Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Hej👄 z tym biustem to macie niestety rację 😠 straszna szkoda:( Anna zrób sobie tez taką stopkę to fajna sprawa:D własnie muszę ją zmienić bo mi ubyło kilogramów:classic_cool: można na bieżąco to kontrolować i dziewczyny maja nas na oku jak chudniemy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oj nie straszcie mnie z tym biustem:) ja mam B za duże. wiem , że się traci, ale myślałm że tylko na \"szybkich\' dietach. Co prawda staram się ćwiczyć tę partię i używam kosmetyku do biustu, ale jak zmalej to już.. no trudno :) pozdrawiam i czekam na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki Guardianki w poniedziałkowy poranek🌼 Dzień słoneczny ale mroźny😠 ale u mnie w pracy atmosfera jak zawsze gorąca i nie dadzą się ponudzić:P wpadnę więc później jak się rozluźni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w poniedziałek🌼 i zmieniam stopkę żeby było już coś widać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ z tym biustem to tak nie panikujcie bo to jest sprawa indywidualna. U jednych zmniejsza się znacznie a u drugich nie aż tak. Myślę więc że na wyrost nie ma się czym przejmować:D Ale ważna sprawa to ujędrnianie biustu, więc kłaniają się kremy i żele ujędrniające oraz masaże:D Nie będzie tak źle:D nie martwcie się:D ważne że będziecie szczuplutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałam pochwalić Barbee za zrzucone kilogramy oraz za to że zrobiła tu tak kolorowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka :D myślę, że dwa razy dziennie wystarczy brać vis:) na noc już nie bież dodatkowo jak zjadłaś zamiast kolacji. Niech on sobie działa powoli ale ważne żeby systematycznie go brać:D brzuch może ci się powiększać bo to kwestia gazów:P vis działa na usuwanie złogów z jelit, wić to może być przyczyna:( ale jak juz je oczyścisz to brzuszek będziesz miała płaściutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to głupie pytanie - ale przed zakupem chciałabym wiedzieć jak smakuje ten guardian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off.ca - smakuje okropnie:) bo to suszone owoce i warzywa sproszkowane w odpowiednich proporcjach. Ale naprawdę da się zjeść, i naprawde warto go jeść. Osobiście kojarzy mi się (po zapachu i wyglądzie) troche z karmą dla rybek ale to nie to. Ja tego nawet nie potrafie określić:) poprostu wypić szybko, popić dużo i nie myślec o tym do wieczora. wieczorem znów to samo: szybko- dużo:) Pozdrawiam wszystkie Panie, i czekam na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off.ca - smakuje okropnie:) bo to suszone owoce i warzywa sproszkowane w odpowiednich proporcjach. Ale naprawdę da się zjeść, i naprawde warto go jeść. Osobiście kojarzy mi się (po zapachu i wyglądzie) troche z karmą dla rybek ale to nie to. Ja tego nawet nie potrafie określić:) poprostu wypić szybko, popić dużo i nie myślec o tym do wieczora. wieczorem znów to samo: szybko- dużo:) Pozdrawiam wszystkie Panie, i czekam na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola, dzięki za odp. no tak, teraz się nie dziwię, że \"rozpuszczacie\" to w maślance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do off.ca
lepiej smakuje z jogurtem i serkiem homogenizowanym Jest wtedy nawet dość smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do off.ca
ale moja rada nie masz się nad czym zastanawiać jak chcesz schudnąć to jest najlepszy wspomagacz:) nie znalazłam na rynku nic co działało bay tak szybko i skutecznie i jest przy tym bezpieczne:) adipex działa równie szybko ale jest strasznie szkodliwy:P a tu masz same owoce i warzywa Kupuj i zjadaj to cudeńko a sama się przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Klara
