Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaSiCa

JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO ?!

Polecane posty

Gość niunia0603
Do Mrk... Nie ma sprawy,cieszę się że mogłam jakoś pomóc, jak będę w pobliżu jakiegoś sklepu z tymi okleinami to wstąpię zapytać o szczegóły, może też odnowię przy okazji jakieś swoje mebelki:) Co do moich arcydzieł ręcznie wykonanych to na razie nic nie mam, to co kiedyś zrobiłam zostało rozdane na prezenty, teraz kiedy siedzę w domu to i owszem, fajne pomysły wpadają do głowy ale gorzej z ich wykonaniem, albo mi czegoś brakuje albo sprzęty odmawiają posłuszeństwa:( Mam fajny pomysł na poduszki-prezenty ale moja maszyna do szycia się zbuntowała, stała 2 lata w szafie nieużywana i czeka aż mój mąż do niej zajrzy a ręcznie nie chce mi się z tym bawić, chyba że się zdesperuję bo od jakiegoś czasu próbuję coś stworzyć a nic mi nie wychodzi albo zapału brakuje.Zrobiłam prototyp księgi z życzeniami ale nie nadaje się aby go publicznie prezentować, w tym tygodniu będę robić taką dla babci więc muszę się postarać, wtedy podeślę Ci jakieś focie, może coś w międzyczasie uda mi się sklecić innego to się podzielę osiągnięciami w postaci zdjęć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natila
z nudow chcialam zrobic drzewko szczescia .ale nie miajam bursztynkow ale zrobilam cos naprawde ciekawego.juz pisze jak: drut taki jak jakis kabel poskrecalam a na dole zostawilam z 5 centymetrow to pien.wzielam mala doniczka i tymi centymetrami przyczepilam do doniczki .do grubego drutu na gorze przyczepilam cieki drut z drutu uformowalam konary na kwure powkladalam koraliki .reszte koralikow wrzucilam do doniczki.wyglada bardzo fajnie.jak ktos chce to moge przeslac fotki . pytania mozecie zadawac na maila milka.nj@wp.pl poprzysylajcie mi jakies fotki ciekawych i w miare prostych rzeczy (mam11 lat)na milka.nj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just151
Macie swietne pomysły, chętnie z nich skorzystam =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1593
Prosiłabym o zdjątka zrobionych przez was rzeczy moj adres to Paulinka1593@interia.eu. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiii
hejka wam laski naprawde super są te wasze pomysły, ja też uwielbiam robić takie cudeńka:) a i prosze wyślijcie mi na maila te wasze zdobycze własnoręczne:) sama w najbliższym czasie coś dodam tylko pomyśle:) acha e mail www.natalka1992@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRK
Niunia 0603 bede ci wdzecczna jakbys mogla cos przeslac.:) ibede wdzeczna za ta okleine. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRK witaj Przepraszam ale niestety nie udało mi się odwiedzić żadnego sklepu tapeciarskiego w tym tygodniu, miałam na głowie mnóstwo spraw i będzie tak jeszcze przez jakiś czas więc handmade poszło w kąt ale obiecuję się odezwać jak coś uda mi się wskórać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezynka
origami - z papieru kolorowego albo takiego do pakowania prezentów robię różne zwierzątka itp. jako ozdoby na choinkę i pudełka na prezenty pudełka po butach oklejam różnymi papierami lub starą tapetą, do środka można też wkleić przegródki ze sztywnej tektury - świetna rzecz na przechowywanie drobiazgów butelki lub słoiki maluje lakierem do paznokci i robię z nich wazony albo lampiony, wystarczy włożyć do środka podgrzewacz puszki po orzeszkach albo pomidorach zamieniam w pojemniki na długopisy i ołówki z masy solnej zrobiłam popielniczkę, korale na szyje i bransoletkę zeszyty obkładam papierem kolorowym zamiast plastikowych okładek z resztek materiałów uszyłam sobie torebkę, kosmetyczkę, etiu na okulary, broszkę i woreczki na bieliznę na razie tyle mi się przypomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezynka
a i jeszcze rożnego rodzaju kartki świąteczne i z życzeniami kolczyki z rozerwanych korali pudełko z pocztówek - pozszywałam je igłą z nitką witrażyk z tektury i bibuły kolaż ze zdjęć oprawiony w antyramę szalik na drutach, z pomocą babci serwetki na szydełku, sama zakładki do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia.*
spodobała mi sie ta krolowa soli chyba sobie taką zrobie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia95
Prosiłabym o wysłanie fotek swoich tworów ;) . Ja robię czasami różne ozdoby itp. Ostatnio opisałam kilka na moich blogach- www.sappy-fruit.blog.onet.pl [w linkach \'zrób to sam\' jest spis] i www.candy-box.blog.onet.pl http://box-linki.blog.onet.pl/ tutaj, 4 od dołu kategoria jest spis ;) . Pozdrawiam serdecznie i proszę jeszcze raz o fotki na mail :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie robic coś z niczego
Kto zna jakieś fajowskie stronki na ten temat ;) plizka pomurzcie strasznie sie nudze w domu ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota rączka
Najlepsza stronka gdzie znajdują sie poradniki video "jak zrobić" - WWW.SPRYCIARZE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota rączka
Najlepsza stronka gdzie znajdują sie poradniki video "jak zrobić" - WWW.SPRYCIARZE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Właśnie znalazłam tę stronkę. Całkiem fajna. Ostatnio po remoncie zostało mi sporo połamanych płytek, zmalazło się też trochę potłuczonych naczyń i resztki kleju do płytek. Z piwnicy wytargałam stary stolik, oczyściłam blat papierem ściernym, nałożyłam klej i z połamanych kawałków ceramiki ułożyłam wzór motylka. przerwy zamaskowałam resztkami fugówki i wyszedł całkiem fajny stoliczek do kawy. To jeden pomysł, a drugi to : dzieciące biurko i krzesełko dla trzylatka. proste i efektowne. Stare krzesło, kilka listewek, półka z jakiejś szafy, piłka do drewna, farby, wkręty i śrubokręt. przy krześle skróciłam nóżki, drewniane elementy pomalowałam w wesołe kolorki, a do starej półki wkrętami zamocowałam listewki i również pomalowałam. Wyszedł z tego całkiem fajny komplecik - biureczko i krzesełko. Podarowałam to kolezance - jej córeczka jest rozaniekona bo w końcu ma coś co jest jej rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Właśnie znalazłam tę stronkę. Całkiem fajna. Ostatnio po remoncie zostało mi sporo połamanych płytek, zmalazło się też trochę potłuczonych naczyń i resztki kleju do płytek. Z piwnicy wytargałam stary stolik, oczyściłam blat papierem ściernym, nałożyłam klej i z połamanych kawałków ceramiki ułożyłam wzór motylka. przerwy zamaskowałam resztkami fugówki i wyszedł całkiem fajny stoliczek do kawy. To jeden pomysł, a drugi to : dzieciące biurko i krzesełko dla trzylatka. proste i efektowne. Stare krzesło, kilka listewek, półka z jakiejś szafy, piłka do drewna, farby, wkręty i śrubokręt. przy krześle skróciłam nóżki, drewniane elementy pomalowałam w wesołe kolorki, a do starej półki wkrętami zamocowałam listewki i również pomalowałam. Wyszedł z tego całkiem fajny komplecik - biureczko i krzesełko. Podarowałam to kolezance - jej córeczka jest rozaniekona bo w końcu ma coś co jest jej rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krx
