Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

no wyszłam na pomarańczowo bo mi się jedna gwiazdka się zerwała:) chyba na szczęście🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem na nowo:) poprzednim razem zapomniałam zmienić stopeczkę i teraz wyszło że mam 2 w dół:D czy ktoś mi pogratuluje? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zmieniłam stopkę na bardziej wiosenną🌻 żeby było już jak to będzie latem 🌻 jak założę moje letnie ciuszki ! o żeby tylko wyrobić się i osiągnąć całkiem to co sobie zamierzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Guardianki wiecie co ja chyba załapię niedługo doła Wy macie swietne sukcesy GRATULACJE a u nie jak waga stała tak stoi nawet po ciuchach nie czuję luzu a jem Visa 2 razy dziennie, poza nim niewiele chodzę na fitness 2 razy w tygodniu, dużo spaceruje i co Wy na to?? dlaczego moja waga nie spada :( pomocy moze na mnie po prostu Vis nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a co tu dziś taka pustynia?? Drogie panie no no no :) Kokoko🌻 jedyna mozliwość w tym przypadku- cierpliwości :) popatrz na FitStyl 🌻której gratuluje i ciesze się z Nią i z innymi Paniami, które notują spadki :) Trzeba robić swoje i czekac na efekty, powodzenia :) papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane babeczki:D cieszę się że macie takie sukcesy🌻 miło czytać takie wypowiedzi:) Koko :D zobaczysz bądź tylko cierpliwa :) a nagroda cię nie minie ❤️ Na działanie naturalnych preparatów trzeba być bardzo cierpliwym tutaj nie da się szybciej to nie jest tabletka od bólu głowy że zaczyna działać po 10 minutach. Naturalne środki tak mają że zaczynają jak bomba z opóźnionym zapłonem Jak jednak już zaczną działać to na dobre:) wszystkie moje znajome które wykazały się cierpliwością maja teraz taki spadek wagi że przestały się ważyć bo wystarczy że rzeczy wciąż zwężają i znajomi to zauważają:) i o to chodzi:) cierpliwość i wytrwałość to cechy potrzebne żeby się odchudzać naturalnie - a nagroda to trwały efekt :Da nie efekt jo-jo:( Powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello, dzieki za gratulacje...kurcze jak ja Was lubie!!! Barbee - gratulacje! Halina! kurcze jak Wy to robicie ze macie takie tempo Mariolka dzieki!!! Koko...słuchaj...ja tak jak dziewczyny radze Ci cierpliwości a od siebie to dodam ze...warto odłozyc sobie odpowiednia ilosc wody jaka nalezy wypic w ciagu dnia!postawic butle i wieczorem ma jej nie byc-...ja jak tylko mniej pije-i sorry za szczerosc ale nawet kupki nie robie - a wydaje mi sie ze duzo pije-wiadomo ze pije inne rzeczy ale ta woda naprawde duzo dobrego robi!musisz duzo pic... a co do cwiczen to pamietaj ze kształtują sie wwtedy miesnie- a tk miesniowa wazy duzo wiecej niz tłuszcz, a poza tym uwazaj na pułapki-po cwiczeniach czesto wzmaga sie apetyt! tak myśle (dzis...bo mi dziewczyny dodają sił...ale też miałam doła niezłego ostatnio)! ale sie rozpisałam! całuje Was mocno - dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FitStyl :D z tym piciem to masz rację - ja mam to samo jak mniej piję to przemiana nawet taka sobie masz dobry pomysł z tym przydziałem wody trzeba rano postawić 2 litry wody i do wieczora ma zniknąć - fajna sprawa:) taka stara jestem a na to nie wpadłam:P tylko usiałabym napisać na butelce \"trucizna\" bo inaczej mi rodzina podprowadzi:P i miarka się nie sprawdzi hihi Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe!!! no ta woda jest niezbedna...a robie taki przydział bo czasem po wypiciu szklanki mam wrazenie ze conajmniej pol litra wypiłam...czasem az mnie od tej wody odrzuca-no ale trzeba! no a ja własnie weszłam dodać ze....proszę o obecność na Topiku bo mi Was okropnie ostatnio brakowało!!! :):):):) a Wasza obecność naprawdę potrafi zdziałać cuda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! waga stoi no ale...czekam nadal na efekty... a Wam życze miłęgo dzionka!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki:D FitStyl 🌻 masz rację musimy często wpadać żeby sobie otuchy dodawać:D sama wiem jakie to ważne jak nie ma długo efektów na jakie się czeka:( to potrafi przygnębić:( ale inni pozytywnie zakręceni :)potrafią cuda zdziałać z człowiekiem:classic_cool: na mnie duży wpływ miały wypowiedzi Babci:D dziekuję ci Babciu🌻 ma mądre podejście do zdrowia i odchudzania:D w końcu jest babcią :) hihihi a babcie zawsze mają rację:P No się rozpisałam a tu zaraz praca się zaczyna Pa wpadnę później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłusznie melduję swoją obecność na topiku we wtorek 04.04.🌻 ładna data👄 u mnie waga w miejscu ale samopoczucie doskonałe bo mi ubrania latają❤️ jak motylki🌻 Miłego dnia dla pięknych i szczupłych 🌻 czyli dla nas wszystkich tu obecnych hihi!!!