Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

jeszcze bywam czasem solka..:P i dzis mam zamiar sie napic ..:P teraz moge tak szybko jednego wychylic;) zdrowie solka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jush jush pijemy:) ja bywam bo czasem sie nudze ,ale Was nie ma to sie nudze jeszcze bardziej:( zagladaj salut czesciej ,to moze jeszcze keidys jakas wspolna noc...;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki tu szum ze az przerwałam ogladac na wspolnej:P obudziliscie sie z zimowego snu?:P wieeeelka ochote mam sie napic........wiec polej solka.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to tylko wode lejecie ..nie mylic z vóda..:P solka wspólna noc powiadasz?;) jak sie tu spotkamy to kto wie, kto wie..:P a teraz polewajcie i to szybko bo ja zaraz spadam stad..:) i nie po to by "na wspólnej "pogladac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z trojkatem?:D narobiliscie ochoty a tu dalej nic..........:D;) solniczka poszłas ogladac na wspolnej? bo cos mi sie zdaje ze mialas polewac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeestem,strzemiennego polewam:D:D:D: bo jade na wies zaszalec na wiejskiej potupaji -----> czyt.: dyskoblaski;) no to chlup,za te ostatki;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybyłam:P własnie pije sobie kawe ...zapijajac kompotem z czerwonych porzeczek,pije ktos ze mna?:D solniczka zatuptali Cie na tym disco czy coooooo?:P:P a salutek gdzie jeszcze swietuje ostatki...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jestem,ale raaany byla impreza.... przez pol dnia nie moglam dojsc do siebie.... a moje kochane małoletnie rodzenstwo proponowalo mi mleko z miodem i maslem...na kaca...:o bleeeeee:P ale fajnie ze ktos o mnie mysli;) ale dicho bylo przednie,hehe mam nadzije ze sie jeszcze keidys powtorzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążżżżżżżżżżż
Mi już nie lej, naprawde nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zes mnie olała kobito:O😭 miłych snów! \"wjebałam \"sie w te emotikony :O przepraszam zae sie brzydko wyrazam:O ale tak mam jak nie wypije:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie olewajcie sie dziewczyny kurna ..:P a ty beemka bojowa jestes jak trzezwa..:D lepiej polej moze złagodniejesz ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut ja poszłam spac a Ty sie przywlokłes....:O wczesniej nie mogłes ....to bysmy sobie jakiegos drineczka wypili......;) nawet Ty zauwazyłes ze jak czegos nie chlapne ................to wychodzi ze mnie.............bestia.......:D:D:D:D solka a z Toba cooooo?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie przywlokłes kurna ..:P o własnych siłach trafiłem tu i na luziku ..:P beemka pijemy cosik dzis ..czy grzecznie ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecznie??!!?? tyle dni nas nie bylo razem i grzecznie??!! nie no ja polewam czyscioche!! pijemy i to jush!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salutku grzecznie............a co to znaczy?:P pijemy i polewamy sobie .....to co mamy w barku/lodowce/za lozkiem/za szafka/ niepotrzebne skreslic;) chyba ze nic pod reka nie masz ...to Ci cos podrzuce.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka w koncu dotarłas.....😠 to co bedzie jakis trojkaci?????????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo raaczej !!:P ja zrobilam nawet miejsce w pokoju tak jakby kto przybyl przypadkiem i tak sie tym zmaczylam,ze pic trzeba bo inaczej nie wypada nie opic \"przemeblowanka\" w pokoju;) no to chlup:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlup! chciałam zaznaczyc ze ja mam bardzo duuuuuuze łóżko...:) salut jestes na to gotowy?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokre włosy na rzęsach śnieg
nokurka jakie spac jatu na impreze przyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaalo:):):) jestem ja ale zeby tylko powiedziec tym co to ich zainteresic moze,zem wyjechana na fessstiwaaaal festtiwaaaal :):):) planowany powrot:niedziellla:):) sie wyspeiwam za siebie i za Was ,a Wy tu za mnie pijcie:):):) buuuziak😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa nie wypiliscie za mnie i tarz umieram polwoli,na jakies zagrypowanie...:o moze jakbysmy wypili to bylo by mi lepiej...??kto cos polewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka nie ty jedna umierasz na grypsko ..:P ja moge Tobie polac mleka z miodem jesli chcesz..:D:P ide sie kurowac ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co salut,Ciebie tez rozklada?? jak tak to niech Cie rozklada w moim lozku;) polewaj chocbt tego mleka z miodkiem...:o bleeeee ale trzeba pic oj trzeba,jush jutro ostatni dzien urlopu...ehh,i witaj praco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robale! poprosze jakiegos mocnego,duzego drinka.....albo czysciaka .....duzo ,duzo,duzo........;) bo musze sie upic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeej co tu sie dzieje solka niedbasz o nasz topi k i salut tez nie wiadomo gdzie sie podział:O czy tylko ja tu zagladam i pisze sama do siebie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×