Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

To i ja pewnie tak zrobię Moniał, bo nie chce mi się czekać. Mam ziemię i porobię nowe kompozycje, córka się śmieje, że robię ogród botaniczny. A tylko postawiłam kilka doniczek w jednym miejscu, fajnie wygląda taka zieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nas dzisiaj i trudno sie dziwić. Rodzina najważniejsza i zawsze więcej obowiązków. Ja ledwo żyję i wiem, że to z powodu ciśnienia i pogody :(. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Niby coś robiłam, a niewiele zrobiłam :(.Znacie to, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koleżanki :) Jestem wściekła!!! W drodze do pracy miałam małą sprzeczkę z jakimś \"uprzejmym inaczej\" facetem. Byłam w połowie manewru cofania kiedy facet się pojawił na horyzoncie. Podjechał swoim autem dosłownie na 20cm, żeby mi utrudnić manewrowanie i jeszcze zrobił mi wykład z przepisów ruchu drogowego. Ale nie ustąpiłam musiał wycofać. Tak mnie zdenerwował, że kiedy odjechałam rozpłakałam się :/ Czemu ludzie są tacy nie życzliwi?? Mój mąż jest faktycznie bardzo romantyczny. Już wam mówiłam, że przeżywamy teraz \"drugie zakochanie\" :D A do tego jest świetnym kucharzem. Gotuje duuuzo lepiej niż ja. Zwykle ja gotuję a on niczym prawdziwy Szef Kuchni tylko doprawia. Kolekcjonuje przepisy, ma ich ogromną ilość i co dziwne większość z nich wypróbował. Fizz bardzo się cieszę że udał się wypad. Jak mi brakuje tego!! Już nie pamiętam kiedy byłam gdzieś a uwielbiam takie miejskie życie. Moniał nie łódź sie, że mąż będzie więcej przebywał w domu jak będzie \"na swoim\". Po pierwsze jest przyzwyczajony do ciągłej pracy. A po drugie własna działalność pochłania ogromną ilość czasu zwykle. A pańskie oko konia tuczy. Mój mąz jest w domu gościem, często spotykamy się w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Agosia facetem. Szkoda zdrowia i nerwów. Czy hotel jest pełny? Pisałaś, że masz tyle pracy. No tak w Twoim mieście sezon trwa cały rok. Mam nadzieję, że dzisiejsza nic minie spokojnie. I chyba będziesz godzinkę krócej pracowała w związku ze zmianą czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!! Zmiana czasu??? Zapomniałam gościom przypominać :D Jednak nic w przyrodzie nie ginie :) Pracowałam dłużej jesienią, za darmo zupełnie, to teraz mi zapłacą za godzinę której nie przepracowałam. Właśnie oglądałam \"Patriotę\" z Melem Gibsonem. Mój makijaż się całkiem zruinował. Popłakałam się kilka razy. Wspaniały film. Dziś hotel na szczęście nie jest pełny. Obłożenie jakieś 30% co jest jak na \"posezon\" i do tego week-end dosyć dużo. Wczoraj było dużo gorzej nie dość że full to jeszcze imprezowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja odpocznę?? Dzis mam wolny dzień, zaplanowany już co do minutki. Obiadek u teściowej :) Wieczorem idziemy do znajomych. To nasi najlepsi przyjaciele. Aż wstyd się przyznac nie widzielismy się rok albo i wiecej. W tym czasie znajomi się przeprowadzili. Urodziło im sie dziecko, które ma juz rok a ja nawet go nie widzałam. Już się nie mogę doczekac tego spotkania. Życzę wam udanej niedzieli. Odpoczywajcie i oddajcie się słodkiemu nieróbstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ciekawa jestem, czy obudzone już. :) Agosia. 