witam bardzo fajny topik :) ja tez bym chciała podzielić sie moim pomysłem :P zrobiłam kiedyś chłopakowi na jakąś okazję LAMPION ZE ZDJĘCIAMI :D jest to bardzo proste i przede wszystkim tanie:) wycinamy z czarnego brystolu 3 prostokąty trochę większe od zdjęć wycinamy w nich dziury wielkości zdjęć .... i za pomocą taśmy przezroczystej wklejamy w nie fotki (ale ważne zeby nie były to orginalne foty ale odbite na ksero bo tylko takie prześwitują !!!! i najlepiej czarno białe ) powstaja wtedy takie zwykłe ramki ze zdjęciami :) nastepnie sklejamy je razem dłuższymi brzegami i powstaje graniastosłup o podstawie trójkąta :) w środek wstawiamy świeczkę najlepiej mały podgrzewacz i uzyskujemy śliczny lampion :) nie wiem czy napisałam zrozumiale ale ok :P: pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Bardzo spodobał mi się poruszany przez Was temat. W tym roku zaczęłam pracę z dziećmi niepełnosprawnymi. Chciałabym coś ciekawego im zaproponować. Dlatego proszę Was o przysłanie mi na meila zdjęć wykonanych przez Was prac. annar1@interia.eu Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Bardzo spodobał mi się poruszany przez Was temat. W tym roku zaczęłam pracę z dziećmi niepełnosprawnymi. Chciałabym coś ciekawego im zaproponować. Dlatego proszę Was o przysłanie mi na meila zdjęć wykonanych przez Was prac. annar1@interia.eu Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia *
witam wszystkich mam takie pytanko czy ma ktos pomysl jak zrobic cos z niczego ale potrzebuje to dla kuzyna do szkoly i to z biologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisia123
Wasze pomysły są bardzo fajne, ja też lubię robić takie rzeczy, ale obecnie nie mama jakoś natchnienia do tego. Czy moglibyście mi wysłać wszystkie zdjęcia i instrukcje wykonania tych cudeniek?? Oto mój adres : dominika3111@wp.pl. Bardzo proszę, z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxX16dara16XxX
Hej !! Bardyo Ciekawe tey lubie majstrkowac sobiee chetnie bzm yobacyzla te zdjecia !! wsysztkie oto e+mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaq1
Hej dziewczyny!Zaraz napisze wam moj pomysł na super ozdobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaq1
Zaraz przedstawie moj pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskka
hej dziewczyny. mam prosbe czy moglybyscie napisac mi cos o tym kwiecie w galarecie bo mi linki nie chca wejsc ? Jak tak to będe wdzięczna pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata.ar1
macie świetne pomysły. Podziwiam, bo lubię kombinować, ale sama to raczej nie wymyślam-korzystam z "przepisów". Jeśli ktoś miałby ochotę to proszę o kontakt z przepisami na różne rzeczy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata.ar1
Podziwiam wasze talenty! Ja też lubię kombinować, ale niestety sama nic nie wymyślam-korzystam z gotowych "przepisów". Byłabym wdzięczna jakby ktoś mi przesłał swoje pomysły, chętnie zajmę się czymś w wolnym czasie. pozdrawiam wszystkich serdecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1260
Cześć:) ja mam pomysł na bardzo ładny wazon: Potrzebne rzeczy: 1.np.butelka po winie lub po oliwie 2.Kłębek Nici(kolor i grubość według waszego uznania,im cieńsza,tym więcej roboty i gorzej to wyjdzie) polecam taką grubość nici,z jakiej robi się bransoletki z muliny 3.klej(najlepiej w sztyfcie) 4.Rafia(można kupić w kwiaciarni) i ususzony plasterek cytryny/pomarańczy Przygotowanie: Najpierw bierzemy butelkę po winie i odlepiamy z niej naklejkę(tak by szkło butelki było gładkie bez żadnego papieru) 2.Bierzemy nie za cienką nie za grubą nić i klej.Zaczynając od góry smarujemy klejem butelkę(nie całą!) i pomalutku nitka pod nitką owijamy dookoła butelki.. Kiedy wypełnimy poklejony obszar butelki nitką,znowu kleimy i znowu owijamy dalej i dalej i dalej tak,aby cała butelka była owinięta nicią... Na Naszą prawie gotową butelkę jeszcze ucinamy ok.10cm rafii i owijamy od razu pod zakrętką i zawiązujemy w supełek,a na nią przyklejamy najlepiej kropelką,wikolem lub "klejem w pistolecie" nie za wielką,nie za dużą ususzoną cytrynę :)) Cóż,to na tyle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×