Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość kuleczkaaa
nareszcie czuje sie zmotywowana i to wlasnie dzieki tobie-yasmin:)mam podobny problem do tego z ktorym ty juz sie uporalas(gratulacje dla ciebie).przy wzroscie 172 cm waze az 82 kg:(a to dzieki tabletkom hormonalnym ktore bralam przez dluzszy czas;/kiedys wazylam okolo 65....i do takiej wagi chcialabym powrocic...mam juz jakies doswiadczenie a propo\'s odchudzania poniewaz dawno temu udalo mi sie chudnac 12 kg a na dzien dzisiejszy tak ciezko zabrac sie za dietke i cwiczenia......praca zajecia na uczelni itd....ale jesli wam dziewczyny udalo sie wygrac ze zbednymi kilogramami to mam nadzieje ze mnie rowniez sie uda:)idzie wiosna trzeba ladnie wygladac;)mam nadzieje ze jakos mnie wesprzecie...bo ciezko mi juz z sama soba i z tymi wszystkimi nieprzyjemnymi uwagami innych na temat mego wygladu:(pora wziac sie za siebie:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
hallo czy jest tu ktos??tylko ja borykam sie z kilogramami??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
O ile nowych kobitek się znalazło przez wekend :) Dziś poszły pośladki i udka i brzuszki w ruch,wszystko po trochu.No i zeszło prawie z 1,5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy jestesmy tylko Ysmin gdzieś wciągneło oj dziewczyny ja wam powiem ze ostatnio pofolgowalam sobie troche z jedzeniem :( to przez ten okres mialam takie smaki jak baba w ciazy :/ ostatnio nie moglam cwiczyc no i tak mi przeszlo troche to odchudzanie :/ wiedziałam ze tak bedzie jak przestane cwiczyc :( no ale biore sie za siebie Ysmin wracaj i przywolaj mnie do porzadku!!! mam nadzieje ze od jutra znowu wszystko bedzie ok i że dam rade :) juz sie cieszyłam ze wiosna idzie chciałam zaczac biegac a tu znowu snieg i mrozy :( wiec bieganie musze jeszcze przełozyc :( Ale czasu nie wiele zostało a tłuszczyku sporo :( ale musze musze i koniec pozbyc sie tego brzuchola zeby bez krępacji isć na plaze basenik czy włozyc mini :P pozdrawiam goraco wspierajmy się bo coraz cieżej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin zaczynam sie martwic o Ciebie tak dlugo sie nie odzywasz :/ dzis poniedziałek i zawsze pisałas z pracy a tu teraz nic i nic od dluzszego czasu mam nadzieje ze urlop wzielas i odpoczywasz gdzies i ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie-co z yasmin??? :( ja jutro idę na pilates więc będzie niezły wycisk:) A w środę może sie przejdę na basen,bo wreszcie w moim mieście otwarli jakiś nowy:) Poza tym włąśnie skręca mnie z głodu,bo mój brat robi sobie tosty z serem i pieczarkami i pachnie w całym domu:O W takich momentach mam ochotę się pochlastać...No ale nic,idę pod prysznic a potem spać!Trzymajcie się kobietki!Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietki jestem:-) dopiero wczoraj wróciłam........wyjechałam na cały weekend do rodzinki, poniedziałek miałam wolny dlatego sie nie odzywałam. Gdybym tylko miała komputer na pewno bym napisała:-) Tęskniłam za wami!!!!! straszliwie!!!! dziewczyny- mam wam coś do zakomunikowania- od dziś przechodzę na normalny tryb jedzeniowy......z ćwiczen nie rezygnuję bo bardzo lubię cwiczyc ale..................w niedziele stanęłam w domu na wagę. O zgrozo...............waże 49 kg:-( Nie mam pojęcia jak to sie stało ponieważ nie dietkuję juz, jem bardzo regularnie, nawet mój facet mnie za to chwali:) Mama powiedziała ze jestem jeszcze chudsza niz od ostatniego razu jak u nich byłam. Troche sie podłamałam bo podupadłam na buzi trochę. Tylko wiecie............przestraszyły mnie te cyferki na wadze bo tak ogólnie to.............podoba mi sie moja figura- mam szczupłe a nie chude uda, zgrabną pupę........tak jak tego chciałam. No cóż........