Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

witaj Arletha!!! 🌼 :-) miło ze wstąpiłas na nasze forum. My tu się wzajemnie wspieramy i staramy się w kazdy jeden mozliwy sposób dopomóc - np. dając ostrego kopa do działania w razie kryzysu;-) słuchaj....jesli chcesz schudnąć...moze nie tak drastycznie a bardziej zalezy Ci po prostu na wysmukleniu figury i nadaniu jej lekkosci- cwicz i wprowadz pewne zmiany do swojego codziennego menu. Ćwiczenia powinny stac sie teraz Twoim Bogiem......wraz z dietą, nawet lekką, potrafią zdziałac cuda, wierz mi:-) i nie mówię tu o jakis katorżniczych treningach. Wystarczy juz 30 min dziennie, nawet 15- zeby po miesiącu zauwazyc pierwsze zmiany w swoim wyglądzie. Moze nie zgubisz od razu 10 kg.....ale zauwazysz ze Twoje ciało staje się elastyczne a skóra jędrna i napięta. Fajne uczucie. Wspomagaj cwiczonka codziennymi masazami pod prysznicem.Niech to się stanie Twoim codziennym rytuałem. To pomoze Ci w redukowaniu zmian cellulitowych. Naprawde działa!!! wypróbowałam na sobie!! :-) Zaopatrz się w dobre kosmetyki o działaniu antycellulitowym czy na rozstępy. Niestety gdy tracisz nagle na wadze rozstępy czasami stają sie nieuniknione.Ale i na to są sposoby w dzisiejszych czasach ;-) Jesli o mnie chodzi, to jak sama czytałas----ja cwiczyłam na początku nawet 2 razy dziennie.Bardzo zalezało mi na szybkim utracie tych pierwszych kg. Potem juz było łatwiej. Jesli mam byc szczera---nie bawiłam sie w trening który polega na: najpierw streching a potem przechodzimy do normalnych cwiczen. Ja zaczynałam od razu:) skupiałam sie najbardziej na partiach z których chciałam zzrzucic najszybciej-----czyli brzuszek, talia, uda i pupa. Moim guru były cwiczenia: 8 min Abs oraz ćwiczenia z Tami Lee. Cwiczyłam równiez z płytki pt. \"schudnij w domu bez wysiłku\". 60 min program inensywnych cwiczen na wszystkie partie ciała. Ja wybierałam oczywiscie te, które najbardziej były mi potrzebne. Kochana-----wierz mi ze jesli cwiczysz w podobny sposób......schudniesz na pewno:) Na strobkach podrzucałysmy stronki z cwiczeniami wiec wybierz cos dla siebie i ......do dzieła :-D zobaczysz sama jak szybko cwiczenia wejdą Ci w krew;-) Powodzonka i odwiedzaj nas często!!! dziel sie wrazeniami a jesli masz jakies pytania------wal jak w dym!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseddd-----ja swojego czasu tez miałam manie oglądania Fashion Tv. Uwielbiałam patrzec na te wszystkie pięknosci :-) wtedy byłam jeszcze przed dietą i patrząc na nie po prostu coraz bardziej sie mobilizowałam do działania. Za kazdym razem mówiłam sobie ze niedługo ja tez taka bede :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Jak zwykle dziekuje moje kochane dziwczynki za to ze zawsze mobilizujecie do pracy nad soba. teraz to mi sie tak zachcialo isc na ten basen ze juz sie srody nie moge doczekac. na razie wybralam raz w tyg, poniewaz chodze na roletic co drugi dzein i na bylinke teraz jeszcze na masaze zaczne i nie mam czasu na wiecej. Moze sie zmobilizuje i zaczne chodzic na basen na 6 rano ale nei wiem jak dlugo pociagne bo po basenie mam 8 godzin pracy i potem rolletic. Hm pomysle jeszcze nad tym. Kurde musze innaczej zaplanowac sobie jedzenie, bo dzi zjadlam o 16 ostatni posilek i o 21 nie wytrzymalam i zjadlam kromke pumpernikiela, A tak dobrze szlo Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo maly mistejk :O powino być