Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Gość ewcia77
Jestem znów z wami :) miałam sprzęt w naprawie i nie mogłam korzystać Widzę tu sporo nowych twarzy i sporo zrzuconych kilogramów:) super! Ja też mam małe sukcesy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia77
musze się zrobić też na czarno wkońcu i zrobić sobie taką stopeczkę jak wy:) bo nie wiadomo ile schudłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zamówiłam :) i zamierzam go stosować wieczorem, bo o ile w pracy nie mam problemów z objadaniem się, bo po prostu co i ile wezmę, to zjem (więc biorę mało i zdrowo), to po powrocie do domu zamieniam się w potwora i zjadam wszystko, co nie ucieka :( Wy też tak macie, czy jestem jakimś ewenementem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota, trzeba wpisać \"kwiat\" w nawiasach :) [ kwiat ] - tylko bez spacji 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Off.ca zaczynamy razem? ja też dzisiaj zamówiłam więc dostaniemy w tym samym czasie🌻 Ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mało, z 5 kg, ale nie uwierzysz, że walczę z nimi OD ZAWSZE. a jak już nawet schudnę z 2, 3 to po okresie znów mi przybywa i od nowa Polska ludowa. ależ jestem na siebie zła :P więc może pod względem ilości kg moja obecność tutaj dla niektórych z Was może się wydać nieuzasadniona, ale uwierzcie mi, niektórzy chudną szybciej 5 kg, niż ja 1. także Dorota, będziesz dla mnie mobilizacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off.ca🌻 jestem z tobą:) ale bym się ubawiła gdybym to ja szybiej schudła te moje 20 kilo niż ty 5! Nie, to chyba niemożliwe! Ale w każdym bądź razie startujemy razem:) i z tego się cieszę Bo tutaj sa stare bywalczynie i maja takie sukcesy że aż skręca z zazdrości:( nie moge wciąż tylko zazdrościć, muszę schudnąć!!!!!! skoro innym się udaje to mi tez musi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! zrobiłam sobie paseczek___wreszcie___i mogę się pochwalić swoimi sukcesami___!!!!!___🌻 kwiatki tez dołączam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, dla mnie by to wcale nie było śmieszne ;) ale jakoś specjalnie chyba bym nie była zaskoczona ;) - w każdym razie trzymam za Ciebie kciuki (za kogoś łatwiej, niż za siebie ;) ) i wspierajmy się! zuzka, mamy taką samą wagę docelową :) a ile masz wzrostu, jeśli mogę spytać? ja 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off.ca___ mam 167cm wzrostu!____ ale jeszcze dużo przede mną do zrzutki___!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wysoka bo mam 178cm więc przy mojej wadze wyglądam jak potwór:( mogę straszyć dzieci! Moje już się przyzwyczaiły - a szkoda:( bo miałabym łatwiej z dyscypliną! Dla dodatkowej informacji mam 37 lat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off.ca zrób sobie też taki paseczek to będzie łatwiej bo widzisz co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co proponujecie na ujedrnienie piersi:) jak by się za bardzo skurczyły? albo żeby się nie skurczyły!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, od 2 lutego schudłaś 5 kg??... no to ładny wynik, moje gratulacje! 🌻 Dorota, pasek to nie problem, mogę sobie zrobić, tyle że nie mam wagi w domu. A spadek czy wzrost kg widzę po ubraniach. Ale Ty wysoka jesteś, to po Tobie chyba aż tak tych kg nie widać?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety widać :( bo jestem drobnej kości i mam wywalony brzuch jakbym w ciąży cały czas była:( mam do tego tak grube łydki że nosze długie spódnice cały czas albo spodnie:( a chciałabym mini założyć jak dawniej.... ech....moje marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) off.ca -- ja podobnie jak Ty, w pracy jem mało, natomiast w domu mogłabym tonami jeść popołudniu, teraz mam VIS i faktycznie apetyt dużo mniejszy do smaku się przyzwyczaiłam, jest więc wszystko ok. Ważenie robię w sobote i mam zamiar własnie co tydzień się ważyć i sprawdzać postępy. Biorę VIS od 8 marca, pierwsze ważenie było w sobotę, zobaczymy za kilka dni czy jest efekt. Niestety mam pewien problemik, czuję się bardzo wzdęta, mimo , że jem już teraz naprawdę niewiele i same leekie rzeczy to wzdęcia straszne, brzuch jak balon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Też mam mały sukces, sprawdzam czy mi się udało w stopce:) też mam taki brzuch dziwny :) ale co zrobić, czuje się lżejsza :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć ponownie!!! Dostałam wreszcie wyczekaną przesyłkę!!! Dołączam więc do Was!!! Zaczynam więc swoją walkę z kilogramami:) Mam nadzieje ze będę miała takie wspaniałe efekty jak Wy!!! zmykam teraz na trening :) powodzenia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA 30
