Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Hej Małe kopiowanie dla \"Nowych Pań\", które serdecznie witamy w Guardianowym swiecie🌻 Gratuluje rzucenia palenia :) hmm my tu jak sądzę, z założenia pozytywnie myslimy więc nie ma zadnych grubasów u nas :) tylko piękne Kobiety optymistki:) chcące nieco zmienić swe obwody hihi. 🌻 Edyta73 OK. Już się robi Podaję instrukcję: 1. wejść na link http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php 2. kliknąć na \"Weight Loss\" pokażą się przykłady paseczków - wybrać który się podoba i \"Next\" 3. pokażą się suwaczki - też wybrać i \"Next\" 4. Teraz wpisywać w poszczególne miejsca lub zaznaczać: Weight Units: zaznaczyć \"Kilograms\" Track: zaznaczyć \" Weight\" Your starting weight: wpisać wagę startową jaka była jak zaczynałyście przygodę z Guardiankiem Your current weight: wpisać wagę obecną Your target weight: wpisać wagę docelową do której dążycie i kliknąć na \"Next\" 5. pokaże się w okienku adres - skopiować go całego 6. Wejść na nasze kochane forum i kliknąć na górze w \"Preferencje\" 7. Tam wpisać swój nick i hasło 8. pojawą się okienka i jest okienko w stopce 9. Tam wpisujemy datę rozpoczęcia i skopinowany adres do naszej wagi. 10. Napisać na forum coś na próbę i koniec. UWAGA: Nie wiem czy da radę wstawić coś na stopkę jeśli się nie ma stałego nicku. Instrukcja zakładania stałego nicku też na \"Preferencjach\" Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yusta
Dzęki dziewczyny za podpowiedź w sprawie paseczka :) jutro się do tego zabiorę:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj ciężki dzień w pracy i nie mogłam nawet na chwilkę wpaść żeby was poczytać:( a teraz to już padam na py..... Off.ca widzę że z cynamonem to idziemy na maxa... kawa z cynamonem, peeleng z cynamonem i teraz zapoiekane jabłuszka:P mniam aż mi chętki narobiłaś:) robimy ranking deserów dietetycznych? ciekawa sprawa:) fakt..czasami chce się coś słodkiego a tu nie wiadomo po co sięgnąć👄 a jak wymienimy się przepisami to będzie z czego wybierać❤️ tym bardziej że zbliża się pora wielkiego obżarstwa:P Jutro napisze jakiś przepisik bo dzisiaj to już głowy nie mam:P chyba że sałatka owocowa polana jogurtem i koniakiem:P A co myślicie o lodach? słyszałam że one nie tuczą:classic_cool: ciekawe czy to prawda... napiszcie jak coś wiecie na ten temat bo lody to ja uwielbiam...mniam...mniam............ uciekam bo zaraz apetytu narobię wszystkim:P.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zmieniam hasło Yusty... z AG na AP czyt. Anonimowe Piękności🌻 jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam piekny dzien sie zapowiada ;) czyt ktos je tak wczesnie guardianka czy tylko ja ....bo jak teraz przed praca sie najem to pozniej dopiero jakies 2 lekkie sniadanko ...potem znow jakis owoc i nie jestem glodna - nie miewam napadow glodu wieczorkiem na szczescie :) a guardianek z jogurtem naturalnym jest pyszny :))))))) ok zmykam bo sie spoznie ;) 🌻 ps.no wlasnei czy lody tucz ......bo tez je bardzo lubie :( ....ja mysle julka ze to zalezy od nas ;) czy one tucza tzn jeden taki jakis pyszny ....raz na jakis czas nieeee szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki w ten piękny wiosenny dzień 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 Maja ranny z ciebie ptaszek:D ja aż tak rano nie wcinam viska👄 biorę go sobie do pracy i na spokojnie czytając pocztę w pracy:) właśnie jestem po i teraz zapijam wodą z cytrynką:) No to narazie zmykam odezwę się przy przerwie kawowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) przyszłam i ja podpisać listę obecności ;) co do