margit84 zamiast Arwen :) pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannn-----po pierwsze-----nie przesadzaj. Zjadłas o 16 ostatni posiłek??? to bardzo dobrze!!!!! a ro ze zjadłas potem kromke pumpernikela to przeciez nic Ci od tego nie bedzie!!! ja wczoraj na przykład zjadłam pełny obiad o godzinie 19 co mi sie raczej nigdy nie zdaza. A to wszystko przez to ze po prostu późno z zakupami wróciłam do domu. A na obiadek zrobiłam brukselke i fasolke szparagową. Chodziła za mną od kilku dni wiec musiałam cos z tym zrobic. wiec Hann.....naprawde nie przeginaj :) nie przytyjesz od 1 kromki chleba:) gdybys miała nawyk objadania sie tak późno mogłabys sie martwic.......a tak to wszystko jest ok:) głowa do góry! przeciez cwiczysz....basen z Ciebie wszystko wyciągnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletha
dzieki Yasmin jestes taka mila zawsze znajdziesz czas dla kazdego zeby odpisac.Inne dziewczyny tez dlatego wybralam to forum.Dzis ide do mojego fitnes na brzuch posladki i uda 55 min trening.Po wczorajszym skakaniu na trampolinach czuje moje uda przy schodzeniu ze schodow ale to fajnie.Cos czuje ze musze ograniczyc jedzenie szczegolnie chleba bo tez chce zgubic te kilogramy.Chociaz najwazniejsze jest dla mnie ladnie wyrzebione cialo.Wczoraj na fintes przedemna stala cwiczyla dziewczyna u ktorej kazdy miesien byl lekko zarysowany(to pewnie jak Yasmin tak sobie odrazu pomyslalam)wiem jednak ze takie na takie cialo trzeba sie napracowac.Moj facet mowi ze najlepsze jest bieganie wtedy moge wszystko jesc jednak jakos nie ciagnie mnie do tego.Biegalam kiedys z kolezanka nawet po 45 min 5 razy w tygodniu ale na razie chyba i tak za goraco.Wiecie co anansy sa super na przeczyszczanie.Ostatnio zjadlam jednego i wszystko ze mnie wyplukal.jak ktos ma ochote na slodkie czy loda polecam banana shake.robie go tak.Mleko odtluszczone jeden dojrzlay banan i 2 lyzki otreb .to wszystko miksuje blenderem.Wypijasz i poprzez te otreby naprawde zapelnia.sa bardzo zdrowe zreszta tez.ok lece na zakupy po jakies owoce.trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sportsmenki :) hann :) nic Ci nie będzie od jednej małej kromeczki :) co innego jakbyś jakiegoś kurczaka wpałaszowała na noc :) czasem lepiej coś zjeść, niż sie głodzić a później gdzieś zemdleć :) ja chleb jadam tylko na śniadanie, robię sobie codziennie dwie grzanki z chleba razowego i tyle :) ja na szczescie nie lubie białego pieczywa, wiec nie jadam :) obiad jem tak po 15, a potem tylko kolo 18 zjem krążka ryżowego albo pieczywko chrupkie :) na sniadanie do grzanek albo jajko jadam albo robie jakaś sałątkę z warzyw tudzież jedno warzywko zjadam :) Arletha:) to Twoje imię?? bardzo ładne :) podoba mi się :) dzięki za przepis :) ja wlasnie myslałam o takim odżywczym shake\'u :) trzeba się czymś wzmocnić żeby mieć siłe do ćwiczeń :) poza tym wazne jest dobre odzywianie, żeby później włosy nie wypadały i jakieś inne choróbska się nie przyplątywały :D otręby są bardzo zdrowe i zawieraja dużo błonnika :) trzeba je jeść :D ja zawsze je mieszałam z płatkami owsianymi :D pyyyyycha :D hihihi ja pamietam jak pierwszy raz poszłam na fitness do klubu...wyszłam po godzince ćwiczeń cała mokra, bordowa i ledwo oddychałam :) do domu na rzesach dotarłam ledwo kumająca :P ja też lubię ćwiczyć w grupie ale u mnie nie ma fitnessów wiec musze sobie sama radzić :) a bieganie sobie