CZEŚĆ DZIEWCZYNY GRATULUJĘ SUKCESÓW DO BABCI NAPISZ ILE OGÓŁEM OD PAŻDZIERNIKA SCHUDŁAŚ I DO JULKA 78 PROSZĘ NAPISZ CZY TEN BETA JEST LEPSZY W SMAKU OD VISA BO JA ZAMÓWIŁAM VISA I ZMUSIŁAM SIĘ PARE RAZY DO ZJEDZENIA ALE TERAZ NE MOGĘ POPROSTU OD SAMEGO ZAPACHU MNIE ODRZUCA JESTEM ZROZPACZONA TERAZ OD 1-GO MARCA ZACZĘŁAM DIETĘ MŻ I MNIEJ SŁODYCZY ALE TAK BARDZO LICZYŁAM ŻE Z VISEM BĘDZIE MI POPROSTU ŁATWIEJ PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! lenka, z tym brzuchem to babcia mówiła, że tak bywa, żeby się nie niepokoić. ale z własnego doświadczenia wiem, jak może to być denerwujące. ja się zważę w wielkanoc dopiero (u rodziców jest waga) i mam ważyć 55!!! nie ma to tamto! ;) no, to pozdrawiam Was wszystkie :) Dorota, gdzie przepadłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) jak ja już bym chciała mieć ten vis:( nie mogę się doczekać!!!!! Prośba do Babci:) napisz coś więcej jak konkretnie się odchudzałaś - bo wyniki masz imponujące!!! chciałabym mieć takie i móc się cieszyć tak jak ty i inne dziewczyny co już schudły:) wiem, wiem, muszę być cieprliwa... ale pomarzyć można przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Ile tu nowych dziewczyn się pojawiło❤️ jak tu gwarno i fajnie:D a ja siedzę w tym biurze i się duszę:( szefostwo dzisiaj ma zły humor bo pogoda nie dopisuje:( no i komu sie obrywa? jak myślicie? ............... No własnie:( Ale dosyć narzekania:) fajnie że chudniecie, fajnie, że wam humory dopisują:D Aga:D Beta kupiłam ze względu na moje niskie ciśnienie i problemy z koncentracją w pracy. Ja bez kawy nie funkcjonuję i mam potem problemy z sercem i braki magnezu i tym podobne:( dlatego po konsultacji z panią Anią z naturalsa zdecydowałam się na zakup. Beta jest trochę inna i w smaku i w konsystencji:) to się całkowicie rozpuszcza i jest jak sok albo raczej czerwony barszczyk - smakuje tez tak jak barszczyk:) Czuję się po tym świetnie jestem bardzo pobudzona i nie chce mi się spać:) mogłasm ograniczyć picie kawy prawie do zera!!! Na odchudzanie to raczej nie ma zbytniego wpływu, choć jak czytałam w ulotce działa na przemianę materii i na pracę jelit:) Aga jeśli ci nie smakuje z woda to weź z jogurtem i to owocowym to zapachu tez nie będziesz czuła , spróbuj się przełamać bo to jest naprawdę dobry i skuteczny środek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Julka zainteresowałaś mnie tym beta:) jam mam tak jak ty, złopię hektolitry kawy bo mam takie niskie ciśnienie że padam:( a przy takiej pogodzie jak dzisiaj to już jestm w trakcie 3 kawy:( a do wieczora to jeszcze z 5 wypiję! mam niewielką arytmię i lekarz właściwie zabronił mi pić kawy ale co ja mam zrobić jak bez niej śpię:( wejdę na stronkę i poczytam szkoda bo bym od razu zamówiła razem z tamtą przesyłką która już idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, i tak pijesz ten barszczyk z rana, zamiast kawy? opcja warta rozważenia - chociaż ja tak lubię kawę!... a już najbardziej z cynamonem!.. :) teraz próbuję się odzwyczaić (bo to moim zdaniem bardziej uzależnienie psychiczne) i piję czasem zamiast herbatę zieloną, która podobno też pobudza, ale dzisiaj zapodałam kawę - od razu mi ciężej na wątrobie, blech... :( Dorka, ale Ty z tą kawą to szalejesz! że też twe ❤️ to wytrzymuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy szczęśliwą liczbę 777:D Dopiero rozpoczynałyśmy ten topik a tu już tyle wpisów🌼 super!!! Lubię takie grzeczne topiki bo te inne to się tylko wyzywają i kłócą:( brrrr Off.ca ja piję sobie barszczyk z rana zaraz po wstaniu z łóżeczka i jestem rześka i zwarta do pracy. Później po południu przychodzi ponownie kryzys to sobie znów serwuję barszczyk i mam do popołudnia spokój. Kawę też wypijam ale bardziej do towarzystwa koleżeństwu w biurze niż dla musu Myślę że ta Beta to fajna sprawa👄 No ale Dorota to już pobiła rekordy:( ty się dziewczyno nie zastanawiaj tylko zamawiaj bo wylądujesz w szpitalu - mnie już też niewiele brakowało:( ratowałam się guaraną ale to jeszcze gorsze świństwo, ponoć bardziej uzależnia jak kawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej👄 Zmieniam disiaj znów stopkę!!!!👄🌻 mam kolejny kilo mniej!!!:classic_cool: Ale się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×