Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Ja też całkiem niespecjalny :):), kasza gryczana, jajka sadzone, surówka z buraków. Właściwie jak nie obiad, ale MM się najadł i o to chodziło. Nawet nie marudził. Wyglada na to, że wybiera się trochę do ogródka i dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...jak macie fajnie, że posiadacie ogródki. Ja muszę swoje dziecko \"wyprowadzać\" :-)...na placu zabaw jeszcze błoto, w alejkach leśnych błoto...i tak łazimy sobie po osiedlowych uliczkach... Whisky---z ciekawości zajrzałam do sennika :D No i masz...w jednym jakieś ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, w innym też nie za dobrze mi zapowiadają :O Moja łepetyna daje znać o sobie :-( Chyba jeszcze raz pójdę się przewietrzyć (a byłam już na dwóch spacerkach z małym i dwie jego kurtki w pralce już wirują... :O ) Z uporem maniaka \"przeskakuje\" sobie przez kałuże i najczęściej nie trafia na \"suchy ląd\" po drugiej stronie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, dobrze, że synek nie tarza się w tych kałużach, bo mój, pamiętam, robił to z przyjemnością. :D Fizz, a jaka to surówka z buraczka? na zimno? Lubię czasem taki obiad, tylko do jajek zwykle daję tradycyjny szpinak, którego nie cierpią dzieci, a my i owszem. Ach, nie powiedziałam Wam - wielkie wydarzenie! ;) Byłam u fryzjera, zrobiłam zdjęcie, nawet niezłe, i może jutro pójdę do biura paszportowego. Tylko czas jakoś tak mi leci, za szybko, nie mogę się jeszcze przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Whisky :D:D:D zadowolona jesteś? Surówka zwykła, z gotowanych buraczków, z jabłkiem, sparzoną cebulką, cytrynką, olejem, pieprzem, no co kto lubi, czasami może być por...starta na wiórki. Ja w ogole jestem fanką buraków i pod każda postacią je uwielbiam, a najbardziej taka moja domową ćwikłę na czerwonym winie. Będę robiła na Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobietki, co z Wami? A może mecz oglądacie? Nagany szykuję....:):):) A wiecie, że jak to napisałam, to uświadomiłam sobie, że mogą to być nagany od słowa nagana czyli skarcenie, albo od słowa nagan. I jedno i drugie pasuje do sytuacji. hihihihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Jestem za samoukaraniem!!!! Nie jem dziś kolacji!!! Nie zdążyłam Was poczytać i sama juz zapomniałam co pisałam!!! Ale na swoje usprawiedliwienie mam fakt, że młody siedzi w domu chory i trudno wmieścić się w grafiku!!! I w ogóle mnie nie słucha! Brak męskiej ręki daje sie pomału odczuć! Ten trudny wiek! Ło matko! Wlazłam tu i krzyczę - same wykrzykniki....Już nie będę. Pójdę grzecznie poczytać co pisałyście i potem wsadzę swoje trzy grosze.To narazie. Jest tu może jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałam wcześniej, w końcu zaczęłam coś innego czytać i minęłyśmy się Fizz. Strasznie jestem śpiąca, chyba położę się wcześniej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko, jeszcze ja jestem !!!!!! hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - czy Tobie chodzi o \"nagan - siedmiostrzałowy rewolwer bębenkowy o kalibrze 7,62 mm, używany od końca XIX w. do II wojny światowej??????????!!!!!!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesli tak, to się cieszę że jestem daleko! Za 7 górami, za 7 rzekami, za 7 morzami i za 7 lasami mieszkała sobie piekna ksieżniczka. Stanęła kiedyś na tarasie swojego pałacu i stwierdziła: \" O ku**a jak ja mam wszędzie daleko....\" Whisky 🌼🌼 nie uciekaj jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę...miałam wejść i dobranoc Wam powiedzieć...bo cicho i pusto było. A tu taki ruch :D Fizz---porządek od razu zaprowadziłaś :D A ja trzecią kurtkę małego wyprałam. Mam nadzieję, że chociaż jedna wyschnie do jutra bo....więcej nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty wywieś pranie a ja nadrobię zaległości w czytaniu... Fizz.......????? pisałaś, że jesteś i co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też mam wszędzie daleko, ale nie jestem księżniczka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, sama się dziwię, że jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam daleko tu....gdzie chciałabym mieć blisko. Ot.....przewrotność losu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Moniał !!! :D No to chyba za dużo dziś nie poczytam - a co tam, nie zając - nie ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie chciałabyś być Monisiu? Moze zaradzimy? Fizz a może nie wiesz, że jesteś - znasz swoje drzewo geneologiczne. Bo my w zeszłym roku dostaliśmy od Niemca, którego poznalismy na regatach herb rodowy z naszym nazwiskiem - On twierdzi, że sprawdzał w starych ksiegach kościelnych i jesteśmy rodziną - jego dziadek i MM pradziadek mieli być jakoby braćmi... Ale traktujemu to luźno - chociaż herb zawisł na honorowym miejscu w domu....hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniał 🌻 A gdzie reszta ? Agosia, Anka nie odliczone, Foleta wytłumaczona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Malibu, to Ty herbowa jesteś !!! Szacuneczek. Mam jedna koleżankę herbową, jej brat założył sprawę w sądzie i ma teraz przed nazwiskiem \'\'von\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie rozwieszone??? Ja kurtkę małego na kaloryfer rzuciłam - niech schnie.... :D A może my wszystkie księżniczki jesteśmy??? Mój kuzyn też kiedyś doszukał się sporo ciekawostek o naszej rodzinie (tzn. mojej, no tej mojej panieńskiej :D) Zamotana jakaś jestem - to przez ten łeb i te....kałuże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zdążyłam przeczytać - ale tylko po łebkach bieżącą stronkę -Whisky gratulacje!!! A paszporcik sie przyda jak Was Malibu zaprosi na parapetówę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój spaniel też miał von... och, przepraszam, ale mówiłam, że jest lepiej urodzony od swoich państwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niespodzianką jest to, że ja tu jestem :) o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×