chwalę! zajebista sprawa! ja juz widze efekty! z tym, że 45 min w takim upale nie dałabym rady biegac :) ja to tak max 20 no czasem 25 min i padam :) te upały mają być do połowy sierpnia ale jak się ochłodzi i nie będzie już zakazu wstępu do lasu to ruszam na trasę powazniejszą :P a te ananasy to z puszki jesz, czy kupujesz cały owoc? ja sie przyznam szczerze, że dla mnie za słodki jest i nie mogego zjesc :) przynajmniej takiego z puszki :) no lece sprżatać, a póxniej stepperek i ćwiczenia sadełka :) koleżanka mi fajne ćwiczenia podesłała kiedyś na mail i mam je zamair dzisisaj wypróbowac :) porozsyłałabym Wam je z checią ale niestety nie mam tego na poczcie a buuu :( buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletha
HEJ! ainseed! Arletha to nie jest moje imie tak sobie tylko wybralam.Normalnie po polsku pisze sie Arleta ale balam sie ze ktos juz ma tego nika. ananasa kupuje calego te z puszki to raczej nei maja dzialania bo pelno w nich curku.Jeden ananas to moze przegiecie dla jednej osoby ja z moja cowcia go jem.Ale tak pol to mozna zjesc. Podziwiam wszystkie ktore sie w domu mobilizuja i cwicza!!! Co jeszcze moge do skory polecic to oliwa z oliwek uwywalam cala ciaze i zero rozstepow.Wiem ze nie pachnie jakos extra ale od czasu do czasu mozna cialo nasmarowac .Najlepiej w mokre jeszcze. codzinnie staram sie jesc orzechy (zdrowe tluszcze)niestety zawsze za duzo ich pochlone! uffffff jak goroco. milego dnia wszystkim forumowiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mnie sie podoba imię Arleta, mialam koleżankę o takim imieniu :) takie niespotykane, nietypowe, a ja lubię takie imionka :D nie jadłam nigdy takiego surowego ananasa :) ale kupie :) mam nadzieje, ze nie bedzie pryskany :) bo nie chce później cierpieć :) wiesz, ja to nie mam w chacie co robic, wiec ćwicze :) lepsze to niż siedzenie i gapienie sie w tv albo siedzenie przed kompem :) dziewczyny powiedzcie mi czym te orbitreki się różnia : kolorem??? [nie liczac ceny buahahahaha] 1. http://allegro.pl/item115759653_okazja_profesjonalny_orbitrek_magnetyczny_buffalo.html 2. http://allegro.pl/item116790111_bardzo_ladny_orbitrek.html 3. http://allegro.pl/item115607307_super_orbitrek_buffalo_reunion_za_niska_cene.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo gdzie Wy jestescie??? byłam w bidronce i kupiłam ananaska ale juz dzisiaj nie będe jadła :) kupiłam podusiaki z toffi, jadla ktoraś z Was? pyszne sa :D hihi zjadłam kilka teraz i jest mi niedobrze, bo troche za słodkie są :) w ogole to zjadłam tez kilka czeresni i popiłam mlekiem, ciekawe czy mnie brzuch bedzie bolal? :P moze mnie chociaz porządnie przeczysci hehehe jutro wielkie ważenie i mierzenie :) no zobaczymy, czy się bedzie z czego cieszyć :) a sie tak zapytam jeszcze, dziewczynki do peelingu kawowego używacie jakiejś najzwyklejszej kawy czy coś lepszego kupujecie? jak dla mnie peeling z kawy rewelacyjny jest i spłyca rozstepy, ktore niestety mam :) a i jeszcze jedno...Arleta musze Ci przyznać rację co do olejów :) ja gdzieś też czytałam, że nawet masełkiem mozna sie smarować i potem nie będzie żadnych rozstępow :) nie trzeba wydawac kasy na jakies drogie kosmetyki, wystarczy się posmarować czymś tanim, a efekt będzie i tak lepszy :) ja np. czasami smaruję ciało olejem kokosowym i mam o wiele lepsza skórę w dotyku niż po posmarowaniu jakimś balsamem :) chociaz na dłuzsza metę smarowanie się