ćwiczyć bede dalej- i bede was mocno wspierać.....nie ucieknę z forum spokojna głowa:-) Ale jesli chodzi o jedzenie- koniec z żałowaniem sobie jakiegoś pączka czy bułki słodkiej:-) Przez weekend przejrzałam dość ciekawą książke- dieta Kwaśniewskiego- nie wiem czy któraś z was wie o niej i zapoznawała sie kiedykolwiek z nią choć z ciekawości. Polega ona głównie na jedzeniu dość tłusto i całkowitym wyeliminowaniu węglowodanów które są niepotrzebne dla człowieka. Owoce takie jak jabłka czy gruszki uznane są za truciznę bo zawierają mnóstwo węglowodanów i cukru. Należy się ich wystrzegać. Należy spozywac duze ilosci mięsa- tłustego, nietłustego- jak kto woli. Bo to z niego pochodzi energia i zdrowie. Przeraziłam sie troche bo ja lubie mięso, owszem ale raczej takie gotowane z kurczaka ale nie jakies golonki czy żeberka:-) Facet dość ciekawie opisuje własciwości wszystkich produktów, ich zalety i wady. Wciągnęło mnie trochę:-) Ale jakoś nie skusiłabym sie. Ponoć ta dieta leczy choroby serca i układu krążenia. Niestety nie znam nikogo takiego kto by ją stosował zeby popytac z ciekawości:-) Dziewczynki wpadnę później:-) Asiorekkk co tam u ciebie?? dziewczynki jak sobie radzicie?:-) czytałam wypowiedzi i ciesze sie razem z wami bo widze ze idzie wam bardzo dobrze!!!!!! :-) Pozdrawiam/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj yasmin!!! :) super,że już jesteś!!! ależ ja Ci zazdroszczę tego (nawet mimowolnego) spadku wagi i tych ud...;) U mnie bez zmian-nadal dietka,ale nie bardzo rygorystyczna,staram się ją sobie urozmaicać na wszelkie sposoby i jeść różne rzeczy,ale nie przekraczać za bardzo kalorii.Do tego codziennie ćwiczę-jednego dnia brzuch,a drugiego uda i pupę-minimum godzinka dziennie.Dziś idę na pilates,więc wiem,że dostanę niezły wycisk,no a jutro albo pojutrze przymierzam sie do pójścia na basen-uwielbiam wodę,a jak pomyślę jaka zbawienna jest dla sylwetki to mam dwa razy większą ochotkę na pływanie:) Do zrzucenia i wymodelowania jest jeszcze dużo (oponka się trzyma uparcie!) ale ciałko zaczyna wygladać inaczej,jest jędrniejsze,cellulit dużo mniejszy(codziennie się masuję rękawicą).Chcę przywitać wiosnę smukłą sylwetką!:) Yasmin-pytałam się co sądzisz o tych herbatkach Herbapol (Spalanie) bo na razie wypiłam jedną szklankę wczoraj i mam zamiar sobie pic tak 1-2 dziennie,bo i tak piję dużo czerwonej i zielonej. Całuję i życzę miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
jejku jakie mam zakwasy po wczorajszym aerobiku;/dzis kolejna godzinka cwiczen :)jestem juz po sniadanku calkowita rezygnacja z masla i cukru do herbaty dobrze mi zrobi:Pnie wiem skad ta nagla motywacja do tego wszystkiego co robie....pewnie to dzieki tobie yasmin i dzieki wiosnie ktorej niestety jeszcze nie widac....:)najgorsze jest to ze chcialabym widziec efekty diety i cwiczen juz,teraz, natychmiast;/...a tak sie niestety nie da:(mam nadzieje ze nie poddam sie i ze otrzymam wsparcie z waszej strony dziewczyny:)pozdrawiam was serdecznie buziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
no to pora na godzinke aerobiku....sklamalabym gdybym powiedziala ze mam na niego jakas wielka ochote ale juz czuje oddech wiosny przed soba;)a potem wizyta u lekarza i ,,wizyta,,na zajeciach na uczelni;/pozdrowka wszystkim odchudzajacym sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorkkku- takie herbatki na pewno Ci nie zaszkodzą:) Więc pij je do woli. Na pewno świetnie oczyszczają a także wspomagają odchudzanie:-) Ja mam te z Bio Slim- co jest w 3 etapach ale ja zakupiałam tylko SPALANIE. Całkiem dobre w smaku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka123
Cześć dziewczyny! Wczoraj wieczorem obżarłam się lodami, ale w sumie cały dzień mało jadłam, więc to nie aż taka tragedia. Kurczę, jest już 7 marca, a ja założyłam się z moim chłopakiem że do 1 kwietnia będę ważyć mniej niż 70. To znaczy, że w 3 tygodnie muszę zrzucić coś ok 5 kg!!! Czy to jest możliwe jak myślicie? Będzie mi głupio jak cholera jak mi si e to nie uda. On twierdzi, że moja figura jest ok, ale jak sobie coś postanowiłam ( a lekkomyślnie powiedziałąm, że 1 kwietnia będzie 69kg), to powinnam to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
