Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bmw530d

2 próba!!!kto z nami pije,tanczy i sie dobrze bawi?

Polecane posty

solniczka te imieniny to jutro?:D salut nigdy nie jest sie zastarym na motylki w brzuszku..........:P albo napisz ile masz lat to my to swierdzimy.;):P wasze zdrowie......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeny ale mnie ta gra wciagnela:D widzieliscie tutaj taka na forum ierke \"TECAK\" ?? jest jak bagno-wciaga...;) no imieninki juz za godzinke i pare minutek:)wiec sobie popijemy znow:D:D:D kiedy my mielismy jakas porzadna impresske? bo ja juz nie pamietam... trzeba pic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeej solka!!! juz myslałam zes gdzies wsiakła........:D czekam iczekam....z Toba to mozna pasc z pragnienia...:P uwaga polewam wsciekłego.........:D ps imprezy dawno nie było musimy narobic troche szumu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest impresska u solniczku,my musimy tam byc!!!jejejejej lalalalala juz spiewam sobie spiewam i bmw polewam do kielonka no to chlup:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. odnalazły sie drobne pijaczki..:D:P to polewajcie juz moge cosik sobie łyknac ..;) mam nadzieje ,ze nie padne z pragnienia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w srodku i co widze....luzna atmosfera wszystko idzie w dobra strone hahah.....lalallaa:P:D to ja tez pospiewam :D solka za salutka bo opuszcza sie ostatnio...czyzby był na jakims........hmmmmmmmmm....detoksie..............???;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie jednak nie na detoksie:D:D:D salut🖐️ dawno zesmy nie pili cooo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bemka ,solka...pijemy pijemy..:P a jeszcze nutki wam zapodam ...♪♪♪♪♪♪♪..no teraz spiewajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijemy za moje zdolnosci komputerowe;) jak wczoraj chcialam zrobic porzadek w tym sprzecie to kumpel spedzil przy nim 3 godzinki zeby wszystko naprawic...:D:D:D taka ze mnie zdolniacha;) wiec polewam UWAGA!!! podstawiac szklo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za te twoje zdolnosci komputerowe wypije solka..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze byc plastik bo mam tylko wiadro.:P salut znowu chcesz mnie podenerwoawac?:D solka dlatego ja nie robie nic przymoim kompie.tylko prosze kogos innego o to..........;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslala ze sobie poradze;) nawet karte dzwiekowa usunelam czy co sie tam z tym robi:) i pol dnia bez muzyki to sztraszne:P zmoe byc i wiadro ale to raczej na poznije,jakby komu cos zaszkodzlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beemka ja?.....no co ty ..:D tylko daje nutki nic wiecej .. czemu az tak cie to denerwuje?:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdolniacha z Ciebie.......:D :da te nutki to w ogole do jakiej piosenki.he?:P i jak jestes taki chojny....to jeszcze zaspiewaj..........:P denerwuje mnie ze dalej nie wiem jak to sie robi.:(:( solka musisz sobie załatwic inne wiadro.....bo ja szkła nieposiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki kolo biurka mam smietnik w razie czego bedzie sie nadawal;) a co spiewamy?? szzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sal ma jakas propozycje do tych swoich nutek.............?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musimy sobie same zaspiewac........:O uwaga leje.............. to spiewam dalej muza napi...ala jeden przez drugiego krzyczy lalalal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiewajcie ..pije kuba do jakuba..:P lub zuzia lalka nie duza ..:D duzy jest repertura ..a jak sie schlejecie to wszystko wam bedzie pasic..:P pijcie bo sie sciemnia..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka ..no wiem ,ze totalna sciema na tym forum ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki musze isc odespac dzisiejszy dzien:) w pracy wymeczyli.terrorysta nigdy nie da odetchnac....;) jutro wpadne..................z jakims bolsem...... opijemy Twoje imieninki solniczka:) GORACE BUZIAKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeh i nie szalejcie beze mnie......za bardzo po sie rozchulaliscie.......................:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bemka poczekamy popijemy z Toba wieczorem;) salut a my jak dzis spimy..?? bo dawno Cie nie bylo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej beemka ..robaczku ..:D solka polej strzemiennego ..no chyba ,ze tez juz wymiekłas..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solka ..a jak Ci odpowiada..zostawiam Tobie ten wybór..;) byleby było wygodnie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze!! ale zaraz trzeba salut sie do lozia wybrac,moze dzis Ty u gory,bo ja jakas padnieta jestem...;) wiec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc solka ..bede góra ..:D a teraz chlup co ostało ..i fru do wyrka ..:D:P kolorowych ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×