Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

heh to w sumie mamy tak samo:( porzucona jak szmata...wypijmy za lepsze jutro kobikto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kobitka
ciesze sie ze mnie rozumiesz no to do dna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do dna!! hmm,a gdzie sie podziewasz bmw?? a Ty salut?? wpadajcie na male pijanstwo,w tej chwili!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym dobrym samopoczuciem to ciezko...:o ale wypijmy niech bedzie lepiej:D bmw i salut chooodzcieee na drinusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee facet a co to za topik ze zdjeciem???:o wole pic z salutkiem moim i beemwuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pjesz dalej solka...czy juz padłas uchlana ..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba padłas jednak ..:P wiec pozostało mi samemu pic ..:o zrowie !!!...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za spokofacet.......a dlaczego on jest spoko.......? i co to za fotka.........?he? solniczka prosze mi to wytłumaczyc!! znalazłas sobie zastepce za salutka...........?:P pije ktos .......czy jeszcze odpoczywacie po wczorajszym.......zdechlaki...........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastepstwo saluta???? buauaahhhaaahahha bmw nie rozwalaj mnie! kto jak kto ale ten spoko sie wogole nie nadaje! zreszta nie trzeba NAM zastepstwa za saluta,bo po pierwsze on ciagle jest, a po drugie to ...:) heheh lece do kina na \"Bambi 2\" :) papap do obaczyska na forumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie solka to ....co? ;) a wracajac z kina to sobie loda \"babino \" kup ...:P ide poczuc na jezyku gorycz piweczka...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie salut sam nie jestes.:P my tez chcemy zimnego piwa.........:D chyba ze chcecie jakiegos drinusia...bo mam jeszcze troche zubrowki w lodowce...ale wy kombinujecie sok!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pozostane przy piwku..:P jak macie chcice ..to ja wam chetnie ..poleje zimnego piwka..:P ale znajac Was ..pewniekiem juz pod stołem lezycie ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa to zesmy sie wczoraj wszyscy schlali..........:D:D ale moze dzisiaj wyjdzie......:) salut nie wiesz co tracisz takiej zubroweczki jeszcze nie piłes.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw,ale Ty sie krecisz:P no to co pijemy dzis???? zaniedlugo moje imieninki to bedxzie okazje do wypicia taka wieksiejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy juz za Twoje imieniniki....:di za mojej siostrzyczki urodzinki ktore były dwa dni temu..............:D jak sie krece.....czasu dzisiaj trochce mam..........to skacze sobie tu i tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no!! a ilez Twjaj siestra wiosenek skonczyla?? jakby nie bylo no to chlup! a gdzie salut?? pewnie on juz pijany pod stolem lezy co nie??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sister 27:D stara duupa z niej:D tez mysle ze lezy.....jako pierwszy odpadł :P a niby taka mocna główe ma.:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×