Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

babcia!! prosze napisz jak stosujesz viska ?? 2 razy czy raz dziennie i ile łyzek sypiesz???plisssssssssssssek😭 pozdrawiam i gratuluje sukcesow wytrwalym :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane koleżanki z wami, cały czas czytam, ale forma u mnie kiepska i waga też stoi w miejscu moje nogi już dawno swoim wyglądem przeskoczyły kolumnę Zygmunta, mam wrażenie,że jestem pełna wody całuski klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara! Klara! tylko bez załamywania się!!!! Ty szczególnie masz głowę do góry nosić:D Wszystkim dziewczynom które maja choćby maleńkie sukcesiki🌼🌼🌼🌼GRATULACJE🌼🌼 Schudniemy i to wszystkie jak tu jesteśmy:D tylko piszcie co u was, jak wam idzie Bo jak się nie będziecie odzywać to skąd wiadomo która potrzebuje pomocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia mysia
Dostałam już swój vis i jestem po pierwszych porcjach. W smaku to jest takie sobie ale nie najgorsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia mysia* zrób się na czarno i pisz jak najczęścuej o tym jak sobie radzisz:D A co to się stało z naszą Natalką? Odkąd dostała mieszkanko nie pokazała się u nas:D Chyba przeprowadzka ją wyszczupliła i już nie musi się odchudzać😠 Copacabana i Stefa też się dawno nie odzywały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwaska
tak czytam te wszystkie topiki o odchudzaniu i wasz wydaje mi się najciekawszy zaciekawiły mnie też te produkty z których korzystacie mam balaścik 13 kilogramowy i musze się go jak najszybciej pozbyć myślę o diecie i ćwiczeniach ale taki dodatek jak ten vis byłby pomocny zamówię go zaraz i odezwę się jak dostanę zaczęłam już ćwiczenia na razie takie rozciągające nie mogę się jednak do diety skłonić bo obżartuch ze mnie straszny czytałam że ten vis obniża łaknienie i na to liczę do zobaczenia wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię Ciekawska:) Bardzo nam miło że do nas dołączyłaś Koniecznie pisz o swoich osiągnięciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
Wasz topik od dłuższego czasu, gratuluję Wam wytrwałosci i sukcesów w odchudzanku, bardzo miło się Was dziewczyny czyta, też mam około 10 kg do zrzucenia i zastanawiam sie nad zakupem Visa, coraz bardziej jestem za tym, jeśli zakupię to z chęcią przyłączę do Was, jeśli oczywiście mnie zechcecie, czytała , co pisałyście o częstotliwości jedzenia, myślę, że faktycznie nalezy jeść 4-5 małych porcji dziennie niż 2 duże, wówczas szybciej się chudnie (gdzieś to kiedyś wyczytałam) , co prawda u mnie może być z tym problem, bo ja mam głupi nawyk opychania się właśnie rza a dobrze, ale cóż, jakoś może się odzwyczaję , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
hej wam, czytam wasz topic i bardzo mnie wciąga, ale nie wiem czy mnie przyjmiecie, bo jak tylko sie pojawiam to topic pada:( a nie chce waszego też skańczyć:) ja waże 57 kg a chciałabym 53, odchudzam się już od Nowego roku. A i wcześniej też ale z przerwami. jak ruszałam miałam 62kg, 5 kg już za mną jeszcze 4!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska🌼 Czytam sobie🌼 Judyta🌼 Witamy kwiatem i dietą i solą:Pi guardianem to tak dla humorku:classic_cool: Moje kochane nowicjuszki mamy tylko prośbę do wdóch pierwszych kobitek o podanie swojej nazwy własnej bo tak trochę głupio zwracać się do was \"czytam sobie\" na przykład:D Judyta:D nie przejmuj się my tu jesteśmy twarde i się nie dajemy tak łatwo :classic_cool: To prędzej ty schudniesz niż rozwalisz nasz topik:P Witajcie kochane raz jeszcze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że tak nas tu dużo____nie kupiłam centymetra bo zapomniałam___ale i tak wiem że jest mniej___jutro juz kupię bo sobie zapisalam___Julka masz rację___trzeba być wytrwałym___zawsze mi tej wytrwałości brakowało___ale teraz mam nadzieję że z wami sobie z tym poradzę___i na plaże wyjdę wreszcie jak laska w bikini a nie pochowana pod podkoszulkiem___ Pa jutro wpadnę mam nadzieję z miarą moich bioderek___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewają moje koleżanki Guardianki:D smutno tu bez was:(:(:( co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co tu tak pusto się zrobiło? Cisza taka ? Jak tam Wasze rezultaty? U mnie słabiutko ale z mojej winy :( przyznaje . Coś mnie kusi ostatnio :) No i jeszcze TE( zakazane) PĄCZKI :):):) A Wy jak sobie dziś radzicie ? Bo dziś każdej strony mnie kuszą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia mysia
