliwy. Więc nie będę Wam truła.... Ale życzę miłego dnia !!!! :) A do maja 28 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc fizz 🌻 Wreszcie przeszla mi migrena i wstalam z lekka glowa .W poprzednich latach byl to radosny dzien ze wzgledu na urodziny meza ale od zeszlego roku obchodzimy je inaczej.Nadal jest to bardzo wazny dzien w naszym domu, ale teraz z dwoch powodow.Zamierzamy po obiedzie wybrac sie na spacer u nas jest piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Dzień dzisiaj piękny, słoneczny ale...i dzień szczególny. Warto czasami przystanąć, zastanowić się dokąd tak pędzimy...po co... Rok temu odszedł Wielki Człowiek...niezależnie od naszych przekonań i wiary większości z nas brakuje Go. http://www.ewa.bicom.pl/karaoke2/k000.htm To była Jego ulubiona pieśń....może choć trochę przybliży nam Go dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Wchodzę tylko, żeby się odhaczyć. Dopadły mnie jakieś złe dni - żyję bo muszę. Nic mi się nie chce, nic nie ma sensu, nawet to, źe słońce świeci. Ale widzę, że chyba nie tylko mi jest tak byle jak - Was też męczą jakieś koszmary, migreny, tumiwisizm.Wiosenne przesilenie? Do tego tak jak pisały Anka i Moniał - dziś jest dzień szczególny, dzień zadumy ... \"Warto czasami przystanąć, zastanowić się dokąd tak pędzimy...po co... Rok temu odszedł Wielki Człowiek...niezależnie od naszych przekonań i wiary większości z nas brakuje Go.\" Nic dodać nic ująć....Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek, który zmienił bieg historii.. Oglądam właśnie program, który wiele przypomina, ale też rzuca inne światło na pewne sprawy. Mam też niestety takie niemiłe odczucie, że te chwile zadumy, solidarności są tylko chwilami niestety. Zaraz wszystko wraca \"do normy\". Przykro mi, że jesteście w złych nastrojach. Pewnie to osłabienie wiosenne, tak nagle zrobiło się ciepło. Tyle słońca po wielu miesiącach szarości - to szok dla organizmu. Ale będzie dobrze. Szybko minie zły nastrój.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky co za uczta dla oczu po prostu arcydziela.Ja juz jestem po spacerku teraz czas na kawke i ciasto.O 20.00 ide z rodzina zapalic znicze wzdluz ulicy Jana Pawla przy ktorej mieszkam a pozniej na Droge Krzyzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Jakaś stagnacja zapanowała na naszym topiku - ale mam nadzieję, że przejściowa. Anka kalia śliczna - widać, że mocna i zdrowa. Whisky, Fizz te ogrody i śpiewające kwiaty przepiękne - dziękuję za dawkę pięknych wrażeń... Może dziś już zjawi się Foleta , opieprzy nas i zmobilizuje do pisania! Trzymajcie się cieplutko! Papatki!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Wczoraj dzień był smutny i pełen refleksji. Szkoda, że tak rzadko jesteśmy refleksyjni i tak często zapominamy, co naprawdę jest w życiu ważne. U mnie były wczoraj przebłyski słońca, ale dzisiaj narazie pada i nastrój też pozostawiający wiele do życzenia.... Whisky, ogrody rzeczywiście piękne. Anka, ale udało Ci się wyhodować dorodny kwiat. Nigdy nie przymierzałam się do kalii, czy długo kwitnie w domu? Malibu, jak humorek dzisiaj? Foletko, czy już wróciłaś, jak dzieci? Agosia [kwiat, Moniał 🌻 Dla wszystkich buziaki 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Co tu takie pustki?? Zadumałyscie się?? A może jeszcze śpicie?? Nie wierzę :) Jestem dzis nie wyspana, źle spałam budziłam się dzieci kaszlały. Starszy syn obudził sie i płakał. Nie wiem co się stało, twierdził ze nie moze spać, ale chyba coś mu sie śniło. A może to pogoda, zawsze był na nią wrazliwy. Nie pojechalismy na narty niestety. Uznalismy, że przy 15 stopniach na stoku (nawet mimo