cynamonu Julka, to ja go mogę wciągać pod każdą postacią - bardzo lubię :) czekam z niecierpliwością na Wasze patenty deserowe, bo słodyczowy ze mnie potwór ;) vis faktycznie najlepiej wchodzi z maślanką albo z jogurtem - jakoś nie wyobrażam go sobie z wodą, jak napisane na opakowaniu, ani z gorącym kubkiem. ja dodaję go też do musli, szybciej się najadam :) no, to pozdrówki i spadam do roboty, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to ja też podpisuję listę obecności❤️ fajnie że podjęłyście temat deserów dietetycznych👄 postaram się też w necie czegoś poszukać🌻 to pa 🖐️ też uciekam do zajęć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się wpsuję na listę guardianek:) U mnie dzisiaj kolejny powód do radości 🌻KOLEJNY KILOGRAM MNIEJ!!!!!!!!! Jest taki piękny dzień dzisiaj !!!!!!!!!!! a ja chudnę !!!!!!!!!!!!!!!! Życzę wam żebyście też miały takie powody do radości:)🌻 zmienię zaraz moją stopeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babeczki:D Piękny dziś dzień🌻 Cieszę się że dołączają do nas nowe babeczki:) zwolenniczki zdrowego odchudzania:) Gratulacje dla wszystkich z sukcesami Halinka pobijasz rekordy🌻 pochwal się co po za viskiem stosujesz - jakąś dietę? dziewczynom sie przyda twoje doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać:P w moim wieku to się zdarza hihi Julka słyszałam własnie że lody nie tuczą:) tuczące są śmietany dodawane o do lodów i te wszystkie likiery i tym podobne ale lody same w sobie nie. Zaznaczam jednak że \"słyszałam\" bo konkretnie dietetykiem nie jestem i dowodów na to nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *wiosna*
Guardian jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, w temacie lodów jestem jak najbardziej ;) otóż - cała prawda o lodach jest następująca: generalnie im \"prostsze\" lody, że tak powiem, tym mniej tuczące. Czyli zwykłe, waniliowe, z owocami bądź sorbety tuczą najmniej. Natomiast logiczne, że im więcej bajerów typu polewy, orzechy, rodzynki, czekolada, wiórki i inne cuda na kiju - tym lód tuczy bardziej. Jednak latem można z powodzeniem zamiast jogurtów (szczególnie jak ktoś lubi owocowe, dosładzane) zastąpić je lodami bez specjalnego zagrożenia dla figury - mówię o tych lodach \"plain\", bo uznajmy, że te wypasione, z dodatkami, jemy tylko naprawdę od wielkiego dzwonu! no, to się pomądrzyłam ;) ale lody to mój nałóg, więc się znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! ja nadal mam średni chumor przez to przeziębienie... Baaaaaaardzo Wam gratuluje! macie wspaniałe efekty!!!!zazdroszcze Wam jak nie wiem!!!! zmykam sie kurować - ale mam jeszcze pytanko: jak myślicie/z włąsnego doświadczenia o ktorej najpozniej mozna jesc vis(wieczorem) bo wracam czesto dosc pozno i zastanawiam sie czy jeszcze moge go wsunąc?!generalnie jakos wole jesc go wieczorem... pozdrawiam baaaaaaardzo ciepło i bardzo gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:( czemu Was nie ma...nikt mi nie odpisze :( to miłych snów, bo juz mnie dzis tu nie bedzie! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie pisałam____ale odchudzam sie dalej___nie było mnie w kraju przez pewien czas____wróciam i jestem z wami___super że tak dużo nas tu jest____fajnie że jestem juz z wami bo si,ę trochę stęskniłam___no to nara ___wpadnę jutro opowiem wam o wynikach ___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki:D Co tu tak pusto? Pogoda dzisiaj nie njlepsza -to fakt:( ale zameldujcie si.e to będzie nam raźniej🌻 FitStyl :D ja jadała viska różnie najpóźniej to chyba po 10 bo wróciłam z kina i dostałam napadu jedzenia:P więc pomyślałam sobie że lepiej vis niż coś innego:) i nic się nie działo:) Tu chyba pora specjalnie nie robi różnicy tylko żeby zapić bo jak się nie zapije to czasami może brzuch rozboleć:P zdarzyło mi się to raz czy dwa:P Off.ca fajnie że popierasz sprawę lodów:classic_cool: też mi się wydaje że to sprawka dodatków które tuczą a nie samych lodów:D Zuzka i Halina :D gratulacje spadku wagi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yusta