olejami nie jest wskazane, bo wysuszają skórę :) jeszcze jedno słowko odnosnie rozstępów...wyczytałam gdzieś, że jak sie rozstępy robia, to w organizmie brak witaminy C :) ja jak byłam chora, brakowało mi witamin, zaczełam tyc i wtedy mi się własnie to paskudztwo porobiło :( buuu 😭 pozdrówka 🌻 dla każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jestem, czytam Was, ale jakiegoś doła załapałam :-( Ćwiczę sobie, jem różnie, dopadła mnie ochota na ciasto :-( Myślę o zapisaniu się na basen, ale nie wiem, czy finansowo damy radę. Ciągle nie mogę znależć pracy i to mnie przygnębia:-( W ogóle mam dość rutyny, jest jak w \"Dniu Świstaka\", mam dość tego domu :-(... Psychika mi wysiada, nie jest dobrze niestety buuuu... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asia nie depresuj się, bo i nam będzie smutno :) pracę znajdziesz na pewno! ja sie pytałam koleżanki z Wrocka, ona pracuje w orange i tam poszukują pracowników terenowych ale nie wiem czy by Ci takie coś odpowiadało. W każdym badz razie na paliwo kase sie dostaje okolo 480 zł miesięcznie :) i jezdzi sie po firmach i reklamuje uslugi orange. lekka praca to na pewno nie jest, zwazywszy ze Ty już do czegoś podobnego zrażona jesteś :( ale próbojj! nie poddawaj się!!! na pewno coś w końcu znajdziesz :) na basen sie możesz zapisac...raz na tydzień...:) zreszta nie wiem ile tam u Was baseny kosztują :) dora ja to si elece wazyć i mierzyć....:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja historia: odchudzalam sie dosc drastycznie (900kcal dziennie), schudlam 2 lata temu 13 kg w bardzo krotkim czasie. Cwiczac dodatkowo za bardzo intensywnie, nabawilam sie nieprzyjemnych powiklan. Stracilam okres. Gdy kolejny miesiac mijal bez miesiaczki, postanowilam sluchac sie organizmu. Tzn. co on chcial zjesc, to mu dostarczalam. W koncu odzyskalam okres, skora nie byla blada jak u trupa. Nie jadlam wiele, tylko tyle, ile potrzebowalam. Nagle rok temu stracilam apetyt. Zaczely wypadac mi wlosy, skora cala w tradziku i Bog wie jeszcze w czym. Szereg innych objawow- w tym niesamowite przemeczenie, ciagla sennosc, dretwienie reki, depresja sprawily, ze zaczelam sie powaznie niepokoic. Utylam \"z powietrza\" (bo juz prawie nic nie jadlam). Spuchlam, stracilam chec zycia. Po 4 miesiacach (dopiero!!!) zmoblilizowalam sie do wizyty u lekarza. Okazalo sie, ze przez wczesniejsze odchudzanie nie wytrzymala tarczyca. Dozywotnio jestem skazana na przyjmowanie lekow. Obecnie schudlam tyle, ile potrzebowal tego organizm i hormony. Cwicze tak, by sie nie forsowac (ale robie to regularnie). Pogodzilam sie, ze mam BMI 23, a nie 18. Mam za to ladna cere, blyszczace wlosy. Nie bede sie juz nigdy odchudzac, bo mam nauczke, ze ingerencja w organizm moze skonczyc sie tragicznie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletha
czesc dziewczyny nie weim gdzie sie wszystkie podziewacie ale mysle ze to tymi upalami spowodowane.Tez nie mam sily na nic jeszcze na dodatek moja mala ma wolne w przeszkolu i nie wiem co z nia robic w te upaly(basenu nie mamy odkrytego) Ja tez pelingu z kawy uzywam i jest rewela uwazam zaden inny go nei zastapi.Uzywam najzwyklejszej kawy nie mysle ze to robi roznice. Dobra ubieram sie i ide na rower...chociaz jak sie jedzie jest troche chlodniej... na razeie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! ja siedze w duchocie.....u mnie w pracy jest tak podle