👄 🌻 👄 🌻 ❤️ 🌻🌻 👄 🌻 ❤️ 🌻🌻 👄 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki Bardzo serdecznie :) Wczoraj po raz pierwszy spróbowałam Visa i rzeczywiście pić na ciepło rozpuszczonego wwodzie nie dam rady ale w jogurcie naturalnym jest do przełknięcia. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać do mojej wymarzonej wagi. Mam nadzieję, że z waszą pomocą mi się uda. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE🌻 Życie jest absolutnie rewelacyjne:) nie mam juz 3 dzień Vv ale co ciekawe, jem tak jakbym miała i nie odczuwam głodu, ani napadu na słodkości, :) ale niestety skusili mnie na orzeszki solone. Mam słabą wolę ;) Waga stoi w miejscu. pozdrawiam ABSOLUTNIE WSZYSTKIE PANIE (ewentualnych ukrywających się panów też hihi) Uda się nam, uuuuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Mariola:D szkoda że nie wśród nas panów:( jeden był ale się zmył hihi....:P rymowanka wyszla... Mariolka orzeszki słone to nie grzech:P gorzej z tortami i pochodnymi....:P Ale 5 kilo to piękny wynik i oby tak dalej:classic_cool: Milka witaj w klubie 🌻 stopeczkę masz ładną i mam nadzieję że za jakiś czas będzie jeszcze ładniejsza:) Ja dzisiaj mam napad na pieczone ziemniaki z majerankiem i ziołami ...pycha ale dam oszczędnie tłuszczu tak mini mini👄 i powinno być dobrze i do tego gotowane na parze brokuły polane bułeczką z masełkiem👄 ale mnie wzięło na kulinarne zwierzenia:classic_cool: no to zmykam do domku na jedzonko dosyć tej pracy na dziś:classic_cool: jak się nie objem to wieczorkiem jeszcze tu wpadnę zobaczyć co porabiacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się posłusznie melduję na posterunku oddziału bojowego do walki z tłuszczem😠 widzę że morale bojowniczek jest OK więc mogę spokojnie się odmeldować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane! Fajnie się z wami znów spotkać:) widzę że humory dopisują:) to miłe i zachęcające u mnie waga póki co nie idzie w dól.... może czeka na was że wasza też ruszy....! życzę wam tego z całego serca🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki🖐️ ranne ptaszki to z was nie są🌻mało tu wpisów rano:( a pogoda ładna, choć zimno brbrbrbr :P czy to lato wreszcie przyjdzie? bo mam już dość tych spodni :P... chcę ząłożyć moje mini spódniczki🌻!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w zimne południe😠 pogoda ducha mam nadzieję u wszystkich lepsza niż pogoda na dworze❤️ Ja dzisiaj kolejny rekord wagowy:classic_cool: czyli 1 kilo w dół 🌻!!!!!!!!!🌻!!!!!!!!!🌻!!!!!!!!!🌻 zmieniam stopkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 prawda że pięknie wygląda?🌻 chciałabym żeby wasze też były takie piękne❤️ dziewczyny przecież chcecie być piękne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki:D Barbee gratuluję!!!! masz piękne efekty:D podziel się z nami jak i kiedy stosujesz vis i czy poza tym dieta i ćwiczenia?:D Myślę że wszystkim nam przyda się trochę twojego doświadczenia bo wyniki masz imponujące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmin2
fajna sprawa ten guardian:) >>>> pomyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbee 🌻 moje gratulacje! pobijasz nas na głowę razem z Haliną:classic_cool: oby tak dalej 🌻 pustki tu jednak dzisiaj panują:( chyba dziewczyny faktycznie już żyją świątecznym jedzonkiem:P ....wpadnę tu jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) gratuluję sukcesów i tak troszeńkę to Wam zazdroszczę, u mnie jakoś wolniej to wszystko idzie, ale nie narzekam, bo po rzeczach czuję, że jednak jakieś tam efekty są, ale halina i berbee to faktycznie piękne wyniki mają, Halinko, równo zaczynałyśmy (8 marca) i masz już 5 kilosków mniej (zdradź Twój sekret ;) ) Pozdrawiam wszystkie, i te szybko i wolniej gubiące kilogramy, najważniejsze, że dobrze się czujemy, waga jakoś tam spada, a brzuszki nie burczą z głodu , troszkę wiosny dla Was 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki:D Lenka🌻 będzie dobrze:classic_cool: jednym idzie to szybciej drugim wolniej ale cały czas do przodu❤️ i mają humorki dopisywać👄 bo wesołym jest łatwiej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki Dzisiaj mam dostać VV, i od kolacji jestem z Wami na drodze do lata w sukienkach :) w czasie oczekiwania waga stała w miejsu i samopoczucie ok, węc jest super :) Gratulacje, Powodzenia, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam...czytałam Was...ale nie pisałam bo... jakoś w ogole chumor mi nie dopisuje bo kg nie ida w dół :( JAK WY TO ROBICIE?!?!?!?!?!?! Ja tez tak chce!!! :(:(:(:(:(:( cóż mam jeszcze zrobic by pozbyć sie tego balastu!? Mariola, Halina - jesteście moimi \"muzami\" :) hihi Lenka tez nie masz przecież super wyniki! Pozdrawiam Was...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×