Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

zubroweczke........chyba ze wypiłas juz soczek..........:P;) no ale dla saluta jakis bronek sie znajdzie.........skoro on taki wymagajacy........oczywisci ..z biedronki.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijemy:D Ty tak nie mow o siostrze,bo za 4 lata ja tyle bede miala latek:o ehh,no to za mlodosc i romanse...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka własnie dlatego fajni sa młodsi faceci..bo odmładzaja........:D co sie marwisz ja bede tyle miała za 6 lat........i tez bede stara😭 ;) siuuuup...w jeszcze młody dziub........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka ja juz jestem:P ale na chwile bo terrorysta w kompieli...:dmniam;) salut jestes nominowany do oskara...........:P:P wszystko widziałam solniczka widziałas......?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo:( to trzymajcie sie cieplutko:D miłej nocy...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw,ale o co chozi?? gdzie ja miala slauta ogladac co?? daj szybko cynk,bo ja musze do lozka...:o a ty w walentynki przed kompem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bemkka ja lece ,napisz ja rankiem skoro swit oo 5.27 przeczytam:p milej nocki :P pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pierwszej czesci walentynek .......zaraz azcznie sie druga czesc................:D:D:D solka w galeri fotek kafe.......sa nominacje do oskarow......... zobaczysz sobie......:) buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszczyt mnie kurna kopnał..:P sie wzruszylem ..juz taka ze mnie ciota..:D:P i sie napije z tej okazji..:D;) Wasze zdrowie ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na babskim zycie kwitnie, a tutaj nawet slaut padl:( halo zyjecie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie padłem ..zyje pełna geba ..:P a Ty solka juz nawet mojego nicka porawnie nie umiesz wpisac..:P wiem ,wiem za duzo % ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakich tam % P sie chyba zakochalam i \"lalallalaaa wiosna w sercu,maaaj jeeee...\" 😍 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut...bede na Ciebie głosowac.....gratuluje zaszczytu....:P:P:D solka.........o 5 rano.......tu byłas z Toba faktycznie jest cos nie tak......:P:P Jak dla mnie to za mało pijemy........trza sie rozruszac troszeczke....;) UWAGA............POLEWAM.....:D:D ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty polewasz a ja pije;) czlowieki dajcie jskis cynk op tych fotach bo ja nie wiem gdzie Was szukac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol.....polej cos na kaca........bo zaraz umre.............:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw zyjesz jeszcze???? jeeny zebym wiedziala siostro zes Ty taka potrzebujaca to bym wczesniej polala;) no to chlup w nietrzezwy jeszcze dziub czysta pijemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solniczka szybko zes mnie poratowała.:P:P od samego rana martini piłas....:D zostało cos dla mnie.....?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw zyjesz jeszcze?? ja probuje polapac sie w moim kompie bo jak wczoraj zaczelam robic tu porzadek to tak narobilam,ze kumpel dzis 3 godziny nad nim siedzial;) i szukam moich tamatow na kaffe;) ale polewam to martini bo jeszcze cos zoastalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj ! zyjecie jeszcze?????????? salut Ciebie to chyba wcielo powaznie gdzies:o moze sie zakochales;) a bmw??? gdziez Ty moja droga(asfaltowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze pojawiam sie i znikam ..;) solka...za stary jestem na zakochania i ..\"motylki w brzuchu\"..:P wypij cos ..i nie wydzieraj sie tak ..beemka tez pewno zyje i ma sie dobrze..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut😘 jak dobzie Cie widziec;) pijemy co?? jak nie dzis,to jutro-bedzie okazja,trzeba swietowac imieninki co nie;) to jak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak imieninki to pewnikiem trza wypic ...:D tyle ,ze ja póznym wieczorkiem pijam ..:P teraz jeszcze z 2 godzinki musze trzezwo myslec..:P zdrowie solka!..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×