Odebrałam przed chwilą moją przesyłkę z V.V. i jestem po pierwszej próbie :) konsystencja jest:( ale smak :) musze tylko zrobić stopkę i zaczynam na całego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wpadam tylko pomachać, i .... usmiechnąć się do Was w ten deszczowy dzień. Jutro staje na wadze i jestem pewna, że spadła, czuje to w kościach...ubraniach :) Dobrego dnia papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim❤️ moja waga cały czas w dół wieczorem się zważę bo czuję tak jak ty Mariola po kościach że jest coraz lepiej🌻 [kwiat życzę sukcesów wszysstkim dziewczynom👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane! Jak miło że macie kolejne sukcesy🌻 cieszę się razem z wami❤️ Wyczytałam dzisiaj porady dietetyka że prawdziwe odchudzanie zaczyna się po dwóch miesiącach od rozpoczęcia kuracji aż organizm przestawi się na zmiany. Opisywał tam że wszelkie diety cud nastawione na szybką utratę wagi sa skazane na niepowodzenie bo z reguły kończą się efektem jo-jo:( To na pocieszenie dla tych co nie traca jeszcze na wadze - wszystko przed wami o widocznie wasz organizm jeszcze się nie przestawił o to jest dobra wiadomość bo to znaczy że lada moment zaczniecie chudnąć i to na dobre:) Miłego wieczorka wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w ten piękny dzień❤️ Zobaczcie na moją stopkę🌻 jest cudowna❤️ kocham was dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie?🖐️ Barbee brawo!!!!🌻 powiedz nam czy stosujesz jeszcze jakąś dietkę? czy tylko na guardianku jesteś👄 A co do deserów to przypomniało mi się że moja znajoma piekła ciasta i zamiast mąki - która najbardziej tuczy - dawała zmielone orzechy:) Pycha! jadłam takie ciasto i jest ono dietetyczne bo ta odrobina cukru to nic w porównaniu z kalorycznością mąki! Może się wam przyda ta informacja szczewgólnie teraz w dobie wypiekania ciast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
mam pytanie czy któraś z Was stosowała diete kapuścianą?? mam zamiar zacząć ale nie wiem czy są jakieś efekty? proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcia:D ja się przymierzałam i raz spróbowałam od koleżanki ale jakoś mi nie podchodziła:( był czas że gotowałam sobie sama zupki ze świeżych warzyw ale po czasie mi się przejadły i wydawało mi się to monotonne:( czułam że mój organizm się buntuje:P trochę schudłam ale nie był to jakiś specjalny sukces Teraz przynajmniej widze że waga spadła i ciuchy są takie luźne jak jeszcze nigdy nie były:) widze też ogromną poprawę cellulitu - żeby go zobaczyć musze mocno ściskać skórę:) a kiedyś to gołym okiem pomarańcza zamiast nogi:P Poczytaj sobie trochę o guardiankach może ci ten temat podejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 NO i miałam rację- waga spadła :) Niestety za dwa dni mi się kończy vis, a Pani u której kupuje gdzies pognała :) chyba będę mieć przymusowy postój:( No nic, zobacze czy nie dopadnie mnie jojo:) A poaseczek mam zmieniony, i słonko świeci i jakos pięknie jest :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola moje gratulacje🌻 A gdzie zamawiasz? w sklepie naturals? bo ja też się przymierzam do zamówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×