dosniezania) bedzie mokro. Warunki bedą cięzkie i dzieci sie zniechęca do nart. Udało mi się kupić dzieciom buty. Obydwaj mają teraz takie same. Są z tego potwornie dumni:) Kupiłam też sztormiak dla Pierworodnego. Smieszny bo na plech ma kieszeń do której można go całego wepchać i przytroczyc sobie do plecaka. :) Chciałam wczoraj iść z dziećmi pod Okno Papieskie ale pogoda była bardzo zmienna i bałam sie że zmokniemy. Nie byłam i żałuję. W kościele oczywiście spiewana była \"Barka\" widziałam,że nawet niektórzy panowie ocierali oczy. Smutny to dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co z Wami?! Tu wiosna, a Wy śpicie? Oczywiście w przenośni, bo wiem, że wstajecie wcześnie. Ja dziś wstałam skoro świt, bo synuś zaspał, a na pierwszej lekcji miał mieć klasówkę z matmy. Mimo korków, udało nam się zdążyć na styk. Najlepsze, że obudził mnie jak już trzeba było wychodzić, dobrze, że ja szybka jestem, tylko trochę ciężko było - zwłaszcza jak się poszło o drugiej spać. I co ja robię po nocach?! A w dzień to i owszem mam co robić, nawet nie zdążam ze wszystkim. Jeszcze jak już wracałam, to wymyśliłam w tych korkach, że powinnam posprzątać piwnicę, powynosić połowę przechowywanych - nie wiem po co!?! - rzeczy. Mogłam to spokojnie robić zimą. Ech... co tu można powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie jest tak źle :):):):) 🌼 Cześć Whisky, Fizz, Agosia 🌼🌼🌼🌼- weszłysmy prawie równocześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie plany na dzisiaj Dziewczynki? Wygląda, że humory niezłe. Anka, dzięki, kwiat rzeczywiście piękny i widać z okna na jakim ślicznym osiedlu mieszkasz.:) Kalia to piękny kwiat, taki elegancki i dostojny, no i oczywiście bardzo trwały. Nie myślałam, że można hodować w domu, nawet nie widziałam w doniczkach w kwiaciarniach. Cudny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden ambitny paln na dziś!! Doczekać wiecora i nie zsnac za ladą z buzia na klawiaturze. :D Byle do końca zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi Agosia - życzę powodzenia. Też mam jeden ambitny plan - nie zapalić dzisiaj znowu żadnej fajki - w piątek po południu postanowiłam rzucić tylko nie wiem czy mi sie uda i jak długo wytrzymam - na razie 3 dzień przede mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu no brawo!! Umawiamy się tak, jeśli ja nie zasnę dziś w pracy to Ty nie zapalisz, dobra?? ;) Musż etu do ósmej wysiedzieć. Do dwudziestej znaczy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻.Co za mile zaskoczenie od rana prawie w komplecie.Ja dzisiaj zaszalalam spiac do 9.00 ,corka ma Rekolekcje wiec nie musialam wstawac wczesniej.Sama sie dziwie ze tyle spalam...hihihi. fizz🌻 co do kalii to sama nie wiem jak dlugo bedzie kwiat.Wychodowalam ja z malej zaszczepki przywiezionej w zeszlym roku z Bawarii i teraz zakwitla pierwszy raz.To mnie najbardziej cieszy , a tak wogole to wlasnie najwiecej radosci daja mi kwiaty wychodowane od podstaw. Agosiu 🌻 gdy pokazywali wczoraj Franciszkanska to tak sobie myslalam ze pewnie gdzies tam jestes .My za pozno sie namyslilismy na wyjazd do Krakowa ale obiecalismu ze postaramy sie za rok . Malibu🌻 zycze wytrwalosci i mam nadzieje ze dasz rade skoro wytrzymalas juz dwa dni to szkoda je zmarnowac.Ja tak sobie tlumaczylam i udalo mi sie. whisky🌻 zazdroszcze Ci zapalu do porzadkow bo mnie sie dzisiaj nic nie chce .Pewnie dlatego ze za dlugo spalam Foletko🌻daj znac co u Ciebie slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już pada, to i zapał dla tych ambitnych planów zelżał jakby... Ale poskładałam pranie i coś jeszcze chyba zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×