Jestem dziś z wami i choć nie mam jeszcze efektów bo co można mieć po jednym dniu - to mam dobre samopoczucie:) pączki mnie dziś o dziwo nie ruszają - może to ten vis tal działa że jakoś mnie do słodkiego nie ciągnie choć jestem łasuchem! Obiecuję wpadać tu jak najczęściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z pączkami
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z pączkami
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z pączkami
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Dlaczego nikogo nie ma ? Pewnie się obżeracie pączkami i faworkami i teraz jest Wam wstyd ;-) Nie martwcie się - ja też się skusiłam na malutkiego, bo szef mi nad uchem biadolił ,że według tradycji kto nie zje dzisiaj pączka ten nie będzie miał w życiu powodzenia. A ja chcę je mieć :-) Za to obiad w postaci 4 kromek Wasy z sałatą i pomidorkiem niestety już mi nie wszedł. Zjadłam tylko 2. Dziwne .... Zaczynam się zastanawiać czy to mi nie zaszkodzi że wogóle nie mogę jeść. Mdli mnie na samą myśl o jedzeniu i zapachy też mnie nie ruszają. Gdyby nie to że skład Guardianka zawiera wszystkie niezbędne do funkcjonowania organizmu minerały i witaminy to zaczeła bym się niepokoić że mogę wpaść w anoreksję. Dzisiaj kupiłam sobie fajną krótką /a nie jak do tej pory długą i szeroką / bluzkę i nie widzę już swojego odstającego brzucha. Noi dupka już nie taka wielka :-) Martwi mnie tylko, że waga nie spada, ale mam @ - czy to może być przyczyną ??? I strasznie mnie czyści :-) Z dnia na dzień potrzebuję coraz mniej pokarmu, dzisiaj zjadłam: 10.00-jogurt z visem 13.00 - pączek /malutki żeby tylko zadośćuczynić tradycji/ 15.00 - 2 kromki Wasa z sałatą i połową pomidora 17.30 - szklanka maślanki z visem Jak wracałam z pracy to myślałam o zakupie awaryjnych jabłek i mandarynek ale na myśl mnie zemdliło więc się nie fatygowałam. Wypiję jeszcze dzbanek czerwonej herbaty i KONIEC !! Pozdrawiam Was wszystkie. Nowym i \"starym\" Guardiankom życzę jak najszybszych wyników i PISZCIE O SWOICH CZWARTKOWYCH GRZESZKACH :-) :-) :-) Nie będziemy krzyczeć na Was !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie grzeszki macie na mysli :P bo ja nie zjadlam zadnego paczka :) nie mialam ochoty nawet na niego ..a wszyscy wokol podjadali , i wspolczuli mi :D tzn w ich mniemaniu , nalegali ..ale bez skutku :) nie bylo mnie troche ..z przyczyn niezaleznych :( ale nadrobie w miare mozliowsci ..ciekawa jestem czy w dniu wazenia- czyli sobote zobacze to co chce zobaczyc :) tzn ...wlasciwie waze sie codziennie rano ..nie powinnam ...no ale skoro ta waga tak sama biedna stoi w ciemnej lazience to jak jej nie wyjac i nie stanac na niej :D ...nie mam serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zero pączków a co najważniejsze: wcale nie miałam na nie ochoty!Wogóle nie ruszają mnie juz słodycze, obok których kiedys nie mogłam przejsc obojętnie. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie ruszają dzisiaj pączki i kto wie czy to nie zasługa tego naszego cudownego visa znajomi nie mogli się nadziwić że odmówiłam i co ważne zrobiłam to bez najmniejszego żalu. Czuję że chudnę i to jest najważniejsze Dzisiaj znajdłam vis na śniadanie, na drugie herbatka i kromeczka razowego z pomidorkiem, na obiad spagetti z sosem pomidorowym i na kolacyjkę teraz porcja magicznego środka i woda, woda! I wiesz Edyta też mnie zaczęło czyścić ale nie tak jak przy biegunce ale częściej i jakby obficiej - to wyglada jak oczyszczanie organizmu! Mam nadzieję że tak jest. Pa i pozdrawiam was ps. fuski sa nieziemskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raz jeszcze . Pączka zjadłam dziś tylko jednego :):) Jestem z siebie dumna. Może nie tak jak te z Was , króre nie zjadły , ale mo cóż to jest mój mały sukcesik. Nie łatwo było ! Mam prośbę napiszcie mi jak robicie tą kurację z fuskami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guardianeczki:D Ja pączka nie zjadłam ani nawet czekoladki choć mnie usilnie częstowano i nie dlatego że trzymam się ściśle ale poprostu nie mam ochoty na słodycze i to wcale! Na myśl że mam zjeść coś słodkiego mnie mdli:P Ale te babeczki które zjadły pączka to niech im idzie na zdrowie:D ja mówię że