Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

Gość henjia
ja sie nie rozbieram na Twoich slicznych oczach:P przeciez sie odwrociles;) no to chlusniem bo usniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ...henija Ty nie ..ale solniczka a i owsz m ..:D:D:D: swoja droga ..niezła wtopa...mnie rozbawiłas na dobranoc..:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie bede sprzeciwiał ..góruj:P:P i pij pij ..bedziesz łatwiejsza..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia ..no dupe mam ..zawsze z tyłu jakby nie spojrzec..:P łatwo to jest posta wysłac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja goły i wesoły ..polewam ..:D i nie zasypiam ..dzis bede sie starał pamietac ..:P ale kto mi uwierzy ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak ?? razem znow dzis spimy?? Ty na dole ja na gorze....nie ma to jak lozko pietrowe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak kolonie letnie ..lub ferie zimowe ..:D:P tylko mnie nie budz przed 10 .. nie spiewaj ,nie rozmawiaj do mnie ,etc.:P a wtedy zrobie Ci dobrze.. i ulepie bałwanka ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut to Ty jeszcze obchodzisz cos takiego jak ferie ???? wakacje tez???cholera ile Ty masz lat?? bo moze mnie zamkna za to spanie z Toba....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se kurna wspominam stare dobre czasy ..i pientrowe łózka:P:P:P a Ty juz masz mysli pedo...nie no nie dokoncze ..:D:P napij sie lepiej bo cos dziwnie myslisz ..;) i uwierz stary jestem ...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ufff ... wizja celi zniknela z horyzontu;) pietrowe lozka mowisz?? hehe jezdzilismy nimi po calym pokoju w bazie nad morzem:D:D:D stare dobre czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielisccie na kółłeczkach ..?:D:D: nie no czas do spania sol ..idziemy ?... bo moje patrzały juz nie wyrabiaja ;) stare dobre czasy ..jak mogłem tak do rana sie gapic:):P w niemalowane..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy!! juz teraz nie nak jak wczoraj dzis idziemy juz pol godziny... no to dobranoc salut:D do zobaczenia w lozku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc sol..;)i juz mnie nie mam ...:P jestem w... łózku pod kołderka ..no chodz zesz ..;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jestem obok Ciebie:D kurw jak mi brakuje kogos do przytulania!! powaznie teraz mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja mam Tobie tez powaznie odp..? nie no solka ..wybacz ..nie potrafie..:D:P przytulaj sie i spij ..bo za mnie bedziesz jutro pracowała :P jak mnie dalj bedziesz zagadywła..;) nawet nie czuje ,ze rymuje..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja tylko tam zeby mi lzej bylo nie ma sprawy - ja pracuje za Ciebie a Ty za mnie:D no to zmykamy bo kto rano wstanie za nas?? ja musze wstac jeszcze kanapki Ci zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie .. to chodz ja Cie przytule skoro Ty nie masz kogo ..;) i miłej solka ..:D a i pracuj za mnie rzetelnie co bym sie wstydzic potem nie musiał:P dobranoc..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ygodnie to tak spac jedno na drugim?:classic_cool: poleje mi ktos czy mam pic sama:O hmmmm skoro juz tak daleko zaszliscie...........;)to zastanawiam sie czy dacie sie skusic na jakiegos trojkacika????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,wygodnie wygodnie...tez bys chciala co??:P a trojkacik??nie wiem,pytaj saluta:P dzis to on u gory jest,wiec ma wladze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bmw poleciala na gyrosik;) a salut?? spisz jeszcze ??noc odsypiasz czy jak?? ja zmykam na razie jak wroce to bedzcie;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółki jestescie...czy sobie gdzies bzykacie?:P solniczka co za wysmienita stopka:D salutek to jak z tym trojkatem cooooooooooo?:) bo jak by co to mam kajdanki,bicze itd itp.. .fajnie bedzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz teraz wiem .....solniczka poszła sie puszczac.....hahaha pieknie,pieknie......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o o od razu puszczac...:> se poszlam piffko szczelic bo nikt tu nie pil i po raz milionowy obejrzalam \"Ice age\" :D o mlecyk ,chyba ostatni w sezonie:P salut a Ty gdzie sie podziewasz?? lozko juz grzejesz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o o od razu puszczac...:> se poszlam piffko szczelic bo nikt tu nie pil i po raz milionowy obejrzalam \"Ice age\" :D o mlecyk ,chyba ostatni w sezonie:P salut a Ty gdzie sie podziewasz?? lozko juz grzejesz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clinton21
a ja myslalem ze sie jeszcze na jakies piwko zalapie a tu wszyscy spac ida:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×