🌻 bardzo Ci współczuję, że masz taki system pracy. W dodatku wyobrażam sobie, co przeżywasz w pełni sezonu. To musi być bardzo wyczerpujące. Ale za to zazdroszczę Ci męża, nie dość że romantyczny, to jeszcze dobrze gotuje. Tu masz super..MM najwyżej robi śniadanie i wyłącznie wtedy, gdy sam jest bardzo głodny, a jest to twarożek z pomidorem, czosnkiemi i szczypoirkiem. :) Za oknem niewiadomo co, bo mgła, aż nakoniec świata, ale do maja tylko 35 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majoweczki🌻 fizz🌻 dziekuje za porady w sprawie przesadzania,przez kilka lat udawalo mi sie kupowac kalendarz ,,Moj piekny ogrod\'\'.Bylo w nim wiele porad i zaznaczone fazy ksiezyca co ulatwialo wszelkie prace na dzialce.Juz mnie korci przesadzanie ale wstrzymam sie bo wiem ze fazy Ksiezyca maja wplyw na procesy zyciowe roslin.Czasem tego niestety nie przestrzegam bo jestem niecierpliwa i lubie wszystko robic... od reki. Agosiu 🌻milego dnia Ci zycze ale czy odpoczniesz to trudno powiedziec .Ja najlepiej odpoczywam w domu i takie niedziele lubie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 chcieliśmy pospać dłużej, bo zasnęliśmy bardzo późno, ale się nie dało, kocisko tak hałasowało... domagał się jedzenia, nie wystarczyła mu sucha karma w misce. Co się dzieje z Foletą? czy dzieci chore? czy jesteś zmęczona? Odezwij się do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Whisky 🌻, Anka 🌻 Właśnie, Foletko ❤️ martwimy się. ODEZWIJ SIĘ chociaż, czy wszystko w porządku. {usta] Czy chcecie podwyżkę ? :p Coś Wam wysyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz nie wiem jak u Ciebie ale u mnie z podwyzki nici...za slaby refleks mam...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Pusto wszędzie, głucho wszędzie....\'\' Foletko, daj znać ! 🌻 Do jutra kobietki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszukałam się nas, musiałam przewinąć kilka stron. Czy wszystkie odpoczywacie? czy nie macie dostępu? czy jesteście tak zajęte? mam nadzieję, że nie ma innych poważniejszych powodów. Wiecie, ja z przyjemnością słucham sobie teraz deszczu za oknami, to przynajmniej jest znak, że zima mija! Nareszcie!!! :):):) Jestem obrobiona - kanapki itd., ale nie ma Was niestety, nie pogadam sobie. Weekend nawet minął milutko, spokojnie. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto u nas dzisiaj ,sama ze soba nie bede rozmawiac.No to dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Buźka uśmiechnięta, ale nie mogłam się dobudzić. Niestety po wczorajszym deszczu śnieg dalej leży, choć już nie tak dużo go. :). na dworze obrzydliwość, ale w miarę ciepło. MM dziś w domu:(, więc przy kompie będę tylko wtedy, gdy będę mogła. Dziewczynki, mimo wszystko bardzo miłego dnia Wam życzę. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie🌻🌻🌻 Sloneczka nie ma ale czuc zapach swiezej ziemi ,lubie rano pic kawe na moim balkonie tak pieknie pachnie powietrze.Jeszcze za zimno na to ale mam nadzieje ze juz niedlugo.Martwie sie tylko ze przemarzly mi winobluszcz i wiciokrzew ,za slabo je ocieplilam. Wstalam z bolem glowy i dzien zapowiada mi sie kiepsko. Czesc fizz🌻 u mnie sniegu juz nie widac przynajmniej na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ale u nas cieplutko :-) Tylko slońca nie ma, mgła poranna jeszcze się snuje. Ale mam nadzieję, że uda się chociaż kilku promykom w ciągu dnia przedrzeć.... Dziewczyny...ja w weekendy rzadko bywam na kompie, niestety :-( W tygodniu jestem zwykle sama a niedziele to takie \"dni rodzinne\". Nawet młodego próbujemy oduczyć od ciągłego siedzenia w necie. Staram się ostatnio organizować jakieś wspólne wyjścia na spacerki bo w końcu każdy będzie miał własne sprawy tylko wspólnych nie bedzie :-( Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi bo piszę dziś jak potłuczona. To wina tych moich \"organizacji\"....z tego wszystkiego zmęczona jestem potwornie :-) A na razie zmykam na śniadanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anka🌻, może winobluszcz Ci nie przemarzł, to jak chwast. Może przeżył. U mnie bedą straty w roslinach. Niestety :( Ja lubię śniadanka raniutko na tarasie. Duża radość. Nie mogę się doczekać. Malibu 🌻 Whisky🌻 FOLETKO 🌻 !!!!!!!!!! Agosia 🌻 Moniał 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniał, minęłyśmy się :) Doskonale