Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest tu taki ktos

Jest tu jakaś osoba z pary która uprawia sex zabezpieczając sie tylko gumką??

Polecane posty

Gość jest tu taki ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka haleczka
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
10 lat stażu bez wpadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
ja też jestem taką osobą,uważam z esex tylko z prezerwatywą niejst czymś złym,bo gdy sie jej używa prawidłowo to nie ma obawy my np uważamy zeby sie niedotykać zabardzo (tzn człownikem w okolicach pochwy)i wogóle,nigdy nam niepekla,i jest jak najbardziej prawidłowo,ale wlaśnie...czasem choc wiem ze niepekła to i tak mam takie obawy ''a może co sie stanie'' No jeśli niepekła i jest używana bez bezmyślnosci to powinno być wszystko good,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
to sa takie kobiece obawy,nawet jak wszystko ok to i tak sie człowiek martwi czasem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
a nam pękła- kilka razy- bo ostre jazdy lubimy............ jak bardz się bałam ciąży to kupowałam pistinor i już............... teraz dziecko by mi się przydało więc aż tak nie uważamy, często kochamy się też bez zabespieczenia tydzień przed okresem i w jego trakcie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
my tez lubimy ale od pól roku nam nie pękła;) własnie etz uprawialismy keidys sex podczas okresu w 2 dzień, ale on wyciagnął zanim mial wytrysk ale i tak moja babska głowa sie martwiła,poslzismy dla mojego spokoju po postinor(bo sie bałam moze nawet zabardzo) i teraz czekam,powinien byc za ok 3 dni,,......ja to czasem zabardzo martwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka
Ja z moim partnerem używamy tylko(jak narazie) gumek.Jeszcze nie mieliśmy nieprzyjemności związanych z jej pęknięciem, całe szczęście.Ale niedługo pewnie przerzuce sie na tabletki. A co do "wpadki" w czasie okresu- jest to możliwe i to nawet bardzo.Mam znajomą co za 3 miesiące zostanie szczęśliwą mamą ponieważ kochała sie ze swoim chłopakiem (już mężem:))w czasie okresu. Wiec nie prawdą jest że okres zabezpiecza przed zajściem w ciążę:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od ponad roku... pekla dwa razy... ale postinor zadzialal teraz uwazamy i moj chlopak probuje nie konczyc we mnie bo ja nie mam zamiaru juz lykac tego gowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
skoro niekonczy w tobie to jak masz ,,łykać to gówno''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
aha sorki źle przeczytałam,wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
gapsiu czyli używacie gumek czy uwazacie żeby on w tobie nieskonczył czyli przerywany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do I JA TAKŻE
A mozesz mi powiedziec, po co to robicie podczas okresu??:| bo chyba nie po to zeby zwiekszyc szanse na zajscie w ciaze, bo wspominasz ze chcialabys miec dziecko...Ty nie wiesz ze podczas okresu jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo male prawdopodobienstwo zajscia w ciaze??!! Gdzies ty sie uchowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania super bania
GAPCIA---> skoro sperme swojego chlopaka masz za GOWNO to mu strasznie wspolczuje:( wiem, jak to wazne dla facetow, zeby ich dziewczyna nie traktowala spermy jak trucizny lub cos, co powoduje wstret...Moge sie zalozyc, ze twoj chlopak nie wie o tym co tu napisalas i jak na TO mowisz....masakra...ty go kochasz wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:( i tylko dlatego że nie mogę brać tabletek i palstra też nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
robimy to dla przyjemności............... oczywiście a o dziecko się nie stramy.............. ale jakby się przytrafiło, to byłoby miło :)..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
ja sie czasem obawiam tak jak móiłam,mno ale przecież przrez gumke sie sperma niewyleje wiec o co ja sie boje??mam odpowiedzialnego partnera,eh typowa baba:P spertma to nie gówno,jak tak mozna móić? pzrecie zz nas tez wydobywa sie wydzielina i facet ją zcasem lize wiec .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
