Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Fizz---nie jesteś sama. Ja też tu jestem. Co prawda jednym okiem zerkam na Szymona (na TVN) ale drugim dzielnie.... :D Foleta---leć po to piwo. Co ja będę tu sama moje butki opijała??? D Net mi strasznie zwolnił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej faktycznie, ale jestem bez oczu i .....źle ze mną dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam sił do tego mojego netu....raczej kablówki. Wolno mi chodzi jak podmiejski pociąg :D Obejrzałam \"NW\"....lubię bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz się upiła ale się nieprzyzna;-) Wpisów mamy 2975 jak sprawdzalam przed chwilką. A piwko już sącze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz się upiła ale się nieprzyzna;-) Wpisów mamy 2975 jak sprawdzalam przed chwilką. A piwko już sącze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zostałam znowu sama?Dziewczyny,hej gdzie jesteście?Otwieracie następne piwko na setną rocznicę? Ja mialam tylko jedno i nie mam czym świętować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups...niech mnie ktoś ratuje przed tą moją kablowką i netem... 😭 Nie dość, że nowa klawiatura mi szwankuje...to jeszcze net mi daje w kość.... Foleta---to fajno, że też masz piwko. Opijemy moje nowe buciki. W końcu...każda okazja dobra :D A ja...powoli bywam bo powoli mi net łazi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też spadam bo mi znowu komp muli ale chodzi już prawie 12godzin więc ma prawo.Dobranoc tym wszystkim co tu jeszcz dziś zajrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz....dobranoc Foleta... Jak nikogo tu nie będzie to ja też idę spać... Sama siedzieć nie lubię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam, ale się wstydzę, że znowu nabroiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---nie wygłupiaj się :D Bo ja sama siedzieć tu nie będę. A gdzie Ty niby nabroiłaś??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Szaro, buro i do wiosny daleko, tej prawdziwej :( Agosia, co sie dzieje, że sie nie odzywasz? Nie ma Cię od trzech dni. Słoneczko daj znać. 🌻 Spałam krótko i jestem byle jaka. Oj nie lubię siebie takiej :( Whisky, a Ciebie wczoraj wieczorem nie było, jak zawsze na posterunku :) Malibuś 🌻, za późno weszłaś :( Foletko, jak minęła nocka? 🌻 Moniał, droga koleżanko od stóp :D:D jeszcze bolą? Anka 🌻, mało zaglądasz, ale najważniejsze, że masz tę pracę. No, biorę się za nikomu niepotrzebną robotę :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gratuluję setnej strony, Fizz :) Ze stopami mam to samo co Wy, dlatego najlepiej lubię kozaki i sandałki, a i jeszcze klapki. U mnie deszczowo i sennie, zastanawiam się czy jeszcze się nie położyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też sennie. Nie mogę się do niczego konkretnego zabrać. W dodatku boli mnie bardzo jedno oko, bo wczoraj durna je zatarłam...:( Połóż się Whisky. Może, jak wstaniesz będzie trochę słońca.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Bardzo przepraszam, że się nie meldowałam, świątecznie sprzątanie zabrało mi cały week-end. A do tego mam doła. Chyba przesilenie wiosenne. Jedyne co mam do napisania to marudzenie... szczerze mówiąc, wole nie pisać nic bo to tylko dołuje i mnie i Was. Wczoraj na dobitkę poszłam zapisać Młodego do przedszkola. Już sam fakt, ze mam dziecko w wieku przedszkolnym działa na mnie przygnebiająco. A do tego zmieniły się zasady rekrutacji, pani dyrektor nie ma już wpływu, teraz nabór prowadzi Urząd Miasta. Nie ważne że moje dziecko chodziło już do tego przedszkola, ze mąż i jego dwaj bracia tez tam chodzili, że znają nas tam wszyscy.... teraz pani za biureczkiem w Urzędzie Miasta zadecyduje.... Ech zajmę się lepiej czymś pożytecznym bo czas leci a ja się młodsza nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie SŁOŃCE,SŁOŃCE,SŁOŃCE. Fizz wiyaj na posterunku,fajnie,że jest ktoś kto pamieta o nas wszystkich i mobilizuje nas do pisania.To fakt:Anka i Agosia coś malo się ostatnio udzielają.Mam nadzieję,że nie dzieje się nic złego. Moniał zmieniła klawiature ja chyba też będe musiała bo czasami połyka mi litery lub wskakują nie te co powinny. Jak tam stopy,bidulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia to przykre z tym przedszkolem.Widocznie nasi urzędnicy państwowi mają za malo pracy skoroteraz będą decydować o takich rzeczach. Głowa do góry,jeszcze kilka dni i będą Święta.odpoczniesz,zrelaksujesz sie i nabierzesz dustansu.Twoje kochanie napewno się postara byś nabrała ochoty do życia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kopa od słoneczka i biore się za porządki świąteczne.Mam nadzieję,że dzieci mi nie popsują tego zapalu i trochę dziś zrobię.Trzymajcie za mnie kciuki. Acha,dziewczyny,co z wami?Dlaczego nic niepiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jesteście. Ja się nie położyłam tylko pojechałam po zakupy. Właściwie chciałam pooglądać ciuszki, głównie płaszczyki, takie lekkie wiosenne i też nie dla siebie tylko raczej dla córki. Nic ciekawego nie było. Wracając wstąpiłam do sklepu - tylko po pieczywo, ale wyszłam oczywiście z kilkoma torbami zakupów. Było dobre mięso, więc kupiłam na pasztet, chociaż planowałam takie świąteczne zakupy dopiero od jutra. No a tak to już mięsko się gotuje. Też dobrze. Na wędliny już nie możemy patrzeć, trzeba coś innego wymyślić na święta. Fajnie Foleta, że masz tyle energii. A to ciekawe rzeczy opowiadasz Agosia, myślałam, że jest coraz mniej dzieci i nie ma już żadnych problemów z przedszkolami. A tu widzę nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mówicie o potrawach świątecznych, czy macie jakieś dobre sprawdzone przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Whisky :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mamy 3000 wpis na setnej stronce!!! Trzeba to oblać!!!!:):):):)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×