Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

aha zgadza sie solka ..tak jak mówisz nie inaczej ..;) ostatni ...zebym pamietał co robie ..;) i pod kołderke ..nagrzana ..tak mówiłas..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc solka ..przeciez Cie przytulam ..;) [salut przytula solke..]..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry salut;) no po nocy z Toba od razu lepszy humor;) tylko dzis mnie nie bedzie:( praca praca...zmarzniesz dzis w nocy kochasiu:P no i tak na dobry dzien polewam;) no to siuup!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ehhhh juz sie ciesze na tego trojkacika:D solniczka chyba nie bedziesz zazdrosna?:D mozeszmy sie od siebie duzo nauczyc...:P i w ogole co tu sie dzieje wszyscy wytrzezwieli?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka az tak nie zmarzne ..mrozy pusciły ..:P wiec nie bedzie tak zle ...;) a Ty pracuj ktos musi ..:D beemka dzis to nie doswiadczysz trójkacika ..solka spracowana bardzo ...:P...wszyscy doszli do wniosku ,ze ilez mozna pic ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ilez mozna...ja ciagle pije i jakos zyje:P cały dzien czekałam na ta chwile.... w trojke .....a zapomniałam ze solniczki dzisiaj nie bedzie...ale moze znajdziemy sobie kogos w zastepstwo...?;) sprawdzimy czy warto solniczce głowe zawracac...ona taka zalatana:D ps Ty kolezanko solniczko mam nadzieje ze wiesz o co mi chodziło z tym puszczaniem......kto ma odwage.....ja odwagi nie miałam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego zastepu ja tu nie uwidzieł..:P wiec czekaj na solke ..ona sie puszcza sankami z górki ..:D moze i tam lata ..kto ja tam wie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wierny jestes....................... nie wierze:P:P dobra to była tylko prowokacja,chciałam ja zwabic tutaj...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa..heheh ..wiedzac ,ze ona w pracy ..?:D myslałas ,ze sie urwie na trójkata czy co..?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak miałam taka nadzieje ze sie skusi w zostawi ta prace w cholere....:P a po za tym musiałam Cie sprawdzic czy sie nadajesz jako kochanek dla solniczki......czy bedziesz jej wierny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwartek....
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,a wiec to tak?? kota nie ma myszy harcuja???? no bmw,chyba bede musiala do Ciebie pisac \"moja byla kolezanko\";) i widzisz jaki salut jest??:P no:) salut,a my dzis sobie odbijemy ta samotna noc...;) heh,zasypiam po prostu na stojaco...wymeczona praca,a Wy gdzie?? polewam za moje udane szkolenie ,moze wpadniecie i bedziemy pic!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,pewnie salut i bmw pognali na numerek beze mnie,a tu sie wodka grzeje i nie ma kto pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuudzie moje drogie,gdzie Wy??????? ja tu wodke chlodze,a Wy co?? czekam!!! i polewam ,kto pije ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka to Ty grzejesz czy chłodzisz ta wódke ..? ;) na chwilke przylazłem bo sie drzesz w niebogłosy ..:D:) polewaj ..migiem ..bo czasu mało..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo salut❤️ polewam polewam ,a co Ty taki zajety???jak wrocilam z pracy bardziej zmeczona niz po nocy z Toba;) no to chlup !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz Ty zapłon ..umarłbym z pragnienia czekajac na Ciebie..:P pracuje solka ....dlatego wpadłem tak na jednego szybkiego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj wszystkie czlowieki zapracowane:o a dakcie se spokoj z ta praca i biegiem mi tu na kielonka zimnej wodeczki;) a co to za konszachty z bmw????? coooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodac ,ze noce ze mna nigdy nie sa meczoce..;) i o jakich ty konsz..cos tam ..do mnie mówisz co?:P ona jakies dziwne zastepy chiała znajdywac..:D:P ja grze(s)zny jestem zawsze:P Ty solka pij ..i nie mysl tyle..;) no to chlup!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj salut,ty moje Słońce jestes:p noce z Toba to nie sa meczace,o nie...ale sa....hmm...a zreszta,sam wiesz najlepiej;) dzis spimy razem??koniecznie bo sie stesknilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka ..sa sa hmmmmm..:D jak sie napijemy to i pospimy ..razem na pietrówce;) a teraz zmykam z powrotem do pracki..:o strzemiennego polewaj ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam polewam ,to pijem za ta nasza noc....;) o ktorej wrocisz?? bo ja bede siedziec i siedziec dzis ....do nocy,az nie wrocisz i mnie nie zaciagniesz na pieterko;) no to pykniem bo odwykniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ..godzina duchów wybije..;) i wtedy bede solka..:D...i nie bede Cie ciagał..:P no moze dymkiem sie zaciagne..;) a teraz solka ...komu w droge temu...;) do pózna ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,no to łap i zmykaj,moze szybkciej wrocisz...:) czekam na Ciebie ;) bmw-----> cholero ,a Ty gdzie sie podziewasz ,coooo??? chodz tu,wypijemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jestem.:P:P:P solniczka co to za przezywanie od jakis choler...😡;) juz mnie dzis ktos nazwał ze jestem cholerna nimfomanka;) widzisz ile ja dla Ciebie robie....sprawdzam wiernosc salutka,zebys wiedziała w co sie pchasz....:D polej cos kolezanko!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toc leje moja kochana beemwuszko😘 jeee wrocilas i bedziesz pic!!!!!! bylas na naszym poplotkowac?? i wcale Cie nie przezywam,to z milosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×