ach a co do prwdopodobieństwa zajści w ciążę....... to wiesz, zależy osoby............. ja np mam owulację niedługo po okresie, więc akurat u mnie to prawdopodobieństwo jest nieco większe............. no ale żeby to wiedzieć to trzeba dobrze znać swój organizm........... co do dzieci to mamy już jedno............. i to wcale nie z powodu pęknięcia gumki :) i rodzeńastwo dla niego byłoby mile widziane............ ale jakoś tak nie mamy odwagi powiedzieć, teraz i już............. wiec jakby przypadek za nas zadecydował to byłoby miło.......... zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam prezerwatyw od 7 latnigdy nie peklaAo co chodzi z tym zajscie w ciaze podczas okresu to nie rozumiem. Wg mnie jest to w 99% niemozliwe, podcza pierwszych dni okresu. Trzeba miec naprawde ostro rozregulowane hormony i bardzo nieregularne badz tez bardzo krotkie np14-20 dniowe cykle, zeby zdarzyla sie owulacja podcza miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam owulacje niedlugo po okresie, ktrorego resztki ciagna sie u mnie nawet do 7 dni. Wiadomo wiec ze duzym ryzykiem byloby wspolzycie bez zabezpieczenia powiedzmy w 6 lub 7 dzien okresu. Ale w 1-3? Przeciez plemniki moga max przezyc 48 godzin chyba....wiec prawdopodobienstwo zajscia w cize jest baaardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaMakota
My już chyba od 2 lat stosujemy gumkę tylko w okolicach dni płodnych tzn od 10 do 25 dnia cyklu i jak na razie nic nie wykochaliśmy. Ale nawet gdyby to dla nas nie tragedia. Wcześniej była tylko gumka i nigdy nas nie zawiodła, nie pękła i było OK. Teraz to nie bardzo lubimy prezerwatywy bo nie ma to jak gładziutki i gorący kutasek a nie jakaś opona na nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
no podczas pierwszego dnia seks średnia przyjemność.......... bo zazwyczaj brzuch boli............ przynajmniej mnie............. ale tak 3 lubię........ a żeby zajść w ciąże wcale nie trzeba kochaś się podczas owulacji!! w sprzyjających warunkach, plemniki mogą przetrwać w pochwie 5 dni! co do pękania............. to nam raz pękła pod prysznicem i raz gdy byliśmy bardzo pijani................ to było dawno jeszcze na studiach.............. przypuszczam, że to była nasza wina................. pozaty dla mnie to niezawodny środek anty i bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
myśmy to zrobili 1 raz podczas okresu bo ja mówiłam mu ze neiche mu tego robić on ejst kochany i zapewnial ze mu to nieprzeszkadza,ale juz hcyab tego niezrobimy :) ale kurde fakt faktem ebz ggumki jest boskkooooo,inanczej bo cieplej i czuje sie calkowitą bliskośc :) ale cóż neimozna ryzykować ja sie jzu neimoge dozcekac wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
sory za przekręcanie liter ,niewiem co sie dzieje juz taki ze mnie świr,za szybko chyba pisze sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
no fakt cieplutko bez............. my też, teraz głównie podczas dni płodnych jedziemy na gumeczkach a poza to lubimy bez......... ale z drugiej strony....bez to, trzeba się dokładnie myć po każdym stosunku............ a z gumeczką, jast się czyściutką jak przed............. a że my lubimy się często kochać.......... nawet kilka razy dziennie.......... to przyznam, że jest to bardzo wygodne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja osobiscie czy z gumka czy bez to sie musze umyc po stosunku bo cala jestem w moich soczkachD:Faktycznie bez gumki jest o niebo lepiej, niestety zdrowie nie pozwala na tabletki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja także
ja też świruje po tabletkach............. i nie mogę brać....... ale słyszałam, że po nich spada libido............... a mnie tam jak mam płodne dni to nic nie przeszkadza.......... taka jestem nakręcona............ a gumki wogóle nie czuję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu taki ktos
tak by sie chcialo bez prawda??ja czekam na dzisiejszy wieczór,zawsz enas kusi zeby zrobic to ebz,czasem nawet wkłądamy na poczatku ledwo tylko mu stanie ,pare ruchów i wyciagamy bo przeciez nie można:P nie mozna sie oprzec no :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×