malinko 123 jest to mozliwe ale trzeba miec silna wole i samo zaparcie!!najlepiej jest fundnac sobie1dzien glodowki i pic tylko napoje(oczywiscie nie cole)jest ciezko ale na drugi dzien poczujesz sytosc jedzac polowe mniej niz zwykle.nie najadaj sie do syta zostaw zawsze troche miejsca tak bys miala uczucie ze jeszcze chcesz cos zjesc.i jak sie odchudzasz to z glowa!!!wiem po sobie ze jak ja zaczelam to przestac nie moglam !!!mialam poczatki anoreksji wazylam44kg!!!trzeba wiedziec kiedy przystopowac zycze powodzenia i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka123
dzięki :) postaram się zastosować do Twoich rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to dobre rozwiazanie glodowac przez cały dzien np gdybym ja nic nie zjadla pewnie bym zemdlala :/ wystarczy jesc mniej a czesciej i np nie jesc kolacji (jak tos potrafi bo ja nie :P ) ja jestem wlasnie po cwiczonkach ale sie zmachalam teraz ide pod prysznic a tam piling z kawy i masazyk :] pozdrawiam Ysmin ciesze sie ze juz jestes i że jestes taka madra i zaczniesz wreszcie wiecej jesc :) jak ja bym chciala miec taka potrzebe :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to dobre rozwiazanie glodowac przez cały dzien np gdybym ja nic nie zjadla pewnie bym zemdlala :/ wystarczy jesc mniej a czesciej i np nie jesc kolacji (jak tos potrafi bo ja nie :P ) ja jestem wlasnie po cwiczonkach ale sie zmachalam teraz ide pod prysznic a tam piling z kawy i masazyk :] pozdrawiam Ysmin ciesze sie ze juz jestes i że jestes taka madra i zaczniesz wreszcie wiecej jesc :) jak ja bym chciala miec taka potrzebe :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziulinka
ja zaczełam 6 weidera jakos od soboty i cwicze jak narazie chociazto dopiero 4 dni, wczoraj bylam pierwszy raz na aerobiku cwiczeile sia dana wszystko :) iograniczylam zarelko zaraz polecena basenik :) ale dzisaj przez chwile mialam zalamanie ale nie dalam sie:D jestem twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
malinko zastanow sie jednak czy warto sie tak katowac?samo odchudzanie nie wystarcza czesto zostaje naciagnieta skora poniewaz waga zostala za szybko zrzucona!!!trzeba dodatkowo cwiczyc ale w dzisiejszych czasach...ja cie rozumie chodzi o twoj komfort psychiczny bys czula sie dobrze we wlasnej skorze ale...skoro twojemu facetowi to nie przeszkadza i kocha kazda twoja faldke!!!kazda kobieta ma sklonnosci do przesady ja wazac44kg uwazalam ze dalej gruba jestem ale teraz jak patrze na zdjecia z tamtego okresu...ogolnie dalej szczupla jestem ale brzuszek i boczki sa!!!coz taka moja uroda a jak komus sie to nie podoba niech na to nie patrzy!!!zycze ci milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, widze że dajecie sobie radę, ja nie bardzo:( Dzisiaj miałam dzień na jedzenie, ciągle coś, ale pocieszam się że wieczorem idę na aerobik, a zaraz po pracy na szybkie zakupy na miasto - szybkie bo będę miała tylko 30 - 40 min na zrobienie ich a chcę kupić jakieś spodenki do ćwiczen i może butki. A co jednodniowej głodówki to podobno jest mawet wskazana raz na jaikiś czas, wtedy należy pić wodę, herbatę oarz ziółka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
nie karze sie ludziom glodowac!!!to oczyszcza organizm z toksyn.ja tez mam czasem problemy z waga ale im bardziej o tym mysle tym jest to nie realne!!!wtedy na zlosc chce sie chipsow slodkiego itd a jak jem normalnie waga sama czasem spada u mnie wystarczy maly stresik i gubie jakies2kg w ciagu jednego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziulinka
fuck nio i mam dola i to maksymalnego wspominam sobie jak bylam z moich chlopakeim najgorsza rzecz na swiecie a chcialam byc twardaizdjadlam tzn obzarlam sie szarlotka obiadem kanapkami na szczesciez wasy i salatkaz majonezem jestem zlana siebie cwiczylam jzu dosyc sporoale i takjestem taka zlajestem taka slaba kutwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzela242