rozumiem. Trzeba być z rodziną, jak można. Tak trzymaj. Mnie tego brakuje. Nawet, jak nie jestem sama, to i tak jestem sama. W dodatku, na tym bezludzie. Dlatego tęsknota za innym życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---tak \"słodko\" to nie było :-) W sobotę trochę się z mężem posprzeczałam. Kupił młodemu komórkę, mimo że ja byłam przeciwna temu. Uważam, że 10 latek wcale jej tak bardzo nie potrzebuje. I tak do szkoły z nią nie pójdzie (u nas nie wolno i szkoła zresztą nie bierze odpowiedzialności za zagubione, ukradzione telefony), na dwór też nie (zgubi momentalnie...) Więc w sumie - po co? No i mieliśmy \"burzliwą\" rozmowę :D W niedzielę wyciągnęłam ich na spacer.....mąż jeszcze trochę obrażony, młody zły bo z kolegami chciał się spotkać (przynajmniej mój najmłodszy i pies się cieszyli :O ) i co...? Deszcz nas złapał i to PRZEZE MNIE.....no bo to mój pomysł był (tego spaceru). Mówię Wam....odpoczywam dzisiaj...po rodzinnym weekendzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to hihihihi :D:D:D Moniał, ale starałaś się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial 🌻 ja tez to znam i czytajc o rodzinnym weekendzie troche sie usmialam.U mnie spacery z dziecmi nie wchodza juz w gre ,syn jest za duzy .Lubia natomiast wspolny wypad na basen a czasem nawet w nasze gory Swietokrzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do domu na chwilę-sprzątanie bo w piątek nie zdąrzyłam,małe pranie bo dzieciaki nie mają już w czym chodzić no i oczywiście by się zameldować na topiku. Dzięki za troskę,to fajnie,że ktoś myśli i się martwi.:-D Od piątku znowu leże z dzieciakami w szpitalu,nie wiem czy uda nam się wyjśc na weekend. Trzymajcie się ciepło,wiosna tuż za rogiem.Malibu głowa do góry,wiem,że jest ci smutno bo M już wyjechał.Pomożemy ci przetrwać ten smutny okres. Pa dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade zaraz na rozmowe w sprawie pracy ,niestety tez do sklepu.A co gorsze na innym osiedlu wiec musialabym dojezdzac.Jest jeden plus i to najwazniejszy ze chca zarejstrowac.Nie wiem co z tego wyjdzie ...napisze jak wroce @-->--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foletko kochana trzymaj sie ,sama masz zmartwienia i jeszcze potrafisz pocieszac innych.Wspolczuje Ci i zycze dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta---🌻 Trzymaj się słonko! Wiem jak to jest....ten szpital :O Malibu---już mąż pojechał? Nie smuć się. Wpadnij na topik, przytulimy (no...ja wiem, że to nie to samo :-) ), pogłaszczemy....No i jeszcze trochę a będziecie razem! Anka---no mój młody też właśnie pomału wyrasta ze wspólnych spacerków :-( Dobrze, że młodszy jeszcze trochę \"pochodzi\" z nami. Trzymam kciuki za pracę....Też bym poszła :O Fizz---czyli wszystkie tak mamy?? :O Zawsze to \"nasza wina\"??? :D Bo ja to chyba nawet za....gradobicie w Bangladeszu odpowiadam.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiky-x
🖐️ Foletka - szybkiego powrotu do zdrowia dla dzieci! 🌻 trzymaj się🌻 Moje dzieciaki też już nie chodzą z nami prawie nigdzie, czasem syn jeszcze, ale rzadko. To normalne. Moniał, ja też się czuję winna za różne rzeczy, ale za Bangladesz, to jeszcze nie pomyślałam.:D Włączę do swojego repertuaru w przepraszaniu, bo mąż zawsze pyta czy za deszcz też? a ja za wiatr jeszcze itd. :D Jestem całkiem nieprzytomna dzisiaj, poszłam spać bardzo późno, a rano wyrwał mnie z łóżka dzwonek do drzwi, właściwie do furtki. Na szczęście nie zdążyłam otworzyć, ale zobaczyłam jakichś strasznych facetów dobijających się jeszcze do sąsiadów. Anka - powodzenia na tej rozmowie, pewnie, że rejestracja tu najważniejsza. Malibu 🌻👄❤️ Fizz, fajnie, że sobie pogadałyśmy wczoraj. Mam nadzieję, że złapiesz dostęp dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×