Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Już mi lepiej i fizycznie i psychicznie no i ciagnie mnie do Was! Ale faktycznie>>> gdzie się podziała Whisky i reszta dziewcztn ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale napisałyście dużo - nareszcie! - i jak wesoło :D:D I jaka literatura ;) sama poezja :D Dobrze, że wróciłaś Malibuś. A czy Agosia czasem nie chora? Miło, że o mnie spytałyście.👄❤️ Dziś jestem jakaś nieprzytomna i nie miałam dostępu do kompa. Córka ćwiczyła szybkie pisanie. Bolała mnie głowa i szyja, tzn. kark, ale już przeszło. Wczoraj oddawałam się iluzjom, dzięki Anka. Pojawicie się jeszcze? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam \"NW\" :D ale jeszcze chwilkę posiedzę w necie..... Whisky---nareszcie jesteś!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze podgonilyscie troche ...hihihi.Wyobrazcie sobie ze po poludniu padal u mnie snieg,jak tu sie nie wkurzyc gdy szlam do pracy bylo sloneczko.Co gorsze teraz tez pada i do rana bedzie pewnie bialo.Pospieszylam sie z butami zimowymi bo sa juz wyczyszczone w pawlaczu...bede musiala sie z nimi przeprosic.Za wczesnie sie ucieszylam wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie na poczte przed chwila cos Wam wyslalam.Bardzo ciekawe i zdumiewajace🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Malibu---wołasz i masz :D Anka---śnieg??? :O Mam nadzieję, że do nas nie dotrze. To już byłaby załamka na maksa. Whisky---uciekłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariuję z tym wpisywaniem hasła za każdym razem... Wrrr!!!! Niech coś z tym zrobią bo mnie szlag trafia.... To lecę na pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniał przeslij mi prosze strone z emotkami ,mialam w ulubionych ale po ostatnim kasowaniu windowsa nic nie zostalo.Tylko kwiaty mi wychodza...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - naprawdę niesamowite , zwłaszcza te naturalnej wielkości! Aż się nie chce wierzyć, że to rzeźby!Ta kobieta z dzieckiem na brzuchu, czy pochylony facet owinięty w prześcieradło - jak żywi!!!Mają ludzie talent! U nas w miarę ładnie za oknem - ale ponoć wiatr jreszcze zimny , nie wiem, bo od poniedziałku nosa z domu nie wyściubiłam , ale dzieci tak mówiły. Moniał mnie tez denerwuje to wpisywanie hasła - a ponadto mam stanowczo za długie!!! A Whisky gdzie nam uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny widze że zachowujecie sie jak moje dzieci. Nie można Was z oka spóscic bo zaraz cos nabroicie.;) Ale chyba dobrze się stało bo nastroje się Wam poprawiły. Dziwna sprawa z ta moją choroba. Dzis czuje sie już prawie dobrze. Bo zupełnie dobrze to nie czułam sie już dawno :D Anka u mnie śnieg padał od rana. Teraz jest na polu prawie biało. gdzie ta wiosna??? Zapomniała do Krakowa przyjśc?? Dzieki za pocztę. Fizz jaka szkoda tych róż :( A może one też mają poprostu zły nastrój?? Nie spisuj ich tak po jednym dniu na straty. Malibu lepeij sie chyba czujesz ?? Nie mów ze wierszyk z pamieci napisałas?? I GRATULACJE :) widzisz jak długo udało sie nie palic :) Zuch dziewczyna!!! Whisky dobrze że przeszedł ból głowy Mnie własnie łebek zaczyna bolec. Lece na masażyk. Kochane łapki mnie zaraz zrelaksuja ;) Foletko wracaj do nas. Ciekawe co tam u ciebie bidulko. No to ja uciekam. Dobranoc. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, jak trudno sobie wywalczyć dostęp, ale córka juz powiedziała \"pa pa\", tak wcześnie? To lecę zobaczyć te rzeźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia---witaj i dobranoc :-) W Krakowie to śnieg pada bo góry blisko :D a u Anki...to nie wiem - bo nie wiem skąd jest :O Znowu wszystkie sobie poszłyście? To idę uklepać swoją poduchę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zmykam .Dobranoc😴 monial dziekuje za strone z emotkami a rzezby taz chcialabym zobaczyc na wlasne oczy ...robia niesamowite wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka też z Gór - Świętokrzyskich!!!! Dobranoc Agosia - fajnie, że zajrzałaś!!! Miłego masażyku i zdrówka! I co Whisky? jakie wrażenia po obejrzeniu wystawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dobranoc! Ja też już poduche uklepałam i zaraz na zasłużony (????) odpoczynek się udam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tak daleko, ale skoro w Rzeszowie to może dotrze też do innych miast. A dzisiaj widziałam w tv, że u nas jest fajna wystawa z wykopaliskami spod Troi, można też będzie zobaczyć Helenę Trojańską jak żywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, chyba też już pójdę sie położyć - mama speclajnie zabiera dzieci do siebie, żebym się wyleżała - a ja siedzę przed kompem. Fakt- wyciągnęłam kołdrę z wyrka i przykryłam nogi - ale plecy gołe. To do jutra Dziewczynki! Kolorowych i spokojnych snów! Papatki 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Malibu... Ja też uciekam.... Dosyć dobrego na dzisiaj. Chyba mi się to pisanie \"w dół\" spodobało :D Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×