czesc ja przytylam 3o kilo w cizazy zrzucila to w ciagu pol reoku polecam tabletki l-kat\rnityne bez trecepty kosztuja 3o zl w aptece cwiczyc kolacja do godz 18 i dalo rezultaTY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki!!!!:-) wszystkiego najlepszego w dniu kobiet!!!!!!!!!!!!!! :-) tym samym zycze wam abyscie miło spędziły ten dzien! ja juz w pracy...............pewnie dzis tez skoczę na jakąś dobrą kawkę i ciasteczko;-) Zaczęłam pisać juz pracę magisterską, mam tyle zajęć że juz nie wyrabiam. Chodzę niewyspana......czekam z niecierpliwością na piątek:-) Asiorekkk gdzie Cię wcięło? pochwal się ile cm już Ci ubyło? :) Pozdrawiam....jeszcze sie dzis odezwe:-) ps. pamiętajcie ze jestem tu z wami i zawsze służe dobrym słowem! :-) buziaki dla was kobietki!!!!! zyczę wytrwałości i cierpliwości w dochodzeniu do wymarzonej sylwetki........nie załamujcie sie i głowa do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka123
Dzięki za życzenia yasmin i Tobie życzę tego samego :) Dzisiaj po pracy spotykam się z moją dawno nie widzianą przyjaciółką, więc pewnie namówi mnie na jakieś słodkości. Kurczę, nie sądzę żeby udało mi się odmówić:( A 1 kwietnia się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka75
Witam wszystkie dietujące forumowiczki :)Czytam was od dłuższego czasu i gratuluję sukcesów wielkich!!Ja odchudzam się od jakiś 2 czy 3 tygodni i wczoraj dołączyłam ćwiczenia ale jakiś wielkich efektów nie ma spodziewałam ię większego spadku wagi a tu tylko jakby brzuszek się tylko mniejszy zrobił ale niewiele :( no i jestem bardzo zła i nie wiem co robić Boje się że znowu odłoże to oodchudzanie na potem ach już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka123
Mam chwilę załamania :( Tak bym chciała już być chudsza, jem mało a efekty mizerniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile załamania.........a kto ich nie miał podczas odchudzania???:-) chyba nie znajdzie się taka osoba. Ja jak pamiętam- po pewnym czasie byłam tak podłamana, że chciałam sobie wykupić tą dietę cambridge i żyć tylko tym bo juz nie wiedziałam co zrobić zeby pozbyć sie tych zawziętych kg i centymetrów.Zrobiłabym wielki błąd!Wydałabym kupę kasy i podupadłabym na zdrowiu. Zeby się odchudzać trzeba robić to z głową i ......przede wszystkim zdrowo! Zobaczycie same- wasze obawy miną, kg spadną.......a wy będziecie się z tego wszystkiego śmiały:-) Najgorsze co można zrobić to załamać się i ........zrezygnować. Jak już się coś postanowi to wypadałoby wytrwać w tym do końca! :-) A teraz cicho mi tu być i głowa do góry!!!! jesteście piękne i będziecie jeszcze piękniejsze!!! Dziś jest nasze święto więc nie dajcie się zwariować przez te wasze diety i dajcie się namówić na jakieś dobre ciacho czy deser lodowy!!! przecież jednorazowo od tego nie utyjecie!!!!! :-) To rozkaz!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
Czesc dziewczyny!ja wam tez zycze tego co najlepsze w dniu kobiet!!!ja dzis ide na duzy kawal tortu urodzinowy wiec...jutro bede myslec o odchudzaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla_dzieffczyna jasne ze pomozemy :) musimy trzymac sie razem tak wiec mniej zremy i cwiczymy :) ja wlasnie sie szykuje na gimnastyke :) a pozniej trzeba wymyslic jakis dietetyczny obiadek :) ja juz zjadlam kawalek ciasta z okazji dnia kobiet :P pycha było no ale coz trzeba to spalic tak wiec uciekam bo mam tyle rzeczy do zrobienia a czasu niewiele pozdrawiam was kobiszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
do zlej dzieffczyny!!!mysle ze 1dzien glodowki wystarczy ci!!!lepiej sie zdrowo odzywiac i witaminki jesc!!zycze ci wytrwalosci i powodzenia DASZ RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×