gorąco ze nawet wiatrak nie pomaga, poza tym wkurza mnie bo rozwiewa mi papiery na biurku :-D Well------nie u kazdego odchudzanie musi skonczyc sie tak jak u Ciebie. Ja równiez schudłam bardzo duzo ale okresu nie straciłam a moja cera nie stała się blada. Wrecz przeciwnie----jest gładka i napięta, przestały w koncu wyskakiwac mi rózne krostki i inne dziwactwa. W swoim ciele czuje sie o niebo lepiej......jak nigdy!!! Mysle ze jak sie jest na diecie to trzeba to robic umiejętnie- dostarczac mu duzo witamin i skladników odzywczych.Regularnie cwiczyc ale sie nie forsowac. Wtedy na pewno nie bedzie sie miało kłopotów ze zdrowiem. Tak uwazam. Tylko trzeba uwazac zeby dieta nie zapanowała nad naszym zyciem zanadto. Wszystko jest dla ludzi i od czasu do czasu drobne i większe grzeszki nie zaszkodzą :-D W koncu trzeba cos miec od zycia prawda?? :) U mnie widze jest wrecz przeciwnie-------przemeczona i smutna to ja byłam zanim calkowicie zmieniłam swój tryb zycia. Byłam ospała i nie akceptowałam siebie. Kiedy zmieniłam swój tryb zycia odzyskałam równowage ducha, spokój, sprawnosc fizyczną, czułam sie wprost rewelacyjnie. Na wszystko miałam ochote, byłam pozytywnie nastawiona do ludzi, byłam po prostu pełną energii dziewczyną która zaczęła korzystac z zycia:) Wszystko sie praktycznie zmieniło na plus. :-D Trzeba umiec słuchac głosu wlasnego ciała i umiec rozpoznac jego potrzeby. Wtedy wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Hello byłam dzis na Basenie. Bosko było chce jeszcze, a najlepsze jest ot ze zwazyłąm sie przed basen potem po i pol kilo mniej hihihi. Dziś mam super dzien bo mam imieninki i miałam duuuuzo zyczonek i kwiatki piekne dostalam, jak milusio. Pozdrawiam wszystich i pezsyłam Wam moją radosną energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji imienin 🌻 👄 ja byłam na imieninach u babci :) i zjadłam sobie troszke sernika i sałatki :) ale specjalnie obiadu nie jadłam :) no zwazyłam się i zmierzyłam i jest mnie troche mniej :) zresztą babcia mi powiedziała, że jak tyczka wyglądam, ani tyłka nie mam ani biustu :P teraz troszke odpocznę, a później ćwiczonka, masaże itp. :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
witam was kobietki:) dołaczam się do zyczonek - NAJLEPSZEGO..... jestem padnięta przez ta pogodę nawet nie chce mi się gadać a to bardzo źle bo z natury jestem gaduła:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hann-------buzialki z okazji imienin!!!!!!! 👄 no dzis jakims cudem nie poszłam spac.....zostaję dzis sama na noc, mój M pojechał z bratem do domku do rodziców. Wraca jutro. Strzeliłam dzis buraka przy jego bracie....a na dodatek pokazałm mu swój nagi tyłek a mój facet mało ze skóry nie wylazł :-D spoko spoko....nie pomyślcie sobie...stało sie to zupełnie nie chcący! w przedpokoju mam lustro na całą scianę, wychodząc z pokoju się przebrac nie zamknęłam chłopakom drzwi, poszłam do drugiego i jakby nigdy nic sciągnęłam spodnie i........zaczęłam swiecic tyłkiem im do lustra. :-D Usłyszałam tylko: \"Jezu święty Emilka zamykaj za sobą drzwi!!!!!!!!