lepiej coś zjeść niż się męczyć. Jeden pączek to nie zbrodnia i nie zaszkodzi. Opychanie się słodyczami i ciastami to jest zbrodnia bo to znaczy pokłady tłuszczu:P ale jeden? Ajsza:D fuski z kawy zaparzonej wczesniej mieszam z olejkiem - mam taki z Zaji na cellulit i nimi się masuję a potem spłukuję ciepłą wodą i jeszcze na to jakiś kremik na koniec! skóra jest taka różowiutka i gładka - fajna sprawa. Mam strasza ochotę na zrobienie sobie kiedyś takiego okładu z czekolady - to jest ponoć rewelka:classic_cool: ale pojęcia nie mam jak to zrobić, musze trochę poszperać w internecie To na razie wpadnę tu jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kochane dziewczynki po dłuższej nieobecności - wpadłam tylko na chwilkę - mój komputerek dopiero wczoraj poszedł do serwisu więc pewnie z tydzień to potrwa nim go dostanę z powrotem. W pracy internet jest tylko u informatyka więc nie mogę za często z niego korzystać. Cały czas jestem z Wami i bardzo mi brakuje naszych rozmów ale to nadrobimy. Trzymam się dzielnie - tłusty czwartek był chudy - żadnego pączka. Ważenie dopiero w niedzielę niestety tabelki nie zrobię z wiadomych przyczyn. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaczku fajnie że się odezwałaś :D brakuje nam tu ciebie:( napraw jak najszybciej swój sprzęt i wracaj do nas:) Pozdrawiamy cię i czekamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzięczna
Bardzo wam dziękuję za ten topik. Gdyby nie wy to nigdy bym nie znalazła takiego środka. Cierpię na chroniczne zaparcia od wielu lat i wprawdzie nie jestem otyła ale nadwagę mam. Zajrzałam tutaj już dawno temu , poczytałam o tym środku i zamówiłam go sobie na próbę. Brałam już tyle ziół i tabletek i suplementów że podeszłam do tego też sceptycznie. Ale zamówiłam. I nie mogę się powstrzymać żeby wam nie napisać o tym że moje problemy odeszły w zapomnienie. Na początku nic nie wskazywało na to że będzie poprawa, więc pomyślałam sobie - kolejny chwyt reklamowy. Ale jak potem zaczęłam się wypróżniać co drugi - trzeci dzień (wcześniej potrafiłam tydzień się nie załatwiać) to poczułam że wraca życie we mnie -a teraz chodzę codziennie - regularnie!!! Teraz to nawet wiem że uda mi się przynajmniej trochę schudnąć bo już z zaparciami sobie poradziłam wiec idę za ciosem. Martwiłam się też tym że jak odstawię to znów zaczną się problemy ale nic podobnego. Nie brałam przez jakiś czas i nic się nie stało! Dziękuję wam raz jeszcze za ten topik i za ten preparat - do firmy już napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki Co tu tak pustawo dzisiaj? Cieszymy się \"Wdzięczna\" że w jakimś stopniu mogłyśmy ci pomóc:D ale tak naprawdę to nie jest nasza zasługa tylko tego produktu i oczywiście twoja że się zdecydowałaś go zamówić:) To bardzo dobrze że uregulowałaś sobie tę sprawę. Doskonale cię rozumiem bo sama miałam z tym nie lada problem, może nie aż tak drastyczny ale jednak. Zostań z nami i włącz się aktywnie w odchudzanie, my tutaj wymieniamy się doświadczeniami i wspieramy wzajemnie żebyśmy wszystkie pozbyły się naszych tłuszczowych problemów:D Mruczanka dopiero dzisiaj zauważyłam że pytasz mnie o coś:) Ja biorę Visa dwa razy dziennie rano i wieczorem po czubatej łyżce stołowej. Popijam obficie najczęściej herbatą ziołową albo wodą mineralną. Po za tym jem w miarę normalnie ale bez słodyczy, pieczywa, ciast. Ograniczam ziemniaki do minimum. Jem sporo (oczywiście w moim pojęciu - bo rodzina się śmieje że nakładam sobie mniej niż kotek) makaronu, ryżu, warzyw gotowanych albo grilowanych i sałatek owocowych polanych sokiem z cytryny i miodem - to jest moje ulubione danie🌼 Witam też wszystkie nowe panie i życzę nam wszystkim samych sukcesów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinka
--->moje pierwsze efekty to zmniejszający się żołądek --->nieco luźniej w ubraniach bo brzuszek trochę się skurczył nie jest już tak wydęty---->powoli zaczynam wierzyć że się uda--->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać i zapewnić was że się odchudzam i mam maleńkie efekty i jestem pełna optymizmu. Pozdrawiam was i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABCIA!! bardzo dzieki za odpowiedz .Ja biore tylko raz dziennie , rano i sadze ,ze to za mało :-(( od jutro to zmieniam pozdrawiam cała załoge guardian :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×