???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź babciu na moje pytanko, biorę właśnie 2 razy dziennie, powiem Wam, że jem chyba zbyt rzadko, bo w południe jakieś śniadanko, a potem dopiero po powrocie z pracy czyli ok17-18 obiad (oczywiście staram się nie objadać tym obiadkiem), ,ale mam taką pracę, że nie mam czasu częściej jeść, wiec zdaję sobie sprawę, że u mnie z chudnięciem moze być mały problem, bo główny posiłek zjadamy jest dopiero późnym popołudniem, ale pilnuje sie, by po 18 godzinie już nie jeść. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - ja na chwilke bo padam ..ze zmeczenia i niewyspania :) ale wpadlam sie pochwalic ze jutro odbieram przesylke ..czyli kochany guardianek :) ktorego smak juz polubilam ..w zestawie z naturalnym jogurtem - mi tak smakuje najbardziej :) przepraszm ze tak malo ..ale marze o cieplym prysznicu .....i zgrabnej sylwetce ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorkiem:classic_cool: Też padam już ze zmęczenia ale musze wam powiedzieć że odkąd pije koktail z Beta - to sa buraczki z aronią - te o które was pytałam- to w ciągu dnia mam bardzo dużo energii:D piję mniej kawy i bardzo się z tego cieszę bo juz palpitacji serca dstawałam od niej:P Lenka jeśli nie możesz jeść w ciągu dnia normalnego jedzenia, to żeby n ie głodować to bierz visa i jego sobie zjedz zamiast obiadu - nie będziesz miała takiego napadu głodu na kolację Może tak będzie dla ciebie korzystniej:D ps a tak przy okazji, no właśnie gdzie się Klara podziała już tak dawno jej nie było, ciekawe jak sobie radzi ze swoimi problemami sercowymi. Klara napisz coś! tęsknimy Maziaczek pewnie jeszcze się ze sprzętam rozprawia:( Pozdrwienia dla was kochane👄 No i gratuluję wszystkim co mają swoje nowe sukcesy!❤️ Buziaczki guardianeczki do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmieniam swoją stopkę bo kilogram w dół!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam juz swój paseczek, wczoraj mi komputer wysiadł Nauczyłam się też robić te przepiękne kwiatuszki więc będzie weselej🌼 bo za oknem nie jest za wesoło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten brzydki poranek Choć pogoda nie najlepsza to ja mam dobre wieści moja waga pokazała 1 kilogram mniej!!! Pozdrawiam wszystkich i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki guardianki🖐️ gratuluję wszystkim co mają spadek wagi🌼 to bardzo pocieszające:classic_cool: ja się nie ważyłam ostatnio ale jestem pewna że nie jest źle:classic_cool: Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie guardianeczki🌼 Wreszcie zrobiłam sobie paseczek i mogę być z siebie dumna:D szczególnie za zgubione kilogramy:) Cieszę się że wam też się udaje walka z kilogramami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowione
już nie czekam na cud! biorę się do roboty! poczytałam wszystkie topiki na temat odchudzania i uznałam że ten wasz guradian będzie najlepszy:) zamawiam go i zaczynam odchudzanie bo jestem taka gruba a nic z tym nie robię:( czytam te wasze stopki i mnie zżera zazdrość że ja chodzę ze swoimi 80 kilogramami a wy chudniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię \"postanowione\":D zacznij działać a sama się przekonasz jak szybko zapomnisz o swoich 80 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowione
dzięki za przyjęcie:) zrobię sobie też taki paseczek jak wy:) tylko jeszcze nick musze wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do babci od kiedy bierzesz guardian? Ja zaczełam 8 maca i jakoś nic. Waga stoi, moze troche mniejszy apetyt i na tym koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisałam w mojej stopce od października zeszłego roku:) ale nie załamuj się:( każdy organizm inaczej reaguje:) ja na początku też szłam wolniej a ruszyło się konkretnie w grudniu:D wtedy kilogramy leciały jak szalone :) potem znów wolniej ale cały czas jest postęp:D Naturalne kuracje - jakie by one nie były sa wolniejsze niż farmakologiczne i z tym się trzeba liczyć:) Ale najwazniejsze jest to że sa bezpieczne! i nie ma efektu jo-jo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja postanowione! jestem już w pełni przygotowana:) zamówiłam dwa preparaty i nawet dezodorant mam w prezencie:) czekam na przesyłkę ale odchudzanie zaczynam od dziś! rozpoczynam dietę MŻ i kupuję dużo wody mineralnej i jogurtów naturalnych - jak tu czytałam z nimi najlepiej jeść ten guardian:) No to dziś jest mój pamiętny dzień 14.03.2006!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×