\" :-D brat mojego M stwierdził ze jeszcze chwila a ośliniłby się na smierc :-D biegudiem zamknęłam drzwi ale i tak juz było po ptakach:) widziałam tylko później wsciekłą minę mojego Misia ze jakis obcy facet widział moje krągłosci :-D hehe.....nic sobie z tego nie zrobiłam...zobaczył to zobaczył :) ide za chwilke wykąpac sie, jest tak duszno ze chyba dzis wyjątkowo wezmę chłodny prysznic. Idzie sie ugotowac. Asiu skarbie znalezienie pracy to nie taka prosta sprawa jakby sie wydawało. ja tez myslałam ze bedzie łatwo, ze znajde byle co zaraz jak tykko sie obronie. Myliłam sie. Ale w koncu zawsze sie cos znajdzie. Zastanów sie co bys chciała robic, napisz jakies fajne cv, podkresl w nim swoje umiejętnosci i zacznij poszukiwania! szperaj po necie, kupuj prasę, na pewno znajdziesz cos dla siebie. Ale musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Ja tez tylko ciągle narzekałam ze nie mam pracy, ze ciągle siedzę w domu i mam tego dosc, ale w koncu przestałam narzekac tylko ostro wzięłam sie do roboty. Zaczełam nawet chodzic po firmach które wcale sie nie ogłaszały. To tez duzo daje!!! musisz sie tylko swietnie sprzedac!!! :-D i uwierz w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Yasmin to przynajmniej sie chlopak napatrzyl na twoje cztery literki;),a wlasny osobisty facet nie bylby soba jakby nie poczul sie zazdrosny o to ze nie tylko on widzi twoje wdzieki:D,no ale w koncu bylo na co popatrzec,gdyby u mnie przytrafila sie podobna sytacja to raczej widok bylby nieciekawy-d...jak szalupa z cellulitem zarosnietym warstwa tluszczu:P Hann wszystkiego naj naj z okazji imieninek,duzo zdrowka spelnienia marzen i pozytywnych efektow w walce o zgrabna sylwetke:)tego wszystkiego z calego serduszka zycze ci ja czyli martusia;)dzis moja mamusia tez ma imieninki,czyzbys kochana tez miala na imie Anna??bo nawet nie wiem oprocz Anny czyje sa dzis imieniny dlatego pytam:),a ja mam za trzy dni;). a u mnie z dieta tak sobie, niby wielorybem nie jestem bo gorsze chodza po miescie aczkolwiek zle sie czuje we wlasnym ciele, mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic te moje zbedne kg i powrocic do dawnej wagi,tylko ze ja jestem cholernie niesystematyczna....czasami mam cisnienie na rozsadne jedzonko i duuuzo cwiczen innego razu w ogole zmieniam negatywnie styl zywienia i zapominam o sporcie...:( Aniseed kupilas juz orbitreka??ja mysle ze nie ma co zwlekac bo ceny na allegro sa calkiem rozsadne,no chyba ze sa jakies powody ktore sklaniaja cie do zastanowienia sie nad kupnem tego sprzetu:) buziaczki laseczki zmykam do wyrka bo jutro rano lece do pracy,papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin :) to chłopak nacieszył oko pięknym widokiem zapewne :D masz rację! trzeba umieć się dobrze sprzedać! ja sie własnie tego obawiam najbardziej, bo ze mnie to taki dzikus i wypłoch :( musze popracować nad sobą, nie tylko nad wyglądem ale również nad pewnością siebie! w tych czasach ciężko jest takim szarym myszkom :( trzeba być odważnym i przebojowym :) ach jak to łatwo powiedzieć... :o kuleczkaaa no zamówiłam i zobaczymy co mi tam przyślą :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin - jesteś kochana 👄 szperam po necie, kupuję prasę, wysyłam i.....nic...póki co :-( A Ty Yasmin, jesteś ANIOŁEM w świecie przepełnionym znieczulicą, egoizmem... wrażliwa, spostrzegawcza, zawsze pomocna...🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🖐️ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam o niej trochę
inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia.......bo się normalnie rozpłynę zaraz :-D to Wy jestescie kochane.....zawsze jak mam chwile zaglądam na kafe i zawsze bardzo sie ciesze jak zobacze jakis nowy wpis :) czuje sie jakbym miała drugi dom......:) znowu mi cały tydzien zleciał nawet nie wiem kiedy. Jutro juz piątek:) Coraz blizej urlopu :-D kuleczka----a Tobie przydałby sie mocny klaps w tyłek za takie gadanie o sobie!!!! jesli Jestes niesystematyczna i nie masz ochoty na codzienny trening-----wybierz sie ze swoim skarbem na wieczorny długi spacer. Od chodzenia ładnie rzeźbią sie posladki :-D albo powyginaj sie codziennie wieczorem chociaz przez 10 minut. Lepszy rydz niz nic :) Ja jak zrobiłam sobie ze swoim M spacer to nawet nie wiem kiedy przeszlismy niezły maraton a potem czułam sie jak po jakims niezłym treningu......a tyłek bolał mnie jeszcze 2 nastepne dni :-D Moja mama na samych takich spacerach jak była w sanatorium schudła 10 kg:) codziennie robiła ok. 7 km szybkim tempem. Kuleczka spróbuj...spacerki są naprawde przyjemne.....a jeszcze przyjemniejsze są jak idziesz ze swoją drugą połową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle Yasmin ze masz swieta racje... Gorzej jak dieta stanie sie celem samym w sobie i swoj organizm potraktuje sie jak worek treningowy. Dopiero jak zaczelam zaglebiac sie w amerykanskie podejscie do zycia (nie znosilam wszystko co amerykanskie do czasu, poki nie poznalam wellnessowego stylu zycia), czuje sie o niebo lepiej. Nawet nie jest dla mnie trudna do zniesienia mysl o chorej tarczycy pozdrawiam i 3mam za nas wszystkie kciuki - by przede wszystkim miec na pierwszym miejscu swoje zdrowie, nie wyglad. Jak ma sie zdrowie- ma sie ladny wyglad i szczupla sylwetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Kochaniutkie bardz bardz Wam dziękuję, alez mi sie słodziutko zrobiło Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hann
Kochaniutkie bardz bardz Wam dziękuję, alez mi sie słodziutko zrobiło Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dusze, te upały mnie wykończa...a zapowiadali przed wakacjami, ze lata ma nie być, ze deszcze beda itp. a tu co??? zar się z nieba leje i nic nie zapowiada, ze się to zmieni :( zebym to chociaz mogla nad wode wyjsc i sie poopalac, to bym jakos przetrwala, a tak to musze w chacie siedziec i sie kisic... :( oczy mnie juzbola od tego slonca....fuck, moglam sobie kupic jakies porzadne okulary przeciwsloneczne :) kuleczkaaa ja również poelcam spacerki :) w tamte wakacje, zawsze przed wyjscie na spacer z pieskiem smarowałam sie zelem antycellulitisowym chłodzącym, spacerowałam tak z godzinkę...:) wiczorkiem drugi spacerek i cellulit mi zniknął...no przynajmniej jak coś jest, to ledwo to widać :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anised--------chyba w week bedzie padac w koncu :) przydałoby sie troche deszczu bo koło mnie koło domu jest istna pustynia :-O trawa wyschła na pieprz. Poza tym kiszki mi marsza grają....zjadłam po 8 drozdzówke z jabłkiem i zjem dopiero kolejny posiłek o 17.....ostatni. Bo potem juz nie lubie jesc i klasc sie z pełnym zołądkiem spac. Pewnie zrobie sobie kasze gryczaną z sosem z kawałkami kurczaka plus surówka z buraków,......moja ulubiona którą moge jesc na tony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam caly topik
i wiesz co yasmin widze ze niedlugo popadniesz w anoreksje pol drozdzowki i kasza z kurczakiem? to ma byc zdrowe i racjonalne odżywianie a gdzie witaminy ? i pewnie jeszcze godzina intensywnych cwiczen moze juz pora POWIEDZIEC SOBIE DOSC??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×